• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Jáji asi bych tu teplotu nepočítala do grafu. Vedle té teploty máš "Discarded", když ho zašktneš, nebude ti FF brát tuhle teplotu v úvahu. Já to tak mám taky, koukni.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f7796

Jindri tak jsem zvědavá kdy budeš mít ovu. Ty teploty jsou zatím nic neříkající :wink:

Komtes musíš Pupíčka vychovávat hned od malička. Vysvetlovat mu, že jak nebude hodný, nebude mít sourozence :grinning:
8. dub 2008 v 08:52  • Odpověz
už jsem si to opravila, jinak dneska mě bolí břicho jako kdybych to měla dostat :( au au a to to mám mít až příští víkend nejdřív
8. dub 2008 v 09:45  • Odpověz
Jaji třeba to bude OVU. Mně teda většinou tak dva dny před bolí vaječníky a je to dost podobné, jako před MS.
8. dub 2008 v 09:47  • Odpověz
No já to většinou na sobě nepoznám, ale dneska to teda je děs :( Nejradši bych si šla dom lehnout
8. dub 2008 v 10:09  • Odpověz
no tak ovulka se mi blíží tak uvidíme :slight_smile:))))
9. dub 2008 ve 14:59  • Odpověz
Jaji tak šup a svádět manžílka :wink: Chce to využít každé příležitosti :grinning: :grinning: :grinning:
Tady se to opravdu zvrhává v naší soukromoudiskuzi :wink:
9. dub 2008 ve 21:09  • Odpověz
No jo asi jsou už všechny těhule a nebo už nás nemají rádi a nepíšou nám :slight_smile:

No jo snažím se snažím, myslím že v pátek to propukne :slight_smile: Pokud se nezadaří tak příští měsíc na měření kašlu, nějak mě to začíná stresovat
10. dub 2008 v 08:21  • Odpověz
Jaji jestli tě to měření stresuje, tak se na to vykašly. Nemá cenu se z toho zbláznit :wink: .
Já už to mám jako automatiku. Měřím 8. měsíc a už několikrát jsem si říkala, že přestanu. No ale vydržela jsem to tak max. 2 dny. Potom mně přepadla zvědavost a zase jsem měřila.
10. dub 2008 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky, já dnes zapomněla měřit, protože jsem celou noc byla vzhůru se psem, který zvracel a měl bolesti břicha:frowning2: . Celkem mě to mrzí, protože ovu by měla být každým dnem http://www.fertilityfriend.com/home/1f4210
Včera mě bolelo v podbřišku, ale nevím nevím, zda to nebyly jen zaražené prdy :grinning:
10. dub 2008 ve 12:21  • Odpověz
Jindri to jsi si teda musela užít noc. A co pejsek? Už je v pořádku?
A s teplotou uvidíš co ti provede zítra. Maximálně to budeš mít jeden den jinam. To není žádná katastrofa. Mně podbříšek bolí vždy tak den, dva před OVU.
10. dub 2008 ve 12:48  • Odpověz
já si včera zkusila ovulační test a byla tam světlá druhá čárka, takže opravdu to vidím zase na ten 19. den :slight_smile:)))

jinak mě ten podbřišek bolí míň ale bolí :slight_smile:

jindri...no tos měla teda pěknou noc :frowning2: tak snad je pesan v pohodě :wink:
10. dub 2008 ve 13:27  • Odpověz
bibova: s pejskem už to trvá přes měsíc:confounded: , střídavě je dobrá, pak uděláme malou změnu v dietě a zase zvrací, je jak tělo bez duše. Na veterině jsme byli 4x, tentokrát jsme dostali jiné léky, speciální veterinární granule a do dnešní noci to vypadalo moc dobře. Doktor nás upozornil, pokud budou obtíže přetrvávat, půjde na gastroskopické vyšetření v narkóze ... jsem myslela, že se tomu vyhneme :frowning2: Neví se, co to je, buď zánět žaludku nebo nějaká potravní alergie :pensive:
10. dub 2008 ve 14:05  • Odpověz
Teda to máte ale trápení. Tak přeju aby se brzo přišlo na to co jí je a hlavně aby jí už bylo dobře :wink:
10. dub 2008 ve 14:32  • Odpověz
bibova: děkuji :wink: .... tak ovu nikde, dnes opět nízká teplota 36,2 :confused:
11. dub 2008 v 08:46  • Odpověz
Tak třeba bude OVU dneska. Ty víš který den tak míváš ovulku?
A co pejsek, už je líp?
11. dub 2008 v 09:10  • Odpověz
zdravíííím :slight_smile:

tak já mám mít ovulku dnes tak uvidíme :slight_smile:))))
11. dub 2008 v 10:09  • Odpověz
Jaji tak budu držet palce, aby to vyšlo :wink:
11. dub 2008 v 10:16  • Odpověz
no ono to stejnak zase nevyjde, tak je to jedno :slight_smile: určitě nebudu dělat žádné psí kusy, jako držet nohy nahoře a td :slight_smile:
11. dub 2008 v 10:28  • Odpověz
Jaji já už byla taky hodně zoufalá, z toho že nám to nejde, ale tyhle brejkule taky nedělám. Představa, že po milování dělám stojky, to už bych si ten sex úplně znechutila. A to teda nedovolím.
11. dub 2008 v 10:35  • Odpověz
no právě to už není ten požitek, dát nohy nahoru , pod zadek polštář, nebo prstíková metoda....no asi by si Tomáš myslel že jsem se zbláznila a hlavně já nějak neumím po sexu 30 minut nehnutě ležet :grinning:
11. dub 2008 v 10:39  • Odpověz
To já umím být v klidu, jsem v tomhle tak trošku chlap a většinou rychle usínám :sweat_smile:
A Petr by snad i tyhle metody pochopil, ale já bych měla pocit, že milování snižuji na pouhý oplodňující akt. A to teda opravdu (snad) nedopustím. Já mám milování ráda, teda s manželem
11. dub 2008 v 10:44  • Odpověz
tak jo já jdu ještě do sprchy a pít atd :slight_smile:))))) No tak snad už se nějak podaří :slight_smile:)

včera mi kámoška řekla že si mě neumí představit u porodu, že prý budu určitě vyvádět jak mě zná a pojedu do porodnice na 5x.....nemám ráda bolest, mám nízký práh bolesti a občas prostě zmatkuju nooo
11. dub 2008 v 10:50  • Odpověz
Jaji neboj, nejsi jediná. Já jela na poprvé do porodnice 3x. A nakonec, když už jsem se trefila, tak jsem po 7 hod. chtěla odejí, že rodit prostě nebudu, protože to bolí :grinning: :grinning: :grinning: A taky jsem to zvládla. Ono nic jiného nezbývá
11. dub 2008 v 10:52  • Odpověz
no já si taky myslím....ony si kámošky myslí že když se o sebe bojím, že když mě někde píchne hned se stresuju tak asi při porodu umřu nebo já nevím....

no lepší jet víckrát zbytečně než jednou pozdě :(
11. dub 2008 v 11:00  • Odpověz
bibova: pejsek dobrý, ale panička je jaksi úplně vyřízená. Jsem si toho na sebe nabalila nějak moc, původní záměr byl, abych nemyslela na mimčo, jenže teď myslím akorát na spánek a odpočinek :grinning:
Ovu mívám pokaždé jinak, mám dost nepravidelnou MS.

Jsem zkusila jednou prstíkovou metodu a polštář pod zadek a připadala jsem si jak blázen. Manžel sice chápal, ale příjde mi to nepřirozené.
11. dub 2008 ve 14:10  • Odpověz
ty jooo breberka uz ma termín za 11 dní :slight_smile: a komteska za 40 dní , to je hustýýýýý
11. dub 2008 ve 14:34  • Odpověz
ahojky jen nakukuji a koukám, že ten čas fakt tak šíleně letí :astonished:
12. dub 2008 v 10:08  • Odpověz
Jo a už se taky řadíme mezí vás snažilky tak doufám, že to nebude dlouho trvat :wink: :grinning:
12. dub 2008 v 10:08  • Odpověz
Misi moc bych ti přála, aby se vám mimčo podařilo co nejdříve :wink:
12. dub 2008 ve 12:59  • Odpověz
krásné odpoledne :slight_smile:

tak teplota začala stoupat :slight_smile: jen nevím kolik ráno byla, sice jsem se měřila v 7:15 měla jsem nataženého budíka, ale díky dnešním jízdám jsem zapomněla zda to bylo 36,7 nebo 37 :( takže jsem radší napsala tu nižší :slight_smile:
13. dub 2008 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.