• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Teda Jindri to se dělá, takhle nás napínat!!!!! :angry:

Moooooooooc GRATULUJI :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2008 ve 13:40  • Odpověz
to je viď bíbuš :slight_smile: takhle nás nechat čekat :slight_smile:
2. kvě 2008 ve 13:42  • Odpověz
To si s ní ještě vyřídíme. Ano do grafu nedala ten pozitivní test, mrška jedna
2. kvě 2008 ve 13:44  • Odpověz
no to teda, jen co se tu objeví :slight_smile: jinak jak ti je? co zvraceni? dobrý?
2. kvě 2008 ve 13:50  • Odpověz
Zrovna nic moc. Právě se snažím rozdýchávat. Musím to jít dobalit a ještě koupit maso na grilování.
Já jsem dnes nafouklá jak balon, to je hrůza.

Měj se . Pa pa pa
2. kvě 2008 ve 13:52  • Odpověz
Holky, to nebyl záměr, já byla mimo Prahu :wink: Ani nevíte, jak jsem se těšila, až vám to napíšu :wink:
Děkuji za gratulace, nemůžu tomu vůbec uvěřit, protože tento měsíc jsem s tím vůbec, ale vůbec nepočítala.
Včera jsem se chtěla začíst do knihy o mateřství, ale rychle jsem jí zase zaklapla - nějaký mudr tam píše, že 80% těhotenství v počátcích končí potratem! Úplně mě to vyděsilo :unamused:
2. kvě 2008 ve 14:17  • Odpověz
jindri....to vůbec nečtiiiii!!!!!!!! nad tímhle raději nepřemýšlím :( a kdyby to byla pravda tak nejsou tak plné porodnice
2. kvě 2008 ve 14:23  • Odpověz
jajinka27: taky jsem hned knížku odložila. Jsem se těšila na počteníčko o vzniku nového života a místo toho jsem pak v noci nemohla spát.
Cítíš na sobě nějaké příznaky? Mě trochu pobolívá podbřišek, vlastně to není bolest, jen o něm vím. Taky mám pekelně namožené svaly na břiše z úterního cvičení, zrovna tu hodinu jsme se břichu věnovali nejvíc. Snad jsem tím něco nepoto :confused:
2. kvě 2008 ve 14:41  • Odpověz
ahoj holky, vy se tak mate, teda ja uz jsem tady strasne dlouho nebyla, teda spis nepsala. Protoze uz jsem nejak nemela silu. My se snazime od zari a porad se to vubec nedari. Nevim, kde je problem, ale jsem z toho uz nestastna. Cyklus mam rozhazenej a to jsem ho predtim 8 let mela jak hodinky. Asi uz je to z nervu. No, ode dneska jsem zacala aspon znovu merit, abych aspon trochu tusila, kdy mam ovulaci, ale jestli to pomuze to nevim:(
2. kvě 2008 ve 14:49  • Odpověz
jindri...nooo jen mě občas pobolívá podbřišek, nejvíc večer, jinak mi nic není zatím :slight_smile: jinak já se na mimčo netěším, budu se možná těšit až budu po tom rizikovém období

market...my se snažili od října a otěhotněla jsem až potom co jsem začala měřit :slight_smile: tak to určo klapne :slight_smile:
2. kvě 2008 ve 14:52  • Odpověz
no, my uz jsme predtim asi tri mesice merili taky, ale furt to neslo, pak me to zacalo stresovat tak jsem toho nechala, ale stejne to nepomohlo:( Takze uz jsem asi tady z te pozarijove party zbyla sama, ktera jeste v brisku nema vubec nic.chjo
2. kvě 2008 ve 14:56  • Odpověz
market...ale no tak, to bude dobrý, já už měla skoro zaplacenou dovču, tak se zaměř na něco jiného a je to :slight_smile:
2. kvě 2008 v 15:00  • Odpověz
Kdyz ono se to strasne lehce rekne. Ja vim, ze vy mi s tim stejne nemuzete pomoct, proste to bud prijde nebo ne, me je jenom strasne smutno a uz nevim co mam s tim smutkem delat:(
2. kvě 2008 v 15:11  • Odpověz
market...já ti rozumím, myslím že tímhle si projde každá ženská které to nejde hned....budu ti držet strašně moc palečky :slight_smile: to dopadne nebooooj
2. kvě 2008 v 15:19  • Odpověz
a muzu se zeptat jak dlouho si merila? Protoze ja kdyz jsem merila predtim, tak mi ovulace vychazela podle grafu asi zhruba kolem 15 - 20 dne, ale dvakrat jsem byla u doktorky, pokazde tyden po zacatku ms a ta mi pokazde rekla, ze mam ovulaci. Tak nevim, kdo se pletl:slight_smile: a muzu mit jeste otazku? jestli nechces tak neodpovidej:slight_smile: jak casto jste se snazili - zhruba, nevim, jestli to nezanedbavame:slight_smile:
2. kvě 2008 v 15:42  • Odpověz
no já podle grafu měla ovu až 19 den :slight_smile: a minulý měsíc jsem se trefili přesně do ovu, tak si myslím že má pravdu grafík :slight_smile: jinak my jsme se právě moc nesnažili, jen tak 2x do týdne :( já totiž v tydnu usla vždy jak dřevo :slight_smile:
2. kvě 2008 v 15:46  • Odpověz
no, ja mam totiz pocit, ze to snad jde jen ten jeden den a to se nam jeste nikdy nepovedlo se do nej strefit:slight_smile: Jinak ja bych taky rekla, ze tu OVU musim mit pozdeji, kdyz mam cyklus nejmin 30 dni, ted se mi protahl az na 36. Jen jsem si rikala, ze doktorka by to asi mela vedet nejlip.
2. kvě 2008 v 15:51  • Odpověz
markettt: vím, jak ti je smutno a asi ti to radí kdekdo, ale zkus se zaměřit na jiné věci. Já jsem byla hodně zklamaná v únoru, kdy jsem si fakt myslela, že jsem těhu a když MS dorazila, byla jsem z toho hodně špatná. Pak jsem si naplánovala spoustu věcí: cvičení, keramiku, kamarádky, výlety se psama, super dovolenou a poslední dobou jsem snad nejvíc řešila manžela, který chce zhubnout. Miminko jsem z hlavy nevypustila, ale měla jsem "důležitější věci". Teď ve středu jsem si dělala test spíše pro klid duše, abych mohla pít alkohol a jaké bylo překvapení, že jsem našla //. Tím chci říct, že to asi pomáhá, když se od toho člověk dokáže odpoutat. Držím Ti palečky a neházej flintu do žita:wink:

Mě zase vychází, že jsem otěhotněla 3 dny před ovu.
2. kvě 2008 v 16:44  • Odpověz
autor
no téda co to vidím další // :grinning: jindri gratulujuuuuuuuuuuuuuuuu, no vidíš, že jste se dočkali a nakonec docela překvapivě co :dizzy_face:

bíbo: to je bezva, že jsi viděla embryjooooooo :slight_smile: jak mu budete říkat?
2. kvě 2008 v 17:11  • Odpověz
ale jo, ja se snazim na to nemyslet, pristi tyden jedeme s manzelem na romanticky vylet do Parize, ale zrovna mam mit asi ovulaci, tak jen doufam, ze nebudu misto toho myslet na miminko a neuzivat si manzela a romantiky. A taky jsem vdecna za praci, ze aspon 8 hodin denne mam o myslenky postarano. Zkratka se snazim na obe strany. Ale nemyslet na to nejde, to bych potom to dite nemohla chtit, ze jo? Tak uvidime jak to pujde s merenim. Diky za pokec, pomaha, ze to muzu aspon nekomu napsat:slight_smile:
2. kvě 2008 ve 20:18  • Odpověz
tak svým způsobem na to myslí ženská pořád , ale v té Paříži si to pořádně užij a třeba zrovinka tam se to povede :slight_smile:
2. kvě 2008 ve 20:32  • Odpověz
no spis si myslim, ze ne,protoze uz mi to rika tolik lidi, ze jsem presvedcena, ze zrovna tam se to teda nepovede:slight_smile: to by bylo moc pohadkovy, ne?
2. kvě 2008 ve 20:33  • Odpověz
no já bych si to tam každopádně jela užít :slight_smile: památky, croasanty a procházky a tak :slight_smile:
2. kvě 2008 ve 20:37  • Odpověz
vsak jo, ani nevis jak se tesim, byla jsem si v Parizi uz dvakrat, ale prvne se zakladkou a pak na stredni, taky to bylo super, ale s manzelem to bude teprve ta prava FRANCOUZSKA atmosfera:slight_smile: mame zamluvenej hotel v centru i se snidani, no proste se nemuzu dockat. Tesim se na to, ze vypnu od vsech starosti a uziju si druhy libanky...
2. kvě 2008 ve 20:40  • Odpověz
závidím ti, jela bych hned :slight_smile:
2. kvě 2008 ve 20:47  • Odpověz
komteska: moc děkuji :wink: překvápko to tedy bylo :grinning: Koukala jsem ti do alba a moc se mi líbí váš kočárek. Ta zelená je super :wink: . A to k tomu kočárku byla i ta autosedačka? Můžu vědět, na kolik vás to vyšlo? Klidně do IP, díky.
3. kvě 2008 v 07:11  • Odpověz
markettt: pěkně si výlet užijte :dizzy_face: bude to krásné a nech se překvapit, třeba to opravdu vyjde :wink:
3. kvě 2008 v 07:14  • Odpověz
jajinka27: nápodobně :grinning:
To mi dává myšlenku, že jsem v Paříži nikdy nebyla ...... manža také ne, hergot, jdu namazat dóóbrou snídani a nadnést téma krásy Paříže :grinning:
3. kvě 2008 v 07:18  • Odpověz
autor
jindri: no jooo nějak jsme úchylná na tu zelenou :grinning: je to taková svěží barva a neutrální jak pro holku tak pro kluka
kupovali jsme ho tady: http://www.autosedacky-kocarky.cz/cortina-x3-tris-evolution-2008sleva-platna-do-65-2/ a byla to trojkombinace, teda i s autosedajdou :wink:

markett: taky závidím Paříž :dizzy_face: my tam byli s manžou(tehdy ještě přítelem)před pěti lety :sunglasses:
3. kvě 2008 v 11:35  • Odpověz
Holky co si o tom myslíte?

Ahojky, tak já jsem celá zmatená včera na těhul testu nebylo nic a dneska jelikož jsem to včera nedostala si ho udělala znova a náznak té druhé , ale strašně slabé čárky tam byl , tak teď babo raď. Zítra to zvopáknu, ale nevím jestli vydřžím čekat :grinning: ke všemu mě už asi čtvrtý den bolí břicho mám tam takový křeče tak mám strach jestli tam je jestli to třeba není mimoděložní těhotenství , proto že to břicho bolí jak svina. :astonished:
4. kvě 2008 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.