• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Ahoj holky, pravidelně vás čítám, abych věděla všechny novinky - no jo jsme holt ženský zvědavý :grinning: U nás pořád nic nového...Teoreticky by dnes měla přijít MS, ale nějak se mi prodloužil po vysazení HA o týden cyklus (+/-), takže počítám s tím, že příští úterý tu je mrška jako na koni (nějak mám pocit, že to tenhle měsíc určitě neklaplo). Holky, říkala jsem si, že nebudu nic sledovat, ale tak nějak mi to občas nedá a sleduju, kdy jsou teoreticky ty plodný dny...teda ne že bych měřila teplotu, to ne, ale je zajímavý vědět jak moje tělo funguje :sweat_smile: Je tu taky nějaká taková, která si říkala, že to sledovat nebude a ono to nejde? Nebo mám jen já slabou vůli :confounded: Když ono když člověk tyhle stránky čte, tak se tomu vlastně tak nějak ani neubrání. Říkala jsem si, že sem chodit nebudu, ale když už o nich jednou člověk ví, a co kdyby se dočetl něco co by se mu někdy hodilo... :wink: Hezké odpoledne všem
27. lis 2007 ve 14:53  • Odpověz
Bibova, já vím, že jsi už delší čas od vysazení, teda rozhodně delší jak já :wink: mě právě doktor postrašil, že to může i tak dlouho trvat, než se to srovná :unamused: tak uvidíme, co udělá injekce. Máte někdo zkušenosti, za jak dlouho vám ms přišla po vyvolávačce?

Jindri, rok na zkoušení mimi je úplně normální, podle doktorů určitě. Cystu by doktorka poznala, určitě na pohmat a ještě líp na utz :slight_smile:

Hezký den všem :slight_smile:
27. lis 2007 v 16:07  • Odpověz
tak mě už dneska konečně celý den bolí břicho, takže do zítřka tu tetka bude :slight_smile:
27. lis 2007 v 16:18  • Odpověz
Market já měla vyvolávačku jen jednou, asi dva roky zpátky. Ms mi přišla myslím do tří dnů, ale stopro ti to neřeknu.
Já jsem měla ms krásně srovnanou, tedy do doby než jsme se začali aktivně snaži :angry: Prostě v tu chvíli si moje tělo řeklo, že začne dělat trošku problém :wink:
Map taky jsem zkoušela být nějaký čas bez koníka, ale nedaří se mi. Jsem už prostě závislá :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2007 v 18:58  • Odpověz
Bibová, já na ni byla ještě snad někdy v patnácti šestnácti, a vím, že ms potom dorazila, ale už si nepamatuju, za jak dlouho, ale i tak díky za info. Jen doufám, že se tělo probere a nebude chtít tu vyvolávačku nějak pravidelně :unamused: To je hnus, prostě jak to nepotřebuješ, tak si to chodí hezky pravidelně, v pohodě, ale jak chceš něco jiného, tak zrovna nastanou problémy. Fakt tiše závidím holkám, co do toho "vlítly" první měsíc po vysazení, kde je to pořekadlo, že po vysazení je to jako pohnojené? :angry: No a bez koníka jsem taky zkoušela být, vydržela jsem to dva dny a pak mi to nedalo a stejně tu zase načuhuju :grinning: to je závislost :slight_smile:
27. lis 2007 v 19:13  • Odpověz
Musím tu naši diskuzi posunout zase trošku dopředu. Koukám že je tady nějak mrtvo.
U mě nic nového. Jsem 7DC a tak se nic zajímavého neděje. Jen mi dr. zvýšila dávku utroše, tak jsem zvědavá co to se mnou provede.
Marketv tak co už pomohla provokačka?
30. lis 2007 v 07:58  • Odpověz
bibova: ahoj, já jsem 13DC a jelikož ještě nevím, kdy probíhá OVU, tak začínáme obden s manžílkem řádit, co kdyby, že :grinning: Ráno poctivě měřím, teď blbý dotaz, myslíš, že na teplotu může mít vliv, když tak půlhoďky před měřením jdu na WC? Nevím, jestli není důležité měřit těsně po probuzení. Co myslíš?
30. lis 2007 v 09:34  • Odpověz
Jindri ahoj
Tak to vliv určitě má. Lepší je změřit se o tu půl hodinu dřív. Jednou jsem to zkoušela a měla jsem o 0,1 víc než přímo po probuzení. Když se měřím o hodinku dřív nebo později, tak to většinou nic neudělá. A ty máš graf na netu Fertilityfriend nebo Wunschkinder?
30. lis 2007 v 09:41  • Odpověz
bibova: tak trochu jsem si to myslela, protože co jsem byla teď podvakráte na WC, teplotu jednou šla o stupínek nahoru, podruhé dolů, předtím byla na stejné úrovni. Zatím mám jen takový ten papírový kalendářík, co se dostává na gyndě. Nějak nemám kdy se ponořit do tajů grafu.
30. lis 2007 v 11:35  • Odpověz
Čauky holky! Tady je nějak mrtvo.... Asi všechny čekáte na potrzení těhu od dr., co? :wink: . Nebojte všem se povede...někomu dřív někomu později... :wink:
30. lis 2007 v 15:41  • Odpověz
Bibova, tak vyvolávačka zatím nic, ale ještě nezoufám, spíše doufám, fakt. Já bych tam nechtěla jít znova :frowning2: :frowning2: Zítra jdu se švagrovou vázat adventní věnce, děláme jich sedm, tak si hezky mákneme. Naštěstí nás to baví :slight_smile: Zirafik, tak už aby to ale bylo, ještě než jsem šla na vyvolávačku, tak jsem pomalu tu druhou čárku na těhu testu dokreslovala, jak moc jsem ji tam chtěla mít :slight_smile:
30. lis 2007 ve 20:00  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Market, jak jsem tady možná psala dříve, já měla vyvolávačku MS měla přijít do 3 dnů a ejhle, čekala jsem skoro více jak týden ... břicho nafouklé jako kopačák, ale pak to byl mazec ... sem myslela, že bolestí umřu :rolling_eyes:
30. lis 2007 ve 21:12  • Odpověz
Ahojky , tak co je tu něco nového :wink: Nám už se to taky bliží ten začátek snažení, docela z toho už začinám mít strach a pořád nevím zda to ještě o nějaký měsíc neposuneme. No uvidíme po novém roce. :slight_smile:
1. pro 2007 v 17:33  • Odpověz
ahoj holky, tak ms po vyvolávačce přišla :unamused: , sice zatím začátek slabý, nic moc, ale cítím se jak psala Iviska, jak nafouklý kopačák, prostě na mě dneska málem praskly kalhoty :angry: , zítra máme jít na rodinkovou pouť, je to na celý den, tak asi umřuuuuu :pensive: :pensive: Mišičko, u nás "první snažení" probíhalo taky trošku zvláštně, když jsme si s manželem říkali, že se to může povést a budeme tři :slight_smile: :slight_smile:
1. pro 2007 ve 22:06  • Odpověz
Čau holky, našla jsem na internetu tzv. Dámské mikroskopy, které měří ovu ... :slight_smile: Mikroskopík je velikosti rtěnky, dáte do něj trochu vlastních slin a podle jejich struktury poznáte, zda-li máte plodné dny :wink:
2. pro 2007 v 15:02  • Odpověz
To pro ě zní dobře, v grafech se zatím nevyznám a tohle zní jednoduše. Teď zaleží kolik taková novinka bude stát :astonished:
2. pro 2007 v 16:09  • Odpověz
ahojky, stojí 400-700 Kč, podle toho kde... :wink:
více info zde: http://www.mimishop.cz/masaznipristroje/detail.php?zbozi=142281

nicméně levnější je v lékárně, přes e-shop.
2. pro 2007 v 17:26  • Odpověz
Tak to se dá :wink:
2. pro 2007 v 18:39  • Odpověz
ahojky holky,musím Vás pozdravit i tady ...
teda moc Vám drzim palce at mate brzy // nás ceká snazeni az prosti rok touto dobou ...mam novou praci a smlouvu na dobu urcitou na jeden rok, prislibeno mam ale prodlouzeni po prvnim roce na neurcito ...tak musime pockat, abych se mela po materske kam vratit ....
2. pro 2007 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj holky, co jsem pročítala stránky merenibt.xf.cz, tak ta holčina to vyzkoušela a její názor je, že je to k ničemu. Dle toho by totiž měla ovu permanentně :grinning:
3. pro 2007 v 08:05  • Odpověz
jindri: ono není asi nic na 100%, já jsem o tom četla v jedný knížce a chválili to tam. Ale za nic se nejde zaručit, to je jasný... V každým případě vzorek jedné dívčiny je dost malý :unamused:
3. pro 2007 v 17:16  • Odpověz
zirafik: to souhlas. Škoda, že nestojí méně.
4. pro 2007 v 07:50  • Odpověz
Ahoj holky, koukala jsem na ten mikroskop. Nevím proč ale nějak tomu nedůvěřuji. Asi by mě musel někdo přesvědčit.
Já teď beru antibiotika a tak jsme snažení odsunuli na později. Vlastně až do příštího roku. Letos už to zkoušet radši nebudeme. Nebylo by to dobré.
Tak se mějte hezky :slight_smile:
5. pro 2007 v 09:19  • Odpověz
Ahojky holky,
tak se zase po dlouhé době hlásím mezi snažilky.
Potřebovala bych poradit. Po jak dlouhé době se chodí na vyvávačku. Mám spoždění teda teprve tři dny, ale břicho nebolí, že by měla MS přijít a cyklus už trvá 33 dní. Od vysazení prášku a to už je půl roku to mívám docela pravidelně jenom okolo svatby jsem to měla dojančený skrs nervíky. Samozdřejmě jsem si ráno dělala tet a je negativní. Tak nevím co s tím jestli zavolat dr. a poradit se s ní.
6. pro 2007 v 07:17  • Odpověz
ahojky, já byla u dr. až 40.den....udělala mi sono a zjistila cystu.... to ale nemusí být Tvůj případ...Pokud Ti MS chodí pravidelně poraď se s dr., za zeptání nic nedáš... :wink: . Jo a třeba můžeš být i těhu... zkus si za pár dní udělat další testík, nejsou všechny úplně spolehlivý... :unamused:
6. pro 2007 v 08:30  • Odpověz
zirafik - díky, já jsem měla cystu minulý měsíc samovolně praskla a MS jsem měla normálně :unamused:
6. pro 2007 v 08:37  • Odpověz
autor
čus holky tak se hlásím, že jsem úspěšně přežila cestu na testy ještě než mi sestřička vzala krev,tak jsem zblajzla mandarinku
brala mi 4 zkumavky, ale šlo to rychle naštěstí, váhu mám 75 kg, takže jsem přibrala 2-3 kg , tlak 120/80, pak mě doktor ještě prohlížel zevnitř a vše ok, výsledky krve budou do ccca 14ti dnů a prý kdyby bylo něco v nepořádku, že sami zavolají, příště jdu 3.1. a to už bude velký UTZ a snad se mnou půjde i Roman

jo a sestřička mi pak dala tatranku a čaj abych tam nepadla :dizzy_face:

jo a dneska jsem poprvý vytáhla v narvanym buse těhu průkazku
6. pro 2007 v 10:06  • Odpověz
Komteska :grinning: , jeste, ze si lidi nemysleli, ze jsi revizor a nezacali plasit :grinning: Jinak gratuluju k odberu bez mdloby. Jo a taky mas clovece dost dobrej vahovej prirustek (tedy skoro neprirustek)

Bibova: tak do Novyho roku tfuj tfuj
6. pro 2007 ve 20:01  • Odpověz
Holky, tak měřím BT od 10dc a dnes jsem 20dc a žádné zvýšení teploty se nekoná:frowning2:.
Od začátku měření mám pořád 36,4C, dvakrát to bylo 36,3C a jednou (14dc) 36,5C, ale další den opět 36,4C. To znamená, žádná ovulace a my se táák snažíme, achjo:unamused:
7. pro 2007 ve 12:52  • Odpověz
Jindri nezoufej. Ovu může ještě přijít. Já ji měla až 23DC. Teď se mi to teda konečně trochu posunuje, ale opravdu to není nic hrozného. Když koukneš na http://merenibt.xf.cz/index2.html tak jsou tam ukázky grafů. A docela jsem koukala, kdy až může dojít Ovu. Já jsem mívala MS dost pravidelnou do té doby, než jsem začala měřit. Jestli to dělají nervy, nebo co. Uvidíš jak se bude teplota vyvíjet dál.
Já teď čekám taky na OVU, ale spíš jako na antikoncepci. Opravdu to tenhle měsíc nechci riskovat.
7. pro 2007 v 17:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.