• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
bíbuš tak jak ti je? vše ok?
11. kvě 2008 v 19:43  • Odpověz
Ahoj kukačky :wink: Dneska jsem testíkovala a zase nic... :frowning2: Asi něco děláme blbě...

http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83

Těhulky, poraďte!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. kvě 2008 ve 22:00  • Odpověz
co bys dělala blbě??
11. kvě 2008 ve 22:10  • Odpověz
jaji: to byl vtip, víš? Si děláme srandu, že to neumíme a proto nám to nejde :sunglasses:
12. kvě 2008 v 07:34  • Odpověz
nikulka83: třeba je ještě na druhou čárečku brzo :wink: Mě se 15DPO nic neukázalo, 18DPO už jó :wink:
12. kvě 2008 v 08:58  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Nikul neboj trénováním to dovedete do zdárného konce :wink:
Jaji já jsem na tom pořád stejně. Nevolnosti, únava, nálady .... Jen ta rýma skončila, tak aspoň něco. Ty už jdeš tenhle týden k dr?
Misi to je jasný, že to člověk potřebuje mít potvrzené od dr. Já jsem taky sice věděla, že těhotná jsem, ale potřebovala jsem to slyšet od povolané osoby.

Kremrol co to vidělo oko mé? Moc držím palce :wink:
12. kvě 2008 v 08:59  • Odpověz
jajinka27: jak je tobě :slight_smile: ............... já si před chvílí četla diskusi, kterým potravinám se vyhnout a začal se mi zvedat kufr :grinning:
12. kvě 2008 v 09:00  • Odpověz
jindri: fakt? já myslela, že se to ukáže cca od 13 DPO... Nebo alespoň stín...
12. kvě 2008 v 09:02  • Odpověz
Nikul podle mně může být opravdu ještě brzo na nějaký stín. Počkej tři dny a buď dorazí ms, nebo bych znova testla.

Jindri jak je tobě?
12. kvě 2008 v 09:06  • Odpověz
tak mě se 13. DPO už něco ukázalo :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1410240&vReferer=

bíbo děkuju :wink: budu to potřebovat :wink:
12. kvě 2008 v 09:07  • Odpověz
nikul ale u každého se hcg tvoří jinak, zkus ještě vydržet :wink:
12. kvě 2008 v 09:09  • Odpověz
Já si spíš pohrávam s myšlenkou, že byla ovu dýl... A to jsme se nesnažílkovali, páč jsem byla nemocná... Takže asi tak... Ale plánujeme dovču v září, že bysme tam oslavili roční výročí svatby a tam by bylo fajn udělat miminko :sweat_smile:
12. kvě 2008 v 09:10  • Odpověz
bibova: asi mi nějak hapruje tlak, je mi neustále zima, když vstanu vidím hvězdičky a prsty mám jak ledová královna.... jinak teď momentálně bojuji s pocitem na blití a to mi stačilo pouhé čtení o nivě :confounded:
12. kvě 2008 v 09:21  • Odpověz
Jindri já včera dostala hroznou chuť na nakládaný hermelín, ale musela jsem si nechat zajít chuť. Začínám dostávat chutě na samé nezdravé věci :sweat_smile: .
Jinak asi mám taky trochu nižší tlak. Dost často se mi motá hlava.
Kremrol a jak se cítíš? Pozoruješ na sobě něco?
12. kvě 2008 v 09:55  • Odpověz
bibuš zatím ani ne (trošku únava) ale myslím, že je fakt ještě dost brzo, tak jsem v klidu :wink:
12. kvě 2008 v 09:59  • Odpověz
kremrol....tfuj tfuj tfuj :slight_smile:

bíbuš ahoooj, sem si říkala co s tebou jeee :slight_smile:
12. kvě 2008 v 10:01  • Odpověz
jinak mě je celkem fajn, teda až na tu bolest břicha, někdy to je síla :confounded:

a k doktorovi jdu zítra
12. kvě 2008 v 10:02  • Odpověz
Jaji tak na tebe zítra budu myslet a dej vědět, jak jsi dopadla :slight_smile:
Mně břicho už bolí jan občas, tak aspoň nějaká pozitiva. Jinak ta únava je děsná. Nejsem schopná doma nic udělat. Naštěstí jsou děti dostatečně veliké, aby se o sebe postaraly. Jinak nevím, jak by to fungovalo.
Jdu něco dělat, než zase začnu usínat.
12. kvě 2008 v 10:15  • Odpověz
zítra ti hned písnu sms, jdu tam až odpoledne :slight_smile: no mě taky chvíli nebolelo a teď několikátý den zase jo :( tak snad je vše ok
12. kvě 2008 v 10:17  • Odpověz
jajinka27: pak písni, jak jsi u dr dopadla :wink: Já jdu zítra hned ráno, no pak jsem se ještě objednala dopoledne na alergologii a odpo na štítnou žlázu ... večer nebudu vědět čí jsem :grinning:
12. kvě 2008 v 10:24  • Odpověz
ty jo ty jdeš už ráno, já ti závidíííím :slight_smile:
12. kvě 2008 v 10:28  • Odpověz
Jé tak jsem myslela, že jsem divná, ale břicho mě taky bolí a někd docela festovně.

Jindri tak držím palečky :wink: já ještě tři proklatě dlouhý dny :grinning:
12. kvě 2008 v 11:04  • Odpověz
misi...nejsi. teď mě to zase trápí a někdy to je síla :frowning2: jinak to už vydržíš, já držela 3 týdny a taky vydržela :slight_smile:
12. kvě 2008 v 11:15  • Odpověz
Holky ať vás ty bolesti bříška brzo přejdou.

Kremrol mám ti vyřídit od Šárky, že moc gratuluje a drží palce, aby to vše dobře dopadlo :wink: Ona teď nebude nějakou dobu na netu, tak jí dávám info po telefonu :grinning:
12. kvě 2008 v 15:43  • Odpověz
bíbuš...takže máš novou profesi, informační služba :slight_smile:
12. kvě 2008 v 16:05  • Odpověz
holky hodně štěstí u mudra
bíbo moc děkuju Šárce za vzkaz a tobě za doručení :slight_smile: :wink:
12. kvě 2008 v 17:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak těhu mám potvrzeno, ale nic moc na ultrazvuku neviděla - srdíčko vůbec :frowning2: mám přijít příští čtvrtek, to už by mělo být vidět víc. Pravděpodobně je to tím, že mám posunutou ovu. I podle mých propočtů jsem v neukončeném 5tt a ne v 8tt podle poslední MS. Tak jsem z toho taková nenaladěná :unamused:
13. kvě 2008 v 10:47  • Odpověz
jindri...no ale hlavně že se potvrdilo těhu neee? já tam taky dneska nic mít vidět nebudu neboooooooj
13. kvě 2008 v 10:48  • Odpověz
jajinka27: čoveče, tím jak jsem byla plna očekávání v uvidění srdíčka, tak radost z potvrzení se nějak odsunula na vedlejší kolej :sweat_smile:
13. kvě 2008 ve 13:48  • Odpověz
tak pro info :slight_smile:

7 týden nám odpovídá, tzn 7tt a 2dny :slight_smile: jsme téměř 7mm velcí :slight_smile: srdíčko bijeeeee :slight_smile:
kdyby něco mám mu volat na mobil kdykoliv :slight_smile: no a další kontrola za 5 týdnu , fňuk :( budou mi dělat krev, moč a nějaké speciální ultrazvukové vyšetření na downův syndrom, trvá 40min, stojí 1000kč ale je tam úspěšnost před 95% :slight_smile: jinak se prý dělá jen krev někdy kolem 15tt a účinost 60%

tak ať už ten měsíc rychle uteče!!!!!!!!!
13. kvě 2008 v 17:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.