• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
jaji: hlásím, že ani příznak blížícího se porodu :grinning: co ty?
18. pro 2008 ve 21:58  • Odpověz
jindri...taky ani ťuk, zítra jdu na KO, tak uvidíme co a jak
18. pro 2008 ve 22:09  • Odpověz
jaji: jéé koukám, že budete mít Gábinku :slight_smile: Dlouho jsme měli vybranou Gábi, ale Mařenka ji nakonec převálcovala :grinning:
Já jdu na kontrolu v úterý :wink:
19. pro 2008 v 10:02  • Odpověz
tak já mám po KO a jsem zavřená na petlici, vše drží pevně vzadu, další KO mám v termín porodu :frowning2:
19. pro 2008 v 10:13  • Odpověz
jaji: však to se může rychle změnit :wink: já ani nevím, jak jsem na tom, předevčírem na první prohlídce v Hořovicích mě vůbec vnitřně nevyšetřovali, jen natáčeli monitor a takové ty běžné procedůry.
19. pro 2008 ve 14:10  • Odpověz
Tak ja uz jsem docela napjata, ktera z vas bude prvni:slight_smile: Doufam, ze se to pak nejak dozvime, uz se tesim na fotky miminek
22. pro 2008 ve 20:31  • Odpověz
KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ
HODNĚ ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ, LÁSKY A SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ
VÁM PŘEJE
MARTINA S CELOU SVOU RODINOU
24. pro 2008 ve 13:13  • Odpověz
Holky štastné a veselé :slight_smile:
24. pro 2008 ve 13:16  • Odpověz
Ahojky holky tak co pořád všechny držíte pohormadě :wink:
28. pro 2008 v 11:12  • Odpověz
Ahoj holky, doufám, že Vánoce proběhly v klidu a pohodě a těšíte se z pěkných dárečků :wink: U nás nejvíce dárečků dostalo bříško:grinning:

Misi: stále 2v1 :grinning: příznaky žádné. Mařenka bude asi pěkný dlouhán, festově tlačí jak do pravého žebra, tak na močák. Chodím snad po hodině ... už bych celkem brala její přesun z domečku ven :wink:

Jaji: jak se cítíš?

Bíba: jak vše zvládáš? Co Anička, hodné miminečko? :slight_smile:
28. pro 2008 v 17:27  • Odpověz
jindri...ahojky, u nás nic, dneska jsem byla na KO a nález stále stejný CS2, takže naše Gábule ven nechce a nechce :grinning: takže jdu zase v pátek už jako přenášející :sweat_smile:
29. pro 2008 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj děvenky :slight_smile:
tak Vás tu po moooooc dlouhé době zdravím. Pravda, až na pár příspěvků v začítcích diskuze jsem to tu docela zanedbávala, ale vypadá to, že se tu teď budu vyskytovat častěji :wink: ....teda jestli můžu :sweat_smile: ?!
30. pro 2008 v 09:46  • Odpověz
Jani .. :grinning: :dizzy_face:)
30. pro 2008 v 10:39  • Odpověz
Ivuš :wink: . To víš, biologické hodiny už se roztikaly i u mě :grinning:
30. pro 2008 v 10:43  • Odpověz
Jani, ahojky :wink:)

tak te´d už ofiko - gratulujiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A teď si ještě musíš k sobě hodit týdny :grinning:
30. pro 2008 v 10:44  • Odpověz
no jo, já jsem na tohle trochu opožděná :sweat_smile: . Ještě mi to nějak pořádně nedošlo, takže to neprožívám

ale děkujíííí :slight_smile:
30. pro 2008 v 10:58  • Odpověz
A je ti špatně, nebo to snášíš dobře??? Tak si to rychle oprav - šup šup :dizzy_face:) a máš moc hezký kočárky v albu :dizzy_face:
30. pro 2008 v 10:59  • Odpověz
už je to prosím opravené :grinning:

hezký kočárky viď :wink: ? Jsem zvědavá u jakého nakonec skončím.

jinak špatně mi zatím moc není. Spíš mě občas trápí bolesti břicha, ale už to není tak hrozné jako na začátku. A pokud mi je špatně, tak většinou večer. A nějaký podivný chutě mě zatím taky nepostihly. Spíš mě docela opustila chuť na sladký, což kvituju s povděkem...otázka, jak dlouho mi to vydrží :sweat_smile: . Jo a nejradši bych ke všemu jedla brambory :grinning:
30. pro 2008 v 11:05  • Odpověz
Tak se mi to lbí :dizzy_face:) hezky všechno s přehledem!!!!!

Tak to je super, že tě opustily chutě na sladké :slight_smile: já mám také moc moc ráda brambory a to ani nejsem těhu. Děsím se, co mi jednou začne chutnat :pensive: bože, hlavně ať mě nepostihnou chutě na játra, kopr apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:)))
30. pro 2008 v 11:12  • Odpověz
Ivi, ani bych se tomu nedivila :grinning: . Alespoň by sis poprvé v životě pochutnala na koprovce :wink: . Mňam, hned bych si jí dala :wink:

jediný co mi vadí, že mi nějak přestala chutnat syrová zelenina a musím se docela přemáhat, abych do sebe nějakou dostala a to jsem kufrovala saláty ve velkém :unamused:
30. pro 2008 v 11:16  • Odpověz
hihi tak už jsi tady?? :grinning:
30. pro 2008 v 11:17  • Odpověz
Jani a práskla si to sama nebo na to holky přišly??
30. pro 2008 v 11:18  • Odpověz
Jáji, konečně jsem tu :grinning:
Sherlock Holmes Ivča to vypátrala :grinning:
30. pro 2008 v 11:32  • Odpověz
No jo Ivča :slight_smile:))))

a už si teda byla na UTZ???
30. pro 2008 v 11:32  • Odpověz
byla jsem zatím jen na jednom 28. 11., ale na tom je ještě malá fazolka se srdíčkem. Teď bych měla jít po 12. 1. a tam už bude snad vidět víc :slight_smile:
30. pro 2008 v 11:36  • Odpověz
jůůů to je supeeeer :slight_smile:))) jsem zvědavá co budeš mít :slight_smile:))
30. pro 2008 v 11:43  • Odpověz
to já taky. Možná bych radši jako první nějakou hooooodně hodnou holčičku :grinning:
30. pro 2008 v 11:46  • Odpověz
nooo hooodně hodnou holčičku co se jí nechce na svět jako mám já neee :grinning:
30. pro 2008 v 11:47  • Odpověz
přesně takovou...Gábinku dvě :grinning:
30. pro 2008 v 11:48  • Odpověz
no to by byla sranda kdyby na mě vykouknul kluk :slight_smile:))
30. pro 2008 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.