• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Sari souhlasím, měření teploty k něčemu je. Nikdy to nezajímalo, ale teď jsem ráda, že jsem se do toho pustila. OVU se dostavila. Teda nevím přesně jak se to počítá. Kámoška říkala, že OVU je den před stoupnutím teploty min. o 0,3 stupně? To by bylo včera a to jsem si zrovna docela užívali :sweat_smile:. No uvidíme. Petr je tak natěšený, až mám strach z toho jak bude zklamaný, když se dostaví mrcha. Kdo vlastně vymyslel tenhle název?
24. srp 2007 v 07:50  • Odpověz
Bíbo, je to tak...plus ještě tři následující teploty se musí držet nahoře....ty si děláš grafík růčo, že jo ?! Mně přijde fakt dobrej ten program FF (nebo WK v němčině...) - ten ti to hlídá a vyznačuje sám !!!
Jé, no tak to by bylo bezva, kdyby se to povedlo !!!! Držím palečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: !!!!!!!
Mně díky tomu posunutí v minulém cyklu vyjde OVU pravděpodobně den po svatební noci...což by bylo zcela ideální :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2007 v 08:18  • Odpověz
Ne dělám si FF, ale pořád se v něm ještě nevyznám. No mě se to právě minule taky posunul, asi ty nervy :grinning:
24. srp 2007 v 08:23  • Odpověz
No, hele...FF označuje OVU až tak druhý den, co jsou ty teploty vyšší....už ti to vyznačil ??
Jo, jinak super stránky o tomhle jsou od jedný holčiny tady: www.merenibt.xf.cz ....tam je úplně všechno...já se orientovala podle toho...

Ale kdybys něco potřebovala, tak dej vědět - třeba to nějak dáme dohromady.... :wink:
24. srp 2007 v 08:33  • Odpověz
Kouknu na ty stránky. Zatím mi to ještě neoznačil. Je fakt, že teplovu mám vyšší teprve první den. Uvidím o víkendu. Dík za rady
24. srp 2007 v 08:37  • Odpověz
No vidiš...tak pokud bude teplotka vyšší i zítra, tak tam máš červenej kříž jak vyšitej :wink:
Koukám, že dobře přeskakujem z MK na BRMS a zpátky :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2007 v 08:47  • Odpověz
autor
Sari: bezva nápad s tou tabulkou :wink:

my jak byli včera s tím kamarádem na pivku, tak byla řeč o dětech a on narazil na to abysme si hlídali OVU :grinning: no a Roman čuměl jak puk, že to Ondra má takhle promyšlený a tak říkám Romanovi, no těš se na víkend a příští týden :sunglasses:
24. srp 2007 ve 14:51  • Odpověz
ahojík holky, prosím o radu. Nikdy jsem žádné těhu ani ovu testy nepoužívala, ani nemám zkušenosti. Teď jsem vyzkoušela ovulační test. Objevila se slabě viditelná druhá čárka... Bude z toho něco? :slight_smile: Děkujuuuu.
24. srp 2007 v 17:35  • Odpověz
asi by to chtělo testovat min. 3-5 dní, čím silnější čárka, tím lepší
24. srp 2007 v 17:39  • Odpověz
Lucenek, to by určitě chtělo, s tím se počítá, ale zatím mě těší to, že se tělíčko nastartovalo po všech těch letech s hormony. Teda doufám :slight_smile:
24. srp 2007 v 17:43  • Odpověz
no super, buď ráda, v dnešní době.....jo holt ten kdo nechce má problémy a určitá sorta lidí to chytá snad ze vzduchu :wink:
24. srp 2007 v 17:45  • Odpověz
Určitá sorta, hihi, asi vím, kam míříš :slight_smile:
24. srp 2007 v 17:49  • Odpověz
jo jo tam přesně tam :wink:
24. srp 2007 v 17:51  • Odpověz
Lucenek,jak dlouho se snažíte? My teprve začínáme, jsem první cyklus bez HA :slight_smile:
24. srp 2007 v 17:52  • Odpověz
od května, dřistáme jak uvalení a zatím vedle jak ta jedle, už mám ovu testy i rapiclear, to proto, abych mohla rychle vypadnout z práce na nemocenskou, mezi bacilama být těhule,m to ne
24. srp 2007 v 17:54  • Odpověz
tak to já na nemocenskou asi půjdu taky rychle, kdyby se zadařilo, dělám sice v kanclu, ale chodím i na provoz a ten je teda docela humus - strojařská firma, samé železo, šmír, olej, bléé a do toho tam majitel povolil kouřit, tak smrdím, jako kdybych byla v hospodě nebo co :angry: :angry: tak snad se zadaří oběma co nejdříve :slight_smile:
24. srp 2007 v 17:58  • Odpověz
to jo, jé když si vybavim vůni, teda smrad železa a oleje, bliju i te%d a to ještě nejsem v tom
24. srp 2007 v 17:59  • Odpověz
no a tak to mám každý den, ale zatím to jinak nejde. Na snažilkování doma v klidu se snad nemocenská nedává :slight_smile: nebo jo? jestli jo, tak řekněte někdo kde, jdu do fronty :grinning:
24. srp 2007 v 18:00  • Odpověz
no stačí mít dobrou obvo%dačku, jako že jsi zesláblá, necítíš, se tak ti při troše štěstí napíše týden možná 14 dní, a můžete v klidu dřistat do alelujá
24. srp 2007 v 18:01  • Odpověz
hmm, tak to asi právě nee, protože ta naše dobrá mudra šla na mateřskou a místo ní nastoupila prý nějaká mladší přísnější, takže to ani nemám odvahu tam jít :unamused:
24. srp 2007 v 18:02  • Odpověz
si přibarvi obtíže,bolesti hlavy, nechoď k ní namalovaná, a tak, baby jsou hérečky a dobré :slight_smile:
24. srp 2007 v 18:03  • Odpověz
tak to se nemaluju ani táák, takže kruhy pod očima mám, bolesti si taky vymyslím, jo, tak to by snad šlo :grinning: Koukám Ostrava, kde bys rodila? Můj mudr má praxi někde ve Vítkovicích, operuj tam a rodí :slight_smile: jinak soukr praxe je v Novém Jičíně :slight_smile:
24. srp 2007 v 18:06  • Odpověz
hm, no to je těžko, určitě ne v městské.....jsem zaměstanec fakultky, tak bych měla výhody (vše zadara) tam, takže asi poruba
24. srp 2007 v 18:07  • Odpověz
jééé, tak ve fakultce dělá moje kamarádka sestřičku, ale teď nevím, jestli pořád na tom samém oddělení,jako mi kdysi říkala, už jsme se dlouho neviděly, a taky má mimíska, možná rodila právě taky tam :grinning:
24. srp 2007 v 18:09  • Odpověz
No a navím bydlím pod fakultkou, to kdybych Honzu nevytáhla násilím z práce, tak vyběhnu kopec :grinning:
24. srp 2007 v 18:10  • Odpověz
Noo, tož to není co řešit :grinning: Já se pro dnešek loučím, přeji všem krásný víkend, a ještě krásnější snažilkování :grinning:
24. srp 2007 v 18:12  • Odpověz
taky letím, páčes
24. srp 2007 v 18:13  • Odpověz
ahoj holky, tak z té ovu asi nic nebude. Třetí testík a třetí slabááá čárečka, takže asi nic :unamused: Tak zkusíme ještě dále a uvidíme :slight_smile: No a jaký byl víkend? :slight_smile: :wink:
26. srp 2007 v 17:56  • Odpověz
sarihy: tabulka je super, prosim dopln tam, ze jsme se zacali snazit v srpnu. Dikes.
Holky ja ovu zatim vubec neresim, zatim to chci nechat v klidu a az casem, kdyz to nepujde, tak asi zacnu merit. Sice by me to taky zajimalo, ale vim, ze bych se pak na to moc soustredila a to nechci. Tak snad se nam to podari i bez toho.
26. srp 2007 v 19:13  • Odpověz
ahojky holky, mam dotaz, zkoušela jsem si vytvořit asovou osu nebo i obrázek měnícího se embria (píše to tam i kolik zbývá do porodu), ale netušim, jak a kam se to má uložit, aby si to pak mohla dát do alba.
http://babystrology.com/tickers/
27. srp 2007 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.