• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Ahojky holky jen nakukuji co je zde nového :slight_smile: Jak se máte maminy a snažilky . Můj manžílek na mě už pomalu taky doléha prý čeká jen na povel :grinning:
13. led 2008 ve 12:59  • Odpověz
ahojda, jsem na tom jako kremolka .. :frowning2: .... jen teprve čekám na 1. MS... ale snaženíčko bude už po druhé mršce.... :grinning:
Snad nám to všem brzy vyjde
13. led 2008 v 17:59  • Odpověz
ahoj :slight_smile: zirafik to je mi líto ale bude určitě líp a všem se nám zadaří a budeme mít krásná miminka :slight_smile:

u nás nic nového neni :slight_smile:
13. led 2008 v 19:18  • Odpověz
Ahoj holky. Opravdu jsem na vás nezanevřela, ale v práci je velký blázinec. Ale snažím se aspoň nakukovat.
Zirafik to je mi líto, ale určitě se brzy dočkáte.
Krem ty už jsi koukám plná optimismu a to je dobře. Držím všem palce :wink:
Já teď čekám. Nechci si zatím dělat moc velké naděje. Do konce týdne bych snad měla něco vědět. Zatím to sice vypadá dost nadějně, ale to už tady jednou bylo. Tak musím být trpělivá.
Ale stejně, když to tady tak pozoruji, není nic jisté ani po //. No žádné negativní myšlenky. Určitě dám vědět jak jsem dopadla.
14. led 2008 v 07:53  • Odpověz
Ahoj Marti,

držím pěstičky a budu na tebe myslet :slight_smile: Nevíš co Sári? Psala jsem jí na icq a nic. Si pošlu sms či výhružný mejlík :dizzy_face:
14. led 2008 v 07:58  • Odpověz
Se Šárkou jsem si psala po novém roce a byla v pohodě. Asi ji je líp když sem neleze. Dneska se jí chystám napsat, tak snad odepíše :slight_smile:
Zato mě to prostě nedá. Dokonce pořád poctivě měřím BT.
14. led 2008 v 08:15  • Odpověz
Marti, no alespoň víš na čem jsi :slight_smile: No já teď psala Šárce sms, ale nepřišla doručenka. Nevíš jestli nemá nové číslo?
14. led 2008 v 08:39  • Odpověz
Číslo má, nebo tedy měla pořád stejné. Dám vědět jestli se mi ozvala.
14. led 2008 v 08:45  • Odpověz
No doufám, že se to Šárce brzo podaří a bude plná optimismu a přijde zase mezi nás :wink:
15. led 2008 v 17:39  • Odpověz
Holky Šárka je OK a všechny moc pozdravuje. Prostě jí tohle prostředí nedělá dobře a tak sem radši neleze. Až se na to bude cítit, tak se určitě ozve.
15. led 2008 v 17:51  • Odpověz
Ahoj Marti a Míšo,

já si se Sari psala včera :slight_smile: má se fajn.
15. led 2008 v 18:18  • Odpověz
Ivi a co ty? Kdy se pustíte do potomka?
15. led 2008 v 18:36  • Odpověz
Marti, no my se nakonec rozhodli v létě 2008. Uvidíme jak doberu ant a potom jdeme na to :slight_smile:
16. led 2008 v 19:32  • Odpověz
Tak to je super, že se šára ozvala a je OK :wink:
17. led 2008 ve 23:27  • Odpověz
Ahoj holky, moc jsme se tento měsíc snažili a mrcha MS dorazila ještě o 4 dny dřív :frowning2: Próóóč!
Ovšem nastal zlom u manžílka, začíná hovory o mimču a a pokud by se nám prý fazolka nezadařila do půl roku, půjdeme navštívit pány doktory. Že by šel na spermiogram, myslíte, že nám vyjdou vstříc?
18. led 2008 v 09:01  • Odpověz
Já si myslím, že určitě ne? I když většinou se dělají testy až po roku když se nedaří :wink:
19. led 2008 v 10:51  • Odpověz
Ahojda holčiny! Tak jak se máte?
Já mám 1.MS od potratu... a pěkně se rozjela... bolí mně břicho, mám návaly horka... no hrůza...
teď váhám, kdy se zas začít snažilkovat.... :unamused:
Holky, už by ty mimísci mohly přijít.... přece jen už jsme 4 měs. od svatby... :grinning: :grinning:
21. led 2008 v 16:44  • Odpověz
ahoj zirafik ja byla v nemocnici ale ted to vypada dobre - tam me ale kolikrat napadlo, ze uz budu patrit do sekce po potrate, ale nastesti (tukam) to dobre dopadlo. Jeste asi chvili pockejte ne? :confused: nekdo rika, tak ty 3 mesice :zipper_mouth:
21. led 2008 v 16:53  • Odpověz
jinak jsme taky 4 mesice od svatby :wink:
21. led 2008 v 16:54  • Odpověz
Lisounek_ to jsem ráda, že ti to dopadlo. :slight_smile: :slight_smile:
21. led 2008 v 17:02  • Odpověz
no ale bylo to psycho a jestli se tomu malemu tvorila nervova soustava, tak teda potes koste :grinning:
21. led 2008 v 17:05  • Odpověz
Holky tak držím palečky ať vám to vše dobře dopadne :slight_smile:
24. led 2008 v 19:56  • Odpověz
no tak holky, nějak to tu vázne...že byste byly všechny těhulky? :slight_smile:
4. únor 2008 ve 20:42  • Odpověz
Zdravím po delší době :slight_smile:

v pátek jdu na G na preventivku. Nechám se pořádně vyšetřit, zda je vše OK po těch mých zánětech a různých dalších problémech, nechám si napsat antiko na 6 měsíců a potom to rozjedeme :slight_smile:)))
7. únor 2008 ve 12:09  • Odpověz
No já se na prohlídku už taky chystám , ale nějak se nemůžu rozhoupat. Teď spíš litám po doktorech kvůliu vyši hladině cukru v krvi tak doufám, že to nic nebude. jelikož jsem někde slyšela, že lidi s cukrovkou těhotní tak nějak hůř :unamused:
15. únor 2008 ve 23:23  • Odpověz
Mišo, to je spíš o tom, že musíš být pod neustálým dohledem. Známá má velmi silnou cukrovku, těhotenství jí vůbec nedoporučovali. No prosadila si svoji, otěhotněla, mezi tím odkopla svého přítele (už dostala dítě) na a celé těhotenství ji otec vozila 1x týdně do Jihlavy ... od nás cca 80 km.

Ale upozorňuji, ona je fakt silná diabetička. Má břišní pumpu a tak ...
18. únor 2008 v 16:03  • Odpověz
Ahoj, mohu blahopřát nějaké nové těhulce:slight_smile: ? Já netrpělivě očekávám zda MS dorazí či ne. Jsem 36DC, což vypadá nadějně, ale jsem jen 11DPO. http://www.fertilityfriend.com/home/1f4210
Navíc jsem byla na vyšetření štítné žlázy a tvoří se mi proti ní protilátky, dle doktorky žádný problém, ale kdo ví, že? :unamused:
Tak se mějte hezky holky :wink:
20. únor 2008 v 15:17  • Odpověz
Ahojky,

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jindri, to vypadá opravdu nadějně ... držím pěstičky :wink:
21. únor 2008 v 07:38  • Odpověz
jindri: díky :dizzy_face: nechci si to vůbec připouštět, ale znáš to .... v podstatě nemyslím na nic jiného :pensive:
Začala jsem taky užívat Femigard, tak je možný, že mi to zpožďuje on. Četla jsem, že si ještě necháváš napsat antikoncepci, nějaké překážky proč ještě ne mímo?
21. únor 2008 v 08:32  • Odpověz
teda já vůbec nejsem schopná si ani spočítat kdy mám ovulku :slight_smile: Takže u nás to otěhotnění bude opravdu náhoda :slight_smile:
21. únor 2008 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.