• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Jasně co by jsme taky dělali těch devět měsíců :grinning: :grinning:
15. kvě 2008 v 17:57  • Odpověz
No právě :grinning: Ale utíká to hrozně rychle :slight_smile:
15. kvě 2008 v 17:59  • Odpověz
Misi moc velká gratulace. Tak už jsi klidnější :wink:
15. kvě 2008 v 17:59  • Odpověz
jo jo o něco klidnější jo :wink:

Máš pravdu utečeto jako voda :slight_smile:
15. kvě 2008 v 18:17  • Odpověz
Teď jdeme na véču to oslavit :slight_smile:
15. kvě 2008 v 18:20  • Odpověz
Tak to pořádně oslavte :wink:
15. kvě 2008 v 18:31  • Odpověz
Tak jsem se včera přejedla až jsem si musela povolit gatě :grinning:
16. kvě 2008 ve 14:15  • Odpověz
autor
misi: gratulujuuuuuuuuuuuuu i ktý tečce :wink: to fakt uteče a budeš chodit na monitor :grinning:

a co si přejete víc holčičku nebo kluka?
17. kvě 2008 v 09:56  • Odpověz
Já i manžel kluka, ale všichni ostatní tvrdí, že to bude holka, že to prý mamina cití v kostech a asi má pravdu :grinning: No hlavně ať je to zdraví a těhu je bez komplikací a hlavně i ten porod :wink:
17. kvě 2008 v 10:51  • Odpověz
autor
no já od začátku měla pocit, že to bude kluk, takže na tom něco bude :dizzy_face: a budete to chtít vědět?
jaký máte vymyšlený jména?
18. kvě 2008 v 19:45  • Odpověz
misi: opožděně gratuluji a držím palečky ať všechno probíhá, tak jak má :wink:
19. kvě 2008 v 06:44  • Odpověz
Jindri děkuji :slight_smile:

No jména ještě vymyšlený nemáme necháme to na později. já si určitě nechám říct co to bude jen nevím jestli si to nechám pro sebe nebo to všem vyklopím :grinning:
20. kvě 2008 v 10:55  • Odpověz
babuchy tak která jdete kdy na kontrolu?
21. kvě 2008 ve 20:08  • Odpověz
ahoj, dnešní kontrola je za mnou :wink: . Vše je ok, jsem v 7tt, viděla zárodek srdíčka a celé budoucí mimi je veliké 10mm :grinning: juchůůů :slight_smile:
Jinak je mi stále blbě od žaludku, ráno si něco koupím, odpo se na to nemůžu ani podívat, mám 2kg dole ....
22. kvě 2008 v 10:50  • Odpověz
jindri....tak supeeeeeeeer, vidis, to je hned vetší radost coooo?? :slight_smile:))))) to už je obřík :slight_smile: já byla nečekaně na kontrole a vše je ok a má 17,7mm a jsem teď cca 8+4tt :slight_smile:
22. kvě 2008 v 11:15  • Odpověz
jajinka27: si piš. Jsem byla nervózní jak pes :wink: a při odchodu z ordinace jsem na každého házela zářivé úsměvy :grinning:
tedy mimíska rostou jedna radost, už 17.7mm, tyjó :slight_smile: je to krásné :dizzy_face: a co máš nějaké příznaky? Já tedy kromě toho pocitu na blití jsem ještě hrozně plačtivá. Rozbrečí mě snad i nejblbější reklama, kde se vyskytuje dítě :grinning: hlavní zprávy jsem už úplně vypustila... :grinning:
22. kvě 2008 v 11:46  • Odpověz
ahojky
jindri tak to mám velkou radost že to nakonec dobře dopadlo a moc gratuluju k srdíčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já jdu 2.6., to budou nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2008 ve 12:10  • Odpověz
já jsem bezpříznaková :slight_smile:)) kromě občasného bolení břicha a prsa mě bolí jakmile sundám podprdu, to je hrůza :slight_smile:

kremrol...neboj vše bude v pohodě a 2.6. už budeš víc vysmátá :slight_smile:
22. kvě 2008 ve 13:51  • Odpověz
kremrolka01: já mám taky radost a tobě přeji, ať je vše ok :wink:

jaji: jo prsa, to je kapitola sama pro sebe :wink:
22. kvě 2008 v 17:53  • Odpověz
tak já mám kontrolu stejně jako kremrolka, tak si budeme navzájem držet palečky :wink:

Příznaky pořád stejné velká ospalost, nafouknuté břicho jen něco malého sním a sem tam taky pěkně bolí :slight_smile:
23. kvě 2008 ve 21:08  • Odpověz
Ahojky,

tak já jsem dneska po ránu měla už první debatu ze zachodovou mísou, naštěsti jsem vyhrála a mísa mě pustila do práce, ale boj to teda byl :wink:

A co jinak? :grinning:
28. kvě 2008 v 15:47  • Odpověz
ahoj misi :slight_smile:

tak to je super že jsi vyhrála :slight_smile: mě nic není, tak nevím zda je vše v pořádku????
28. kvě 2008 v 16:19  • Odpověz
jajinka27: já bych se nebála, každá to prožívá jinak :wink:
Já se teď nejvíce potýkám s alergií na pyly, léky na to nemůžu a je to děs, pšíkám jak zběsilá, frňák odřený ... :confounded: to bude léto jedna báseň.
28. kvě 2008 v 18:25  • Odpověz
zdravím ...a závidím ...my jsme od svatby v září stihli pěkně hned zkraje otěhotnět, stejně rychle potratit ..a už půl roku nic .... i tak se dá :unamused:
28. kvě 2008 v 18:26  • Odpověz
Neboj jáji, je vše v pořádku. moje mamka říkala, že při prvním těhotenství jí bylo furt špatně a úři tom druhým prý skoro ani nevěděla , že je těhotná :grinning:

jindri: no to musí teda být hodně blbé tá tvá alergie, já zase trpím migrénama a taky na to nic nemůžu :frowning2:
nejhorší je , když mě to chytne v práci to je děs,

Hupcza: to je mi líto, tak ať se to co nejdřív podaří :wink:
28. kvě 2008 v 19:45  • Odpověz
ahoj holky
tak první kontrola je za náma, podle utz mimi odpovídá 6+2 tt má 5,6 mm a krásně mu tlouklo srdíčko :dizzy_face: tak mi spadl kámen ze srdce, doufám, že všechno bude dál pokračovat v pohodě
misi držím palce na dnešní kontrolu :wink:
2. čer 2008 v 11:26  • Odpověz
kremrol...to je supéééééééééér :slight_smile:
gratulujuuuuuuuuuuuu

já doufám že 17.6. uslyším taky jen pozitivní zprávy
2. čer 2008 v 11:33  • Odpověz
Kremrol tak to ti moc přeji aspoň , že ty jsi měla pozitivní zprávy :wink:

U nás bohužel nic, srdíčko nikde a od minulé kontroli se toho taky moc nezměnilo a tá byla už před třema týdnama :frowning2:
2. čer 2008 v 16:30  • Odpověz
misi...to mě mrzííí, ale neházej flintu do žita, třeba se klube pomalinku :grinning: budu ti držet všechny palečky co mám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. čer 2008 v 16:40  • Odpověz
Jáji děkuji,
:grinning:
flintu nehážu, budu statečně čekat na přiští týden jen ty nervíky a psychyka :angry:
2. čer 2008 v 16:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.