• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
zítra zopákni test :slight_smile: mě taky břicho občas bolelo docela dost :slight_smile:

strašně moc držím palečky, hned dej vědět!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. kvě 2008 v 10:44  • Odpověz
Hned ráno zopáknu tak snad :wink:
4. kvě 2008 v 11:08  • Odpověz
neboj já myslím že to bude v pohodě, jestli tam je světlá tak neuteče :slight_smile:
4. kvě 2008 v 11:12  • Odpověz
misicka455: Hlavně neplaš. Žena tam měla obě čárky, mě to radostí málem položilo a pak se zjistilo že nic, tak jsem byl z toho dost smutnej. Ale každopádně přeju pozitivní výsledek.
4. kvě 2008 v 11:13  • Odpověz
no nééé i chlap nám píše :slight_smile:
4. kvě 2008 v 11:28  • Odpověz
No jó, už to tak bude, a co jsem zatím koukal tak asi jedinej, kterej tady na koníka píše. Třeba jsem divnej :grinning: . Ne, dostal jsem se k tomu přes ženu snažilku, takže jsem asi snažilec/snaživec.
4. kvě 2008 v 11:32  • Odpověz
náhodou to je docela milé :slight_smile: a jak dlouho se snažíte? teda pokud to není blbá otázka :slight_smile:
4. kvě 2008 v 11:36  • Odpověz
Asi rok a čtyři měsíce, nebo tak nějak.
4. kvě 2008 ve 12:08  • Odpověz
já už asi blbnu, jak jsem si přečetla od eraserheada, že jeho ženě se objevily dvě čárky a pak nic, hned jsem naběhla udělat si znovu test :sweat_smile: :grinning: ... jsou tam :grinning: ...... já už chci na gyndůůůůů :grinning:

eraserhead: držím palečky, ať se vám povede. Je krásné, když se chlap těší na mimčo :dizzy_face:
4. kvě 2008 ve 13:02  • Odpověz
komteska: taky miluji zelenou, nejlépe v kombinaci s nenápadnou červenou :slight_smile:
4. kvě 2008 ve 13:06  • Odpověz
jindri: jo, já se docela těším.
4. kvě 2008 ve 13:35  • Odpověz
No z toho mám právě strach, že místo aby to sílilo tak tam zítra nic nebude :unamused:
4. kvě 2008 ve 13:47  • Odpověz
misicka455: já věřím, že tam bude :wink: moc držím palečky :dizzy_face:
4. kvě 2008 ve 13:58  • Odpověz
Děkuji už aby byl zítřek :slight_smile:
4. kvě 2008 ve 14:01  • Odpověz
do zítřka to uteče rychle :slight_smile: já už jdu za týden na kontrolu :slight_smile:
4. kvě 2008 ve 14:05  • Odpověz
autor
jéé co to vidím, že by misicka :sunglasses: držíme palečky s Pupíčkem
4. kvě 2008 v 15:37  • Odpověz
Klárko...jo jo vypadá to na další těhuli :slight_smile: a jak je tobě? už to máš taky za pár co? :slight_smile:
4. kvě 2008 v 17:24  • Odpověz
Teda co to vidí oko mé :astonished: :astonished: :astonished: No to by teda byl extra měsíc :slight_smile:
Misi dej zítra brzo vědět, jak to vypadá. Jsem děsně zvědavá a moc moc držím palce.
4. kvě 2008 v 18:40  • Odpověz
Člověk tady chvíli není a dějí se tu ale věci :slight_smile:

Jindry gratuluji .... dyť my ti to říkaly !!!!!!! :dizzy_face:

Miško, tak co druhý test????
5. kvě 2008 v 09:24  • Odpověz
iviska: a já vám ne a ne uvěřit :grinning:

misičko tak co?
5. kvě 2008 v 09:27  • Odpověz
bibova: tak FF mi předevčírem zase ovu překreslil zpět na 21DC, asi by to i víc souhlasilo dle našeho snažilkování. Ještě měříš teplotu? Mě to nějak nedá se nezměřit:slight_smile:
5. kvě 2008 v 09:30  • Odpověz
Ahojky
Jindri teď už je jedno, kdy ta OVU byla. Hlavní je výsledek - // :slight_smile: Jo taky pořád měřím. Sice už ne o víkendu, ale tak nějak se přesvědčuji, že je vše v pořádku.

Misi ty nás ale napínáš :angry:
5. kvě 2008 v 09:35  • Odpověz
ahoj holky
teda to je paráda!!! to jaro dělá divy :grinning:
jindri, misi moc vám to všem přeju
misi ať // pořádně zesílí!!!!
5. kvě 2008 v 09:36  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

Miši tak cooooooooo??????
5. kvě 2008 v 09:47  • Odpověz
autor
jojooo jaro dokáže divy :grinning: :grinning:

jaji: no už se to vleče :sunglasses: i když furt nějaký program mám, ale stejne, když jdu spát říkám si, třeba v noci pojedem :grinning:
5. kvě 2008 ve 12:24  • Odpověz
kom jj tobě se to vleče a nám to utíká :grinning: přijde mi neuvěřitelný že už za chvíli rodíš :wink:
5. kvě 2008 ve 12:28  • Odpověz
autor
zítra jdu naposled do poradny a na monitor ke svému Mudrovi a když se Pupík nevyklube, tak příští středu do Podolí už na monitor, teď ve středu chceme jít s kamarády na Letnou na zahrádku, příští pondělí jsme objednaná ke kadeřnici :grinning: tak se uvidí co zvládnem
5. kvě 2008 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky holky, můžu se přidat nebo už máte uzavřený kroužek??? :wink:
Brali jsme se 15.9.2008 a snažíme se od prosince... a zatim nic...
5. kvě 2008 ve 12:33  • Odpověz
kom no když stihneš kadeřnici tak to budeš v porodnici čupr mamina :grinning: ale to ty budeš i tak :wink:

nikuš klidně se přidej :wink:
5. kvě 2008 ve 12:38  • Odpověz
autor
ahoj nikul vítej :wink: klíďo se přidej...........

koukám máte pěkný chlupatý mimi :sunglasses:
5. kvě 2008 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.