• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
já si vždycky říkám že to je v pohodě, že to těhu nijak neprožívám, ale pak si čtu jak jste některá napnutá a čekáte zda bude vše v pořádku a normálně mám slzy v očích a prožívám to s Vámi a hned se bojím co to moje mimi....
2. čer 2008 v 16:44  • Odpověz
jinak nápor na nervy to musí být dost velký, ale neboj máš nás :slight_smile:)))) my tě rozveselíme :grinning:
2. čer 2008 v 16:45  • Odpověz
Nějak to zvládnu, musím :wink:

I mě některý příběhy dojmou :wink:
jáji vše bude v pořádku a porodíme nádherný miminka :wink:
2. čer 2008 v 16:51  • Odpověz
no já mám do kontroly ještě dva týdny tak uvidíme, ale tobě určitě příští týden řeknou že je prcek v pořádku :grinning:
2. čer 2008 v 16:52  • Odpověz
No snad řeknou, už ať to je :sweat_smile: Přes den na to moc myslet nebudu budu v práci a večer se budu snažit co nejdřv zabrat a na víkend budu taky muset něco vymylset abych na to nemyslela :grinning:
2. čer 2008 v 17:15  • Odpověz
Tak už je tu pátek tak ještě dva dny snad to vydržím :slight_smile:
6. čer 2008 v 16:30  • Odpověz
Misi zrovna jsem si říkala co s tebou je. Nějak se mi to pomotalo a já myslela, že už jsi na tom UTZ byla. Moc ti držím palce, aby jste v pondělí slyšeli jen dobré zprávy.
6. čer 2008 v 17:29  • Odpověz
misi v pondělí hodně štěstí!!!!
jdeš už ráno?

bíbo tobě gratuluji, koukala jsem do albíčka jakýho už máš špunta :slight_smile:

pro jajinku: tak my nakonec na dovču poletíme, doktor to sice úplně neschválil (myslím, aby si trošku kryl záda kdyby se něco stalo), ale ani nezakázal
pro jistotu mi napsal utrogestan, asi i vzhledem k tomu předchozímu nevydařenýmu pokusu, že to podpoří těhu, a že si ho mám sebou určitě vzít. jinak hlavně se nemám moc smažit na sluníčku, spíš ve stínu nebo se chodit koupat, dopo a pak na večír když není takové horko
ale žádný potíže nemám, tak si dovču užijem a snad všechno bude dobrý :wink:
6. čer 2008 v 17:49  • Odpověz
misi...já taky držím palce, všechny co máááám

bíbuš...ahoooj, ty už ani nejsi na icq viď???

kremrol...no já bych taky chtěla jet, uvidim na kontrole jak dopadnu a co mi rekne a kdy odletáte??
6. čer 2008 v 19:19  • Odpověz
Tak já jdu v pondělí, ale bohužel až odpoledne a pak hnedka do práce.
6. čer 2008 v 19:59  • Odpověz
misi...budu na tebe myslet, to už budu mít po zkouškách v autoškole, tak už budu moct :slight_smile:
6. čer 2008 ve 20:03  • Odpověz
Tak doufám, že ten řidičák uděláš :wink:
6. čer 2008 ve 20:04  • Odpověz
no nevím, moc tomu nedávám
6. čer 2008 ve 20:26  • Odpověz
Jáji neboj to zvládneš :wink: hlavně se nestresuj :wink:
8. čer 2008 v 10:49  • Odpověz
Ahoj holky, jak se vede těhulkám i netěhulkám? :wink:

Miši, tak jak?

Já jsem to dnes oznámila v práci a reakce od nadřízené: no ty bláho, to je tedy pěkný - k tomu obličej, jak kdyby někdo umřel :angry:
Jinak mám pořád nevolnosti a alergie mi dává pěkně zabrat. Sedlo mi to na průdušky a jednu noc jsem se i dusila :confounded: ale dala jsem si slovo, že vydržím bez prášků :wink:

Jáji, když už jsi ve 12tt - jdeš na NT screening v I.trim.? Já jsem teprve včera byla na krvi a na ultrazvuk jdu až 30.6.
11. čer 2008 v 08:04  • Odpověz
Jindri , nic si z toho nedělej, prostě asi děláš v práci z pakama :grinning:

No já v pohodě už mám po revizi a teď jen odpočitávat dny kdy budem moci se začít zase snažit.
Jo bylo to docela na pohodu i když , že by to zase bylo nějaké přijemné to se nedá říct. Došla jsem tam na 12 hod, oblíkla se do košilky, chvilku jsem počkala než došla doktorka asi tak 15 min což ty byli nejhorší :unamused: pak jsem vešla na ten operační sál, byla to taková mega koza a po jedné injekci jsem spinkala jako miminko, pak jsem se proprala až na pokoji ani něvím, že jsme tam došla a o půl třetí jsem už valila z manželem domů :wink: Trošku mě bolel spodek, ale nic co by se nedalo vydržež, trošku jsem se včera prospala a dneska už ani nevím, že jsem někde včera byla :wink:
11. čer 2008 v 11:50  • Odpověz
Miši, čtu s vyvalenýma očima! Ty jsi o to přišla? :astonished: Já myslela, že jsi byla na normální kontrole :fearful: Ježíš, to je mi strašně líto! Jak se to stalo? Nebo jestli se ti o tom nechce psát, pochopím to. :frowning2:
11. čer 2008 ve 12:32  • Odpověz
No bohužel jsem o to přišla. V desatým týdnu jsem začala špinit, v sobotu raději pro jistotu jela na pohotovost kde konstatovali zamklé těhu, plod se někde mezi 4-5 tt přestal vyvýjet. V noci v neděli jsem dostala takové křeče a začala krvácet až přišel samovolný potrat, v pondělí jsem šla k doktorce stím, že na ultrazvuku byl váček prázdnej, ale revizi jsem se nevyhla tu jsem prodělala včera. No a v Srpnu na to hupnem znova a určitě se zadaří :wink:
11. čer 2008 ve 12:36  • Odpověz
Miško, je mi to opravdu strašně líto, co tě potkalo. Ale určitě jsi silná holka a zvládneš to překonat! Přeji hodně síly a optimismu, příště se jistojistě zadaří, věřím tomu :wink:
11. čer 2008 ve 12:43  • Odpověz
Dík, moc nějak bylo nějak bude :wink:

A co ty, jak to zvladáš :slight_smile:
11. čer 2008 ve 12:44  • Odpověz
jak se říká - nemá smysl brečet nad rozlitým mlékem, jsi holka statečná :wink: .... stejně je mi z toho smutno :pensive:

No, já už se nemůžu dočkat, až půjdu na ultrazvuk, jsem netrpělivá, zda je v všechno v pořádku. Do 30.6. ale času habaděj. V práci mě to neskutečně montuje, půlku pracovní doby je mi zle, tak se rozhoduji, že požádám mudr o neschopenku. Jinak s přijdu, jak důchodce - energie tatam, slzy hned na krajíčku a spát bych mohla celý den :wink:
11. čer 2008 ve 13:05  • Odpověz
jindri...jsem 11+3tt :slight_smile: a příští úterý mě čeká ten screening, no po 4 týdnech UTZ tak vůbec nevím zda je vše ok :(
11. čer 2008 v 16:46  • Odpověz
Holky samo , že je vše ok :wink:

Jindry klidně si nech napsat tu neschopenku, já při druhým na tom budu trvat už od začátku ať se hodím do klidu :slight_smile:
11. čer 2008 v 17:59  • Odpověz
Jáji: Já půjdu na další UTZ po víc jak 5 týdnech, takže nejistota na mě také padá. Musíme věřit, že je vše v cajku :wink: a ono určitě je. Vůbec si nepřipouštím, že ne :wink:

Miši, v práci hodlám být max. do začátku července, pak ani ťuk. Manžel není moc rád, kvůli penězům, ale když ho tedy požádám, aby mi více pomáhal s domácností a pejsky, vydrží mu to pár dní :rolling_eyes: a mě ten denní kolotoč unavuje. Ve 20h padnu a spím 10h jak kotě.... takhle si to těhotenství nepředstavuji.
12. čer 2008 v 09:04  • Odpověz
Já jsem to měla v plánu podobně, zkusit přežít prázdniny a pak na neschopenku, jelikož jsem taky všude spala :grinning:
12. čer 2008 v 10:40  • Odpověz
miši: :wink:

co je vůbec s Bíbou? :confused:
12. čer 2008 v 15:27  • Odpověz
jé to vůbec netuším, když to tak řikáš tak je fakt, že jsem jí už dlouho neviděla....
12. čer 2008 v 15:36  • Odpověz
Koukám, že je tu o mně řeč. Já jsem v pohodě. Jen nějak vůbec nemám chuť a náladu chcodit na net. Vlastně počítač skoro vůbec nezapínám. A teď na mně ze všeho asi skočilo nějaké nachlazení. Pořád mně bolí hlava, mám zacpaný nos a dneska dokonce cítím krk.
Misi jsem ráda, že se s tím takhle vyrovnáváš. Určitě se vám brzo podaří mít zdravé a krásné mimčo.
Jindri já chodím na kontroly jednou za 4 týdny a UTZ mi pokaždé nedělá. Minule jsem jí teda ukecala, ale další mi bude dělat až ve 20 tt. Jinak já jdu na screening 24., tak jsem zvědavá na vásledek. To budu 13+3tt.

Jo a musím se pochlubit. Včera večer jsem poprvé cítila pohyby mimča. Sice strašně slabounké, ale byly. Tak teď jen čekám, jak to bude zesilovat.

Jdu si udělat čaj s citronem a asi si na chvilku lehnu.
13. čer 2008 v 10:00  • Odpověz
Téééééééda Bíbuš takhle brzo jooooooo?????

Jinak já jdu na screening v úterý, strašně se bojím :(
13. čer 2008 v 10:06  • Odpověz
Jaji taky mně to překvapilo. Ale bude to opravdu tím, že je to už moje třetí těhotenství. Asi jsem na to citlivější. Oni říkají, že při druhém a dalším těhotenství jsou pohyby cíttit dřív.

Jaji ty budeš mít screening za sebou dřív než já. To je teda nefér. To se nestydíš :grinning:
13. čer 2008 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.