• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Ahoj Holky,

po delší době jsem na Vás jukla a vidím, že tu běží dobré zprávy. Snad je i Jajinka po dnešním ultrazvuku v poradku. My se sice na miminko zatím nechystáme, ale Vaše bříška sleduju pravidleně

jindri: s pejskem je mi líto, taky už jsem o jednoho přišla...tak ať to brzo přebolí.
27. srp 2008 v 17:31  • Odpověz
jaji tak co? jak jste včera dopadli?
28. srp 2008 ve 12:41  • Odpověz
gabbika: děkuji, zvykáme si. Není den, kdybych si na něj nevzpomněla, ale už to tak nebolí.

Jáji: snad máš pro nás dobré zprávy, mě to čeká v pondělí a ve středu glukózový test, z něj mám větší vítr. V rodině máme cukrovku a já se svými neustálými chutěmi na sladké .....
28. srp 2008 v 16:03  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

vše je ok, velikostně vše odpovídá, prcek prospívá, vypadá to na holčičku :slight_smile:))

na test jdu ve čtvrtek , taky se netěším
28. srp 2008 ve 22:28  • Odpověz
jaji, gratuluji k uspesnemu vysetreni:slight_smile: hlavne, ze je vse v poradku a uz je asi jedno, jestli je to holka nebo kluk:slight_smile: Jinak ja jsem dneska byla u alergolozky kvuli astma a ta mi vyrazne doporucila neschopenku. Tak jsem volala sve gynekolozce a ta tam sice nebyla, ale sestra mi rikala, ze teda asi jo, ze mi to daji, ale ze je jeste hrozne brzo. No proste mluvila se mnou, jak kdybych mela kazdou chvili potratit, tak jsem z toho byla takova spatna. I tak se dost sama bojim, tak mi to teda vubec nepridalo. Ach jo:(
29. srp 2008 ve 13:02  • Odpověz
Tak jsem to věděla , že ultrazvuk bude v pohodě to je super Jáji :wink:
29. srp 2008 v 15:20  • Odpověz
Jindri tak dej vědět, jak jsi dopadla na UTZ. Jsem zvědavá jestli budete vědět co to bude. Jinak já jdu na oGTT zítra, tak vám dám vědět, jak jsem si pochutnala.

Markett nic si z ní nedělej. Třeba měla sestřička jen špatnou náladu a vyznělo to blbě. Vždyť už brzo budeš mít za sebou 12tt. Všechno bude v pořádku, tak žádné chmury.
1. zář 2008 v 08:39  • Odpověz
Jo a Misi moc moc držím palce :wink:
1. zář 2008 v 08:41  • Odpověz
bibova: ať ti to dobře dopadne :wink: Mě doktorka doporučila, ať si s sebou vezmu citrón a trochu zmírním tu přespřílišnou sladkost nápoje :wink:
No manžílek je napnutý jak kšandy, jestli nám to poví :slight_smile:
1. zář 2008 v 09:32  • Odpověz
kuk :slight_smile:

bíbuš ty jdeš už zítra jooo? pak mi musíš říct jaké to je, já jdu ve čtvrtek :slight_smile:)) a co v pátek doktorka???
1. zář 2008 v 09:33  • Odpověz
Tak citron mám naštěstí taky dovolený. Ale spíš se bojím toho hladovění. Jak se ráno nenasnídám, tak mi bývá šoufl. No nějak to přežiju.
Jaji kontrola docela dobrá. Dostala jsem magnésko a hořčík na křeče. Ale s tím cvičením to asi nevyjde. Jo a děloha nám nějak neroste. Fundus mám jen 19cm. No ale zatím je to v normě. Snad se to do příště srovná.
1. zář 2008 v 09:49  • Odpověz
Magnésko mám taky a mám ho brát až moc :( ale já zapomínám :slight_smile:

děloha neroste? mě zas minule furt říkal něco o málu plodové vody ale jen když koukal na prcka, že by to bylo líp vidět kdyby bylo víc plodovky, tak snad vše ok
1. zář 2008 v 10:05  • Odpověz
jaji to jsem ráda že utz dopadl dobře a gratuluju k holčičce :slight_smile: už máte vybrané nějaké jméno?
bibuš tak snad to do příště srovná, já ji zas měla v tom horním limitu, v 19 tt už 18 cm
jindri taky jsem moc zvědavá co to u vás bude, ale hlavně ať je všechno v pořádku :wink:
1. zář 2008 v 10:24  • Odpověz
Čao snažilky, těhulky a maminky ze září 07!!!

Všechny Vám zdravím, přeji krásné těhu, hodná miminka a k nastávajícím výročí svatby přeji všem všechno NEJ!!!
1. zář 2008 v 10:43  • Odpověz
holky, tak to bude holčička! Dvakrát na nás roztáhla nožky, ale jinak byla zadíčkama nahoru a obličejíčkem jakoby do mě, takže vyšetření trvalo neskutečně dlouho, paní doktorka do ní musela hodněkrát šťouchat, aby zkontrolovala obličejík. Všechno je v pořádku i velikostně odpovídá. Váží přibližně 573g :slight_smile:
1. zář 2008 ve 13:48  • Odpověz
jindri...gratulace :slight_smile:))

tak já jediná to ještě nevím na 100% , u mě to vypadá na holku ale prý to není nikdy jisté :(
1. zář 2008 ve 14:55  • Odpověz
jindri gratuluju k holčičce :slight_smile: a ke krásným mírám
jaji no je fakt že z holčiček se ještě někdy kluk vyklube, ale když vidí bimbase tak už je to většinou jasný :grinning:
1. zář 2008 v 15:11  • Odpověz
Jáji, Krem: děkuji, jsem tak podvědomě tušila, že to bude určitě holčička a taky jsem jí víc přála :dizzy_face:
1. zář 2008 v 15:21  • Odpověz
jindri...já chci taky holčičkuuu, tak doufám že mi ji potvrdí :slight_smile:))
1. zář 2008 v 15:31  • Odpověz
autor
jééé tak koukám, že jsme asi výjimka ze zářijovek, to bude nevěst :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2008 ve 12:57  • Odpověz
kom...se pak o Daníka poperou :slight_smile:)))
2. zář 2008 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak já vám dopadla cukrovka? Roztok s půlkou citrónu nebyl tak hnusný, to jsem spíš blbě snášela 3 odběry z jedné ruky, ještě teď mě bolí předloktí. No a výsledek je dobrý, tak si dnes dám nějaký dortíček :grinning:
4. zář 2008 ve 13:49  • Odpověz
jindri...no já tam nedostala citron, jen sladkou vodu ale mě to nevadilo, bylo to docela dobré :slight_smile:))) ale braní krve pro mě byl horor, nešla mi nabrat, napíchla mě a neteklo tak mě hned píchla nahoře do zápěstí a to bolelo jako sviňa, tak jsem začla kolabovat, tak šup lehátko do ležíci polohy, nohy nahorud....ufffff, druhý odběr taky nic a pak jiná sestřička to byla, mě píchla výš než se obvykle píchá a v pohodě, výsledek budu vědět v pondělí
4. zář 2008 v 19:11  • Odpověz
Jáji: tak to jsi si užila :unamused: ať ti to dobře dopadne
5. zář 2008 ve 21:27  • Odpověz
ahojte holky, tak se zase ozyvam. Minuly tyden jsem mela nejakou virozu a trnula jak to s miminkem dopadne. Nastesti je silny, dnes jsme byli u doktorky, uz bylo krasne videt. Pani doktorka ho chtela poradne prohlidnout akoratze porad spinkalo, tak do nej ruzne strkala a pichala az se probudilo a zacalo delat kotrmelce, bylo to moc krasny. Delala nam sijove projasneni a vse vypada v poradku. A taky jsem kvuli astma dostala neschopenku, takze jsem dnes naposledy v praci a od zitrka uz si uzivam tehotenstvi naplno:slight_smile: HURAAAA
8. zář 2008 v 11:37  • Odpověz
Market: jsem ráda, že je s mimčem vše ok. Já jsem taky na neschopence - v práci to byl jeden velký stres, protože se mě chtěli zbavit a dávali mi těhu pěkně sežrat. Už jsem si tak zvykla, čas si naplánovala různými aktivitami, že si neumím představit řešit pracovní blbosti.
11. zář 2008 v 17:47  • Odpověz
To uplne chapu, jsem na neschopence teprve chvili, ale uplne citim, jak jsem bez stresu a myslim, ze si to uziva i miminko:slight_smile: A jak to mas s vychazkama? Ja je mam 2x denne, ale prijde mi to dost malo. Vsichni teda rikaji, ze na tehotny nikdo nechodi, ale nahoda je blbec, ze?:slight_smile:
11. zář 2008 v 18:10  • Odpověz
jee Bibo divala jsem se do tvyho alba a zjistila jsem, ze cekat Anicku, pokud cekame holcicku, tak to bude taky Anicka, ale neopicime se, mame to vymysleny uz od zacatku:slight_smile:
11. zář 2008 v 19:28  • Odpověz
No my se na Aničce shodli teprve asi před 14ti dny :slight_smile: Ty máš teď před sebou to nejhezčí období těhotenství co? Neměla by jsi mít větší problémy a s bříškem to taky ještě jde. Tak si to pořádně užij.
Já už zase začínám zapadat do třetiny těhu s problémama. S břichem se začíná hůř spát, otékají nohy, bolí záda atd. atd. Za chvilku začínám stříhat metr do porodu.

Jo jinak Sarihy by měla dneska porodit Ellínku :slight_smile:
12. zář 2008 v 07:15  • Odpověz
Vzkaz od Šárky:
Na vědomost všem se dává, ze i knám už přiletěla vrána... Ella se narodila dnes v 9:05, váží 3600g a měří 50cm. Je nádherná. Zdraví šťastná mamina Šárka
12. zář 2008 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.