• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
ahoj holky, přeji vám krásné klidné vánoce, hodně pohody a dárečků, v novém roce pevné zdravíčko a fůru splněných přání. Těhulkám krásné nošení bříška a snadný porod a zdravé mimísky, nám snažilkám konečně vytoužené // čárky na testíku :slight_smile:
23. pro 2007 ve 21:27  • Odpověz
ahoj holky preji vsem krasne Vánoce a stastny Novy rok 2008 a brzy ten nejkrásnější dáreček v náručí

PS: dnešní ráno u nás ježíšek naděloval - druhý pozitivní testík je na světě - uvidíme, až co na to Dr. drzte mi pesticky prosim, at vse klapne, tak jak ma :dizzy_face:
24. pro 2007 ve 12:34  • Odpověz
Tak já teda držím pěstičky, tak ať to i doktor potvrdí :wink:
25. pro 2007 v 09:49  • Odpověz
misicka: dekuji moc, ja bych tak chtela :dizzy_face:
25. pro 2007 v 17:34  • Odpověz
Já se přidám,svatba u nás taky proběhla v září a hned prvního :dizzy_face: :dizzy_face: No a teď už čekáme miminko :wink:
25. pro 2007 v 17:38  • Odpověz
My 15.9. :wink:
25. pro 2007 v 17:40  • Odpověz
ahoj holky, tak se zase po dlouhe dobe hlasim. U nas porad nic novyho. Mam asi stejne pocity jako Biba nebo Sari. Uz se mi nechtelo se bavit o tom, jak na to jsem a cist si dalsi pribehy a prohlizet si fotky dalsich miminek nebo brisek. Tento mesic ani nemerim teplotu, abych nebyla tak stresovana... No, proste to neni tak jednoduchy. Snad se nam to taky brzo podari....ja jen abyste si nemysleli, ze jsem na vas zapomnela :slight_smile:
27. pro 2007 ve 20:33  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
gratuluji novým maminám :slight_smile: a nám co se snaží hodně štěstíčka :slight_smile: my startujeme další kolo
28. pro 2007 v 09:01  • Odpověz
ahojda!!!
přidávám se ke gratulacím :slight_smile: .... a taktéž hlásím druhé kolo snažení ...
Jáji: my se známe z jiné diskze, viď.... teď máš nové foto-pěkné. Takže u Tebe byla taky svatba v září? My ji měli 8.9.
28. pro 2007 v 10:59  • Odpověz
zirafik...taky v září, jediné kam chodím je září 2007 :slight_smile: tak leda odtamtud
28. pro 2007 v 11:26  • Odpověz
taky tak :wink:
28. pro 2007 v 11:28  • Odpověz
už to mám nějaké pomotané :grinning: . Už z toho koňa blbnu asi si ho zakážu :grinning:
28. pro 2007 v 11:29  • Odpověz
zirafik....to je v pohode :slight_smile:
28. pro 2007 v 11:37  • Odpověz
ahoj holky, jak se vede? U nás taky nic nového, užívám volna a klidu :slight_smile: Od švagrové jsem dostala bylinkovou kúru na podporu úpravy ms cyklu a snad i podpory těhu, tak uvidím, co to se mnou udělá :slight_smile: A gratuluji všem novým těhulkám :slight_smile:
Holky, ještě jedna věc, zcela mimo mísu. Jak se vám, kteří to tak máte, podaří skloubit mateřskou s placením úvěru či hypotéky? :unamused:
28. pro 2007 ve 13:12  • Odpověz
Ahojky přeji všem krásný začátek nového roku 2008
1. led 2008 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj vsem a opet preju vsechno nej v tomhle roce,
marketv: z nemocenske a pote materske a rodicovske budu platit hypo, kt.jsem si zaridila, kdyz jsem se soucasnym manzelem teprve zacala chodit a dalsi budouci hypo, kterou si chceme brzy vzit bude plne platit manzel ze sveho platu.
1. led 2008 v 17:16  • Odpověz
Ahoj holky, krásný nový rok, ať vše vychází, tak jak má a splní se vám vaše tajná přáníčka:wink: . Těhulkám přeji zdravá miminka, nám snažilkám rychlý přechod k těhulkám.

U mě nic nového. MS dorazila ... teď znovu měřím teplotu ... necháme se překvapit :wink:
2. led 2008 v 10:54  • Odpověz
autor
vítejte v novém roce holky

novým těhulkám gratuluji k nejkrásnějším dárečkům pod stromeček :dizzy_face:

u nás hypo bude muset zvládnout utáhnout manžílek, ale počítali jsme to a měli by jsme to zvládnout, holt budem muset být skromnější, ale prcek nám to vynahradí určitěěěěěěěěěěěěěěěěě

všem, kdo se snaží přeji ať ta osmička na konci přinese štěstí a pupíčky jako má sněhulák :wink:
2. led 2008 v 11:02  • Odpověz
ahojky kom,jakpak se s púpíckem mate ?Uz vite co to bude ?Kamaradce se narodil 31.12.07 syn Julian 4,30 kg 55cm,byla jsem se na nj vcera podívat a je vazne OBROVSKEJ§§§§§§§a má pkný jecak :o)))
2. led 2008 v 19:07  • Odpověz
autor
kuk jsme tu z UTZ
Která pravidla porušuje: | ZrušNo dnešek začal tak nějak podivně, neb jsme prý hrozně chrápala, tak si šel Roman lehnout po půlnoci do obýváku a spal tam až do rána a ráno byl tak nepříjemný. Že s tím má něco dělat, že to je hrozný.
Bylo mi to hrozně líto, nemůžu za to....tak jsem se rozbrečela a Roman začal, že jestli budu řvát, že nikam se mnou nepůjde a podobný řečičky grrrrrrrr. Takže mu říkám, že ho nikod nenutí, že jsme myslela, že chc on jít. No prostě se blbě vyspal a dokázal znepříjemnit významný ráno.
Vyšli jsme z baráku a už to bylo ok. Mysleli jsme, že nás vítr odfoukne. Autobus opět narvaný dětmi.
Ale v ordinaci už bylo veselo :o) Váhu mám pořád stejnou. Všechny výsledky z krve negativní.
Pak si doktor prohlížel Pupíka na UTZ.....je v naprostém pořádku, měl krásně pokrčené kolínko :o)))) stydlín.
Od ouška k oušku má 4,8 cm, délku stehení kosti 3 cm, obvod hlavičky 17,4 cm a obvod bříška 14 cm....to jsou roztomilý rozměry. A pak si pozval i manžílka aby mu Pupa ukázal i srdíčko a zkroucenou pupeční šňůru(bylo to vidět jak pokroucený provaz). Doktor mluvil jako o ní, tak se pak ptám jestli tam něco viděl, ale on prý že nebylo poznat nic, asi mluvli jako o fotce.
Za tři týdny jdu zas a i na cytologii.
3. led 2008 v 11:23  • Odpověz
autor
lucy: my to nechcem vědět :wink: i kdybysme chtěli musel by doktor do prcka drcnout neb byl stydlín a měl pokrčený kolínko :grinning:

tak to je vážně obřík to měla co dělat s porodem viď :sunglasses:
3. led 2008 v 11:25  • Odpověz
kom...teda to si mohl Roman odpustit viď? Jinak to je super že jste zdravé a pupíček roste jako z vody. Super je že jsi zatím nepřibrala, to bych chtěla taky až budu těhule :slight_smile:
3. led 2008 ve 14:19  • Odpověz
autor
jaji: no to mohl :sunglasses: jsem si to ráno představovala úplně jinak

no ona ta váha naskočí, teď už bude prcek jen přibírat :grinning: teda pokud nebude vycucávat ze mě všechno
3. led 2008 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj Kom, to jsem ráda ze jste oba v poradku, drzim palce at to tak je dal :lo)

Nevite neco o Sari ? Jakpak se má ?
6. led 2008 v 11:20  • Odpověz
Ahoj holky, dodatečně všem krásný nový rok. Všem těhulkám gratuluji a ostatním co nejdříve //
Vůbec nic nestíhám. V práci i doma je blázinec.
U mě nic nového. Stále pokoušíme osud a on nic :frowning2:
Lucy Šárka je na tom pdobně jako já. Jen ji nedělájí dobře tyhle stránky. Ani se jí nedivím. Taky sem lezu jen občas.
6. led 2008 ve 12:15  • Odpověz
Tak to m mrzí .. nevate hlavu holky, drzím pesti, urcite se brzy dockáte !!!
7. led 2008 ve 20:29  • Odpověz
Zdravím po dlouhé době :slight_smile:

Mám pro vás novinky :
1) můj manžel se zbláznil a chřipka mu "vlezla" na mozek :slight_smile:)) nemůže spát, tak přemýšlí nad jmény našich dětí
2) dítě chce hned, včera bylo pozdě
3) po delších debatách jsme se domluvili, že HA vysadím začátkem června/července (doberu poslední platíčko) a začneme se snažením
4) poslední dny serfuji a hledám další info o BT
5) v pátek jsem si z koníka koupila nádherně heboučký overálek pro mimčo - sv. modrý (medvídek)
8. led 2008 v 19:46  • Odpověz
Ahojky,
po delší době vás zase zdravím :slight_smile: :slight_smile:
Kom, tak to je super, že je všechno v pořádku a mimčo krásně roste :wink: :slight_smile: Roman by na tebe měl bejt hodnější a některý věci si odpustit :angry:
Ivi, mám z tebe radost, že uvažujete o miminku :slight_smile: Teda s tím nakupováním sis ale pospíšila ono tě to fakt chytlo :slight_smile: :grinning: Já jsem pověrčivka, tak ještě vyčkám, ale láká mě to začít nakupovat některý věcičky jsou tak nádherný :slight_smile:

U nás je taky všechno v pořádku. Bříško pomalu roste, prsa taky a nevolnosti už nejsou, tak hrozný. Maža je hrozně nadšenej a neustále se o mě stará, takže se mám jako v bavlnce, ale abych to nezakřikla :sunglasses:
9. led 2008 v 10:15  • Odpověz
autor
ivi: Ty teda překvapuješ :grinning: koukám, že u Tebe povede taky modrá i když by to pak byla holčička.........já mám skoro vše modré co jsem koupila :sunglasses:

no Roman si to nějak začal uvědomovat když viděl Pupíka na UTZ a už se zklidnil

petul: jen tak dál :wink:
9. led 2008 ve 12:52  • Odpověz
ahojky zářijovky :slight_smile:
to je fajn, že se to taky tak pěkně rozrůstá a těhulky jsou i s mimísema zdraví

já už se k vám taky brzy přidám, počkáme na 3. mršku po revizi (ta by měla být v únoru) a začneme se snažit znova, ale tentokrát snad s lepším koncem :wink:
9. led 2008 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.