• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
jaji moc gratuluju k srdíčku!!!! :slight_smile:
5 týdnů je dlouhá doba, ale to uteče, neboj :wink:
13. kvě 2008 v 17:37  • Odpověz
krem...děkuju moc, tak teď hlavně aby bylo vše v pořádku

kdy jdeš na kontrolu?
13. kvě 2008 v 17:41  • Odpověz
jaji já jsem teprve na začátku, mrchu vnečekám až pozítří, i když už teď mám na testu pěknou tlustici :grinning:
chtěla bych jít až tak 7/8 tt až bude srdíčko
13. kvě 2008 v 17:46  • Odpověz
teda takhle brzo tlustici? aby nebyli dvojčátka :slight_smile:
13. kvě 2008 v 17:48  • Odpověz
jinak s tím srdíčkem to chápu, taky bych se tam hnala dřív ale Bíbuš mě zarazila :slight_smile:
13. kvě 2008 v 17:48  • Odpověz
to už jste obříci :wink:
zřejmě ti budou dělat ten NT screening, na to bych pak ráda šla taky (jestli to teda doklepem tak daleko)
jestli mají něco objevit, tak je fajn, že takhle brzo
13. kvě 2008 v 17:49  • Odpověz
to by nevadilo :wink: ale dipozice k tomu v rodině nemáme, žádný hormony neberu, takže myslím, že bude jen jedno :wink:
13. kvě 2008 v 17:50  • Odpověz
jaji, tak moc gratuluji :slight_smile:
já jsem teda dost smutná, že po našem srdíčko ani stopy..... :frowning2:
13. kvě 2008 v 17:55  • Odpověz
jindri...neboj příště budeeeee :slight_smile:))))))

krem...asi jo, já se v těch utz nevyznám :slight_smile: ale neboj to doklepeš a já taky, musíme :slight_smile:
13. kvě 2008 v 18:04  • Odpověz
jindri jestli jsi v pátém týdnu jak si psala tak ani být vidět nemohlo :wink: to tak možná gestační váček
nejdříve bývá koncem šestého týdne, ale spíš až ten sedmý, osmý :wink:
13. kvě 2008 v 18:09  • Odpověz
stejně jsem nejdřív čučela jako kde to srdíčko bije a ona se spíš otřásala děloha :grinning:

jindri...buď v klidu, příště uvidíš srdíčko i už náznak mimíse
13. kvě 2008 v 18:11  • Odpověz
jaji, krem: dík .... já taky přesně nevím, zda jsem v pátém či v kolikátém :confused:
13. kvě 2008 v 18:19  • Odpověz
to ti dr neřekl? v kolikátém jsi?
13. kvě 2008 v 18:22  • Odpověz
jindri poslala jsem ti IP, snad tě to trochu uklidní
taky by mě zajímalo co ti řekl doktor, na kolikátý tt to vypadá
13. kvě 2008 v 18:27  • Odpověz
jindri...neboooj, na srdíčko je brzy pokud jsi v nějakém 5 či 6 si myslím
13. kvě 2008 v 18:29  • Odpověz
jaji podle mě jde jasně o šestý týden teprve, podle grafu co má jindri o pár stránek dopředu a i podle toho kdy objevila na testu // a to je na srdíčko fakt moc brzy
takže jindri, žádný stres, uvidíš, že srdíčko bude :wink:

já jdu dom, opatrujte se těhule :wink:
13. kvě 2008 v 18:36  • Odpověz
jajinka27: podle ní zhruba v pátém, spíš to řekla jako takový odhad, když otáčela papírovým kolečkem určující stáří plodu. U ultrazvuku jen mluvila, jak toho zatím moc nevidí.

Kremrolka: dík, už je mi mnohem líp :wink: Moc si všechno beru....
13. kvě 2008 v 19:37  • Odpověz
jindri...já si taky vše moc beru :( u mě si zadal termín do pc a ani nevím zda se zadává termín MS i do UTZ nebo to pozná samo?
13. kvě 2008 v 19:46  • Odpověz
autor
Která pravidla porušuje: | Zrušzdáár tak tady je "stručný" popis jak se dostal Daník na svět
Tak a jak to probíhalo u nás před týdnem?
V úterý ráno jsme byla ještě v poradně na monitoru a doktor si dělal srandu, že ještě tak dvakrát budu muset do poradny do Podolí, že si užiju to čekání. Potom jsme se stavila v práci jakoby se nechumelilo, všem jsme říkala, že to bude ještě trvat. Pak následoval oběd s mamkou, ta taky říkala, že vypadám úplně v pohodě. Přijela jsme odpoledne domů a byla hrozně unavená, tak jsme si schrupla a pak dala hodinovou vanu......no a ve vaně mě zastihly první bolesti)bylo 18:50), který jsme neznala, ale furt jsme si říkala co to je .o) Pak dorazil Roman z práce a viděl, že se nějak necítím, ale já mu říkala jen, že Pupíček nějak tlačí a lítala jsme furt na záchod, ale nic ze mě nešlo. Koukali jsme na zprávy a na kriminálku a já to vůbec nevnímala ale sledovala pravidelnost....po 10ti minutách. K tomu ještě Roman říkal jak je po práci utahaný a těší se do postele, tak jsem ho v tom nechala :o))) Po kriminálce jsme si šli lehnout, ale pravidelnost byla už dlouhá, tak jsme se zvedla a šla si sednout k netu, ale sedět jsem dlouho nevydržela, vystřelovala mi bolest do zad hodně. Lehla jsme v obýváku a psala si časy.........od půlnoci to bylo po 6ti minutách, když to trvalo hodinu a půl po 6ti minutách, tak říkám Romanovi a jedem :o)Ten teda skoro oko nezamhouřil chudák. Málem jsme zapomněli klíče od bytu a vodu(která byla pak pro mě hodně důležitá). Roman jel docela v klidu, já si prodýchávala v autě už po 4 minutách. Dorazili jsme do Podolí, natočili monitor, byla jsme otevřená na 1 cm, ale bylo mi sděleno, že mají plno, že to bude u mě nadlouho a že si mám vybrat mezi Vinohradskou nebo Motolem, že tam místo mají, Tak jmse zvolili Vinohradyi když jsme k tomu neměla moc důvěru, ale bylo to blíž. na Vinohradech jsme se skoro nemohli ani dozvonit a když jsme se dostali dovnitř, tak tam stála nepříjemná sestřička, že mají plno, že kdyžtak můžu být na chodbě, tak to ani náhodou!!!!!!!!! Donutili jsme jí teda aby nám zavolala do Motola a tam taky plno, takže obvolávala ostatní porodnice a v Krči bylo určitě místo. takže přesun do Krče, tam mě přijala velice milá sestřička, sepsaly jsme papíry, natočila monitor a prohlídla mě doktorka a byla jsme otevřená na 3 cm a honem do přípravny. Klistýr byl docela příjemný, pak jsem si hopsala asi hodinku ve sprše na míči. Roman u mě skoro usínal a divil se kolik mám elánu i přes ty bolesti :o)))))
No pak na sál, tam jsme chvíli ležela a pak už na 7 cm, Roman mě držel za ruku, otíral pusu a moc mi pomáhal s dýcháním. Mohla jsme začít tlačit, už viděly i hlavičku, ale vůbec mi to nešlo, tlačila jsme do hlavy a sotva dýchala. Musela přijít statná sestřička aby mi zatlačila na břicho :o) Trvalo to asi 5 kontrakcí a pak během vteřinky malý vykoukl, měl obmotanou šňůru okolo krku, tak ani Roman nestihl odstříhnout pupečník, spíš ho k tomu nepustily.Stihl aspoň fotku:o) Vůbec mi neřekli co to je, tak jsme se musela zeptat. Romanovi tekly slzy...........a já byla ráda že už můžu dýchat klidně. Nastříhly mě a potrhal mě i vevnitř, takže mě zašívala doktorka asi hodinu. Mezitím Roman popsal malýho a vyfotil. Pak mi ho přinesli zabalenýho a lehce omytýho a přiložily k prsu. Byl to ale zvláštní pocit to první přisátí :o) takže všehovšudy jsme strávili na přípravě a na sále asi 2 hodinky. Pak mě odvezli na pokoj a malýho přivezli až když jsme si trošku dáchla. Asi po hodince jsem vstala do sprchy. No a od večera už jsem ho měla nonstop u sebe :o)))
Když to beru takhle zpětně, bylo to nepříjemný, ale dalo se to přežít, jen s jemným oblbovákem kvůli těm bolestem do zad. No prostě těším se jestli se pak rozhodnem pro druhý
14. kvě 2008 v 11:45  • Odpověz
Kom: moc gratuluji, jsem to četla jedním dechem a mám z toho slzičky na krajíčku. Všechno nejlepší novorozeňátku! :wink:
14. kvě 2008 ve 12:08  • Odpověz
Ježiš Kom, gratuluju! Krásně jsi to napsala... Přeju moc štěstíčka celý vaší rodince :slight_smile:
14. kvě 2008 ve 13:56  • Odpověz
Kom tak takový porod bych jednou taky brala :slight_smile: krásně jsi to popsala
moc gratuluju a ať vám ten malinkatej uzlíček přinese do rodiny spoustu lásky a štěstí :dizzy_face:
14. kvě 2008 v 15:57  • Odpověz
ahojky, tak mě doktorka čeká zítra už aby to bylo trošku mě mrzí , že tam teda nebude nic vidět podle mě jsem tak ve 3 týdnu či čtvrtým.

kom: tak takovej porod bych taky brala :grinning:

Včera mě brali na jednom vyšetření krev a dělali test na těhu a dopadl pozitivně :dizzy_face:
14. kvě 2008 v 16:07  • Odpověz
misi...oni si tě pak objednají za dýl a bude vidět už mnohem víc .) já těď musím čekat 5 týdnůůůůůůů, stráááááášně daleko
14. kvě 2008 v 16:19  • Odpověz
no to je teda doba :astonished: A co budeš chodit do práce nebo zůstaneš doma. já mám práci docela hektickou tak vůbec netuším ja se rozhodnout. Ptala se tě vůbec na gyndě jestli chceš neschopenku?
14. kvě 2008 v 16:28  • Odpověz
neptal se mě, no já mám práci docela fofrovou někdy, ale pokud budu v pohodě tak do práce chodit budu :slight_smile:
14. kvě 2008 v 16:33  • Odpověz
no já bych chtěla taky tak uvidíme jak to půjde :slight_smile:
14. kvě 2008 v 16:41  • Odpověz
Ahoj holky
Kom takovýhle porod ti bude závidět každá ženská :grinning: Tak hlavně ať Daník hezky roste a dělá rodičům jen samou radost.

Novinky ode mne: Od zítřka jsem na neschopence. Od včerejška dost silné bolesti břicha a křeče. Dokonce mně to v noci budilo. Byla jsem pěkně vystrašená, tak jsem zaskočila k dr. Byl tam záskok, mladý a moc sympatický doktor. Dobré zprávy jsou, že mimčo je v pořádku. Srdíčko tluče jako o život, máme 1,5 cm a už se krásně hýbeme. Je to čipeka. Ta horší zpráva je, že ty bolesti jsou nejspíš od ledvin.
Tak holt budu chvilku ležet, hodně pít a nebudu se stresovat. Dám si 3 týdny voraz a pak snad bude vše v nejlepším pořádku.

Misi moc držím palce a zítra dej vědět, jak jsi dopadla.
14. kvě 2008 v 18:46  • Odpověz
ahoj Marti,

no teda co to slyším? koukej se pěkně vykurýrovat, musí to být na prd co? Ale koukám že jste krásně vyrostli cooo? jste o půlku větší než my :slight_smile:
14. kvě 2008 ve 22:24  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Marti, tak hlavně aby jsi byla v pořádku. Hodně pít, půl plzeňského neuškodí - krásně čistí ledviny :slight_smile: No a třebas udoláš tu únavu :slight_smile: závidím :grinning:

Miško, takže teď to máš potvrzené - tak už konečně věříš viď? :slight_smile:

Gratuluji Krem k // :slight_smile:
15. kvě 2008 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.