• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Marketv nic si z toho nedělej, já jsem tentokrát taky bez OVU. Nějak mě míjí. Jen doufám, že je to jen pro tento měsíc :wink:
Breberka musíš si zkopírovat ten svůj HTML kód (je v tom okně pod osou) a vložit ho do textu alba.
28. srp 2007 v 08:35  • Odpověz
Bíbuš, fakt ?? Třeba je to jen posunutý....A máš grafík ?? NEboj, to bude v pohodě...prý je normální, že zdravá ženská má 1 - 2 anovulační cykly za rok...takže v poho...
Ale vidíš - to měření je dobrá věc.... :wink:
28. srp 2007 v 08:51  • Odpověz
Sari graf mám a co jsem tak koukala po jiných, tak je úplně nestandartní.
28. srp 2007 v 09:01  • Odpověz
Tak ho sem hoď......
28. srp 2007 v 09:18  • Odpověz
28. srp 2007 v 09:22  • Odpověz
Hele, tak uvidíš, co to udělá zítra a pozítří....podle mě mohla být klíďo píďo včera :wink: ....Tys nedávno vysadila prášky, viď ?! To se ty cykly můžou prodloužit...
Neházej flintu do obilí....
Hele, já mívám teď cykly 28 - 29 dnů a OVU 17. den...takže neplatí, že to musí být v půlce cyklu :wink: ...uvidíš...každopádně podlě mě ještě není nic ztraceno.. :wink: :wink: :wink:
28. srp 2007 v 09:27  • Odpověz
Já už neberu prášky víc jak půl roku. A cyklus mívám právě taky 29 dní. Už tomu moc nevěřím. Uvidíme příští měsíc. Každopádně jsem ráda, že jsem s tím měřením začala. Je to docela zajímavé.
28. srp 2007 v 09:41  • Odpověz
Mně se ten poslední taky záhadně prodloužil, takže co ty víš.... :wink:
Zajímavý to je, ale je to děsně svazující...bojim se, že to budu děsně hlídat, že se na to upnu...a to nechci...jenže když zase měřit nebudu, tak budu nervní, že nevim, co se děje...jsem zvědavá, jak to s náma všema dopadne...
28. srp 2007 v 09:45  • Odpověz
Tak na to jsem taky zvědavá :wink: .
Musím pádit něco dělat. Jinak mě ukřižují, už takhle mám myšlenky někde jinde :grinning:
28. srp 2007 v 09:52  • Odpověz
ahojík holky, no nevadí, je to první cyklus, doufám, že se tělo umoudří :slight_smile: A přesně jak píšete, nechci se na to upínat a hlídat, kdy jo a kdy nee, ale zase i já bych ráda věděla, co se teda děje, že. No a vyber si :grinning:
28. srp 2007 v 17:34  • Odpověz
díky bíbová, už mi to jde.
29. srp 2007 ve 12:18  • Odpověz
Ahojky, tak si tady dneska, tak brouzdám a konečně jsem narazila na Vaše založené téma :slight_smile: :slight_smile: supr :slight_smile:
Taky jsem tu proto, že se snažím zjistit pár věci. V pátek jsme se opili a Přemek zapomněl, že by si měl dávat pozor no tak čekám co bude dál :slight_smile: No sami víte, že o tom mluvím pořád a byli by jsme hrozně rádi. Už jsem vlastně měla spoždění, ale to asi nic, tak teď čekám až si budu moc udělat test, protože je ještě brzy. No byla by to nádhera i když jsem říkala, že bych se nechtěla vdávat těhotná. To už by bylo úplně jedno mimísek za to stojí :slight_smile: No takže uvidíme třeba se taky nic dít nebude. Ale HA neberu 3 měsíc. Budu průběžně informovat. Stejně tyhle diskuse jsou supr já nevím co bych bez Vás dělala :wink:
Pa pěkný den
29. srp 2007 ve 14:22  • Odpověz
Tak že by nakonec byla Peťula první ??? :slight_smile: No a je to nadějné ? Bylo to v době OVU ?? Tak to určo informuj, jak to dopadne :dizzy_face: !!!
29. srp 2007 v 15:09  • Odpověz
Čao babušky :wink: téda na bms to skoro skomírá a tady to žije :slight_smile: :dizzy_face:

Holky, to vám musím říct, svědkyně mi včera sdělila že na leden 22. má termín. Já to vůbec nevěděla. A to jsem jí ještě vyhrožovala ať se opováží být těhule, že budeme pít. No chuděra už to věděla, jen měla strach to říci abych nebyla naštvaná ... .blázínek. Tak jsem jí teda řekla, že ať to udělá jak chce, ale aby se to narodilo 18.1. a že potom s mimčem budem slavit narozky spolu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Taky přišla s novou teorií a podle všeho to funguje. Takže jdu s ní na trh. Bíba to může spočítat a říct jestli to vychází nebo ne.

1) po 7 letech se mění krev
2) kdo má mladší krev po něm bude pohlaví

Já to aplikovala na sestřenici a sedí to. Uvidíme co ještě kámošky ... obě mají termín na září a navíc třetí na jaro. Necháme se překvapit.

Když to slyšel Roman, tak prý tenhle rok to musíme stihnout aby to byl kluk, páč on má čerstvější krev než já, mě se bude měnit v roce 2009. No a potom si uděláme holčičku :slight_smile:
30. srp 2007 ve 12:02  • Odpověz
ivisko: mrkni sem http://www.mimino.kvalitne.cz/
prala bych si, aby to fungovalo, vychazela by nam holka, ale podle cinskyho kluk :unamused:
Takze se nechame prekvapit, jak jinak :slight_smile:
30. srp 2007 v 17:01  • Odpověz
ahoooooj, je tu někdo? :wink:
30. srp 2007 v 18:45  • Odpověz
ty tabulky na určení pohlaví jsem viděla dvě, no podle které se řídit? :slight_smile:
30. srp 2007 v 18:46  • Odpověz
ono jich bude urcite jeste vic, neboj :slight_smile:
na druhou stranu je ale dobre, ze se to ovlivnit neda...
30. srp 2007 ve 20:40  • Odpověz
to je jasné, i když určitě existují i zaručené babské recepty jako poloha při milování jídlo :grinning:
30. srp 2007 ve 21:16  • Odpověz
Ahojky holky. Tak jsem zkošela ten výpočet. U kluka mi to vychází, ale u holky mi nevychází ani ten čínskej kalendář. Jestli to nebude tím, že je to spíš takovej kluk než holka :grinning: . Tak si vyberte. Ale je fakt, že mi vychází ta sedmiletá výměna krve, jak psala Iviska. Ale osobně tomu moc nevěřím.
1. zář 2007 ve 22:09  • Odpověz
Ahojky holky, tak už můžu s pravdou ven - čekáme miminko. Dneska mi to potrvrdila a i ukázala na ultrazvuku p. doktorka - máme fazolku. Jsem v 6tt+2 a jsme v pořádku. První test jsem si sice dělala před svatbou 14. 8., ale ještě to nebylo na 100% potvrzené, tak jsem nechtěla předjímat.
Už se těšim , až budete jen přibívat.
Sarihy - prosím o aktualizaci údajů v tabulce :slight_smile:
3. zář 2007 v 19:05  • Odpověz
Breberka - veeelkááááá gratulace, hodně zdravíčka Tobě i mimískovi :wink: :grinning:
3. zář 2007 v 19:08  • Odpověz
Marketv, moc díky.
Já jsem vedle, že už ani neumim česky - přibývat samozřejmě.
3. zář 2007 v 19:12  • Odpověz
Breberka, tak to teď moc neřeš, jestli i nebo y, dneska můžeš všechno :grinning:
3. zář 2007 v 19:14  • Odpověz
můžeš dávat obojetná iy...taky řešení :wink:
3. zář 2007 v 19:44  • Odpověz
Breberko moc Ti gratuluji :wink:
Tak uvidíme jak se to tady bude rozrůstat.
4. zář 2007 v 08:12  • Odpověz
Breberko, moc a moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !! Tak ať krásně rostete a ať je vše v pořádku !!!!!!
Bíbo, co ta tvoje OVU ? Byla ?
4. zář 2007 v 10:27  • Odpověz
Breberko, gratuluji!!!
4. zář 2007 v 10:44  • Odpověz
Ivi, tak co - nerozmyslela sis to s těma práškama ????
4. zář 2007 v 11:00  • Odpověz
autor
breberko gratulujuuuuuuuu :dizzy_face: to docela brzy po svatbě :wink:
4. zář 2007 ve 12:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.