• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
aha, mě to dělal můj doktor, takže zprávu žádnou nemám :((( to bude asi tím, vy jste byly s Jindri jinde cooo???

jinak mám pocit že mě to břicho bolí nějak víc, asi nervozita nebo co
14. črc 2008 v 18:37  • Odpověz
Jo nervy dělají své. Neboj to bude dobrý. Až budeš na místě, tak z tebe všechno spadne a začneš si užívat :wink:
14. črc 2008 v 18:38  • Odpověz
to doufáááám :slight_smile:)))) ale ono to možná jsou střeva, protože nemůžu na záchod :((((((
14. črc 2008 v 18:50  • Odpověz
To je taky nervama. Hezky si tam užívej sluníčka a nech se od manžílka rozmazlovat
14. črc 2008 v 18:51  • Odpověz
budu se snažit :slight_smile:))
14. črc 2008 v 18:54  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsem si byla pro výsledky - screening negativní, číselně to vyšlo ještě líp než screening v I.trim., uf, při čekání jsem myslela, že mi srdce vyskočí ven - ostatně kvůli častému bušení srdce už jsem byla u internisty. Všechno mám v pořádku, tak asi to patří k těhu. Nepozorujete taky někdo zvýšený tlukot srdce?
17. črc 2008 ve 12:45  • Odpověz
autor
čaooo bříškandy, tak to jsme ráda, že avše těhulkovství probíhá bez komplikací a jsme zvědavá co čekát :dizzy_face:
17. črc 2008 ve 13:11  • Odpověz
komteska: zkoušela jsem manžela přesvědčit, aby jsme si nenechali říct, ale prý by toho překvapení na něj bylo až moc :grinning: ... jinak Daniel je nádherné miminko, tatínka nezapře :wink:
17. črc 2008 v 16:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:))

jindri...ty už máš za sebou 2.sreening?? mě čeká až za měsíc, tzn ve 22tt
22. črc 2008 v 17:57  • Odpověz
ahojte holky, tak se zase po delsi dobe ozyvam, ale tentokrat snad uz s dobrou zpravou...v utery jsem mela dostat menses, ale misto toho se mi (dokonce odpoledne) objevily na testu 2 carky!!!Zitra jsem objednana k doktorce, tak mam trochu strach, aby tam miminko opravdu bylo, aby to nebyla nejaka chyba testu nebo cysta nebo tak neco. Teda carky jsem mela asi na ctyrech testech,ale stejne se trochu bojim...Chtela jsem se ale zeptat, jestli je mozne zustat hned od zacatku tehotenstvi doma a kdo o tom rozhoduje. Jsem astmaticka, tak bych byla rada s miminkem v klidu doma...
24. črc 2008 v 08:24  • Odpověz
Market zatím potichoučku, ale MOC GRATULUJI :slight_smile: Držím palce, aby to vše dobře dopadlo.
O neschopence rozhoduje gnekoložka. Zkus si s ní promluvit a jestli je vstřícná, tak tě myslím doma nechá.
24. črc 2008 v 09:36  • Odpověz
ahoj holky, jaji tak jak bylo na dovče?
já byla dnes na kontrole a na odběrech krve na VVV, tak za týden budou výsledky, doufám, že to vyjde dobře
jinak miminko roste a krásně se mrskalo :dizzy_face:
jindri gratuluju ke krásným výsledkům :slight_smile:
24. črc 2008 v 11:19  • Odpověz
no, tak uvidim, co mi doktorka zitra rekne.Jen doufam, ze to opravdu bude miminko, ani se mi tomu nechce verit po temer roce snazeni...V praci jsem uplne nemozna, nemuzu se na nic soustredit. Uz aby byl zitrek at se dozvim vic...
24. črc 2008 v 11:51  • Odpověz
krem...dovča supeeeer :slight_smile:)))

teda holky mě ty tripple testy nedělal.....tak nevím zda je to ok???

markettt...tak taky potichounku gratuluju :slight_smile:))))))
24. črc 2008 ve 14:40  • Odpověz
jaji, ale tys měla nějaký ty prvotrimestrální odběry a NT screening, ne? tak to už se pak triply brát nemusí :wink:
jinak super, že jste si dovču užili, příští už bude s mimoušem :wink: :slight_smile:
24. črc 2008 ve 14:46  • Odpověz
no brali mi krev klasicky na žloutenku , HIV atd a screening, jinak nic
24. črc 2008 ve 14:51  • Odpověz
no většinou k tomu screeningu berou i krev na vývojový vady a pak už triply mít nemusíš, někdo dělá oboje
ale tak když byl screening OK tak se neboj, všechno bude určitě v pořádku :wink:
nebo pro klid duše doktorovi zavolej a zeptej se ho
24. črc 2008 ve 14:57  • Odpověz
ahojte holky, tak jsem dneska byla u doktorky, teda nevim, jestli mam byt rada nebo ne. Delala mi ultrazvuk, ale nevidela tam nic krome vysoke sliznice a jakesi pidi cerne tecky. Rikala, ze to na tehu vypada, ale ze vic uvidi az na pristi kontrole 11.8. - asi se nedockam...Myslite, ze ta cerna tecka muze byt fakt mimco?
25. črc 2008 v 10:41  • Odpověz
Markett ono něco vidět bývá až tak od 6. týdne, což máš tak 14denní zpoždění. Tak neztrácej naději. Všechno dobře dopadne.
Kremrol držím palce k dobrým výsledkům. Mně naštěstí dopadly dobře.
Jaji časem se stejně budou dělat jen ty screeningy ve 12.tt ty jsou daleko přessnější.
25. črc 2008 v 10:59  • Odpověz
markett...neboooj, na začátku toho opravdu moc vidět není, já šla na kontrolu první až skoro v 7tt
25. črc 2008 v 10:59  • Odpověz
jáji: doktorka to nazývala screeningem ve II.Trim., braly mi pouze krev, takže je dost možné, že to byly tzv. triple testy. Nikdo se mě na nic neptal, když jsem se zeptala, bylo mi řečeno, že spolu s krví na HIV, krevní obraz, atd. mi odebraly krev i na toto. Přitom jsem před prvním screeningem říkala, že triply nechci :unamused: .... pak se v tom vyznej :sunglasses:

Kremrolka: děkuji, ať ti výsledky dopadnou dobře :wink:

Markett: mě taky zprvu nic neviděla, držím palečky a věřím, že jsi těhulka :wink:
25. črc 2008 v 11:20  • Odpověz
Jindri jsi na tom stejně jako já. Taky se mně nikdo na nic neptal a rovnou mi je udělali. Jo a taky to nazvali screeningem v II. trimestru. Ale jsou to triple testy.
25. črc 2008 v 11:25  • Odpověz
ahoj bíbuš :slight_smile:))))

ráda tě vidím :slight_smile:)))

mě budou taky dělat krevní testy až tam půjdu na screening v II trimestru, to je vše co vím :slight_smile:)))

a už aby to bylo, protože to už snad budu vědět co to jeeeeeee
25. črc 2008 v 11:32  • Odpověz
Já jdu na kontrolu příští pátek a taky doufám, že se nám pohlaví ukáže. Nesmím se zapomenou objednat na velký UTZ. Tak v nejhorším nám to snad řeknout tam.
25. črc 2008 v 11:46  • Odpověz
no já byla v úterý hned po příletu z Řecka a dělal mi UTZ což jsem ani nečekala a domlouval se se mnou na ten velký, prý si užijeme :slight_smile:))) tak sebou vezmu i Toma :slight_smile:))

Hele Martí a co nějaké cvíčo, nezačneme chodit?
25. črc 2008 v 11:49  • Odpověz
Já bych začala, ale ještě do poloviny srpna budu střídavě na chatě. Tak bych mohla jedině až potom.
Se mnou jde Petr už tentokrát. Konečně se nám to podařilo skloubit a bude moc chodit se mnou. Tak jsem zvědavá na jeho reakce.
25. črc 2008 v 11:51  • Odpověz
tak jo klidně, mě to neva :slight_smile: to budeme tak nějak v polovině těhu, to bude ideálka :slight_smile:))))

Petr bude určo nadšenej :slight_smile:)) to je jasnýýýýý
25. črc 2008 v 11:52  • Odpověz
Tak já se potom určitě ozvu. Jdu balit na chajdu. Petr přijde kolem druhé a pak chceme hned vyrazit.
Tak na sebe dávej pozor a já se zkusím v pátek po kontrole ozvat, jak jsme dopadli.
Pa a hezký víkend :slight_smile:
25. črc 2008 ve 12:00  • Odpověz
papa a drřím palce a doufám že uslyším co to bude :slight_smile:)))
25. črc 2008 ve 12:02  • Odpověz
dekuju za povzbuzeni holky. No jsem vyjukana asi jako kazda nova tehulka...Ale vim, ze kdyz se budu stresovat, tak to akorat zhorsim. Dneska jsem v praci mela stres a potom me asi tri hodiny bolel podbrisek jak pred menses. Tak jsem si rekla, ze mi za to zadna prace nestoji a ze uz se odmitam stresovat, at by slo o cokoliv. A jeste jsem se chtela zeptat jestli je normalni, ze jsem pres den (nejvic odpoledne) hrozne unavena a v noci probdim treba tri hodiny...
25. črc 2008 v 15:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.