• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
jindri...ty jo tak ty už máš vypráno :slight_smile:))) a sbalenou tašku do porodnice už máš taky???
31. říj 2008 v 16:18  • Odpověz
Holky co to čtu. To jsem asi poslední, co ještě nezačala prát a žehlit :grinning: Si pořád říkám, že to kdyžtak stihne rodinka.
31. říj 2008 v 16:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak ja ja jsem zatim pribrala asi 4 kg a zatim se raduju, ze to neni tak moc, no ale jak koukam, tak Jindri ve 32 tt jen 5 kg nahore, tak ja radeji mlcim:slight_smile: Ale je fakt, ze mi docela roste brisko, tak to svadim i na to :grinning: Jinak protoze jsem se rozhodla pouzivat latkove plinky, tak uz jsem zacala s nakupem. Prat jsem je sice chtela az pred porodem, ale protoze z obchodu byly tak divne citit, nevydrzela jsem to a vyprala je hned. Ale obleceni necham az tak na ten 35 tt, casu dost:slight_smile:
31. říj 2008 v 18:01  • Odpověz
Ahojky nevíte někdo jak to pokračuje s Bíbuškou?
2. lis 2008 v 01:02  • Odpověz
jaji: :grinning: tašku ještě nééé, ale hlásím, že oblečky jsou již i vyžehlené :grinning: a byla to pěkná fuška, brala bych nějakou pidi žehličičku :grinning:
2. lis 2008 v 08:14  • Odpověz
no já vzhledem k tomu, že pořád většinu času trávím v práci tak na nějaký praní a žehlení čas nemám, jsem ráda, že stihnu to naše prádlo :grinning: aspoň se doma na mateřský nebudu nudit
holky jenom 5 kilo??? :confused: já už mám 11 a váha pořád leze nahoru :sweat_smile:
3. lis 2008 v 10:17  • Odpověz
jindri...já už mám vypráno a dneska mě právě čeká žehlení, ufffff

kremrol...no ale u mě to teď jde závratnou rychlostí, do 7mého měsíce 1kg nahoře a za 7mej měsíc hnedle 4 ale to je tím že jsem doma a ležím
3. lis 2008 v 10:36  • Odpověz
Krem: buď úplně v klidu, mě to sice dlouhé měsíce stagnovalo, ovšem teď co týden, kilo nahoře :grinning:

Mám za sebou poradnu a UTZ, mimi je zhruba o 5dní menší, váží 1900g a prozatím je otočená prdelkou dolů. Ráno mě bolely záda v kříži a na UTZ, kde se mi dělalo špatně na zádech se mi milá zádíčka komplet zablokovala :frowning2: bolí to jak čert a to ještě dnes musím na endokrinologii ať se děje, co se děje. Vyšetření mělo být už v 30tt. :frowning2:
A znovu mě čeká test na cukrovku :frowning2:

Jáji: v čem pereš? Koupila jsem Lovelu, ale vyprané prádlo mi tak divně "voní" spíš nevoní.
3. lis 2008 ve 12:05  • Odpověz
jindri...normálně v Arielu, v gelu, prášek jsem něchtěla ale gel si myslím že neva....

jakto že zase test na cukrovku???? jinak to už je cvalík, naše měla minulé pondělí jen 1430
3. lis 2008 ve 12:09  • Odpověz
jaji: prý pro jistotu. Mému tatíkovi před pár měsíci zjistili, že má zvýšenou hladinu cukru, ale s jeho apetitem a spotřebou piva k tomu úspěšně inklinoval, nasadil dietu a už to má dobré.
Z tohoto asi na gyndě usoudili, že jsem potencionální cukrářka, jinak nevím proč.
Radost z toho nemám, minule mě těmi 3 odběry z jedné ruky pěkně vyrychtovala :confounded:
Cvalík to je, menší než má být, ale těžká. Snad nebudu rodit maxi obříka :confused:
3. lis 2008 ve 12:25  • Odpověz
jindri...ahaa, tak to radši chtějí hlídat...no o braní krve mi nemluv, ještě po týdnu mám doost velkou modřinu :angry:
3. lis 2008 ve 12:53  • Odpověz
si pamatuji, jak si to psala. Já modřinu neměla, ale neunesla jsem v té ruce ani noviny, jak mě to bolelo.
3. lis 2008 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj kočky - nastávající maminky :wink:

jdu zkontrolovat co nového u vás! :confused: že se všechny držíte a mimča i vy jste OKá. Krom tedy Bíby - ta se rozhodla dělat psí kusy - tedy spíš Anička než Marťa :slight_smile:
4. lis 2008 v 08:11  • Odpověz
holky co je s Bibou? Nejake problemy???
4. lis 2008 v 16:51  • Odpověz
Jo skončila v nemocnic, byla otevřená na dva prsty, ale myslím že je to OK a Anička se rozhodla ještě chvilku počkat :wink:
4. lis 2008 v 17:13  • Odpověz
kontrakce jí naštěstí začaly ustupovat, ale asi to pořád není nic moc...no každý den, který bude Andulka v bříšku, je dobrý, že ?!
:wink:
4. lis 2008 v 18:13  • Odpověz
jaji: tak vysledky jsou opet v poradku, i krevni obraz, ale fujtajbl to bylo. Tentokrat mi brala z leve, pak prave a zase z leve. Sestricka byla nejaka nenaladena a podle toho taky odbery vypadaly. Cely den me to bolelo, na prave mam modrinu :rolling_eyes:
Dnes mi mimisek-darecek drti mocak, navstevy wc bych uz ani nespocitala a jak se zvednu, uz mam zase pocit plnosti a ty kopance uuuuaaaaa! :grinning:
7. lis 2008 ve 14:36  • Odpověz
jindri...tak to je fajn že je to ok :slight_smile:)) no mě malá jen jednoi večer mlátila chvilinku do močáku, fuuuj to bylo nepříjemné :slight_smile:))
7. lis 2008 ve 14:37  • Odpověz
Ahojte holky, tak to vas trochu lituju, jak vam mimca skacou po mocaku a tlaci vsude mozne. To nase tohle zatim jeste nesvede, ale projevuje se taky cim dal vic:slight_smile: Chtela jsem se vas zeptat jak probiha ten velky UTZ, na co vsechno se doktor diva a jak dlouho to asi trva. Diky moc
8. lis 2008 v 11:19  • Odpověz
markett...kontroluje úplně všechno a trvá to jak u koho, u mě cca 20min :wink:
9. lis 2008 v 19:04  • Odpověz
Tak UTZ mame zdarne za sebou. Mimco vypada zdrave, hlavne ze ma v poradku srdicko a doktorka videla i vsechny dulezity organy, dokonce i plny mocovy mechyr:slight_smile: Takze verdikt je, ze cekeme ZDRAVOU HOLCICKU! Jsme s manzelem moc stastni. Jen manzel je trochu zklamany, ze toho moc nevidel, mala si porad davala ruce pred oblicej a nohy za hlavu, vubec se nechtela natacet, ale pak si prece jen dala rict. Ale nozky roztahovala predpisove:slight_smile: A asi to bude drobek, doktorka rikala, ze musi zavrit obe oci, aby to byl ten zacatek 21 tt, ale ona taky nema byt po kom velika, takze to vubec nevadi.
10. lis 2008 v 18:21  • Odpověz
markett...tak supeeer, gratuluju :slight_smile:)) i k holčičce :slight_smile:))

já dneska byla na KO, jako všechno asi v pohodě, mimčo je hlavičkou dolů, ale přístup mudra mě štve
10. lis 2008 v 18:26  • Odpověz
Jaji, diky moc:slight_smile: Co je to KO? Ja jsem jeste takova nezkusena...:slight_smile:
10. lis 2008 ve 21:57  • Odpověz
Holky nějaké nové info o Bíbě?
10. lis 2008 ve 22:26  • Odpověz
autor
Ahooj tak nesu zprávu dne od Bíbušky :dizzy_face:

Ahoj jmenuji se Anna a protože jsme netrpělivá ženská, tak už jsem na světě. Narodila jsme se v 4:45(mimochodem krásný datum narození), měřím 44 cm a vážím 2250 g.
11. lis 2008 v 06:34  • Odpověz
Gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2008 v 10:24  • Odpověz
komteska: a jsou obe v poradku? Prijde mi neuveritelny, ze uz ma Anicku u sebe. Kazdopadne ji blahopreji a preji more zdravicka :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2008 v 16:59  • Odpověz
no koukám jako blázen :confused: :confused: :confused:
moc gratuluju k Aničce!!!!!!
hlavně doufám, že budou obě holky v pořádku!!!! držím pěstičky!!!!
11. lis 2008 v 18:22  • Odpověz
Určitě jsou v pořádku :wink:
11. lis 2008 v 18:28  • Odpověz
Taky moc gratuluju k Anicce, teda slo to rychle, ale hlavne at jsou holky v poradku:slight_smile: Holky uz vam to taky klepe na dvere, co?
11. lis 2008 ve 23:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.