• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
ahojky všem :slight_smile:

tak já teda těhule nejsem ale už jsem identifikovala kdy mám ovulku, samo podle měření :slight_smile: uvidíme jak to půjde dál, nicméně když toho vhodného času na otěhotnění je tak málo, to je děs :slight_smile:
17. bře 2008 v 19:01  • Odpověz
Jaji tak už se pochlub s grafem :grinning:
Jindri já teda zatím pořád poctivě měřím, ale ani tento měsím se nedaří. Podle všech příznaku dojde ms zítra, nejpozději pozítří. No ale příští týden jdeme na spermiogram a zas budeme o něco chytřejší. Jsem zvědavá, jak nám to dopadne.
17. bře 2008 ve 21:18  • Odpověz
18. bře 2008 v 09:04  • Odpověz
aha tak to se nezobrazí , proooooč?
18. bře 2008 v 09:05  • Odpověz
jupííí tak už jooo
18. bře 2008 v 09:17  • Odpověz
Jáji krásný grafík :slight_smile: Teď už nezbývá nic než čekat.
18. bře 2008 v 09:47  • Odpověz
bibova: držím palečky, ať máte výsledky více než vynikající :wink:
Já jsem poslední dobou nějaká věčně utahaná a podle toho to vše vypadá, nebo spíš nevypadá :sweat_smile:
18. bře 2008 ve 14:00  • Odpověz
Jindri to je ta jarní únava. Aspoň já to na to svádím. Taky se cítím jak vymačkaný citron :rolling_eyes:
Jinak na výsledky jsem moc zvědavá. Ale mám takový pocit, že se toho MM tak trochu obává. Už dva dny je takový jiný. Asi to na něho doléhá. No ale aspojednou vidí, že to není žádná sranda a snad pochopí ty moje každoměsíční nervy.
Jinak mně šla teplota dolů přesně jak jsem očekávala. Takže mrcha dorazí dnes, nejpozději zítra :angry: . Jen jsem vyjímečně docela v klidu. Asi to bude tím, že se konečně začalo něco dít.
19. bře 2008 v 07:37  • Odpověz
bibova: já jsem smířená, že MS na tuty dorazí, jen jsem spíš zvědavá kdy, jestli Femigard trochu zapůsobil. S únavou se to má tak, že jsem si naplánovala moře zábavy a úkolů, abych se neupínala k těhotenství, ovšem výsledek je ten, že večer spadnou klapky a chrním razdva. Škoda, že miminka nenosí čáp :grinning:
19. bře 2008 v 08:42  • Odpověz
Jindri já zase zkouším gynex. Je fakt, že tento měsíc jsem měla neuvěřitelně vyrovnané teploty. Ale cyklus se mi usadil už poslední tři cykly. 18DC OVU a 31DC MS. Což není tak špatné. Jo a taky piju kontryhel a maliník. Uvidím jak to bude tento měsíc.
Jsi dobrá, že se dokážeš odpoutat od myšlenky na těhotenství. Mně se to tak úplně nedaří, ale je to lepší než minulé měsíce.
Jo a souhlasím s tím čápem. Proč to nemůže být tak jednoduché :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2008 v 16:07  • Odpověz
Kuk holky :slight_smile: Tak grafík je sice pěknej, ale zítra to mám dostat, takže čekám a čekám :slight_smile:
20. bře 2008 v 08:43  • Odpověz
Jaji to by jsi měla nějak moc krátkou luteální fázi. Bývá tak 10 - 14 dní. Ty máš zatím 8. Mně to spíš přijde, že to máš trošičku posunuté. Ani teplota na to zatím nevypadá. Vydrž ještě :wink: . Třeba už nepřijde
20. bře 2008 v 08:58  • Odpověz
autor
a nebo vrána že :grinning:
20. bře 2008 v 09:54  • Odpověz
Vrána nosí holku ne? Já chci čápa!!! :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2008 v 10:03  • Odpověz
co to jakou fázi???
20. bře 2008 v 10:42  • Odpověz
Jáji LF (luteální fáze) je doba od OVU do MS. Ty jsi dnes 8 DPO (den po ovilaci). Ta LF bývá většinou u každého cyklu stejná, ale ovu se ti může šoupnout jak dopředu, tak dozadu. Tím se ti posune celý cyklus.
Já jsem dnes 14DPO a mněla bych dnes dostat ms. Teda jestli mi to nerozhází to moje nachlazení.
20. bře 2008 v 10:57  • Odpověz
aha, já totiž dostávám MS po 28-29 dnech a ovulku jsem teď měla 19den....

já tomu moc nerozumím, nicméně uvidíme, protože sex proběhl dva dny před ovulkou a dva dny po tak :slight_smile:
20. bře 2008 v 11:09  • Odpověz
To není tak hrozné. Plodné období je 3 dny před a den po OVU.
Hele já taky mívala pravidelné cykly. Jen jsem začala měřit, tak si se mnou tělo začalo zahrávat. Ne, asi v tom byly nervy kolem svatby. Ale je přesnější se měřit LF než délkou cyklu. Uvidíš po dvou třech měřeních :wink:
A nebo taky ne, třeba ms nepřijde :slight_smile:
20. bře 2008 v 11:17  • Odpověz
no já v tom mám takovej maglajs :slight_smile: ale nicméně mě to netrápí zatím :slight_smile: to že mám ovulku jsem zjistila, protože to bez měření nepoznám a to mi stačí :slight_smile:
20. bře 2008 v 11:35  • Odpověz
Jáji já to taky nikdy nepoznala, dokud jsem nezačala měřit. A můžeš to vzít teď jako přípravu a je jedno jak dlouhou
20. bře 2008 v 11:38  • Odpověz
ještě že jste v tom holky tak zběhlé, protože mě ty pojmy moc neříkají :slight_smile: zase jsem o něco chytřejší :slight_smile:

No nicméně teď mě čeká ta autoškola tak bych do toho ještě nechtěla být těhu, to bude totiž stresu...
20. bře 2008 v 11:47  • Odpověz
Jáji já jsem byla ze začátku taky mimo. To postupně pochytíš :wink:
A ještě jednou, držím palce a trenažéru se neboj! Zvládneš to.
20. bře 2008 ve 12:18  • Odpověz
tak nějak nemůžu přijít na to jak začít nový grafík???
24. bře 2008 v 16:31  • Odpověz
ahoj, tak MS dorazila, což jsem očekávala a jsem ráda, že dorazila včas - 31DC. Hned jak skončí, začínám znovu měřit, z postele nevylezeme a to by bylo, kdyby se už nezadařilo :grinning: :grinning:

jajinka27: já se v tom tedy taky nějak extra nevyznám, ale já nový cyklus začínala kliknutím na levý sloupec, kde je New cycle a u příslušného dne jsem označila sílu krvácení a nový cyklus mi začal jet.
26. bře 2008 v 10:57  • Odpověz
Tak máme za sebou spermio. Výsledky byly za 10 min. Nic moc. Spíš teda nic, než moc. 18 mil/ml 10% A+B :frowning2: No nezbývá než se spolehnout na vitamíny a doktory.
Aspoň už ale víme, proč nám to nejde.
Jindri tak znova do boje :wink:
26. bře 2008 v 15:52  • Odpověz
a kolik jich musí být aby to bylo ok? a A+B znamená co?

mě taky potvora dorazila v pondělí, takže pak zase měříme a uvidíme :slight_smile:
26. bře 2008 v 16:48  • Odpověz
Našla jsem tyhle údaje:
1) množství ejakulátu - norma je 2 - 5 ml
2) pH ejakulátu - 7,2 a více
3) zkapalnění - do 30 ti minut
4) koncentrace spermií - minimální množství pro úspěšné oplodnění je 20 milionů v mililitru
5) celkové množství spermií - alespoň 40 milionů
6) procentuální podíl pohyblivých spermií - alespoň 50 % pohyblivých (z toho alespoň některé progresivně pohyblivé spermie, tedy takové, které mají šanci proniknout k vajíčku a oplodnit je) nebo alespoň 25 % progresivně pohyblivých spermií
7) procentuální podíl živých spermií - alespoň 75 %
8) procentuální podíl spermií normálního tvaru - alespoň 30 %
My máme 18 mil/ml. A+B je bod 6. těch máme 10%, bod 7. 50%
26. bře 2008 v 17:37  • Odpověz
na to aby mel clovek vysokou skolu :(
26. bře 2008 v 19:39  • Odpověz
bibova: a jak na to reagoval manžel? Co mu řekli, aby se to zlepšilo? Přeji Vám hodně síly :wink:
27. bře 2008 v 10:53  • Odpověz
Jindri dík za držení palců. Na manžel zatím více méně nereagoval. Nevím jestli je opravdu natolik smířený a srovnaný s výsledkem, nebo jestli to jen v sobě dusí. To se uvidí časem. Zatím to vypadá, že to bere rozumě. Tak snad.
Jinak dr. mu doporučila vitamíny selen + zinek a L-Arginin. A nedoporučila kolo, fotbal (ten teda rozhodně neoželí, ale naštěstí ho už nehraje tak často), horké koupele, slipy - prostě klasika. Za tři měsíce se dozvíme jestli to spermio bude lepší :slight_smile:
27. bře 2008 v 18:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.