• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
jajinka27: já večer ani nepotřebuji koukat na hodiny, jak padne půl desátá, očička se klíží, zívám jak blázen, ale takhle to mám dlouho, ráno v šest mě budí čoklikové. Akorát co nově pociťuji je únava přes den, sotva se táhnu. Včera jsem to normálně vzdala a jela domů busem :pensive:
5. kvě 2008 ve 14:18  • Odpověz
autor
tak já na začátku těhu taky vydržela docela dlouho vzhůru :slight_smile: nejvíc mě vysilovala asi práce a chyběl odpočinek po obídku v práci :sunglasses:
5. kvě 2008 ve 14:20  • Odpověz
chyběl odpočinek po obídku v práci ..... to by měli zavést povinně :slight_smile:
5. kvě 2008 ve 14:35  • Odpověz
kom..tak to jsem ráda že nejsem sama :slight_smile: připadám si až divně že taky nespím už v 9
5. kvě 2008 ve 14:46  • Odpověz
Holky tak na druhém testu ta druhá sice trošku slabá čárka byla, vyměnila jsem pro jistotu i značku testu a odpo udělala další v pokračování třetí :grinning: a taky tam byla, takže jsme asi v tom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Obědnaná na gyndu jsem až na 15 tak doufám, že to do té doby vydržím :slight_smile: Zatím mám nějak strach se z toho radovat, aby to pak třeba netrvalo dlouho. Jsem hroznej pesimista :angry:

Jedinej asi příznak těhu je, že mě už týden bolí břicho a jsem šíleně ospalá :grinning:
5. kvě 2008 v 16:39  • Odpověz
misi....jupíííííííííííííí :slight_smile:)))) já se z toho taky zatím moc neraduju , a na kontrolu jdu až příští úterý takže budeme čekat spolu :slight_smile:
5. kvě 2008 v 16:48  • Odpověz
Tak snad to vydržíme :wink:
5. kvě 2008 v 16:55  • Odpověz
no já už držím dva týdny :slight_smile: takže snad už joooooooo
5. kvě 2008 v 16:56  • Odpověz
Pro mě je to ůplně šilený, ale taky mi nic jiného nezbyvá než to vydržet :slight_smile:
5. kvě 2008 v 17:02  • Odpověz
misi gratuluju!!!! :slight_smile:
holky nebojte ono tu uteče :wink:
já už jsem vyškolená tak mizím domů
kamarádce se dneska narodil chlapeček tak to musíme oslavit :slight_smile:
5. kvě 2008 v 17:23  • Odpověz
misicka: mám radost, určitě jsi těhulka :slight_smile:

jajinka27: já jdu také příští úterý, tak ať nám to dobře dopadne :wink:
5. kvě 2008 v 17:44  • Odpověz
Holky dík :slight_smile:

Krmremrklo tak pořádně slavte :slight_smile:
5. kvě 2008 v 17:52  • Odpověz
jindri...hihi tak spolu můžeme odpočítávat :slight_smile:
5. kvě 2008 ve 21:34  • Odpověz
Miško,

gratulujjjjjjíííí ale psttt, ať to nezakřiku
5. kvě 2008 ve 21:48  • Odpověz
Tyjo holky, tady to těhotní.... :wink:
Všem nových těhulkám gratuluju :wink:
6. kvě 2008 v 09:25  • Odpověz
Ivi dík, ale zatím musím stát nohama na zemi i když je to těžký :grinning: Uvidíme až to bude potvrzený :slight_smile:
6. kvě 2008 v 15:17  • Odpověz
Misi a na kdy ti vlastně vychází termín? To bude začátek ledna? A dělala jsi si ještě test, nebo čekáš?

Nikul ono se to tady s těhulema rozjelo na podzim a teď na jaře. Nějak jsem se navzájem nakazily.
7. kvě 2008 v 10:53  • Odpověz
holky tak čtu že z kom už je mamina
takže kadeřníka nestihla :grinning: no hlavně že jsou oba v pořádku
velikánskááá garatulace k první miminku zářijovek :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
7. kvě 2008 ve 14:11  • Odpověz
Kremrol první byla Breberka. Už 3. týdny má chlapečka. Takže Komteska je druhá a zatím drží mužskou řadu :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2008 v 17:02  • Odpověz
tak to pardon :slight_smile: breberku si nepamatuju, ani z BRMS :pensive:
ale i tak kom moc gratuluju :wink:
7. kvě 2008 v 17:05  • Odpověz
holky já jsem normálně grogy :(
7. kvě 2008 v 17:17  • Odpověz
jaji vydrž :grinning: zítra je svátek tak se vyspíš :slight_smile:
7. kvě 2008 v 17:21  • Odpověz
to není tím, jsem nastydlá jak prase :( škrábe mě v krku, rýmu mám jak nevím co a kašlu :angry:
7. kvě 2008 v 17:22  • Odpověz
jé tak to je mi líto :frowning2: já se teď z toho vyhrabala
taky jsem si říkala že celou zimu nic a na jaře když začne být hezky teplo tak budu marodit :angry:
tak se šetři, ono v těhu se ani moc kurýrovat lékama nedá, ale víš co se říká, léčená rýma trvá sedm dní, neléčená týden
7. kvě 2008 v 17:27  • Odpověz
no snad to brzo přejde a neublíží to mimiskovi...zatím to nijak neprožívám, furt nemám za sebou to kritické období
7. kvě 2008 v 17:28  • Odpověz
jaji když je mimčo silný tak nějaká rýma ho určitě nerozhodí :wink:
7. kvě 2008 v 17:32  • Odpověz
no tak doufám že je nesilnějšííííí, od včerejška mě opět bolí břicho
7. kvě 2008 v 17:34  • Odpověz
jajinka27: hezky se šetři, hají do postýlky a manžílek ať opečovává :wink:
7. kvě 2008 v 17:43  • Odpověz
manžílka nemám doma :( ležím v obýváku a padla na mě depka, zda všechno dobře dopadne :(
7. kvě 2008 v 17:47  • Odpověz
Bib - termín ještě nevím tak daleko nejsem , ale tak nějak by to mělo být. Testovala jsem asi 4 dny po sobě a čárky tam byli teď chci pár dní počkat a test si udělám v pondělí k doktorce jdu ve čtvrtek a jestli bude vše ok tak teprve se začnu zajímat o termínu porodu o jménu a dalších věcě. chtěla bych se radovat , ale tá nejistota , že mi to neřekla ještě doktorka mi v tom brání.

Jíji , tyhle stavy teď mám taky, prostě je musíme nějak přečkat. Ve středu jsem došla z práce a taky měla teplotu a první co bylo jejda a co mimi. nasadila jsem vitamín C a čajíky. neboj vše dobře dopadne :wink:
9. kvě 2008 v 15:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.