• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Bíbo ahoj :wink: Anička je skutečně andílek, tak ať to doma zvládáte na jedničku, musíš být šťastná, že ji máš konečně doma, viď?
Já už se moc těším, až bude maličká venku, několikátý den jí mám natlačenou vpravo, břicho vypoulené do strany a jak tlačí pod žebra, těžko se mi sedí. No a o spánku ani nemluvě ... ale stejně je to všechno krásné :grinning:
2. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz
Jeee Bibo, to je super, ze uz jste doma. Aninka je krasna a vypada i docela baculate. Hlavne, ze jste obe v poradku. Ja si jeste nejaky ten tyden pockam, ale uz se taky strasne moc tesim az si tu svou princeznicku pochovam. Myslim, ze vam budu ted tise vsem zavidet jak se vam zacnou v lednu rodit miminka, ale jen v dobrym:slight_smile:
2. pro 2008 ve 23:12  • Odpověz
Jindri ty už to máš za pár :grinning: A je fakt, že na všechno nepohodlí zapomeneš v okamžiku, kdy tu malou sevřeš v náručí.
Market teď koukám že vy taky čekáte Aničku :slight_smile: A neboj ty poslední měsíce utečou jako voda a vy budete, za krásného jarního sluníčka, hezky spolu jezdit na procházky.
3. pro 2008 v 10:21  • Odpověz
kuk holky,

bíbuš to je paráda že jste doma :slight_smile:) v prosincovkách se rodí jako o závod :grinning:
3. pro 2008 v 10:23  • Odpověz
ahoj, zdravím čerstvou maminku, Anička je krásná a je super že jste to takhle všechno zvládly
tak ať vám dělá jen samou radost :slight_smile:
3. pro 2008 ve 12:09  • Odpověz
Jáji však ty už to máš taky za pár co? :wink: Těšíš se :wink:
3. pro 2008 v 15:00  • Odpověz
To Biba: Ale neopicime se, meli jsme to rozhodnuty od zacatku:slight_smile: Vsak ja vim, ze to utece, ted se mi to zda daleko, ale ctyri mesice zase tolik nejsou. Navic rekonstruujeme byt a rada bych to stihla do porodu se prestehovat, takze bych mozna brala jeste tak mesic navic:slight_smile: Ale uz ted si zacinam pripadat jak velryba, bricho hrozne poskocilo, tak se uplne bojim, co me jeste ceka...
4. pro 2008 ve 20:52  • Odpověz
autor
téda já čumím Lucy.l je taky těhule no gratulejšn obrovská :sunglasses: :dizzy_face:
5. pro 2008 v 11:46  • Odpověz
ahoj holky,
tak mám za sebou první poradnu, no byla jsem tam v 8 a šla na řadu v 9, protože na mě zapomněli Ale sestřička se mi pak moc omlouvala No všechno drží jak má, prý budu ještě nějakou dobu těhule :slight_smile:)) udělali mi stěry, UTZ, hlavička dolů, zádíčka nalevo, placenta ok a dostatek plodové vody... Příští pátek znovu a už budou výsledky stěrů a ta bolest břicha je prý normální a porod mě vyléčí

No ale řeknu vám z pana doktora jsem byla unešená, nejen že byl mladej, hezkej ale děsnej sympaťák
5. pro 2008 v 11:51  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
Kom děkuji :slight_smile:
5. pro 2008 ve 12:53  • Odpověz
Luci tak co pocity jako těhule? :wink:
5. pro 2008 ve 14:22  • Odpověz
Marki dávej na sebe pozor :wink:
5. pro 2008 ve 14:23  • Odpověz
Zdravim tehulky i mamusky :slight_smile:
Jaji: To uz jsi byla v Krci? Ja se nakonec rozhodla pro Horovice, registraci mam v Podoli, ale Horovice na me udelaly vetsi dojem, hlavne je to mensi porodinice, tak snad se mi dostane osobnejsiho pristupu, ale radeji si nic nemaluji :wink: Jdu tam poprve pristi tyden, tak jsem zvedava.
Ja bych tedy z mladeho, hezkeho doktora spise byla nervozni, jsem stydlin :sweat_smile:
Konecne mi narostlo bricho :grinning: tak se jednou probudim a koukam, ze mam pupek jak blazen a bohuzel se to neobeslo bez popraskani na kazde strane. Ale co, konecne se muzu pysnit pupikem :grinning: Jinak Marenka je stale natlacena vpravo, tlaci a posledni dny s sebou pekne mele, ani nam predevcirem nesel natocit monitor, jinak k porodu se nic nechysta.

Lucy.I: gratulace k uspesnemu poceti, at se ti vyhnou vsechny pocatecni neduhy :wink:

Biba: zkoukla jsem ti fotecky, Anicka vypada moc spokojene, krasne miminecko :wink:
11. pro 2008 v 11:02  • Odpověz
ahojky Jindri,

jo jo byla jsem tam minulý pátek a zítra jdu zas, minulý týden se taky nic nechystalo a myslím že ani teď :slight_smile:) ale já se furt tak nějak porodu bojím, jsem hrozná :frowning2:
jinak mě teda monitor nedělali a prý nedělaj pokud je vše ok, tak uvidíme
mě se malá taky mele, hlavně večer a někdy je to dost bolestivé ale radši ať to bolí a vím že je v pohodě
11. pro 2008 v 11:04  • Odpověz
Jaji: kazda se bojime, ja si rikam, ze nekudy holt to miminko ven musi :grinning: a lidska psychika ma plus v tom, ze na spatne rychle zapomeneme. Ale bude to pekna drina, to jo.
Ja to mam takove rozpolcene, nekdy se na porod tesim, nekdy z toho mam hruzu. Nejvic se ale bojim zbytecnych zasahu ze strany doktoru, nechci totiz, pokud bude porod probihat prirozene, zadny oxytocin, prasknuti blan, atd.
Jaji jsme statecny zensky a ver tomu, ze ty i ja budeme mit krasny rychly porod :dizzy_face: :slight_smile: ani se nenadejeme a uz budeme drzet ty nase uzlicky :slight_smile:
11. pro 2008 v 11:33  • Odpověz
ahoj
holky vám už se to oběma blíží co?
lucy gratuluju ke //, ať všechno probíhá v pořádku a za 8 měsíců a kousek na vás vykoukne zdravé miminko :slight_smile:
11. pro 2008 ve 12:04  • Odpověz
jindri...mě je to jedno, ať mi dají cokoliv, hlavně když se nebudu moc trápit :grinning:

kremrol...no jo za necelé 3 týdny, ufff
11. pro 2008 ve 12:08  • Odpověz
jajinka: :grinning: tak ja mam v planu si to uzit do posledni minutky ........... ale samo pocitam s variantou, ze prijdou kontrakce a uz mezi dvermi budu rvat, at mi neco pichnou :grinning:

krem: vsak ty taky nejsi nijak pozadu :grinning: tyhle posledni tydny leti primo zavratnou bleskovou rychlosti :wink:
11. pro 2008 ve 14:13  • Odpověz
jindri...nooo já bych to ráda zvádla bez epi, ale jako třeba 12 hodin v bolestech, nevim nevim, to budu asi za epi ráda :sweat_smile:
11. pro 2008 ve 14:14  • Odpověz
jaji: ja jelikoz jsem zadnou velkou bolest nikdy neprozila, ani za sebou nemam zadnou operaci, nic, tak vubec nevim, jak budu reagovat. Ted jsem presvedcena, ze epi nikdy, ale kdo vi, ze :sweat_smile:
11. pro 2008 v 15:11  • Odpověz
Teda tak vidim, ze uz tady zacina jit opravdu do tuheho. Tak vam holky prejiu, protoze uz to muze byt fakt kazdou chvili, hlavne at mate porody co nejvic bez problemu a hlavne zdrava miminka. Ja uz se tak tesim az budu aspon za tricatym tydnem. To tvrdnuti bricha me nekdy dost znervoznuje, tak snad tam malinka vydrzi jeste aspon 10 tydnu...
12. pro 2008 v 18:55  • Odpověz
Holky všem držím palečky ať je to rýchlí a bez bolestný :wink:
12. pro 2008 v 18:59  • Odpověz
ahoojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. pro 2008 v 19:03  • Odpověz
Ahojky Luci, tak co už to máš od doktora potvrzeno?
12. pro 2008 v 19:13  • Odpověz
hihi já jen tak neporodím :grinning: já jsem zavřená jak věznice :grinning:
13. pro 2008 v 10:37  • Odpověz
Neboj to se může ěhem pár dnů změnit :wink:
13. pro 2008 v 15:30  • Odpověz
markett, misicka: holky dík, jiný než hladký a rychlý průběh porodu neberu :grinning: ..... ale zase, aby jsme to těch Hořovic stačili dojet, přeci jen 48km nějaký čásek zabere :wink:
15. pro 2008 v 11:44  • Odpověz
Holt musíte vyjet zavčas :grinning: :grinning:
15. pro 2008 ve 23:44  • Odpověz
misi: to se lehko řekne :grinning:
16. pro 2008 v 15:33  • Odpověz
tak co všechny ještě pohromadě??
18. pro 2008 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.