• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Jaji: někdo by těm našim holkám měl vážně domluvit :grinning: Dnes mám druhý termín, ráno jsme byli na monitoru a Mařenka si spokojeně chrupkala :sunglasses:
Jediný co pozoruji je bolest v zádech, jednou za čas příjde a odejde, tak že by aspoň poslíci?
Každopádně, kdyby se ti to rozjelo - přeji rychlý a bezproblémový porod - ať to jde jak po másle :grinning:
2. led 2009 v 10:39  • Odpověz
jindri....no tak u mě má dítko šanci týden, příští víkend nástup na vyvolání :confounded:
2. led 2009 v 10:40  • Odpověz
jaji: no, já jdu v úterý k doktorovi a taky by jsme se už domlouvali na vyvolání. Snad to nebude potřeba ani u jedné z nás :wink: hergot filek
2. led 2009 ve 14:54  • Odpověz
ty holky jsou tvrdohlavé coo??? v úterý jdu taky ještě na kontrolu poslední
2. led 2009 ve 14:55  • Odpověz
Teda vas ty holky pekne napinaji. Ja uz sem chodim kazdy den, jestli nahodou neni komu gratulovat:slight_smile: Tak se drzte!
2. led 2009 ve 20:47  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile:
Bíbuš, moc děkuju. :slight_smile:
Dneska se mi vůbec nechtělo vstávat do práce...už se asi vidím na MD :grinning: . Jsem zvědavá, jak dlouho budu ještě v práci.
Teda děvenky, ty Vaše princezny se nechávají pěkně pobízet :wink: . Tak hlavně ať je to pak raz dva.
5. led 2009 v 09:22  • Odpověz
Jaja: tak jsi dopadla? Třeba jsi už teď v porodce. Kdyby ne, přeji ať se ti to co nejdříve rozjede :wink:

Já pokud neporodím do neděle, v pondělí nástup na vyvolání. Je mi z toho tak trochu ouzko, ale co nadělám. I když si moc přeji rodit spontálně, čekat delší dobu je riziko .......
6. led 2009 ve 22:27  • Odpověz
jindri...já nastupuju v pátek a je mi z toho taky ouvej :confounded:
6. led 2009 ve 22:28  • Odpověz
asi se holkám do mrazu moc nechce :wink:

ale nebojte, určitě to půjde a pokud ne spontánně, tak určitě raz dva po vyvolávačce :wink:
7. led 2009 v 10:38  • Odpověz
Jáji budu na tebe v pátek myslet :wink:
7. led 2009 v 10:46  • Odpověz
misi...díky moc, budu to potřebovat :sweat_smile:
7. led 2009 v 10:47  • Odpověz
Dopadne vám to všem na jedničku :wink:
7. led 2009 v 10:49  • Odpověz
Jaji: tedy, co my to máme za holčičky, že nejsou zvědavé na své maminky :grinning:
A pořád příznaky žádné? Zkoušíš něco z babských rad na vyvolání? Sem hodím jeden článeček:
http://www.celostnimedicina.cz/alternativni-zpusoby-vyvolani-porodu.htm
my zkoušíme bod jedna, dva, tři :sunglasses: včera večer byl na programu bod první, dnes ráno bod druhý, třetí a pravděpodobně mi ráno odešla hlenová zátka. Kéž by se něco hnulo :dizzy_face:
7. led 2009 v 11:41  • Odpověz
dopřávám si termální lázně, sex byl taky akorát to masírování zatím ne, ale já bych řekla že u mě nic nezabere a prostě pátek to jistí
7. led 2009 v 11:43  • Odpověz
hlavně u mě nejsou připravené porodní cesty takže u mě je vše zbytečné :frowning2:
7. led 2009 v 11:48  • Odpověz
no a neměl by se přehodnotit termín porodu? To nejsi ani trochu otevřená? Achjo viď, mě by nenapadlo, že se malé nebude chtít na svět. Spíš byly obavy, aby to nepřišlo předčasně ... :pensive:
7. led 2009 ve 12:11  • Odpověz
jsem otevřená na špičku prstu, víc ani ťuk :confounded: takže nepočítám s tím že bych hned v pátek porodila, vidím to na císaře páč to určo nepůjde
7. led 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jáji, do pátku je ještě čas, třeba se to všechno změní :wink: Nestraš císařem, je to individuální, ale i po vyvolávačce lze porodit rychle a bez komplikací :wink:
7. led 2009 ve 12:24  • Odpověz
no uvidíme, já se radši vždy připravuju na horší variantu a pak jsem překvapená když je to jinak :sweat_smile:
7. led 2009 ve 12:25  • Odpověz
a nedělali ti Hamiltona? Mě ho včera dr udělal, vůbec jsem to nepoznala, prostě normální nepříjemný vyšetření jako jindy. Vyšetřil mě, povídali jsme si, tak jsem ho poprosila, zda by mi ho příště neudělal a spadla mi čelist, když mi řekl, že mi ho už udělal :grinning:
7. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
já nevím, asi ne, mudr nic neříkala, hrabala se ve mě a říkala že ví že je to nepříjemný ale já nic necítila :sweat_smile:
7. led 2009 ve 12:27  • Odpověz
já jsem si zas myšlenky na vyvolání zakázala a přikázala sobě i Marušce, že prostě do neděle se narodí a basta fidly :grinning:
7. led 2009 ve 12:28  • Odpověz
hihi tak to já jí lákala na nové oblečky co jsem jí koupila, tatínek jí láká ale s tou nic nehne :grinning:
7. led 2009 ve 12:29  • Odpověz
já jí zase lákám na snížek a na velkou prostornou postýlku, kde se nemusí mačkat :grinning:
7. led 2009 ve 12:32  • Odpověz
prozatím se loučím, jdu se uvést do polohy vležmo, záda bolí jak čert :wink:
7. led 2009 ve 12:33  • Odpověz
holky, teda to uz je jak napinavy film:slight_smile: Jindri, ale s tema zadama to vypada nadejne ne? Do nedele jeste dost casu, tak opakujte bod 1,2,3 porad dokola, neco prece zabrat musi, ne? Ale uprimne, me by se do te zimy taky nechtelo, kdyz je v brisku tak krasne teplicko a navic jsem porad s maminkou, co si prat vic, ze?
7. led 2009 ve 14:54  • Odpověz
A ja se teda taky pochlubim s nasi malickou. Dnes jsme byly na kontrole, dr. mi nejak zahadne napocitala o tyden vic, tak nevim, jak na to prisla, ale nevadi, mozna se jen spletla. Kazdopadne podle UTZ mala odpovida 29 tt, dokonce mi ji uz poprve merila a vazila (pokud se to tak da rict). Miru teda nevim, ale rikala, ze ji to vychazi na necelych 1250g, tak nevim, je to malo nebo hodne? Ale jinak je vsechno v poradku, vubec se neotviram, jen jsem dostala magnesium na tvrdnuti bricha, tak uvidime jestli zabere. A priste uz jdu na ko za dva tydny a pak uz porad po dvou tydnech. Uz se nam to taky zacina pomalu blizit :slight_smile:
7. led 2009 ve 20:33  • Odpověz
jaji, jindri, holky co vy tu ještě strašíte? :grinning:
držím vám oběma moc palce, aby se to pohlo samo ještě do vyvolání :wink:

já byla dnes taky na kontrole, tak mě doktor celkem potěšil, CS 5, otevřená na jeden prst a prý se to všechno pěkně chystá, tak nás snad přenášení nečeká

markett gratuluju ke kontrole, kamarádka měla v albíčku takovou fajn tabulku na velikost a váhu mimča podle jednotlivejch týdnů, tak ti sem hodím odkaz :wink:
8. led 2009 ve 14:32  • Odpověz
kremrol...nooo malé se ode mě nechce, takže jí zítra začnou vyvolávat :frowning2: Závidím ti tvůj nález to nemám ani zdaleka
8. led 2009 ve 14:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.