• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
nestydím, ty jsi měla kontrolu zase dřív než já a víš že je malej v pořádku ale já nevím vůbec nic :( zda se vůbec vyvíjí atd :( už ať je to úterýýýýýýýýý
13. čer 2008 v 11:15  • Odpověz
Bíba: vesměs dobré zprávy, to ráda slyším :slight_smile: .... tyjó už pohyby mimča? To musí být krásné :dizzy_face: .... já už se tak těším, až budu doma, od rána se tu nudím a mrznou mi nohy, suknička nebyla dobrý nápad.
13. čer 2008 v 11:59  • Odpověz
já mám dneska první volnější den po týdnu, takže si to užívááááám :slight_smile:
13. čer 2008 ve 13:21  • Odpověz
ahojky,tak to je super, že s emáet tak dobře já mám dneska nějaké slabší bolesti břicha, ale snad to za chvilku přejde. Včera jsem už byla na malinkaté procházce, tak jsem se aspoň nalapala čerstvího vzduchu :slight_smile:

Přeji aby vám ten screening dopadl na jedničku :wink:
13. čer 2008 v 15:23  • Odpověz
Ahojky, tak jaký byl víken u mě opět odpočinkoví :slight_smile:
15. čer 2008 v 18:02  • Odpověz
ahojky, no u mě to docela šlo, ale ať už je úterý a jí vím na čem jsem :(((( dneska jsem měla pocit že jsem měla skvrnku krve na kalhotkách tak hlídám co bude dál
15. čer 2008 v 18:05  • Odpověz
Je možný , že jenom špiníš prý se to v těhotenství stává normálně, ale raději hlídej a kdyby něco tak běž k doktorce :wink:
15. čer 2008 v 18:07  • Odpověz
nooo a teď na mě padají splíny zda je vše ok, zda vůbec mimčo žije, chjooo
15. čer 2008 v 18:11  • Odpověz
no bohužel tyhle stavy jsou normální, já jsem ve stresu pernametně. řekla bych ti mysli na něco jiného, ale vím , že to prostě nejde. Tak to nějak vydrž uterý už máš tady za rohem. Uteče to jako voda :wink: Mě zase bolí břicho po tom zákroku a mám strach, že mě řekne ve středu, že tam něco zapoměli a budu muset jít na revizi po druhé :frowning2:
15. čer 2008 v 19:16  • Odpověz
tak snad to dopadne dobře, dělala ti UTZ po zákroku?
15. čer 2008 v 19:21  • Odpověz
ještě né jdu na kontrolu až ve středu a tobě držím palečky :wink:
15. čer 2008 v 19:24  • Odpověz
no já ti taky držím palečky ať už nic takového nemusíš podstoupit :wink:
15. čer 2008 v 19:28  • Odpověz
no nakonec jsem se rozhodla, že za ní zajdu dřív jako akutní připad mě vzít musí a budu mít klid, jestli na to mám jít tak půjdu a jestli né tak budu aspoň nervama v klidu :wink:
15. čer 2008 v 19:32  • Odpověz
No tak moje dušinka se na chvilku uklidnila, prý to probihá jak by vše mělo, trošku krve ve mě zůstalo , ale prý by to mělo odejít samo , dostala jsem injekci na stáhnutí dělohy a ve středu jdu na kontrolu :slight_smile:
16. čer 2008 ve 14:23  • Odpověz
Jáji tak jaká?
17. čer 2008 ve 14:49  • Odpověz
Jáji: jsem napnutá, tak co?
Já jdu ve čt na gyndu, protože mě už delší dobu trápí výtok a od včerejška se přidal takový hustý bíložlutý hlen :unamused: ... tak že by nějaké kvasinky?
17. čer 2008 v 15:30  • Odpověz
No snad to bude dobrý Jindry :wink:
17. čer 2008 v 15:43  • Odpověz
holkyyy je to dobrýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý
17. čer 2008 v 16:06  • Odpověz
Tak to je super, jsem ráda :slight_smile:
17. čer 2008 v 17:46  • Odpověz
Jaji: juchůůůůů :grinning:

miši: děkuji, snad jo. Sestřička mi říkala, že se to děje normálně - výtoky a tak, mě se nelíbí ten hlen.
18. čer 2008 v 07:58  • Odpověz
Tak však se zítra už dočkáš toho co to je :wink:
18. čer 2008 ve 13:56  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem se právě vrátila z kontroli na gyndě a já fakt nemůžu mít nic jednoduchýho na ultrazvuku bylo vše v poho, ale vzala mě krev zítra budu volat na výsledky a když tam bude nález tak nastupuju do nemocnice :angry:
18. čer 2008 ve 13:56  • Odpověz
misi...když bylo vše v poho tak i krev bude určitě dobrá, nebooooj
18. čer 2008 ve 13:59  • Odpověz
jáji: a ultrazvuk byl vaginální nebo přes bříško? Jak dlouho to trvalo? Díky :wink: Nebyla jsi náhodou u Apolináře?
18. čer 2008 ve 14:12  • Odpověz
No doufám, že bude Ok :grinning:
18. čer 2008 ve 14:50  • Odpověz
jindri...ještě vnitřní :( bylo to necelých 10 minut a u Apolináře jsem nebyla :slight_smile: ty jsi z Prahy?? pokud jo, už máš porodnici?
18. čer 2008 ve 14:53  • Odpověz
Jáji: z Prahy, porodnici začnu shánět teď, protože jsem do dneška neměla průkazku a tu oni při registracích chtějí :wink: Chci zkusit Apolináře, tam jdu na screening a líbí se mi Hořovice, kam by jsme to měli 50min. autem, ale tam zase nemají oddělení pro rizikové novorozeňátka :frowning2: tak nevím. Z ostatních pražských porodnic (Motol,Bulovka,Krč) mám hrůzu. Co ty, máš už někde registraci?

Jinak z dnešní poradny jsem byla u vytržení, poprvé jsem viděla bít srdíčko, človíček se hýbal, viděla jsem ručičku, nožičky, no nádhera :dizzy_face: má 5cm :dizzy_face: :dizzy_face: .... a výtok je normální, můžu chodit i plavat :wink:
19. čer 2008 v 10:29  • Odpověz
jindri..,tak fofrem sháněj porodnici, v Praze je to na dvě věci, Podolí ma leden ještě volný ale prosinec už vůbec, Apolinář registruje jen 8 na den, takže doporučuju rychle....já se dnes registrovala v Krči, mám to nejblíž a teď tam rodila známá a chválila si to tam, hlavně přístup doktoru
19. čer 2008 v 11:29  • Odpověz
ahoj jáji, tak koukám,žes porodnici sehnala! gratuluju :wink:
19. čer 2008 ve 12:46  • Odpověz
Jáji: zítra jdu k Apolináři :wink:
No vidíš, má kamarádka rodila také v Krči a jeden mladý doktor na ní byl velmi neurvalý, skončilo to hádkou a rodila jí porodní asistentka. Je to hodně o lidech, na koho narazíš a jak se zrovna vyspal.
19. čer 2008 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.