• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Sari nakonec mrška proběhla. Uvidíme, trefili jsme se 3 dny před, což je malá pravděpodobnost.
4. zář 2007 v 19:45  • Odpověz
ahoj holky, jak se daří? :slight_smile:
Nějak mě bolí břuško, asi se chystá mrcha :frowning2:
A my pracující, jak se daří v práci? U mě nic moc, docela slušné stresy, už ani nevím, čí jsem :frowning2:
4. zář 2007 v 19:53  • Odpověz
Sari, měla jsem možnost opět vidět jak se chová tchýně a její přístup ke všemu což mě opět odradilo. Takže pokud na jaře začneme stavět, tak snad ve 2009 bychom mohli bydlet. Do 28 to chci stihnout. Pokud bych otěhotněla na konci 2008 to by už šlo. Ale dříve ne. Já bych to tam s tou babiznou nevydržela. Prostě se nechce vzdát starých krámů a kde já jako budu mít kočár a věci pro mimčo když nechce nic uvolnit???? Šla bych k našim, ale tam nechce Roman skrz stavbu ... je fakt, to dojíždění je naprd :frowning2:
5. zář 2007 v 10:02  • Odpověz
Ahoj holky,
dnes jsem prijela z libanek, bylo to super, ale uz jsem se tesila domu a to taky proto, ze dneska bych to mela dostat, kdybych brala prasky. Ma to byt ma prvni menzes po vysazeni HA. Ja vim, muze se dit cokoliv.... nekdy na to holky cekaj i 2 mesice....ale prece.. je tady ta moznost!! Takze jsem napnuta jak struna. Zitra rano udelam test! Priznaky moc nemam, krom toho, ze me pobolivaj prsa, ale to muze byt i tema hormonama. Tak drzte palce!!! :slight_smile:
9. zář 2007 ve 20:21  • Odpověz
Ahojky, takze test byl negativni, ale stale jsem to nedostala. Kdo vi, co se mnou ty hormony delaj. Premyslim, za jak dlouho si dojit k doktorovi, kdyz to nedostanu.
12. zář 2007 v 15:14  • Odpověz
Luc nic si z toho nedělej. Jsem na tom podobně. Mrcha měla přijít před týdnem, ale zatím nic. Test je přitom negativní :frowning2: . Ale asi to mám posunuté, protože byl stres kolem svatby. Ona se mi posunula i OVU. Tenhle měsíc je to prostě nějaké divné. Dávám jí čas do konce týdne a jinak klušu k doktorce.
12. zář 2007 v 15:51  • Odpověz
bibo tak aspon nejsem sama :unamused:
drzim palecky at nam to dobre dopadne
12. zář 2007 v 16:25  • Odpověz
ahoj holky, všechny vás zdravím :slight_smile:
Bibova - přeju hodně spokojené manželství, pokud jsem se teda nesekla na brmse a poznala Tě :slight_smile: Fotečky jsou super a moc vám to slušelo :slight_smile:
Tak dorazila první ms po vysazení prášků... Na jednu stranu je mi líto, že není mimi, na druhou stranu jsem ráda, že nemusím čekat, co bude a chodit na vyvolávačky :slight_smile:
Lucpet, já první ms po vysazení dostala po 32 dnech, takže oproti "normálu s HA" docela pozdě na můj vkus :slight_smile:
12. zář 2007 v 16:41  • Odpověz
Market trefila jsi se :grinning: . Jsem právě 6 dní vdaná. Tedy je to můj druhý a poslední pokus. No a samo že by jsme rádi mimi. Petr už se nemůže dočkat a tak přenáší tu nervozitu na mně :sweat_smile: .
Já mám normálně ms po 29 dnech, ale tentokrát 36 a zatím nic. Prášky neberu už od ledna. Ale myslím že v tom je opravdu ten stres kolem svatby :unamused: . Uvidíme.
12. zář 2007 ve 20:46  • Odpověz
jupíí, takže čerstvá krásná novomanželka :grinning: Moc vám mimi přeju, už aby byly na testu // :slight_smile:
Stres za chvíli odpluje a zase bude dobře :slight_smile:
13. zář 2007 v 07:32  • Odpověz
Tak mrcha je opravdu tady :angry: . No nic příští týden začneme na novo
13. zář 2007 v 09:26  • Odpověz
bibo gratuluji ke svatbe. Me jeste neprisla..... jsem zvedava jak dlouho jeste budu cekat :frowning2:
13. zář 2007 v 17:08  • Odpověz
autor
Lucpet: nic není ztraceno, kolegyně mi zrovna dneska říkala, že jí test ukázal dvě čárky až v 7 týdnů, ale ona už věděla, že je těhotná od doktora a to si test dělala každý týden :wink:

Bíbo: hustě posunutý, tak snad příště :dizzy_face: apropo jakej byl striptejz??? :grinning:
13. zář 2007 v 18:33  • Odpověz
Kom ten se bohužel nekonal. Večer se mi udělalo blbě, to asi to zpoždění. no ale já si ho vydupu :wink:
Luc díky. Uviddíš, budu držet palce.
13. zář 2007 v 19:32  • Odpověz
bibo tak aspon mala jiskricka nadeje :slight_smile:
ale radeji se na to nebudu upinat
14. zář 2007 v 16:58  • Odpověz
ahojky!!!
Tak si predstavte, dneska, jelikoz po tydnu si delam testik a ono JO!!
Mela jsem sice takove tuseni, ale po tom prvnim nepodarenem jsem fakt ani nedoufala! Takze jsem manzu vzbudila se slovy: Dobre rano tatinku! A on mel slzy v ocich. Bylo to super. Zitra si koupim dalsi test a uvidime, ale snad jo. :slight_smile:
16. zář 2007 v 16:17  • Odpověz
Tak to je super Lucpet, teď už jen budeme držet palečky ostatním. Gratuluji :wink:
16. zář 2007 v 16:20  • Odpověz
Diky a taky drzim palecky :slight_smile:
16. zář 2007 v 16:51  • Odpověz
Lucpet, gratuluji !!! Pěkně se tu rozšířují těhulky no a my ostatní si chvíli ještě počkáme :slight_smile:
16. zář 2007 v 17:51  • Odpověz
diky !!
urcite se taky brzo dockate :wink:
16. zář 2007 v 18:46  • Odpověz
Ahojky zdravím Vás všechny.
Tak koukám, jak těch těhulek tady přibívá. To je super :slight_smile:
Taky jsme si před svatbou mysleli, že čekáme mimíska, protože jsem měla přes týden zpoždění a pak jsem to dostala. No ale po 14 dnech jsem to dostala znova, ale bylo to asi díky stresu okolo svatby. Teď to začínáme nějak víc řešit. Tak doufám, že taky brzy budu patřit mezi vás čekající maminky.
Jinak všem těhulkám moc gratuluju :slight_smile:
17. zář 2007 v 09:04  • Odpověz
Luc moc Ti gratuluji :wink:
To bude mít Šárka práci s upravováním tabulky, až se vrátí ze svatebky :grinning: .
Pěkně se to tady rozjelo.
U nás začíná tento týden další kolo snažení. Musím se soustředit na něco jiného, jinak bych se brzo zbláznila.
17. zář 2007 v 09:21  • Odpověz
autor
lucpet: no parádaaaaaaaaaaaaaaaaaa gratuluji, já to zjistila ve čtvrtek :dizzy_face: takže na svatbě to bude pro rodinu krásný překvápko
17. zář 2007 v 09:58  • Odpověz
autor
tak 8. října jdu na UTZ juch juch :dizzy_face:
17. zář 2007 v 10:41  • Odpověz
Holky, tak to jsem ráda, že nebudu dlouho sama, potřebuju konzultovat stavy. Já jdu na další UTZ v pátek a už dostanu průkazku a první fotečku, tak se moc těšim. Pak na týden hurá na svatebku! :slight_smile:
17. zář 2007 v 15:42  • Odpověz
dekuju za gratulace :slight_smile:
ja jdu na prvni kontrolu 1.10.
Uz se tesim, doufam, ze vse bude ok.
17. zář 2007 v 15:53  • Odpověz
Lucpet, moc velká gratulace :wink:
17. zář 2007 v 19:37  • Odpověz
Komtesko, Tobě taky velká gratulace :wink:

My máme se snažením chvíli útrum, chytla jsem někde bacila emila, tak jsem ráda, že dýchám :angry:
17. zář 2007 v 19:38  • Odpověz
marketv tak se brzo uzdrav.
17. zář 2007 v 19:52  • Odpověz
autor
No potěšilo mě, když sestřička(doktora) říkala ať se držím a že to už bude UTZ :dizzy_face:
Jsme dost unavená, někdy mám žaludek na vodě, ale to může mít spojitost i s nervy před svatbou :grinning:
17. zář 2007 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.