• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Jaji moje dr říká, že ty testy jsou v dnešní době dost přesný. Proto mně asi pozvala až toho 5. Ale snad v tu dobu už bude srdíčko.
Já jsem uvěřila až po 4 testu. Když jsem viděla, že opravdu sílí. Do té doby jsem byla jak v mrákotách.
22. dub 2008 v 15:19  • Odpověz
no já zítra udělám další :slight_smile: no já jsem objednaná jen na kontrolu ale přemýšlím že tam zkusím zavolat pozítří zda by mě nešoupl někam dřív, ale pochybuju....jenže to asi nevydržím :slight_smile:

no ale břicho stále bolí jako při MS :( a kámoška mi říkala že než se to dozvěděla nic jí nebylo a pak z ničeho nic začala zvracet
22. dub 2008 v 15:34  • Odpověz
Jaji břico mně bolelo ze začátku taky jak ma MS. Teď už spíš chvílema píchá. Někdy víc, někdy míň.
Já si myslím, že teď by jsi byla stejně nervozní. Dr by na UTZ ještě nic neviděla a max. by tě poslala na krev. Ale vím jak se cítíš. Já už se smířila, že musím 12 dní vydržet :slight_smile:
Tak hlavně dej zítra ráno vědět co testík :wink: Jsem napnutá.
22. dub 2008 v 17:02  • Odpověz
Jáji, já myslím, že 13.5. je akorát....já šla 10 dnů po pozitivním testu a byl vidět jen gestační váček....až půjdeš ty, už bude i srdíčko a budeš moct být v klidu....ale vim, jak ti je !!! Hlavně se opatruj !!!!!
22. dub 2008 v 17:35  • Odpověz
no on by mě stejně nepřeobjednal :slight_smile: no tak když zítra bude čárka zase tak to bude fajn, nějak tomu nevěřím
22. dub 2008 v 19:43  • Odpověz
breberka už má chlapečka!!!!!!!! víte tooooooooo????
22. dub 2008 ve 20:06  • Odpověz
Že se holka nepochlubila. Asi na nás zapomněla
22. dub 2008 ve 20:29  • Odpověz
jinak hlásím že čárka byla i dnes :slight_smile:
23. dub 2008 v 16:03  • Odpověz
Achoj těhulky :slight_smile:

no myslím si že Breberka má teď starostí nad hlavu, ale určo se příjde pochlubit :wink:
24. dub 2008 v 10:04  • Odpověz
jajinka27: výborně. Prosím, kolikátý DPO jsi si dělala test?

Holky a co na to vaši manželé, jak jste jim to řekly? Kamarádka šla s manželem do parku, kde mu dala zabalené malinké botičky :slight_smile: to se mi moc líbí.
24. dub 2008 v 17:08  • Odpověz
já testovala 11DPO :slight_smile:

a řekla jsem to do telefonu, ja bych to nevydrzela
24. dub 2008 v 18:45  • Odpověz
Jindri já testovala 12DPO. Koukala jsem ti na grafík, vypadá zajímavě :slight_smile: To jsem zvědavá, jak dopadneš?
Jinak já byla tak v šoku, že jsem tu druhou čárku našla. Seděla jsem na posteli a manžel spal. Přemýšlela jsem jestli ho mám vzbudit. Asi vycítil že se něco děje a probudil se sám. Tak jsem mu jen mlčky podala test. Taky bych to asi nevydržela do odpoledne.
24. dub 2008 v 19:05  • Odpověz
Jindri...držím palečky!!!!!! jak píše Bíba, vypadá to docela pěkně
24. dub 2008 v 19:50  • Odpověz
bibova, jajinka27: to je krásný :dizzy_face: já si tu situaci přehrála v duchu snad stokrát :zipper_mouth: .... dnes je pokles o 3 stupně, tak nevím nevím, no, nechám se překvapit, moc s tím tento měsíc nepočítám :slight_smile: ... ale bylo by to krásnééé :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dub 2008 v 08:27  • Odpověz
Jindri a včera to vypadalo tak nadějně :frowning2: Takhle to fakt spíš vypadá na mrchu. To je pech :angry:
25. dub 2008 v 08:29  • Odpověz
bibova: no jestli to zítra zázračně nevyleze, tak je to fakt passé ... ale příští měsíc to vyjde na tuty ... cítím to v kostech :grinning:
25. dub 2008 v 08:34  • Odpověz
Tak jo. Bude to ledňáček :grinning:
25. dub 2008 v 08:40  • Odpověz
bibova: no vidíš :wink: jako maminka :dizzy_face:
25. dub 2008 v 08:49  • Odpověz
bibo a u nás to bude třebas vánoční dáreček :slight_smile:
25. dub 2008 v 08:52  • Odpověz
i když mě to taky kleslo ta teplota a pak zase nahoru
25. dub 2008 v 08:52  • Odpověz
Jaji ale teď se ti ta teplota drží. A jednodení malý pokles nic hrozného nevěstí. To by ti to muselo klesnout radikálně :wink:
25. dub 2008 v 08:59  • Odpověz
jo jo teď se holka drží a doufám že se udrží :slight_smile:
25. dub 2008 v 09:08  • Odpověz
Jaji opravdu ani jednodenní pokles nic neznamená, tak ne aby jsi začala vyšilovat :slight_smile: !
Já už neumím vůbec psát :sweat_smile: že by se začala projevovat těhotenská demence :grinning:
25. dub 2008 v 09:10  • Odpověz
neboj, nebudu :slight_smile: já doufám že vše proběhne jak má a kolem silvestra budeme mít obě miminko :slight_smile:
25. dub 2008 v 09:15  • Odpověz
Jansě, nic jiného si nepřipouštím. Petr je z toho pěkně na měkko. Pořád mi sahá na bříško a tvrdí, že ho slyší kopat. Tak jsem mu vysvětlila, že nemůže kopat, protože zatím nemá čím :grinning:
25. dub 2008 v 09:24  • Odpověz
to je hezkýýý, když se chlap na miminko těší :slight_smile: to pak je o nečem jiným celý to těhotenství :slight_smile:
25. dub 2008 v 09:31  • Odpověz
Bibus,,,co dělá teplota? drží se ti nahoře? mě o stupínek klesla a drží se tam, doufám že nebude klesat dál :(
27. dub 2008 v 17:13  • Odpověz
Ahoj holky, mě teplota dnes stoupla o dva stupně, tak jsem nevydržela a testla jsem, ale nic :pensive: po druhé čárečce ani památky a to jsem to prohlížela drobnohledem :sunglasses: .. tak aspoň, kdyby ta Ms dorazila :confounded:
27. dub 2008 v 19:50  • Odpověz
Jindri a nemohla být OVU až ten 26 DC. Mně to totiž tak připadá. Uvidíš co ti to provede v dalších dndech. Držím palce :wink:
27. dub 2008 v 19:56  • Odpověz
jindri....držím palečky!!!!
27. dub 2008 ve 20:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.