• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
jo jo půjdu tam hned druhý den :slight_smile: jinak snad je vše tak jak má, zítra zase testnu, jestli čárka zase zesílila :slight_smile: ale teplotka je najhoře
29. dub 2008 v 10:01  • Odpověz
Já už si zakázala testovat, tak jsem raději žádný test nekoupila. Snad to do pátku vydržím.
Mně teplota včera trochu klesla na 36,9 a dnes znova. No ale drží se.
29. dub 2008 v 10:02  • Odpověz
já mám ještě tři v zásobě, ale taky ještě 2 týdny do kontroly :slight_smile: ty jdeš už teď tak to je v pohodě :slight_smile:

no snad bude vše tak jak má být :slight_smile: 36,9 jsem měla taky :slight_smile:
29. dub 2008 v 10:07  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

tak jak to vypadá při středě? Držím pěsti Jáji a Martě by bylo vše v pořádku a ještě více držím pěstičky Jindry. Tak co mrcha nedorazila? Zkoušela jsi testovat?
30. dub 2008 v 07:29  • Odpověz
Jindri tak jak?????????

Ivi díky za držení pěstí. Nemůžu se dočkat pátku. Jaji to ale není provokace. Jinak střídavě se mi houpe žaludek, zvracím a nebo usínám. Teď jsem zrovna v kritické chvilce narazila na pbsazené WC. Docela zážitek.
30. dub 2008 v 07:59  • Odpověz
Ahoj holky, je moc milé, že mi držíte palečky, díky! :slight_smile:

Bíba: zkusila jsem snížit teplotu o stupínek u 24DC, ale FF ovu nepřekreslil. Nevím, jsem z toho jelen, byla ovu 21DC, nebo až 26DC ... kdo ví? Jasné je, že kdyby byla 21DC, test by 14DPO už něco ukázal ....
30. dub 2008 v 08:18  • Odpověz
iviska: děkuji, zatím to vypadá takto: http://www.fertilityfriend.com/home/1f4210
testovat budu, jestli MS nedorazí do pátku.
30. dub 2008 v 08:21  • Odpověz
Jindri, ty nás napínáššš!!! Budeš testovat hned v pátek nebo to necháš na pondělí???
30. dub 2008 v 08:23  • Odpověz
jinak moc těm grafům nerozumím - moc jsem se o to zatím nezajímala ... ale řekla bych, že tenhle vypadá hodně dobře :sunglasses: :wink:

co ty na to Marti?
30. dub 2008 v 08:24  • Odpověz
iviska: :slight_smile: testovat budu v pátek, ale zvlášť v to nedoufám. Ta nejistota je ale děsná :grinning:
30. dub 2008 v 08:30  • Odpověz
Jindri no vypadá to zajímavě, ale já bych se s FF stejně hádala :slight_smile: Tím že ti dnes ta teplota šla nahoru, tak je to i nadějné. Jsem zvědavá jak to bude dál.
30. dub 2008 v 08:48  • Odpověz
jindri....grafík vypadá opravdsu zajímavě :slight_smile:))) držím palečky a koukej napsat jak to vypadá :slight_smile:

bibo...já mám ode dneška volno takže to ty necelé dva týdny už vydržím taky :slight_smile: zase jsem testla a dala to do albíčka hihi :slight_smile:
30. dub 2008 v 09:14  • Odpověz
Jaji hezky sílí. Za chilku mně s těma testama překonáš :grinning: :grinning: :grinning:
Já ze všeho začala špinit. Naštěstí jen hrozně malinko, tak uvidím co mi v pátek dr. řekne.
30. dub 2008 v 09:21  • Odpověz
to snad nic nebude ne? to se stává jsem četla
30. dub 2008 v 09:22  • Odpověz
tak já mažu za kámoškou, Martí koukej mi v pátek smsknout, jinak uvidíš :slight_smile:
30. dub 2008 v 09:25  • Odpověz
Jaji sms pošlu neboj. Taky se pro dnešek loučím. Musím makat. Hezký prodloužený víkend všem :grinning:
30. dub 2008 v 09:27  • Odpověz
Holky, myslíte, že by test něco ukázal 12DPO? Dnes mám pít alkohol ....
30. dub 2008 ve 14:02  • Odpověz
Jindri koukám, že teplotka se drží a dokonce ti to posunulo tu OVU přesně jak jsem říkala. Budeš testovat? Jsem moc zvědavá, jak to dopadne. Dnes jsi 14DPO to už by mělo být něco vidět. Já bych zítra zkusila testnout.

Odcházím na kontrolu a doufám, že se dozvím jen semé dobré zprávy.
2. kvě 2008 v 08:33  • Odpověz
jindri,,,tak co kdy testnes???

bibus....jsem napnutá jako kšandy!!!!
2. kvě 2008 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky,
já jsem se vrátila z první kontroly. Mimčo tam je, jsme 5+6tt a dokoce viděla i malikou akci srdíčka. Takže vše v pořádku, další kontrola 3.6. to už dostanu průkazku. Dostala jsem žádanku na genetiku a tam mi zařídí NT screening.

Jindri ty nás ale napínáš
2. kvě 2008 ve 12:10  • Odpověz
já mám takovou radost :slight_smile:))) tak už abych měla za sebou tu svou kontrolu a vše dopadlo dobře :slight_smile:
2. kvě 2008 ve 12:12  • Odpověz
a máš ultrazvuk?
2. kvě 2008 ve 12:13  • Odpověz
Jaji nemám. Dělala si ho jen pro svou potřebu a já srábotka si neřekla :sweat_smile:
2. kvě 2008 ve 12:13  • Odpověz
teda bíbuš, mohla jsem se podívat na puclíka :slight_smile: tak já doufám že něco uvidím když už budu skoro v 8tt
2. kvě 2008 ve 12:14  • Odpověz
Rozhodně toho uvidíš víc než já. Byla tam jen bublina a v ní mm šmouha o které dr. tvrdila, že je embryjo
2. kvě 2008 ve 12:19  • Odpověz
stejně to je hustýýýý, asi až půjdu odtamtud tak mi to teprve dojde...
2. kvě 2008 ve 12:25  • Odpověz
To víš. Taky se teď cítím líp. Přeci jen to potřebujeme slyšet od někoho povolaného.

Musím jít pověsit prádlo a zabalit. Odpoledne jedeme na chatu.
Hezky si užij víkend a dávej pozor na bříško :wink:
2. kvě 2008 ve 12:29  • Odpověz
holky, radostná zpráva: testla jsem už ve středu, protože jsem chtěla mít čisté svědomí s alkoholem na čarodějnicích, co to budu prodlužovat - ukázaly se nádherné 2 čárky, včera jsem to nevydržela a testla znovu a druhá je ještě silnější :dizzy_face:
2. kvě 2008 ve 13:17  • Odpověz
bibova: jsem ráda, že ti kontrola proběhla dobře :wink:
2. kvě 2008 ve 13:28  • Odpověz
teda jindriiii....takhle nás napínat joooooo???? ty potvůrkoooooo

gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
2. kvě 2008 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.