• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
autor
krem: no chtěla bych na to tu barvu co jsme měla na svatbě :sunglasses: ale cooo když to nezvládnem, tak pudu až s Pupíkem na ošmikání
5. kvě 2008 ve 12:40  • Odpověz
Vy už jste tu skoro všechny těhule! :confused:
5. kvě 2008 ve 12:41  • Odpověz
jj teď se tu s těhulema roztrhl pytel :grinning:
5. kvě 2008 ve 12:42  • Odpověz
koukám na aktuální foto v albíčku a je pravda že máš delší vlásky než třeba na svatbě, ale sluší ti to, hlavně ten pupík :wink: :slight_smile:
5. kvě 2008 ve 12:44  • Odpověz
kom, jojo, to je naše děťátko... Říkáme si máma a táta a on je náš syn... Vim, trochu ulítlý, ale je to tak!!! :wink:
Já jsem teď po ovu a čekam.. Mam dilema, jestli byla 28.4. nebo 2.5. Pokud byla až to 2. datum, bylo by to zase bez šance, páč jsme nesnažílkovali (kvůli zánětu močáku :unamused: )

http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83
5. kvě 2008 ve 12:44  • Odpověz
autor
nikul: vítej mezi blázny :grinning: si říkám, že teď konečně budu opravdová mamka :grinning: zatím jsme byla jen pro naše dvě holky kočičí
5. kvě 2008 ve 12:52  • Odpověz
nik těžko říct asi mohla být ovu i toho 2., máš dost dlouhý cykly, ale teď už stejně nezbývá než čekat jestli to vyšlo
a když ne teď tak příště určitě :wink:
jinak jsem na tom podobně, 6 DPO a taky čekám jak to dopadne :slight_smile:
5. kvě 2008 ve 12:54  • Odpověz
autor
krem: no přijde mi, že mi rostou vlasy nějak rychleji :grinning:
5. kvě 2008 ve 12:54  • Odpověz
krem a jak se snažíte dlouho?
5. kvě 2008 ve 13:01  • Odpověz
autor
tak já těm grafům nerozumím.................. :sunglasses:
5. kvě 2008 ve 13:03  • Odpověz
nik já otěhotněla hned po svatbě ale bohužel jsme o mimi v 11 tt přišli a teď se druhý měsíc snažíme znovu
5. kvě 2008 ve 13:07  • Odpověz
Teda já nějak nejsem schopná se soustřžedit na práci. Spala bych, jen mi pořád někdo courá do konclu.

Nikul vítej :slight_smile: Mně se zdá, že ti FF OVU vyznačil správně. Ten pokles máš i u předešlého grafu. Nezbývá než čekat.
Držím tobě i Krem pěstičky. To jaro dělá divy. S těhulema se roztrhl pytel, tak snad brzo přibude další :wink:
5. kvě 2008 ve 13:08  • Odpověz
autor
no my si dneska spali do půl jedenáctý :grinning: ale předtím jsem se budila dost, když jsme chodila na záchod a nemohla se pořádně otočit nebo mě budila Mijunda :sunglasses:
Pupík už dává pěkný ďahy i v noci a roztahuje se, tak že mu nadávám :grinning: i to je součástí krásného těhotenství holky
5. kvě 2008 ve 13:12  • Odpověz
autor
nikul: nevzdávat to, nesnažíte se tak dlouiho :wink:
no mě se to mluví, když se nám zadařilo hned další měsíc po vysazení HA :sunglasses:
5. kvě 2008 ve 13:14  • Odpověz
Hele mně ještě nikdo nekope, ale stejně jsem dneska spala blbě. Ty změny počasí mně umoří. Já si snad jdu zkusit udělat kafe
5. kvě 2008 ve 13:15  • Odpověz
já jsem po obědě jako zmlácená :( nejradši bych měla dovču furt :slight_smile:
5. kvě 2008 ve 13:20  • Odpověz
bíbo jé to já jsem na začátku těhu taky spala i ve stoje...

no kom buď ráda a užívej si posledních dnů kdy můžeš spát do půl jedenáctý :grinning: s prckem to už asi nepůjde :wink:

tak já se prozatím loučím, máme školení řidičů... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2008 ve 13:21  • Odpověz
komteska: já bych osobně chtěla mimi na jaře/létě, takže máme ještě čas... Takový TP jako máš ty, by se mi hodně líbil :wink:
5. kvě 2008 ve 13:24  • Odpověz
autor
krem: no to jooo já si to užívám když konečně usnu na dýl než na dvě hodiny :grinning: :grinning: :grinning:
nik: tak to si to naplánujte na konec srpna to tvoření...................je to paráda být jarní dítě....já jsem 27.5., manža 14.6., brácha 14.6.
5. kvě 2008 ve 13:34  • Odpověz
Jen hezky plánujte a pak se podívejte jak to plánování dopadá :grinning: :grinning: :grinning: Já taky chtěla záříjové dítě, případně janí
5. kvě 2008 ve 13:38  • Odpověz
autor
bíbo: no nám to tak nějak vyšlo zázračně :sunglasses: :dizzy_face:
5. kvě 2008 ve 13:39  • Odpověz
No, radši neplánujeme a snažíme se pořád.... Jarní by bylo fajn, manža je 21.4., já 2.5., tak by bylo fajn, kdyby se to povedlo mezi nás... ale teorie je teorie... Já prášky vysadila už před rokem, půl roku jsme se ještě chránili a čistili, ale asi to nebylo k ničemu...
5. kvě 2008 ve 13:42  • Odpověz
No vžyť vám to přeju. Ale mně to dítě, až teda dostane rozum, bude proklínat. Budu jen zvědavá jestli se trefíme do Štědrého dne, nebo do Silvestra :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2008 ve 13:43  • Odpověz
taky sotva funím a to jsem si dala poloviční porci oběda (špenátové karbanátky, mňam) a s tím spaním to mám podobné, spinkala bych a spinkala. Včera jsem chtěla jít naši trasu, která má cca 6km a dala jsem tak půlku :sweat_smile: ale byl taky pěkný hic a toho národa, co jsem potkala. Snad celá Praha byla na Ladronce a ve Hvězdě :unamused:
5. kvě 2008 ve 13:44  • Odpověz
bibova: to si piš, já mám narozky začátkem ledna a je to pěkně na pytel. Buď byly dárky spojené s Vánoci, nebo přesunuty na únor, březen a to se většinou zapomnělo, že.
5. kvě 2008 ve 13:48  • Odpověz
bibo...myslím že mě taky asi bude proklínat :slight_smile:)))

teda já asi těhule nejsem, protože ani nezvracím ani nejsem tak unavená
5. kvě 2008 ve 13:54  • Odpověz
Jáji neboj. Mně ta únava přepadla teprve minulý týden. Jinak jsem vždy vydržela tak do 9. večer :slight_smile: Teď bych už od soboty po obědě nejradši zalezla tak na hoďku do postele.

Jindri já na Ladronku jezdila předloni na brusle. Je tam skvělý povrch. Jen je to dost uzké.
5. kvě 2008 ve 13:59  • Odpověz
bibova: nejlepší to tam je, když je hnusně, to si psíčkaři jako já přijdou na své, jinak je to na přejetou tlapičku. Ale včera jsem nevěřila, úplný Vaclávák :confounded:
5. kvě 2008 ve 14:06  • Odpověz
bíbuš...já vydržím v pohodě do půlnoci :slight_smile:
5. kvě 2008 ve 14:13  • Odpověz
No tak to jsi dobrá Jáji. Mně odešel šéf a já to tady balím a jdu si schrupnout do metra.
Hezké odpoledne :wink:
5. kvě 2008 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.