• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
tak jsem zkusila testnou a samo že nic, v úterý tetka dorazí, to je jasný :( a už nemám sílu
19. dub 2008 ve 20:35  • Odpověz
Jaji neblbni. Vždyť jsi teprve 8DPO. To se ti v žádném případě nemůže ukázat!
19. dub 2008 ve 20:41  • Odpověz
i tak si myslim ze tentokrat zase nic :( testovat uz nebudu
19. dub 2008 ve 21:01  • Odpověz
ahojky, tak my to zatím nechaváme náhodě, nějaké měření a grafy jsou zatím pro mě ruskou vesnicí. kámoška říkala, že měla dobrou praktitku každý druhý den :grinning: no ateď je ve třetím týdnu, ale trvalo jim to skoro půl roku :wink:
20. dub 2008 v 11:09  • Odpověz
to jsem si taky na začátku říkala, jenže teď jsem přišla na to že mám krátkou luteální fázi, což může být problém, je to jeden z důvodů proč ženská nemůže otěhotnět
20. dub 2008 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj holky,
jak tak koukám, každá se při tom snažení dostane do stádia, že jí to všechno jen leze na nervy a nejradši by se na to vykašlala...Jáji, ani nevíš, jak ti rozumim...pamatuješ - já kvůli tomu přestala chodit na BRMS i MK...ale nejdůležitější je vydržet a překonat ten stav toho, že prostě musím....věř mi, vím, o čem mluvím...já se do sexu v listopadu vyloženě nutila a pořád jen počítala, kdy to je nejlepší...to mě jeěště víc stresovalo...v prosinci se to možná i kvůli stresu kolem Vánoc nějak uklidnilo a já z toho "tuleníů měla fakt radost a bavilo mě to...a výsledek se mi šmrdolí v bříše...jako jasně, počítala jsem a myslela na to (toho se ženská, která chce miminko, prostě nezbaví, ať si říká kdo chce co chce...), ale prostě to tak nějak šlo nenásilně...Uvidíš, že i ty za chvíli najdeš na testíku ty vysněné //, a pak budem všechny čtyři brázdit pražské ulice....Moc a moc držím palečky !!!!
Jo, ještě jedna věc...já když měřila asi 3 cykly, tak jsem šla k Dr. před OVU, aby se podíval, jak na tom jsem, ukázala jsem mu grafy, abych měla i od něj, co si o tom myslí...já měla LT 10-11 dní a on řikal, že to je zcela v normě...

Držte se, holky !!!! A prskám těhu bacily, jak nejsliněji umím !!!!!!
21. dub 2008 v 08:27  • Odpověz
Sari....děkuju ti za podporu ani nevíš jak mi tohle pomáhá.....teď jsem se zrovna objednala na gyndu, stejnak sem tam musela po 6 měsícíh a teď už to je 7 :slight_smile: vezmu grafíky a zeptám se ho co on na to a pak budu moudřejší, jdu tam 13.5. je to před ovulkou tak uvidíme co a jak....

ale řeknu ti leze to na mozek, snažili jsme se teď přesně v den ovulky a já tajně doufala že třebas....
21. dub 2008 v 08:42  • Odpověz
Jáji, bude to dobrý !!!! Je dobře, že jdeš k Dr. ...jestli budeš před OVU, tak by měl vidět vajíčka, a taky se ho zeptej na vše, co tě trápí ohledně LT atd. ...uvidíš, že se to v tý hlavičce srovná a půjde to samo..podívej na Marťu - ta je zařným příkladem toho, že se člověk nemá vzdávat !!!!!!
Moc a moc držím palečky !!!!!!!!!!!
21. dub 2008 v 08:47  • Odpověz
Jaji je to těžký, ale ženská vydrží všechno. Hele my se strefovali do OVU skoro každý měsíc a vyšlo to až teď.
Je dobře, že jdeš k dr. Určitě se na všechno zeptej.
21. dub 2008 v 08:49  • Odpověz
holky díky, já vás nemít tak nevím a to jsem si myslela jak to bude v pohodě jak se tím nebudu stresovat :frowning2:
21. dub 2008 v 09:14  • Odpověz
Jaji jsi úplně normální ženská. Mně by přišlo spíš divný, kdyby ti to bylo jedno. Je to těžký. Taky jsem si tím prošla a břečela u každé zmínky o nové těhulce, či narození miminka.
Teď si říkám, že díky tomu čekání si toho víc vážím. Beru to jako velký dar o který jsme se museli hodně snažit. Určitě se ho taky brzo dočkáte :wink:
21. dub 2008 v 09:35  • Odpověz
když já to hrozně každé těhuli přeju, jen mi pak je líto že my nic.... pak si zase říkám a zvládnu to vůbec?
nicméně uvidíme co ten gynekolog, co mi poví, taky nás čeká dovča tam aspoň budu myslet na něco jiného :slight_smile:
21. dub 2008 v 09:52  • Odpověz
Tak dej vědět co ti dr. řekl. A co víš, třeba si z dovči mimčo přivezete :wink:
21. dub 2008 v 10:35  • Odpověz
ahoj holky
marti moc gratuluji k // a ať krásně rostete :slight_smile:
moc ti to přeji a když se to povede přirozeně je o to radost větší :slight_smile:
jaji neboj určitě se dočkáš, i když třeba za cenu pomoci doktorů, ale na to máš ještě čas :wink: chce to trpělivost a zkoušet to dál...
21. dub 2008 v 10:54  • Odpověz
no na dovču pojedeme přesně po skončení MS, takže pochybuju ale co, vše je možné :slight_smile:

jo jo dám vědět a kdy jdeš ty k doktorovi?
21. dub 2008 v 10:54  • Odpověz
jaji kam jedete na dovču?

nám teďka snažilkování taky nevyšlo, ale tak nic si z toho nedělám
právě my taky jedem v červnu na dovču, tak se mám na co se těšit :wink:
21. dub 2008 v 11:31  • Odpověz
autor
holky dovolenkový děti určitě budou, tam to z vás všechno spadne :wink: taky prskám těhu bacily a že já to umím :grinning: :grinning:
21. dub 2008 v 11:35  • Odpověz
pojedem na Madeiru :slight_smile:))) tak už aby to bylo a já byla na dovče a v klidu
21. dub 2008 v 11:44  • Odpověz
autor
jaji: fáákt teda Koch Tě ale namlsala, no malý Madeirátko bude určitě :wink: :wink: :wink: držím všechny palce že jich teď mám
21. dub 2008 v 11:50  • Odpověz
jo jo nakonec jsme se dohodli že tam zajedeme, namlsala mě Janča ale taky tady kolegyně, která ukazovala fotky a byla to krááááááááása :slight_smile: nicméně se chci odpoutat od přemýšlení nad mimčem a od práce, tak snad to pomůže
21. dub 2008 v 11:56  • Odpověz
jé jáji to bude určitě paráda :slight_smile:
uvidíš že si odpočineš a mimčo pak přijde samo :wink:
21. dub 2008 ve 12:01  • Odpověz
no doufám, hlavně už potřebuju vypnout
21. dub 2008 ve 12:07  • Odpověz
Jaji tam určitě vypneš. Musí tam být nádherně, soudě podle fotek a vyprávění :slight_smile:
Na kontrolu jdu 5.5.
Kremrol moc děkuju
Jo a od Komtesky se nechte poprskat, koukněte na mně :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2008 ve 12:35  • Odpověz
no tak holky, prskejte všechny a bude to raz dva :slight_smile: horší je že to mám nejpozději zítra dostat, takže zase brzo :( dneska už mi trošku klesla teplůtka
21. dub 2008 ve 13:45  • Odpověz
Jaji 11 dní není krátká LF. Je to normál. Běžné je 10 - 14 dní LF, tak nešil :slight_smile:
21. dub 2008 ve 14:34  • Odpověz
už jsem v klidu :slight_smile:))) už se na to snažím nemyslet, dneska mě čeká stepík tak se snad odreaguju :slight_smile:
21. dub 2008 v 15:14  • Odpověz
Vidíš, tak se mi to líbí. Užij si cvíčo :slight_smile:
21. dub 2008 v 15:19  • Odpověz
no asi nepůjdu, nějak se necítím, břicho bolí a trošku se mi zamotala hlava
21. dub 2008 v 15:30  • Odpověz
autor
bibo a už jsi se objednala k Mudrovi?
21. dub 2008 v 16:27  • Odpověz
Kom o 6 příspěvků výše :grinning: Jdu 5.5. Teda jestli to vydržím :angry:
21. dub 2008 v 17:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.