• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
bibova: děkuji, ani obecné věci moc nevím :sweat_smile: manžela také "nutím", aby nenosil slipy, navíc přibral a většina ho dost škrtí. Předevčírem jsem mu koupila trenky:sunglasses: , prodavač na mne koukal trochu divně, když jsem pořád chtěla větší a větší velikost a ve finále mu jsou stejně malé :grinning:
Jestli víš ještě o nějakých doporučením, sem s nimi :wink:
Kdyby se špatné výsledky dozvěděl můj manžel, vím, že by to nesl těžce a byl by hodně smutný :pensive:
28. bře 2008 v 08:49  • Odpověz
Jindri už mně nic nenapadá. Jo vlastně se nedoporučuje potápění, asi kvůli tlaku vody.
Taky budu muset nakoupit haldu trenek. Manžel nosí jen slipy, nebo upnuté boxerky. Nemá rád volné (si bude muset zvyknout) :grinning:
Zatím pořád žádná velká reakce nebyla. Tak mám asi doma opravdu rozumného a klidného mužského :sweat_smile:
28. bře 2008 v 09:50  • Odpověz
tak jsem koukala že Breberka to má už za páááár :slight_smile:
28. bře 2008 v 10:01  • Odpověz
No hrozně rychle to utíká. Vždyť Kláře se to taky blíží :slight_smile:
28. bře 2008 v 10:02  • Odpověz
no to je fakt, my už se vlastně snažíme o mímo půl roku, hrozně to utíká :(
28. bře 2008 ve 14:16  • Odpověz
tak nějak to tu vázne :(

já začla opět měřit a pouštíme se do dalšího měsíce snažení, do 6tého
1. dub 2008 ve 12:43  • Odpověz
Taky půlrok snažení....a u mě PCO.
1. dub 2008 ve 13:28  • Odpověz
zase jsem mimo, co to je PCO?
1. dub 2008 ve 13:51  • Odpověz
Ahojky
holky ono to hrozně letí. My teď jedeme 10.cyklus
Jaji jestli jsem to dobře pochytila, tak PCO jsou polycysty. Je tady o tom i diskuze.
A to. že to tady nějak vázne, je dlouhodobý problém. Nějak se všechny holky rozprchli do jiných diskuzí :frowning2: . Asi tady zůstaneme samotné.
2. dub 2008 v 09:05  • Odpověz
no tak ještě že tu budeš se mnou :slight_smile:

to budeme mít soukromou diskuzi :slight_smile:)))))
2. dub 2008 v 10:00  • Odpověz
Jaji to ale bude luxus. Soukromé diskuze tady nebývají. Jo a když mi utekla Šárka, tak na mně budeš muset počkat ty :wink:
No ale aby jsme nekřivdily. Jindri se tady taky občas ukazuje.
2. dub 2008 ve 12:09  • Odpověz
ahoj holky
tak já vám sem něco přiispěji :grinning:
občas sem nakukuji jestli není nějaká nová záříjová těhulka :wink:

my se teďka první cyklus znova snažíme po tom našem prvním nevydařeném pokusu
ale musím s vámi souhlasit jak děsně to letí, přijde mi to až neuvěřitelný - komteska to má už za pár a já bych měla termín jen 2 týdny po ní...

jaji, bibo... hodně štěstíčka ať se brzy dočkáte //
2. dub 2008 ve 12:17  • Odpověz
Kremrol tobě taky co nejdříve //. Uvidíš, tentokrát to půjde rychle a vše bude v pořádku :wink:
Nový přírůstek zatím žádný hlášený není :unamused: . No snad se teď na jaře zadaří
2. dub 2008 ve 12:30  • Odpověz
bibo no jasně, na jaře to musí jít přece úplně samo :wink: :grinning:
všecko kvete, voní, svítí sluníčko, to by bylo aby se to nepovedlo :wink:
2. dub 2008 ve 12:34  • Odpověz
A jak jde život manželský? Přijď se za námi někdy kouknout na BRMS.
2. dub 2008 ve 12:43  • Odpověz
na manžela si vůbec stěžovat nemůžu, právě naopak :slight_smile:
je to zlato :dizzy_face:

my si právě teď celkem vystačíme, těšíme se na dovču, máme oba dost práce, takže na mimčo se až tak neupínáme, ale když to vyjde budem oba moc rádi

určitě někdy najuknu jak se vám daří
2. dub 2008 ve 12:56  • Odpověz
bibo neboj, já na tebe počkáááám :slight_smile: a budeme tlačit kočár spolu, nemáme to k sobě daleko :slight_smile:
2. dub 2008 v 16:46  • Odpověz
chjo ten graf si dělá co chce :( teď mi detekoval ovulku 11.den
6. dub 2008 ve 12:45  • Odpověz
Jíji neboj, podle mně ti to za pár dní ovu hodí jinam. Udělala ti to ta dnešní vysoká teplota. Ale ta byla měřená asi o něco později,, ne?
Já mám ovu asi dneska. Teda podle čípku a bolestí vaječníků. No ale neřešíme to. Rozhodně se nechystám znásilnit manžela :grinning: Vitamíny na spermijky se stejně projeví až tak za tři měsíce.
6. dub 2008 v 17:59  • Odpověz
jééé moje poradkyně :slight_smile:))))

no já si taky myslím že to je tím, hlavně ve čt jsem popíjela tak možná i proto ta teplota v pátek vyšší :slight_smile: no uvidíme co to udělá zítra :slight_smile:
teda mě vaječníky nebolí, já to na sobě nepoznám :slight_smile:

znásilnit manžela to zní pekně :slight_smile:
6. dub 2008 v 18:54  • Odpověz
Po alkoholu jde teplota většinou nahoru. Já mám vyzkoušený, že 2 dcl mi nic neudělají, ale víc už na teplotě poznám.
Vaječníky mně bolí až teď poslední 3. měsíce. Asi je to dělají ty hormony.
No a znásilnění manžela už doma bylo :sweat_smile: . Jsem měla období, kdy jsem si myslela, že prostě jen protože je ovu, tak prostě musíme. Naštěstí mně to už pustilo a hlavně MM je v tomhle ohledu chytlavý. Moc dlouho ho přemlouvat nemusím :grinning:
6. dub 2008 v 19:37  • Odpověz
Kuk kočky, jdu vás pozdravit a hlavně povzbudit !!!! Držím palečky, ať všechny co nejdříve najdete na testu // !!!
6. dub 2008 v 19:55  • Odpověz
Ale ale, kdopak se na nás přišel podívat :grinning:
6. dub 2008 v 19:57  • Odpověz
no uvidíme Šári jak to půjde, nepůjde :slight_smile:
6. dub 2008 ve 20:38  • Odpověz
no vida a ovulka už je z grafiku pryc :slight_smile: to byl jen vykyv teploty po alkoholu a v nedeli to bylo tím že jsem to měřila pozdě a stres z autoškoly :slight_smile:
7. dub 2008 v 10:27  • Odpověz
ahoj, přeji pěkný den :slight_smile: ... já jsem zvědavá, kdy bude ovu:
http://www.fertilityfriend.com/home/1f4210
jinak u nás znásilnění manžela nehrozí ... spíš naopak ... stačí, aby mi spadlo ramínko či rozepnul knoflík :sweat_smile: a hned si to manžel vysvětluje po svém :grinning:
7. dub 2008 ve 12:10  • Odpověz
omylem se mii tam zobrazuje i minulé "neměření" :confused: ... zkusila jsem to vymáznout, tak zkusím vložit :grinning: :
http://www.fertilityfriend.com/home/1f4210
7. dub 2008 ve 12:19  • Odpověz
šikovná holka :grinning:
7. dub 2008 ve 12:19  • Odpověz
autor
kuk, no už se moc těším až znásilním manžu a nebude mi u toho překážet pupek :grinning: :grinning: :grinning: ale to si ještě počkám a bude zas "rušit" Pupíček
7. dub 2008 ve 12:24  • Odpověz
no já si myslím že ji snad budu mít zase kolem 19. dne :slight_smile: Tak uvidíme :slight_smile: nechci zase sexovat jen kvůli tomu že je ten správný čas
7. dub 2008 v 16:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.