• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
holky díky za držení palečků, ve čtvrtek bych měla znát výsledek
markettt neboj určitě to bude v pořádku, zvýšená sliznice i tečka jsou dobrým příznakem těhu :slight_smile:, na ultrazvuku je zárodek vidět až tak v 6 tt a v 7 tt bývá i srdíčko, což máš 2-3 týdny od vynechání MS
... a únava je jedním z prvních těhu příznaků, určitě vydrž do příští kontroly a nestresuj se :wink:
hezký víkend
25. črc 2008 v 15:28  • Odpověz
markettt...jak říká Kremrolka, buď v klidku, únava je v pohodě a mě třeba podbřišek jako při MS bolel celý první měsíc a pak střídavě oblačno doteď :slight_smile:))
25. črc 2008 v 17:12  • Odpověz
autor
holkyyy ráda čtu,že vám výsledky dopadají dobře a jsme zvědavá jestli se dozvíte co čekáte :dizzy_face:

markett: ať Ti to do 11.8. uteče a uvidíš, že mimi už bude vidět líp :sunglasses: .........to je sranda my jdeme 12.8. na tříměsíční kontrolu :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2008 v 10:09  • Odpověz
ahojte holky, moc diky za podporu. Ted pres vikend jsem se docela uklidnila. Je mi uplne dobre, jen jsem pres den dost unavena a v noci naopak spatne spim. A mam straaasne nafoukly bricho. Je to normalni? Jinak vam preju at se vam taky dari s miminkama a trochu zavidim, ze ty kriticky tydny uz mate za sebou:slight_smile:
28. črc 2008 v 10:46  • Odpověz
tak co holky, nějaké novinky??
30. črc 2008 v 15:23  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím že jsem po další kontrole a jsme v pořádku. Hezky rosteme a pěkně sebou vrtíme. Jen jsme stydlíni. Nechceme rodičům ukazát pohlaví.

Market nafouklé břicho je normoš. Já ho měla nafouklé snad celé první tři měsíce. Tak hlavně hodně odpočívej a ať mrňousek pěkně roste.

Komtes Daník ti pěkně roste. Člověk už ani nepozná, že byl tak malinkej. Moc hezké fotky.

Kremrol jak dopadly testy? Určitě dobře.

Jaji a co ty. Jak pokračujete? Už víte co to bude, nebo si to necháváte jako překvápko?

Jinak od úteerka zkouším návrat zpět do práce. Doufám, že to po třech měsících ulejvání, to zvládnu.
3. srp 2008 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj Bíbuš,

už se nám po tobě stýskalo :slight_smile:))) chceme to vědět ale UTZ máme až 27.8. uf uf uf :slight_smile:))

co to cvíčo jal to vidíš???
3. srp 2008 ve 21:43  • Odpověz
Ahojky holky, tak hlásim, že i já jsem těhule.. :wink:
Včera bylo hCG 9411, na UTZ se ještě dohodnu s Dr., kdy má cenu přijít, aby bylo vůbec něco vidět!

Gratuluju všem k super výsledkům!
4. srp 2008 v 09:50  • Odpověz
nikul....jééé moc gratuluju a držím palce :slight_smile:)))
4. srp 2008 ve 12:57  • Odpověz
nikulko gratuluju k těhu!!!!

u nás testy dopadly dobře, tak mám zase o starost míň :slight_smile: a hlavně velkou radost :slight_smile: taky jsem ráda, že nemusím na plodovku

my máme UTZ 25.8., tak jsem zvědavá jestli už bude vidět i pohlaví, ale ve 20 tt už by mohlo, což?

jaji a co jinak? už cítíš pohyby?
5. srp 2008 ve 12:46  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

no měla jsem pocit že už jsem cítila první slabé šťouchanečky, ale nevím...

zrovna dneska umírám doma se střevní chřipkou :(
5. srp 2008 ve 14:01  • Odpověz
autor
nikulko gratulejeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je děs, že už jsou těhule s datem porodu příští duben :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2008 ve 12:14  • Odpověz
ahojky tak jen nakukuji a jsme ráda za vaše štastné správy :wink:

jáji taky jsem měla minulí týden střevní chřipku je to hrůza, ale v létě to bohužel řádí :angry:
9. srp 2008 v 08:47  • Odpověz
ahoj holky,

tak co je nového, jak se mají těhule?? Ví kromě Bíbuš někdo jiný pohlaví ???

Hlásím že my zatím v pořádku, 27.8. nás čeká velký UTZ tak uvidíme co a jak :slight_smile:))
18. srp 2008 v 19:03  • Odpověz
Ahoj, já se mám nevesele. V pátek osmého jsme nechali uspat našeho pejska :frowning2: :pensive: Během týdne byl pryč, selhaly mu ledviny. Pořád se z toho nemůžu vzpamatovat, brečím jak si na to vzpomenu.
Snad je mimi ok, minulou poradnu jsem rušila, teď jdu pětadvacátého.
19. srp 2008 ve 12:39  • Odpověz
Jindri tak to je mi moc líto. Drž se.
Mimčo bude urrčitě v pořádku. Dej vědět po kontrole :wink:
19. srp 2008 ve 20:24  • Odpověz
Bíba: děkuji, strašně nám ten chlupatec chybí :pensive:
.... gratuluji k holčičce :dizzy_face:
20. srp 2008 v 10:12  • Odpověz
autor
jindri: jéžiš tak ať se z toho co nejdříve vzpamatuješ, to chce pak nového chlupatce :wink: vím jaký to je, my museli kvůli stejný příčině nechat uspat kočičku v listopadu :frowning2:

jaji:takže budeme mít na srazíku čerstvé zprávy :grinning:
20. srp 2008 v 10:14  • Odpověz
komteska: tak to znáš :frowning2: ...... my máme ještě jednoho psa - fenečku. Nebýt jí, tak se snad zblázním steskem.
20. srp 2008 ve 13:41  • Odpověz
Jindri je to moc smutné, ale mysli na mimčo. Tomu se nebude líbit zachmuřená maminka :wink:
20. srp 2008 ve 13:44  • Odpověz
ahoj holky
tak my dnes máme po utz, všechno v pořádku, ale mezi nožky se nám nakouknout nepodařilo, pan doktor sice říkal, že se mu tam mezi nožkama něco mihlo, ale jestli to byl pytlík nebo pupečník zůstalo záhadou, takže překvápko se odkládá :slight_smile:
bíbě gratuluju k holčičce a hlavně jsem zaregistrovala v albíčku, že co jsem byla na dovče se petule narodil samuel, takže taky moc velká gratulace!!!
25. srp 2008 ve 14:02  • Odpověz
ahojte holky, tak se zase po delsi dobe ozyvam, tehotenstvi zatim dobre bezi, jen jsem se vas zkusenejsich chtela zeptat na pocitani tydnu, jsem z toho docela zmatena. Podle MS bych mela byt v 10tt, kdyz jsem byla naposledy na kontrole, doktorka mi napsala do prukazky 7+0. To znamena zacatek 7. tydne nebo konec? Asi je to smesny dotaz, ale mam v tom chaos...
26. srp 2008 v 08:02  • Odpověz
market 7+0 je začátek 8. týdne (sedm týdnů a nula dnů od poslední MS)
první den tvojí poslední MS je vlastně 0+0, neboli začal první týden tvého těhu :wink:
je to podobný jako roky 19XX běželo 20. století :slight_smile:
26. srp 2008 v 11:17  • Odpověz
jee, takze to znamena, ze jsem fakt v 10tt, tak to je super:slight_smile:diky moc za vysvetleni, zapomnela jsem se tehdy doktorky z toho rozruseni zeptat:slight_smile:
26. srp 2008 ve 14:04  • Odpověz
Ahojky holky tak koukám, že se vám tu pěkně těhotní tak jen tak dále :wink:

Marky gratuluji k těhu :wink:
26. srp 2008 v 15:20  • Odpověz
tak já jdu zítra na velký UTZ, uffff bojím bojím
26. srp 2008 v 15:28  • Odpověz
Neboj vše bude v pořádku :wink:
26. srp 2008 v 15:29  • Odpověz
Misi, dekuji, myslim na tebe, at se vam taky brzo zadari a hlavne at uz je vse v poradku.
Teda holky, ja nestacim sledovat, jak vam ty tydny leti. Uz jste za pulkou:slight_smile: Jaky to je s briskem? A co pohyby? Uz se na to taky moc tesim, ja zatim prozivam jeste obdobi strachu, snad bude vsechno v poradku, uz aby byl aspon 13 tyden...
26. srp 2008 v 16:17  • Odpověz
Krem nám se holka taky dlouho schovávala. Nějak se nám nechtěla prozradit. Nakonec nám prozradila pohlaví, ale zato schovávala obličejík. Asi se styděla :slight_smile:
Jaji ten UTZ dopadne na výbornou, tak klííííííííííííííííííd Jen jsem zvědavá, jestli se dozvíte co to bude :wink:
Market letí to hrozně. Ale to období starchu je skoro celé těhotenství. Jen co skončí 12tt, bojíš se tripple testu, pak zase screeningu v II. trimestru, pak čekáš jako na spásu na 24tt kdy už se jedná o předčasný porod a ne potrat atd. atd. atd. No je to neustálé čekání na cosi :slight_smile:
Jinak malá už kope jako malý fotbalista, což se hrozně líbí Petrovi. A už mně bez problémů pouštějí sednout v MHD :grinning:
Misi moc ti držím palce, aby jste se brzo mohli těšit z mimi. Příště už bude určitě všechno brzo v pořádku.
26. srp 2008 v 19:36  • Odpověz
bíbuš...no snad joo, doufám

jinak mě teda ještě nikdo nepustil, spíš se ještě přede mě rvou debilové :angry:
26. srp 2008 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.