• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Jeda ještě se při porodních bolestech s někým hádat :angry: Bych snad na něho podala žalobu :wink:
19. čer 2008 ve 14:49  • Odpověz
misicka455: no ona to měla vůbec "veselé" - z Podolí jí 2x vrátili domů i přes to, že venku zuřila vichřice a silnice byly namrzlé, když si volala potřetí, jestli má přijet, nějaká sestra jí řekla, ať si vezme Brufen a jde spát, že jsou to poslíčci. Pak tedy volali do Krče, kde jim řekli, ať okamžitě přijedou, následovalo extempóre s doktorem a odrodila asi za 2 hodiny. Stěžovali si na přístup Podolí, ale vůbec nereagovali. V Krči byl špatný jen doktor, porodní asistentka byla zlatá a i dětské sestry se chovaly mile.
19. čer 2008 v 17:18  • Odpověz
No tak to teda měla drsné :astonished:
19. čer 2008 v 17:30  • Odpověz
jindri...tak co jak si dopadla????
20. čer 2008 ve 12:48  • Odpověz
Jáji: mám registraci v Podolí :slight_smile:
Apolináře jsem zavrhla po shlédnutí fotografií - nejsou tam samostat. porodní sály, ale boxy oddělené přepážkou a závěsy :confounded: představa, že vedle mě řvou 2-3 ženský.... nene
Už to vypadalo, že odejdu s nepořízenou, protože dle MS mám termín 29.12., že mám v průkazce uvedeno těhotenství mladší o týden mi nechtěla nejdříve uznat :rolling_eyes: .... dlouho přemýšlela, točila si kolečkem a pak se tedy dala do psaní, uff.
20. čer 2008 ve 13:25  • Odpověz
mě řekli že mají na prosinec úplně narváno??? takže tě registrovala na leden??

no aspoň budu mít v Krči jistotu že tam porodím, protože jak je poslední dobou pravidlem, Podolí nepřijímá :(
20. čer 2008 ve 13:28  • Odpověz
a ono je asi jedno kde rodíš si myslím :slight_smile:)) já prostředí přes ty bolesti stejnak nebudu vnímat :grinning:
20. čer 2008 ve 13:30  • Odpověz
Podle MS jsem 12+4tt, podle UTZ 11+6tt, takže si chvíli točila chytrým kolečkem a vyšel jí termín 10. leden .... na prosinec už nepřijímají.
Jestli mě v Podolí nevezmou, pojedeme do Hořovic, ale jestli bude sníh a mráz, kdo ví, kde skončím :grinning:
20. čer 2008 ve 14:13  • Odpověz
aha, já jsem podle MS dneska 12+5tt :slight_smile:)) a podle UTZ 12+6tt :slight_smile:))
20. čer 2008 ve 14:24  • Odpověz
Jáji: :slight_smile:
20. čer 2008 ve 14:34  • Odpověz
Holky tak aby jste neporodili nakonec doma :wink:
20. čer 2008 v 15:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak screening máme za sebou - vše v pořádku, manžel byl se mnou a na obrazovku, která byla umístěná na protější zdi krásně koukal s otevřenou pusou :grinning: mimčo se odráželo nožkama, hýbalo ručičkami, no nádhera :dizzy_face:
Docela jsem koukala, těhulek tam bylo spousta a skoro všichni s manželem, snad jen dvě samotné :slight_smile:
1. črc 2008 v 09:50  • Odpověz
já byla sama, manža nebyl a mimčo chrnělo, máme asi lenocha....tak snad příště bude taky vzhůru, až si říkám zda je to normální, všem se mimčo mrskalo a mě nic :((((((((
2. črc 2008 v 19:54  • Odpověz
Holky to je super :slight_smile: Mám zvás radost :wink:
2. črc 2008 ve 20:24  • Odpověz
holky něco nového???
11. črc 2008 v 16:12  • Odpověz
tak u mě akorát to, že už nechodím do práce. Myslela jsem si, že ještě nějaký čas chodit budu, ale když do mě začali hučet, ať podepíšu dohodu o ukončení práce a vůbec mi dávali najevo, jak jsem pro ně nepohodlná, dohodla jsem se s lékařkou - stres, to není nic pro miminko :wink:
Dnes jsem byla v poradně, sestra mi nabrala krev i pro screening v II.trim. - první screening dopadl dobře, tak moc nechápu, proč toto :confused:

Co ty?
11. črc 2008 v 19:21  • Odpověz
Jindry tak hlavně klídek :wink:
12. črc 2008 v 10:13  • Odpověz
jindri...no mě brali akorát krev ve 12tt, jinak nic

dneska jsem byla na pohotovosti, vyděsila mě trošička krve na toaleťáku, ale prý je vše v naprostém pořádku a pan doktor řekl že se nediví že mě bolí břicho, že by ho taky bolelo kdyby mu tam někdo tak boxoval :slight_smile:))

no sestra se divila že nemám výsledky tripplů ale mě o nich mudr neříkal

no a v úterý směr řecko tak snad bude vše ok
13. črc 2008 v 17:41  • Odpověz
Jáji tak planej polach tak to je super, že je vše ok :wink: Užij si dovču a hlavně v klidu :wink:
13. črc 2008 v 17:46  • Odpověz
no ale brečela jsem ráno jak šílená :(((((((((((
13. črc 2008 v 17:47  • Odpověz
No to věřím já bych byla ůplně stejná
13. črc 2008 v 17:48  • Odpověz
miši: dík :wink:

Jáji: jsem ráda, že to nic nebylo ... bych se taky vyděsila .... nevím, zda je o triple testy, na té doporučence bylo screening ve II. trim. - myslíš, že jsou to tedy triply?
Hlavně, že doktorka říkala, že pokud bude v tom I. trim. bude vše v pořádku, dělat je nebude a i já jsem jí říkala, že je nechci pro jejich nepřesné výsledky :rolling_eyes:
14. črc 2008 v 07:46  • Odpověz
Ahojky
Jindri já na tech tripplech byla taky a teď čekám na výsledky. Měla bych si volat v pátek. Sice tyhle testy vycházejí všelijak, ale moje dr. řekla že je prostě dělá. Já se podle nich budu rozhodovat, jestli půjdu na plodovku.
Jaji hlavně že ti to dobře dopadlo a budeš klidnější. Hezky si užij tu dovolenou. Budu závidět to sluníčko.

Misi a jak to vypadá s tebou? Už je všechno v pořádku?
14. črc 2008 v 09:10  • Odpověz
bibova: ahoj :slight_smile: já věřím screeningu v I.trim., který vyšel dobře (riziko velmi nízké, nějakých 1:1100, po upravení 1:23000), takže i kdyby teď to vyšlo špatně, plodovku odmítnu. Chtěla jsem se vyhnout strachu z triplů a teď na to pořád myslím ... :cry:
14. črc 2008 v 10:48  • Odpověz
holky dovolená koupena, zítra v 5 ráno odlet na Rhódos, držte palečky!!!!!!

bibus....ty jsi na netu?? jaktooo???
14. črc 2008 ve 12:55  • Odpověz
ahoj holky
jaji tak nakonec letíte? držím palce ať nejsou žádný komplikace a moc si dovču užijte :wink:
koukám, že každej doktor dělá testy jinak
mně zas brali krev v 11 tt a teď budou v 15 tt, jmenuje se to nějak sérum integrovaný test a výsledky se hodnotí až dohromady po tom druhým odběru, mají být údajně spolehlivější než klasický triply a jak psala bíba, tak když je nějaký větší riziko, jde se na plodovku, no doufám, že tomu se vyhnu :wink:
14. črc 2008 ve 14:21  • Odpověz
krem...no jo letíme, snad to bude v pořádku!!!!! tys to taky zvládla no ne??
14. črc 2008 v 17:36  • Odpověz
Jaji já jsem teď zase v Praze. Děcka jsou u babičky. A tak jsem zase chviilkama na netu. Tak moc hezkou dovolenou a neboj, všechno bude v pořádku.
Jindri při tvých výsledcích bych taky jásala. Já vzhledem k věku mám ty výsledky úplně jinde. Před korekcí 1:329 a po korekci 1:3163. Asi stejně skončím na plodovce, abych měla klid. No příští týden budu chytřejší.
14. črc 2008 v 18:20  • Odpověz
biba....ahaaa, tak to jooo :slight_smile:)) já si to pak přečetla na beremku :slight_smile:))
jinak mě děsí to vstáváná ve 2:30 :(((((((

jinak já takovéhle výsledky z toho screeningu vůbec nevím,to mi neřekl :((((
14. črc 2008 v 18:25  • Odpověz
Jaji mně dali do ruky výslednou zprávu a tam to mám napsané. Jediné co mně zaráží je, že mi vyšla velikost CRL o 3-4 dny větší, než jsem v té době byla a nikdo se nad tím nepozastavil. Tak nevím. Uvidím co mi vyjde teď.
14. črc 2008 v 18:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.