• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
bibova: děkuji, jsem trochu netrpělivá:pensive: . Ale trpělivost přináší růže, že? Dnes mám zvýšení o 2 stupínky, uvidíme dál, každopádně nespím tento týden doma, takže to může být změnou .... :unamused:
10. pro 2007 v 10:06  • Odpověz
Jindri opravdu to může být tou změnou. Píšou že na to může mít vliv kde co. Mě teplota po ovu leze nahoru taky pomalu. Žádné velké skoky jako u někoho.
Já jsem taky trochu mimo. Včera jsem podle všech příznaků (čípek, hlen, bolest břicha) měla ovu, ale teplota se dnes pohnula jen o 0,1 nahoru. Tak nevím. Dneska začínám s utrošem a tak teplota půjde nahoru stopro. Jen nevím jestli by šla i bez něho. No nechám se překvapit.
10. pro 2007 v 11:59  • Odpověz
ahojky holky, tak se zase hlásim. Po menších problémech se sestouplým mimi je to lepší, tak jsem ráda. Jo a asi čekáme holčičku - Lucinku :grinning:
12. pro 2007 ve 20:38  • Odpověz
Ahojky,
zařekla jsem se, že na Koně nevlezu, dokud nebudu těhotná, ale nedá mi to...
Breberko, moc gratuluju k Lucince !!!!!!!!!!!!!
Bíbuš, co ty ??
Jidri, a u tebe něco nového ??
Já jsem dneska 29.den, ale po mrše ani stopy...u předchozích cyklů jsem tak 3 dny předtím, než jsem to dostala, špinila...ne nějak výrazně, ale při kontrolování čípku tam prostě něco vždycky bylo...a teď :confused: nic...ale moc si od toho neslibuj - břicho moc nebolí (teda kapku ho cítím, ale na mrchu v žádným případě, prsa naběhlá jako obvykle, špatně mi není...zase si to se mnou hraje...mrcha jedna.....
Hezký den !!!
18. pro 2007 v 09:02  • Odpověz
autor
Sari: že by předčasný ježíšek :grinning:
18. pro 2007 v 11:04  • Odpověz
Kom, nevim nevim...moc se mi tomu nechce věřit...Musim se ale hodně držet, abych nešla odpoledne koupit test...
A co ty a pupíček ? Dobrý ????
18. pro 2007 v 11:08  • Odpověz
autor
no kdyby to vyšlo byl by to fakt vymodlený dáreček co :grinning: a nejkrásněji zabalený....chjooo zítra jsme naposledy v práci a pak nebudu na netu, tak kdyby něco pozitivního dej vědět :wink:

my se máme fajn, rostem jako z vody, už jsem na sebe navlíkla i pohodlný těhu tríčo, ty co mám jsou mi všecky nějaký krátký a těsný :grinning:
18. pro 2007 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj, já jsem dnes 31dc a po MS ani vidu ani slechu, ještě předevčírem mě bolely prsa, ale přestaly. Naděje si však nedávám :pensive:
18. pro 2007 v 15:18  • Odpověz
Ahoj holky, vůbec nestíhám V práci je frmol a já nevím kde mi hlava stojí.
Nevím jestli se sem ještě do vánoc dostanu, tak Vám chci popřát.
Užijte si krásné pohodové vánoce.
Breber gratulace k Lucince.
Sari tobě moc držím palce a určo dej vědět jak jsi na tom. Já to dřív jak na štědrý den asi vědět nebudu. Ale tentokrát žádné příznaky, takže myslím že nic. A asi je to lepší. Jsem v příšerným stresu.
Jindri tobě taky moc držím palce.
Uvidíme jak si s námi příroda pohraje. Jsem zvědavá jestli tady bude nějaký vánoční dáreček
18. pro 2007 v 16:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak nevím jestli si na mně pamatujete, ale párkrát jsem tu psala...(dřív jsem měla i fotku, ale vzhledem k novým okolnostem jsem jí prozatím smazala....) o tom, jak nepřišla MS, pak mi zjistili cystu.... za týden jsem šla na kontrolu, bylo to počáteční těhu, za 14 dní UZ a tam zjistili, že se mimi nevyvijí a že musím na revizi :cry: .... Teď jsem 6. dní po, snažím se o optimismus a naději, že příště už se to povede... Takže jsem zpátky... A OPĚT SE HLÁSÍM... jako snažilka ... Po svatbě ze září 2007 :wink:
18. pro 2007 ve 21:34  • Odpověz
Žirafiku, ježiši....to mě tak šíleně mrzí !!!!!!! Holka drž se !!!!! Přes Vánoce nabereš sílu, a pak se to hned povede !!!! Ono se říká, že "nejtěžší" je otěhotnět poprvé...potom už je pohnojeno a jde to snáz :wink:....Takže neboj - všechno dobře dopadne !!!
Jinak já včera zkoušela test a jak jinak...NÏC....a navíc mě od večera bolí břuch (zatím teda žádný další příznaky...i kámoš čípek se zdá býti v pohodě...ale moc už tomu nevěřim..)
Bíbuš - tak hlavně aŤ to všechno zvládneš a Vánoce si užiješ v klidu a pohodě !!!
Jidri, zkus taky testnout...
Hezký den !!!!
19. pro 2007 v 05:45  • Odpověz
Ahoj holciny!
Gratuluju Breberce a Komtes, ze je vse, jak ma byt a ty Zirafiku neboj. Uz alespon vis, ze otehotnet pro Tebe nebude problem a priste se to urcite vydari a dotahnete to do zdarnyho konce. Zacatek tehu je krehka vec, ale nejsi ani prvni ani posledni, takze hlavu vzhuru a v dalsim roce se urcite postesti vic, uvidis.
Vsem snazilkam ze zarijovych nevest preju vanocni pohodu, spoustu pohadek a dobryho cukrovi a v Novym roce milostne touzeni, rychly spermie a nateseny vajicka :wink: Hezky vanoce vsem!
19. pro 2007 ve 12:56  • Odpověz
ahoj
taky se hlásím ke snažilkování - sice druhému kolu ...ale o snad nevadí
19. pro 2007 v 17:11  • Odpověz
Ahojky holky, tak se po delší době zase hlásím. Chtěla jsem vydržet bez koníka, myslím, že se na to šíleně soustředím - a vždycky jsem nešťastná z toho, jak čtu, že to někomu už bůhví jak dlouho nejde. Já vím, že to nemusí být u každého, ale prostě pak se člověk bojí :frowning2: No ale koník je prostě pro závisláky, že :grinning: takže už zase pročítám :sweat_smile: Jinak u nás nic nového, ale s manžou jsme si řekli, že se nám určitě na začátku příštího roku zadaří a pevně tomu věříme :wink: Takže vám všem - nám všem!, přeju hodně moc zdravíčka a ať ta mrška spermijka najde brzy svoje místečko! Ať je pro vás rok 2008 plný jen samých krásných zpráv :wink:
20. pro 2007 v 07:20  • Odpověz
Dobré ranko,
tak jsem se opět přesvědčila, že ani 12DPO bez MS nic neznamená...dneska tetka naklusala v celé parádě...taže dáreček nebude...No jo, to je tak, když si něco plánuju...no nic, tak jdeme zase do boje !
přeju všem moc krásné Vánoce a ať se vám v novém roce splní ta nejtajnější přání !!!!!!! :dizzy_face:
20. pro 2007 v 08:07  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Průběžně Vás kontroluji :confused: my začneme příští jaro/léto ... jsme hrozní to furt odkládáme :sunglasses:

Sari, uf to je pech! Ale určo vám to klapne :wink: uvidíš, Vánoce pohodička, klídek, romantika, večer při svíčkách, vínko a určo to půjde samo :dizzy_face:
20. pro 2007 v 08:18  • Odpověz
Ivi, seš hodná...ale nějak začínám zase ztrácet půdu pod nohama....pořád si opakuju - nemysli na to, nějak to dopadne...ale ono to prostě nějak tomu mozku nedojde....
20. pro 2007 v 08:21  • Odpověz
:cry: srdci neporučíš ... a máte za sebou nějaké vyšetření - tedy jestli jste oba v pořádku? Vím, toto se dělá tak po roce snažení. Myslíš že je zádrhel v té tvé nemoci ... té fe? nevím jak dál (mám zcela vygumováno :angry: )
20. pro 2007 v 08:26  • Odpověz
Šari to je mi líto. Uvidiš už se to musí brzo podařit. Já tomu taky tentokrát moc šancí nedávám. Ale hledám na tom aspoň něco pozitivního. Budu si moc dát vaječný koňak a užít si pořádně silvestra. Vyřádit se a dát si i nějakého toho panáčka.
Žirafíku co na to říct. Život je občas sviňucha. Určitě se brzo znova zadaří :wink:
Jen mě trochu děsí, že už jsi třetí o kom já vím, komu se stalo něco podobného v poslední době. Ale radši na to nemyslet.
Holky určitě se všechny dočkáme a to vytoužené miminko přijde.
20. pro 2007 v 08:26  • Odpověz
Ahoj Marti,
vypadá to, že fakt čekáme jedna na druhou :grinning: :grinning:
Ivi, já byla u dr. jen úplně na začátku...dašlí případný vyšetření se dělá až po cca roce neúspěchu...protože snažení 8 měsíců není vůbec nic neobvyklého....Mně třeba můj Dr. řikal, že v dnešní době je normáln 1,5 roční snažení...ta doba je divoká, všude samej stres, životní styl nic moc...
No, já se rozhodla, že začnu dělat něco pro sebe a vrátim se zase k pravidelnému cvičení....zase jsem něco přibrala, tak když už nic jinýho, tak mít ze sebe dobrej pocit :wink:
20. pro 2007 v 08:34  • Odpověz
No vdyť jsme si slíbily že na sebe počkáme :grinning: :grinning: :grinning:
Hele prostě si pořádně užijeme vánoce a silvestra, vyčistíme hlavy a pak se uvidí.
Já teda po novém roce chci, aby mě dr vyšetřila pořádně a taky manžu. Přeci jen mi utíká čas a v mém věku už nemůžu čekat moc dlouho. Nepatřím mezi ty odvážné, které si pořídí dítě po čtyřicítce.
20. pro 2007 v 09:17  • Odpověz
Marti, já vim !!! taky na to spoléhám !!
S tím vyšetřením tě chápu...já s tím ještě počkám...dala jsem si termín do května....
20. pro 2007 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky!
Bibus díky za povzbuzení :slight_smile: . Snažím se být v poho, ale je to těžký... děsí mně ta nutnost čekání a taky to že by se to třeba zopakovalo! Jak to bylo u těch druhých, co znáš? Už jsou alespoň těhulky? Je to hrozný... by se z toho člověk zvencnul.... je to nějakej fenomén moderní doby.... :unamused:
20. pro 2007 v 18:15  • Odpověz
Žiraf jedné se to stalo loni a byla na tom hodně špatně psychicky. Ale teď už je v 8. měsíci a čekají kluka. Podařilo se jim to hned první měsíc, kdy to mohli zkusit.
U těch druhých holek to je čerstvé. Obě jsou tady z těch stránek. Kremrolka je od náz z diskuze na BRMS a Lauritka je z Měření bazální teploty. Ta to tedy ještě nemá potvrzené, ale vypadá to špatně. Ty příběhy nejsou úplně stejné. Každá má jinou diagnozu, ale pro každou to musela být velká rána. Prostě asi si člověk musí něco vytrpět, aby si pak toho daru vážil.
Přiznávám, že já jsem ke svým dětem přišla tak trochu jak hluchý k houslím. Asi proto jsem si myslela, že to půjde jako po másle. A jaké to bylo překvápko, že to tak není. No doufám, vlastně věřím, že se toho miminka dočkám ne jenom já, ale i vy všechny.
20. pro 2007 v 18:41  • Odpověz
Ježiš to je šílený.... blbý je, že se člověk bude stresovat ještě víc, než před tim.... Věděla jsem, že se to děje, ale rozhodně jsem si nemyslela, že v takové míře... Navíc jsem si říkala, jsme oba zdraví.... nám se to přece nemůže stát a bum... bylo to... ani jsem nekrvácela... jen jsem měla minimum těhu příznaků... např. vůbec žádné ranní nevolnosti, prsa se zvětšila, ale nebolela.... Nejhorší je, že Ti ani nikdo neřekne PROČ? Příčinu nikdo neřekne.... zjišťuje se, až když se to stane po 2., po 3.

HOLKY SNAD SE VŠEM ZADAŘÍ A BRZY BUDE MOŘE ZDRAVÝCH TĚHULEK ... A BUDEM CHODIT DO tématu -SPOLEČNÝ TERMÍN, to bude paráda :wink:
20. pro 2007 v 18:50  • Odpověz
Jo nestresovat se mi taky nedaří, ale zase na druhou stranu člověk čte spoustu příběhů, kdy už se to zdálo nemožné a nakonec se zadařilo.
Před měsícem jsem měla takovou depku, že jsem sem nějaký čas nelezla. No ale nevydržela jsem to. Prostě mi to svým způsobem asi pomáhá, číst si tady ty příběhy. Aspoň vím že v tom nejsem sama jediná.
20. pro 2007 v 18:56  • Odpověz
Holky všem přeji krasné svátky vanoční, těm co se to podařilo tento rok gratuluji a na nás který to čeká přiští rok přeji moc moc síli. pa :slight_smile:
22. pro 2007 v 16:28  • Odpověz
ahoj holky my asi mame darecek pod stromecek :wink:
22. pro 2007 v 16:45  • Odpověz
Jéééé tak to gratuluji, to je perfektní :slight_smile:
22. pro 2007 v 18:04  • Odpověz
Uvidíme, zítra dělám kontrolní testík, a moc si přeji, aby tam ty dvě čárka zase byly :dizzy_face:
23. pro 2007 v 16:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.