• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
chjo, teď jsem koukala na porodnice a Podolí už přijímá jakmile máte v ruce ultrazvuk, to je v háji :( budu rodit nekde na ulici
27. dub 2008 ve 20:57  • Odpověz
Jaji ty chceš rodit v Podolí? Neboj porodnic je dost. Já chci jít k Apolináři :slight_smile:

Jindri tak co teplota?
28. dub 2008 v 07:33  • Odpověz
no v Podolí, jenže porodnice jaksi hlásí plno, například Krč nebere porody až do konce října :(

V Podolí prý je to fajn, ale kdyby to nešlo tam, tak u Apolináře.

Jinak mi včera v noci bylo tak zle, že jsem myslela že pojedeme na pohotovost :( No a dneska jsem volala k doktorovi a měl čas jen dneska a to je zase brzo, takže to vydržím až do toho 13tého
28. dub 2008 v 08:13  • Odpověz
Jaji a jak ti bylo blbě?

Já právě k Podolí moc důvěru nemám, ale to je můj osobní názor, získaný od kamarádek. Někdo si zase stěžuje na Apolináře. Je to věc názoru.
28. dub 2008 v 08:27  • Odpověz
no bolelo mě břicho a bylo mi pěkně blbě od žaludku :( ale teplota neklesla a teď už je to zase lepší, já ty večery mám takový blbý a ještě k tomu Tomáš nechtěl vypnout v 00:30 telku takže mě dost naštval, tak jsem byla nervní což může být i od toho
28. dub 2008 v 08:48  • Odpověz
ahoj holky, Jáji, ať je líp :wink:
Dnes opět teplota vysoká jako včera: http://www.fertilityfriend.com/home/1f4210
Myslíš Bíbo, že by ovu byla až 26DC? Tak pozdě? Ovu může být takhle pozdě? Nevím, zda nejít k doktorce, když mám takhle dlouhé cykly, ale zase nechci do sebe cpát léky :unamused:
28. dub 2008 v 09:38  • Odpověz
jindri...budu držet palečky ať se drží nahoře :slight_smile:
28. dub 2008 v 09:39  • Odpověz
jajinka27: děkuji, ale včerejší test si myslím, že by něco ukázal :pensive:
28. dub 2008 v 09:43  • Odpověz
Jindri jestli byla OVU 26DC tak ti test nemohl ještě nic ukázat. Ještě vydrž tak 3 dny. Buď přijde MS, nebo bych zkusila test.
Některé holky mají OVU třeba až 35DC. Je to individuální.
28. dub 2008 v 09:46  • Odpověz
teda ale dneska mám den blbec, nic mě nebaví a mám náladu na dvě věci :( a všechno mě vytočí
28. dub 2008 v 09:51  • Odpověz
Hormony Jaji hormony :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2008 v 10:00  • Odpověz
no asi jo, ale zvláštní je že mě to chytá jen v práci
28. dub 2008 v 10:10  • Odpověz
Mně ta práce taky vůbec nejde od ruky. Nejradši bych byla doma a nic nedělala. Ještě že je tenhle týden tak krátký. V pátek mám dovču a tak si užiju prodloužený víkend.
28. dub 2008 v 10:23  • Odpověz
jinak doktor by mě vzal dneska ale to je asi brzo co?
28. dub 2008 v 10:33  • Odpověz
No měla by jsi sice trochu klid, ale zase ne moc velký. Nic by ještě vidět nebylo. Podle mně je to moc brzo, ale chápu tě. Jestli chceš být trochu klidnější, tak si tam dojdi :wink:
28. dub 2008 v 10:38  • Odpověz
ani mi nejde o klid, spíš mě trápí ta bolest břicha, obzvlášť věčer :( kdy je to hrůza
28. dub 2008 v 10:41  • Odpověz
bibova: aha :slight_smile: večer se musím podívat, jak jsme na tom byli se snažilkováním okolo 26DC :grinning:
28. dub 2008 v 11:26  • Odpověz
jindri...tak doufám že dobře a doplníš naše řady :slight_smile:
28. dub 2008 v 11:48  • Odpověz
jajinka27: kéž by :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2008 ve 13:51  • Odpověz
Jindri tak co teplota? Jsem napnutá jak kšandy :sweat_smile:
29. dub 2008 v 07:59  • Odpověz
ahoj bibus, jak jste se vyhajali? Já to dneska balím a už od zítřka mám dovču :slight_smile: mám jedinečnou šanci se zítra krásně vyspinkat :slight_smile: jinak mě Tomík budí :slight_smile:
29. dub 2008 v 08:27  • Odpověz
bibova: opět 36,7°C. Ale jestli byla ovu 26DC, tak jsem 11DPO, což ještě nic neznamená. Nechci si to vůbec připouštět, abych pak tu mrchu neobulela :wink:
29. dub 2008 v 08:31  • Odpověz
Jáji ty zrádkyně. Já budu muset ještě zítra tvrdnout v práci. Počkej to si vyřídíme :grinning:
Ne, hezky si to užij a pořádně se vyspi.

Jindri to je jasný, že si člověk nechce dělat plané naděje. Ale podle mého, když by jsi vymázla z grafu tu teplotu 24DC, tak ti to tu OVU posune na ten 26DC. Uvidíš v dalších dnech. Každopádně držím palce :wink:
29. dub 2008 v 08:46  • Odpověz
bibus...aspoň mit o uteče ä půjdu už konečně na kontrolu :slight_smile: včera mě to břicho bolelo už míň
29. dub 2008 v 09:12  • Odpověz
Já už zase zvracím. Dobře mi bylo jen tři dny :confounded: S z toho pominu :grinning:
29. dub 2008 v 09:20  • Odpověz
bibova: děkuji :slight_smile: jestli to nedostanu v pátek ráno, běžím jak tryskomyš do lékárny :grinning: ......... šmankote, už aby byl pátek :grinning:

Holky a už máte vymyšlené jméno? Vymýšlení jmen je pro mne přímo záliba, takže já, kdybych měla chlapečka byl by to František, u holčičky pořád váhám, momentálně vítězí Barborka, která shodila z prvenství Vlastičku ..... jsem prdlá, co :grinning:
29. dub 2008 v 09:23  • Odpověz
bíbuš....tak snad to přejde, třeba tebe to přejde a mě to začne :slight_smile:

jindri...jména? to teda fakt nevím, ale kluk se mi líbí Tomáš, Honza, Martin a holka Nikolka, Kristýna, Zuzka
29. dub 2008 v 09:34  • Odpověz
Jaji já si říkám, že když mi je blbě, tak je snad vše v pořádku. Jsem cvok a když mi bylo dobře, měla jsem depku.

My už jméno pro kluka máme jasný asi 2 roky. Bude to Patrik a holka se nám líbí Nela.
29. dub 2008 v 09:48  • Odpověz
Patrika bude mít teď moje svědkyně :slight_smile: která mě teď štve protože díky známosti se dostala do Podolí a to až v 6.měsíci

jinak mě skoro nic není takže mě nestraš :slight_smile: snad je vše ok
29. dub 2008 v 09:55  • Odpověz
Neboj, to jsem nechtěla :zipper_mouth: už mlčím. Uvidíš, třeba se do toho podolí dostaneš taky. Až půjdeš od dr. tak to rovnou zkus a budeš vědět na čem jsi.
29. dub 2008 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.