• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Markét: vycházky mám neomezené, díkybohu. Na těhotné chodí, když to snad iniciuje zaměstnavatel, jinak málokdy, ale máš pravdu, jeden nikdy neví :wink:

Bíba: jj, u mě jsou záda problém č.1 a to chodím pravidelně každý týden plavat, na těhu cvíčo a doma se "válím" po balónu. A mám pocit - čím víc se hýbu, tím víc záda bolí. :grinning:
Tvrdne Ti břuch? Nevím, zda už jsem vhodný adept na magnésko. Nejsem nějak schopná si to počítat, protože někdy je to vyloženě ztvrdnutí, někdy spíš jen takový tahavý pocit v podbřišku.
12. zář 2008 v 11:43  • Odpověz
gratuluju šárce k Ellince!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je hrůza jak to zase uteklo a malá už je na světě, ještě nedávno si pamatuju jak psala o // :slight_smile:
jinak se zádama si můžeme podat ruce, já na to teď taky hrozně trpím a nejhorší je, že bude hůř :unamused: tvrdnutí teda zatím nemám
12. zář 2008 v 11:48  • Odpověz
Jindri já už magnézko zobu. Jen jsem zase četla, že když se jí v pozdních měsících těhu, tak prý ovlivňuje kontrakce při porodu. A teď si teda vyber. A záda ... zrovna dneska se kroutím jak paragraf a už začínám být protivná, jak mně začínají brát. Já mám balón v práci a dneska jsem neměla čas na něm sedět.

Jo Ellinku mám v albu. Šárka poslala MMS :wink:
12. zář 2008 ve 13:32  • Odpověz
je Jindri, tak to mas super, ze muzes chodit ven porad, ale ja jsem vdecna i za tu neschopenku, vubec mi ji nechtela dat, ale vubec si s tema nevolnostma, unavou a hlavne neustalym dusenim se nedokazu predstavit chodit dal do prace. O plavani taky uvazuju, ale zatim nevim, taky se bojim, abych tam neco nechytla. Na jare jsem chodila na aqua aerobic a skoncila jsem se zlatym stafylokokem v krku i v nose a jeste jsem stihla nakazit manzela:(
to Biba: no, uz se mi zacina darit lip, hlavne psychicky (uz se totiz tolik nebojm) a zacinam se tesit na pohyby a tak. Asi me ceka fakt nejhezci obdobi:slight_smile:
Holky vam to tak leti, pred chvili jste rozebiraly testy a za chvili uz budete mit alba plny krasnych miminek. Stejne je to velky zazrak a stesti, ze muzeme vsechny cekat miminka. Ja vas snad v breznu dozenu a taky budu drzet toho svyho drobka:slight_smile:
12. zář 2008 v 19:46  • Odpověz
Holky taky moc gartuluji šárce k narození mimča :slight_smile:
14. zář 2008 v 16:16  • Odpověz
tak mě čeká UTZ ve středu, tak snad bude vše ok

co vy holkyyy
22. zář 2008 ve 20:10  • Odpověz
Tak na tebe budu myslet Jáji ať vše dopadne na jedničku :wink:
23. zář 2008 v 00:12  • Odpověz
misi...díky jsi zlatíčko :slight_smile:) a jak ti je?
23. zář 2008 v 08:34  • Odpověz
Jáji: přeji samé dobré zprávy :wink: Já byla včera v poradně, dr poslouchala jen srdíčko a kontrolovala hrdlo - vše ok.
Jak jsi na tom s váhou? Já zatím přibrala 4kg a příjde mi, že mám nějaký napuchlý obličej, když se usměju, mám snad 3 brady :sweat_smile: :grinning:
23. zář 2008 v 08:53  • Odpověz
jindri...noo já už jsem zase na váze jako před těhu, protože jsem měla o víkendu hnusnou střevní chřipku :((( takže 3,5kg dolu :(
23. zář 2008 v 11:31  • Odpověz
Holky zářijovky, tak jak se máte?
Nezlobí vás mimísci???
6. říj 2008 v 16:18  • Odpověz
Holky tak to je super mimišči jenom rostou :wink:
6. říj 2008 v 18:02  • Odpověz
teda tady je úplně mrtvo
9. říj 2008 v 19:43  • Odpověz
Ahojky holky, vy jste to tu uplne opustily:slight_smile: No, tak vam aspon napisu, jak se mam. Miminko snad zdarne roste, aspon tak soudim podle briska a snad konecne ustupujicich nevolnosti. V pondeli se chystam k doktorce na tripple testy, tak doufam, ze vse dopadne dobre. Hlavne se tesim na UTZ, az uvidim drobecka. Nevite, jestli uz by mohlo byt videt pohlavi? Jsem straaasne zvedava. A co vy? Uz se pomalu pripravujete na porod?
11. říj 2008 v 10:01  • Odpověz
Chtělo by to tu trošku oživit :wink:
11. říj 2008 ve 12:24  • Odpověz
Markett tak to je super, že mimčo roste a nevolnosti jsou na ústupu :wink: Pohlaví mám dojem tak 19 tt ? Ale nevím přesně :wink:
11. říj 2008 ve 12:25  • Odpověz
My se ještě nemůžemem snažit, ale rok 2009 to jistí :wink:
11. říj 2008 ve 12:27  • Odpověz
jééé holkyy ahoooj
11. říj 2008 ve 13:33  • Odpověz
s oživením souhlasím :slight_smile:
11. říj 2008 ve 13:34  • Odpověz
Ahojky luci, jak je?
11. říj 2008 ve 21:41  • Odpověz
Byla tu kámoška a vykládali mi o dovolené na Filipinách a ukazovala fotky No zavíděla jsem fakt nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:
11. říj 2008 ve 21:42  • Odpověz
ahojky,manžel se dívá na fotbal, tak brouzdám na netu,jakpak se máš ty ?
11. říj 2008 ve 21:42  • Odpověz
Tak můj manželprávě přijel a láduje se plněnou paprikou s rajskou :grinning:
11. říj 2008 ve 21:43  • Odpověz
A já čekám až to zdlábne, mám slibenou masáž a o tu nemůžu přijít :grinning:
11. říj 2008 ve 21:44  • Odpověz
Jinak já se má pořád tak nějak střídavě, furt u nějakých doktoru ná nějakých vyšetření :unamused:
11. říj 2008 ve 21:45  • Odpověz
A co , že za nama nepřijdeš někdy na beremko?
11. říj 2008 ve 21:48  • Odpověz
to mě mrzí :frowning2: snad alespoň brzy přijdou na to co ti je
11. říj 2008 ve 21:49  • Odpověz
11. říj 2008 ve 21:50  • Odpověz
Ještě mě čeká v týdnu nějaký vyšetření s prapodivným názvem :grinning: tak třeba tam něco zjistí.
11. říj 2008 ve 21:51  • Odpověz
No to ti držím palce,vůbec ti nezávidím běhání po doktorech,brrrrrrrrrrr
11. říj 2008 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.