• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Jasan všechno dobře dopadne :wink:
20. říj 2008 v 19:03  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak jsem se na vás přišla :confused: mrknout - co nového :wink:

á máme tu další snažilku :wink: Lucy přeji aby vám to co nejdříve vyšlo :sunglasses: :dizzy_face:
23. říj 2008 v 10:20  • Odpověz
Ahojky holky, tak jaká?
23. říj 2008 ve 12:07  • Odpověz
Lucy držím palce, aby se brzo zadařilo :wink:

Misi co ty a doktoři? Už se něco ví, nebo pořád jen zkoumají?

U mně žádná změna. Pořád koumají nad tím, proč mám kontrakce a pořád mně honí po nějakých vyšetřeních. Podle mně to takhle bude až do prosince.
Jinak máme za sebou poslední UTZ. Malá má 1606g a přesně odpovídá 31.tt :grinning:
23. říj 2008 ve 12:56  • Odpověz
Ahoky nic neví a ta mě pořád posilají od čerta k dáblu. Týjo tak to už jste velicí :dizzy_face:
23. říj 2008 ve 13:22  • Odpověz
bíbo..no paráda, malé už je pěkněj kus ženský :grinning: nás čeká UTZ v pondělí, snad bude vše ok, v neděli se zase budu bát...
23. říj 2008 v 16:11  • Odpověz
Ahojte holky, tak my uz mame po tripplech, dopadly dobre, tak jsem moc rada a 10. listopadu jdeme na velky UTZ i s manzelem, uz se nemuzem dockat :grinning: taky vám to těhotenství tak utíká?
25. říj 2008 v 19:05  • Odpověz
Holky letí vám ty týdny jako voda co?
25. říj 2008 v 19:32  • Odpověz
Jaji držím palce a jsem moc zvědavá. Tak koukej v pondělí napsat, jak jste dopadli :wink:

Market gratulace k výsledkům :slight_smile: A věřím, že se nemůžete dočkat UTZ. Ještě si na to dost dobře pamatuji. Ale my se nemohli dočkat ani tohohle posledního. Celé těhotenství je jedno velké čekání a nejistota :grinning:

Misi Tobě přeju, aby jsi od těch doktorů měla co nejdřív pokoj a mohla si konečně začít pořádně užívat :wink:
26. říj 2008 v 08:29  • Odpověz
26. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz
markett,,,gratulace k výsledkům :wink: Jinak mě to teda utíká nějak moooc rychle, až se bojím :grinning:

co asi Jindri??? ta sem dlouho nepsala

Bíbuš,,,,neboooj dám echo co a jak :wink:
26. říj 2008 ve 21:26  • Odpověz
tak jsem šla na krev , no co Vám budu povídat, vzala to níž než obvykle, dětskou jehlou a rýpala se v tom ale sotva to teklo a mám modřinu jako kr....

no kontrola dopadla dobře, teda až na to že jsem jako dostala vynadáno že jsem moc přibrala za poslední měsíc cca 4kg

no a mrně mělo opět nohy u sebe takže nelze říct zda to je fakt holka, takže u nás překvápko až na sále

jooo a má 1430g takže je taková pěkně malinkatá
27. říj 2008 v 11:03  • Odpověz
Jaji gratulace ke kontrole. A malá je opravdu malinká :grinning: Ta naše měla 1600g A to přibrání? No je to trošku hodně najednou, ale vždyť ty jsi do teď skoro nic nepřibrala.
27. říj 2008 v 11:28  • Odpověz
noo je to prcek, asi bude po nás, já byla při porodu 3kg a Tom prej byl hrozně malinkatej :slight_smile:))

no je to hodně ale já do 6 měsíce přibrala 1kg, tak se to někde muselo zlomit
27. říj 2008 v 11:37  • Odpověz
to Jaji a Biba: taky moc gratuluju k rostoucim miminkum, to je super, ze uz vam rikaji i vahu mimca, nas naposledy merili v tom 12. tydnu a to mi vlastne doktorka jen rekla, ze miminko odpovida tomu tydnu. No, na tom velkym UTZ nam snad reknou vic. A jeste jedna novinka, myslim, ze jsem o vikendu citila prvni pohyby!!!Teda, nevim jestli to bylo ono, ale vzdycky vecer jsem si lehla na levy bok a citila jsem takovy bublinky po celym brise (streva to ale nebyly), tak nevim, myslite, ze uz to mohlo byt mimco? Pres den to necitim.
27. říj 2008 ve 20:06  • Odpověz
Market gratulace k pohybům :grinning: To víš že už to budou pohyby. Přes den je začneš vnímat až daleko později :wink:
Jo a tu váhu nám řekli vždycky na těch velkých UTZ. Jinak to bylo taky jen, odpovídá termínu, tak neboj.
27. říj 2008 ve 20:10  • Odpověz
Biba: to je super, to je super, mam z toho strasnou radost:slight_smile: dnes rano to zase bylo, jako by mi nekdo klepal na bricho zevnitr. Pak miminko asi usnulo a byl klid:slight_smile: to je bezva
28. říj 2008 v 10:27  • Odpověz
markett....super první pohyby, gratuluju :wink:
28. říj 2008 ve 12:27  • Odpověz
I já gratuluji k pohybům mimča :wink:
29. říj 2008 v 01:01  • Odpověz
ahojky
tak nás čeká ultrazvuk přesně za tři týdny, uvidím jestli vydržíme se nechat překvapit, ale mám takovýho tucha, že to dopadne jako u jaji a bude mít zas nožky u sebe
zatím teda máme na 60% chlapečka
bíbuš malá už je macek, jaji tobě taky gratulace k úspěšné kontrole, utíká to hrozně rychle už máte holky jen dva měsíce do porodu :slight_smile:
markett je to paráda poprvé cítit miminko, viď :slight_smile: teď už budou jen sílit, počkej až se ti začnou dělat boule na břiše, je to legrace :slight_smile:
29. říj 2008 ve 14:35  • Odpověz
ahoj holky, moc dekuju za gratulace, jsem straaasne moc stastna (asi tak jako vy vsechny)
to Kremrolka: tys me moc nepotesila, ja se tak tesim, ze uz za tyden a neco konecne budu vedet jestli cekame holcicku nebo chlapecka a ono to mozna vubec nevyjde...No, ale to neni to nejdulezitejsi, hlavne kdyz budem s miminkem zdravi:slight_smile:
Tak preju miminkum taky hodne zdravi a sily, uz za par tydnu je ceka velka cesta na svet:slight_smile:
29. říj 2008 ve 21:31  • Odpověz
Holky aspoň budete mít překvápko když se to narodí co to je :wink:
30. říj 2008 v 00:40  • Odpověz
markett neboj, to je u strašně malýho procenta, většinou se to pozná :wink: to jen náš prcek měl nejdřív pupečník mezi nožičkama a pak se na nás otočil zadkem a stávkoval :grinning: jestli pak třeba půjdeš na 3D nebo ti tvůj doktor dělá ultrazvuky častějc budeš to mít potvrzený ještě několikrát :wink:
30. říj 2008 v 15:24  • Odpověz
hihi noo tak já se řadím mezi to malé procento :grinning:
30. říj 2008 v 15:24  • Odpověz
Ahoj holky, čtu, že se vám dobře daří, mimíska prospívají, tak to mám radost.
Nám se daří dobře, jelikož mám stále malé bříško, nemusím se nikterak omezovat, chodím cvičit, plavat, na prochajdy s čoklikem. I když je fakt, že posledních 14 dní trochu ubírám, protože jsem častěji unavená, záda tuhnou, večer chodím jak stařena :grinning:
Zatím mám nahoře 5 kilíček a to se trochu divím, protože žeru jak mlejn, hlavně tedy sladkosti :sweat_smile:

Já bych moc brala překvapení, co to bude :dizzy_face:
31. říj 2008 ve 13:11  • Odpověz
jindri...ahojda, zrovna jsem si říkala co je s tebou, že nemáme žádné info :wink:

já mám nahoře taky 5kg ale ty 4 za poslední měsíc, no jo no, se nedá nic dělat :slight_smile:
31. říj 2008 ve 13:25  • Odpověz
jaji: 5kg je krása, jsem zvědavá, jakým tempem to půjde teď.
Jak jste daleko s výbavičkou? My už takové nejdůležitější věci, jako kočárek, postýlku, oblečeníčko, vaničku, přebalovák máme. Čekám teď na výplatu a hurá na další nákupy :wink:
31. říj 2008 ve 14:28  • Odpověz
jindri...no kočárek je objednanej, dneska jedem juknout na autosedačku a postýlka je u ségry

jinak máme skoro vše, teď peru první várku oblečeníčka
31. říj 2008 ve 14:30  • Odpověz
Pět kilo je v pohodě :wink:
31. říj 2008 ve 14:49  • Odpověz
jaji: oblečeníčko mám již vyprané, ale minulý týden jsem prala plíny, poprvé na devadesát a pračka na to měla jiný názor. Začala vyhazovat pojistky, cosi se i spálilo. Včera jsem tu měla opraváře, naštěstí stačilo vyměnit součástku a už peru vesele dál. Fakt jsem se bála, že budeme muset pořizovat novou, nevím, kde by jsme na to vzali. No nakonec jsem ráda, že se to odbylo před narozením mimča :wink:
31. říj 2008 v 16:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.