• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Ahoj, MS dorazila a jsem z toho fakt smutna :frowning2: .... 38DC, co to je probůh za dlooouhý cyklus :unamused:
23. únor 2008 v 11:08  • Odpověz
Jé Ivi tak to je fakt drsný, naštěstí až tak ten cukr zvyšený nemám za měsíc jdu ještě na jedno vyšetření jestli to byla jen náhoda nebo ne :slight_smile:

holky tak to je mi líto , že zatím nic :frowning2: :frowning2:
24. únor 2008 v 19:46  • Odpověz
no mě tetka taky přijela včera ráno :slight_smile:
24. únor 2008 ve 20:19  • Odpověz
Ahojky
Jindri to je fak děs, když ta mrcha přijde takhle pozdě. Uvidíš třeba ti ten Femigard pomůže. Já zase zkouším Gynex :wink:
Jaji opravdu zkus to měření. Není to tak hrozný. Rychle si na to zvykneš. Já vstávám jen o 5 min. dřív a to není tak hrozné. Dokonce už mi to nevadí ani o víkendu.. Opravdu takhle nejlíp zjistíš OVU, ale chce to měřit aspoň dva tři cykly. Tedy když nebudeš dřív těhu :slight_smile:
24. únor 2008 ve 20:25  • Odpověz
bibova: já teď nevím, zda jít na gyndu, aby mi cyklus upravili :unamused: nebo si necpat tělo sajrajtama a věřit, že Femigard pomůže. Nevíš, co oni dělají, pokud je MS nepravidelná? Díky, J.
25. únor 2008 v 10:39  • Odpověz
Většinou nasadí hormony. Mě dala Utrogestan. Ale zkus tenhle cyklus Femigard, třeba ti to upraví a nebudeš se muset cpát hormonama. K dr. můžeš jít kdykoli. Je fakt že jsi měla dost pozdě OVU. Někdo tady říká, že Utrogestan, pokud je nasazen před OVU, tak ji zarazí. Mě se to teda nestalo, ale opravdu v tom nejsem zase tak zběhlá.
25. únor 2008 v 10:48  • Odpověz
bibova: ještě jedna taková technická, je důležité, aby byla MS pravidelná? Mě osobně to nějak neobtěžuje, pro mě je důležité, aby probíhala OVU. Nebo nepravidelná MS může znamenat, že je něco v nepořádku? Děkuji. Ještě zkusím měsíc, dva Femigard a potom bych asi zašla na gyndu.
Pěkná nová fotečka :wink:
25. únor 2008 v 11:38  • Odpověz
Hele fakt nejsem expert, ale těch 38 dní není zas taková hrůza. A jestli to tobě nevadí, tak bych ještě počkala. Já mívám cykly 27 - 35 dní. Děsně mi skákala OVU. Teda teď už se to snad usadilo a nebudou to takové rozdíly.
Začala bych si dělat starosti u cyklu delšího 40 dní.
Uvidíš co s tebou udělá ten Femigard, třeba ti to opravdu srovná. Já jsem taky zvědavá, jak zareaguji na Gynex.
Jak dloho se vlastně snažíte? A kolikátý cyklus měříš?
25. únor 2008 ve 12:32  • Odpověz
bibova:jsem taky pro počkat:wink:, snažíme se a měřím 3 měsíc, předtím jsem 8 let brala antikoncepci.
Co jsem to tak prostudovávala, tak luteální fáze, která by měla být +- konstatní vychází na 11-13dní, takže kdyby se ovulka posunula o ten týden, bylo by to ideální. Některé holky psaly, že jim Femigard posunul ovu, uvidíme.
25. únor 2008 ve 14:11  • Odpověz
Jaji koukala jsi na www.merenibt.cz ? Tam je vše moc hezky popsané. A kam jsi se přihlásila na FF?
3. bře 2008 v 11:26  • Odpověz
přihlásila jsem se na to fertility friend, ale není to česky to je blbé :(

tahle stránka mi nefunguje?
3. bře 2008 v 11:30  • Odpověz
už funguje, zkusím to nějak pročíst , ale je toho tam moc :(
3. bře 2008 v 11:35  • Odpověz
akorát mi nepřišlo heslo :( takže už se tam zpět nedostanu a když sem si ho nechala poslat znova, nic se nedeje
3. bře 2008 v 11:56  • Odpověz
Jaji to je blbý s tím heslem. Já si pro jistotu to heslo změnila hned po tom prvním přihlášení. Je blbý, že další registraci je nutné provést z jiného PC. Z tohohle ti to nevezme.
3. bře 2008 ve 12:32  • Odpověz
tak to je naprd :( i když po mě to asi žádný heslo nechtělo a ani mi nepřišel meil :(
3. bře 2008 ve 13:35  • Odpověz
To prvotní heslo ti to přidělí. Je automaticky vygenerované a to právě má přijít tím mailem. Ale už jsem slyšela, že nějaké holce to taky nepřišlo. Jedině se zkusit ještě jednou zaregistrovat, ale na jiném počítači. Máš takovou možnost?
3. bře 2008 ve 13:45  • Odpověz
ha už jsem to ošulila a heslo přišlo :slight_smile: ale já nevím co tam ještě nastavit, když ti pošlu odkaz podíváš se mi na to okem zkušeným?
3. bře 2008 ve 13:47  • Odpověz
akorát ani nevím jak to poslat :(
3. bře 2008 ve 13:49  • Odpověz
Jedině když mi písneš údaje do IP. Abych se mohla přihlásit pod tvojím nickem. Jinak tam nikdo nevidí. Ale stačí si jen nastavit, teda pokud chceš, svoje heslo a pak už jen zadávat údaje.
Ze začátku stačí teplota, než se v tom zorientuješ.
Jsi šikula
3. bře 2008 ve 13:52  • Odpověz
tak jo tak já budu jen zadávat teplotu a uvidíme :slight_smile: to víš začátečník :slight_smile:
3. bře 2008 ve 14:01  • Odpověz
To je v pohodě. Já taky první měsíc jen měřila a teprve postupně jsem začínala zkoušet, co to všechno umí. Když budeš mít chvilku, tak si prostuduj ty stránky o měření. Taky jsem je nečetla celé slovo od slova, ale vždy jen tu část co mě zrovna zajímala. Tak jsem přišla na spoustu věcí co se tam dají dělat. Jo a taky dobrá je diskuze o FF. Je někde tady ve snažilkách.
3. bře 2008 ve 14:03  • Odpověz
no uvidime, puvodne jsem vubec nechtela nic merit ale nejak mi to neda, vzhledem k tomu ze na sobe zadnou ovulku nepoznam tak chci vedet zda nejakou mam :slight_smile:
3. bře 2008 ve 14:09  • Odpověz
Jáji já taky OVU bez měření nepoznám. Teda teď už sleduji i čípek a hlen a tak to poznám i tak,ale teplota mi to aspoň potvrdí. Tak sem šoupni odkaz na graf ať se můžu pokochat.
Tady je můj http://www.fertilityfriend.com/home/1f7796 :wink:
3. bře 2008 ve 14:19  • Odpověz
já měřila dneska poprvé, teplotka 36,5 :slight_smile: až to bude dýl tak pošlu :slight_smile: ale když sem se snažila poslat odkaz tak mi to neukázalo :(
3. bře 2008 ve 14:35  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:

kontrola ze štábu :slight_smile: :grinning: ))) tak co nějaká změna? nějaká nová těhule na obzoru??? :dizzy_face:

U nás vše při starém. Více méně se budeme řídit dle stavby. Pokud začneme červen/červenec na podzim to vypukne, pokud začneme až na podzim, budu statečně odolávat a ant vysadím tak v zimě
7. bře 2008 v 08:17  • Odpověz
Ivi ještě ti chybí 1. dovolená, auto, 1. dítě atd :grinning: :grinning: :grinning:
Nic nového se neděje. Myslím, že je tady docela mrtvo. Všechny se někam přesunuly :unamused:
7. bře 2008 v 08:26  • Odpověz
No tak dovolku už máme za sebou ... auto taky ... :slight_smile: sice MM mi vyhlíží nějaké vozítko ... jen pro mě ... se koukal na sporťáčka Renaulta ... :slight_smile:)) Takže možná na Vánoce bude překvápko a dostanu velký dárek s červenou mašlí :wink: )))
7. bře 2008 v 08:28  • Odpověz
Teda ty se budeš mít :wink: Koukej už na to aby se ti tam vešla sedačka :grinning:
7. bře 2008 v 08:41  • Odpověz
autor
holky tak co je tu někdo nový těhu??????????
13. bře 2008 v 11:41  • Odpověz
já to tedy nejsem :grinning: tento měsíc ani neměřím, protože jsem teploměr použila na svého psíka v podezření horečky, pak jsem si asi 14 dní kupovala nový a teď se mi nějak měřit nechce. Necháváme to na přírodě, to zklamání minulý měsíc mě celkem odrovnalo...
14. bře 2008 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.