• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
... tedy, co mi ta teplota dělá ...... ovu nikde, snad zítra ....... http://www.fertilityfriend.com/home/1f4210
15. dub 2008 v 08:24  • Odpověz
Jindri mně občas ta teplota leze nahoru taky jak když se jí vůbec nechce. Uvidíš v dalších dnech.
Jáji tobě leze nahoru hezky :wink: Tak držím palce.
15. dub 2008 v 08:43  • Odpověz
bibova: tak to jsme na tom s teplotou stejně, já taky sotva lezu :grinning:
15. dub 2008 v 09:37  • Odpověz
to mi Bíbo lezla minule taky :slight_smile:)))) uvidíme, nějak na to nemyslím :slight_smile: ale aspoň jsme to zkusili přesně v den ovulky :slight_smile:
15. dub 2008 ve 12:08  • Odpověz
Bíbo a může se Vám zadařit bez lékařů? Já myslím že to je možné ne?
15. dub 2008 ve 12:10  • Odpověz
Jáji ten špatný spg, mobl být následek stresu a nemoci, co měl Petr kolem vánoc. Tak si myslím, že to možné je. Nejhorší je, že já ať se snažím sebevíc, tak pokaždé v LF mívám takové rádoby příznaky těhu. V minulých cyklech jsem to přičítala hormonům. Teď to přičítám chřipce a jarní únavě.
15. dub 2008 ve 12:39  • Odpověz
tak třeba se zadařilo :slight_smile: neházej flintu do žita :slight_smile: mě už třetí den občas pobolívá podbřišek :grinning: taky už z toho nějak magořím :slight_smile:
15. dub 2008 ve 14:47  • Odpověz
Holky, už jsem se na to možná jednou ptala, ale co je zkratka IUI a IVF a jaký je mezi tím rozdíl? Děkuji.
15. dub 2008 v 15:09  • Odpověz
Jaji nevěřím tomu. Spíš je to psychického rázu. Prostě si zase něco namlouvám a pak budu opět zklamaná.

Jindri nejsem v tom ještě pořádně zběhlá, ale snad to vysvětlím správně. IUI je inseminace (zavedení spermijek do dělohy) a IVF je umělé oplodnění (zavedení embryjka, jestli se mu tak v téhle fázi už říká).
15. dub 2008 v 15:26  • Odpověz
bibo,,,no já tomu taky nevěřím, protože už mě začíná bolet břicho jako kdybych to měla dostat :( takhle to vypadá že to dostanu nejpozději v pátek :(
15. dub 2008 v 17:43  • Odpověz
chjo tak to bricho nejak nechce prestat pobolivat ale kdybych to mela ted dostat tak mi to nejak nesedi s ovulkou :( tomu nerozumim
15. dub 2008 ve 21:30  • Odpověz
bibova: děkuji :slight_smile: dnes bylo zvýšení teploty, ale graf mi žádnou ovu nezaznamenal. Takže ještě neproběhla, dle teplot bych řekla, že ano, ale přesný den z toho nevyčtu :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/1f4210
16. dub 2008 v 08:11  • Odpověz
Jindri FF ti označí ovu až po třech dnech zvýšených teplot (oproti začátku). Mělo by ti to zvednout teplotu aspoň o vda stupně. Uvidíš v dalších dnech. Taky to z toho tvého grafu nedokážu poznat. Uvidíš v dalších dnech.
Jaji u tebe je to na mrchu opravdu moc brzo. A teplotka ti leze nahoru opravdu hezky. Jsem zvědavá jak to bude dál :wink: Břicho v LF bolet může. Mně minulý cyklus bolelo dokonce už od ovu.
16. dub 2008 v 09:18  • Odpověz
no teplotka leze ale to břicho by bolet nemuselo :( nejhorší je že se na to teď upínám, jestli se teda zadařilo nebo ne :(
16. dub 2008 v 09:36  • Odpověz
to jsem z toho jelen teplotka o 2 stupínky klesla :( jestli zítra klesne zase tak to dostanu do neděle :(
17. dub 2008 v 08:15  • Odpověz
Jáji myslím, že zítra bude zase nahoře. Takovýhle pokles není nic směrodatného. Jsi teprve 6DPO. To je na předmenstruační pokles moc brzo. Uvidíš, že zítra zase vyskočí nahoru.

Jindri koukala jsem, že ti to konečně vyznačilo OVU :wink:
17. dub 2008 v 08:26  • Odpověz
jajinka27: držím palečky :wink: aby se zadařilo :wink:
17. dub 2008 v 08:35  • Odpověz
bibova: jj vyznačilo, kdo si počká, ten se dočká :grinning: dle zápisků bylo milování následující ráno ... snad si nějaký bojovník našel cestičku :grinning:
17. dub 2008 v 08:40  • Odpověz
Tak moc držím palce :wink: Jsem zvědavá, jestli ti ta teplota poleze nahoru stále takhle pozvolna.
17. dub 2008 v 08:53  • Odpověz
holky mě už z toho asi začíná hrabat, až to dostanu tak budu strašně zklamaná :( ono se to řekne nemyslet na to, ale to můžou říct ty co se jim zadařilo hned
17. dub 2008 v 08:57  • Odpověz
Jáji já se ti k něčemu přiznám. Ještě loni na jaře jsem tuhle větu říkala jedné své kamarádce. Teď bych si za to nejraději nafackovala.
A neboj taky budu mít úchvatný držkopád. Už abych si připravila kapesníky. Pokaždý si říkám, že jsem rozumná ženská a nebudu si dělat naděje. Když ono mi to nejde :frowning2:
17. dub 2008 v 09:07  • Odpověz
nafackovala? nechapu :(

no nejde a to jsem se na začátku přesvědčovala jak mi to bude jedno :( jenže když vidím jak okolo mě jsou všechny kámošky těhule nebo maminy tak mi je to líto
17. dub 2008 v 09:09  • Odpověz
bibo celý týden jak spící panna? tak to já už bych pozorovala jestli nemám další možné příznaky těhotenství :(
17. dub 2008 v 09:13  • Odpověz
Jáji nafackovala bych si, protože teď vím, jak se musela u těch mých řečí cítit.

A neboj, já už na sobě ty těhu příznaky taky hledám. Ještě jsem přišla na nevolnost a citlivá prsa.
17. dub 2008 v 09:17  • Odpověz
no tak biboooo to by mohlo byt ono neeee??? já teda nemám příznak žádný :((((((
17. dub 2008 v 09:18  • Odpověz
Jaji já tyhle, nebo podobný příznaky už měla před několika cykly a citlivá prsa mám před MS vždycky. Za druhé je to na mně ještě strašně brzo. Mívám LF 15 dní a dnes jsem 11DPO a teplota jde dolů. To se ještě může změnit věcí. Podle mně ta teplota ještě skočí nahoru, aby mně pořádně vystresovala a pak 15DPO spadne dolů. Proto mluvím o tom držkopádu.
17. dub 2008 v 09:23  • Odpověz
no já měla minule jen 11 dní LF :( takže počítám že v úterý tady mám tetku jak na koni, jediné co tak mě pobolívá břicho a včera jsem ani nezvládla cvičení :( jenže blbě mi není, prsa mě nebolí ani před MS takže zase nic :( chjo chjo, mě už to nějak nebaví řešit :(

co dát někdy kafčo?
17. dub 2008 v 09:26  • Odpověz
nicméně stějně budu držet pěstičky
17. dub 2008 v 09:26  • Odpověz
Můžeme se na kafčo domlluvit. Příští týden bych snad mohla chvilku vyšetřit.
Dík za držení pěstí a naoplátku je budu držet já tobě :wink:
17. dub 2008 v 09:34  • Odpověz
no já zatím nevím jak budu mít jízdy :( nicméně u mě držení pěstí a palců stejnak nepomůže :slight_smile:
17. dub 2008 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.