• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Kom, hezky se vám to krátí, ale z vlastní zkušenosti můžu říct, užívat si dny před svatbou a hlavně svatební den opravdu 24 hodin denně :grinning: není žádná fráze, rychle to uteče :slight_smile:
Luc, díky díky, cpu se vitamínkama :slight_smile:
Tak jo,holky, držme se všechny :slight_smile:
17. zář 2007 ve 21:13  • Odpověz
autor
no když to všechno vyjde jak má můžu být maminka těsně před narozeninama :grinning:
17. zář 2007 ve 21:20  • Odpověz
autor
čauky,
tak dneska ráno se mi poprvý zvedl žaludek, když jsem jedla svojí oblíbenou Activii s Bebe dobré ráno asi budu muset změnit snídani :sunglasses:
A začla jsme brát Calibrum pro těhotné
18. zář 2007 v 08:29  • Odpověz
ahojda, sem z bereme se. Svatbu jsme měli 11.8.07, mimi by sme strašně chtěli ale musíme počkat do příštího roku aspoň se snažením. Kvůli práci a penízkům. Ale manželovo bratranec každým dnem čeká s ženou potomka, tak jen závidím a těším se až mi malou ukážou :slight_smile:
18. zář 2007 v 09:05  • Odpověz
já už taky měla 2x ráno namále, ale ustála jsem to, jinak všechno OK - doufám, že to tak bude dál a mrňousek nebude zlobit :wink:
18. zář 2007 v 09:07  • Odpověz
A kom, tak už to začíná - raní nevolnosti. Koukám, že máme stejnou snídani :wink: akorád někdy místo Bebe mívám piškoty.
Celibrum si hodně chválej :slight_smile:
18. zář 2007 v 09:10  • Odpověz
autor
petule: no bylo to "jen" krkání, ale i to je nepříjemný :unamused:
18. zář 2007 ve 22:06  • Odpověz
Ahojky holky, můžu se k vám taky přidat? Jsem taky z beremese a svatbu jsme měli 7.7.2007 a chtěli by jsme se taky pokusit o mimčo :slight_smile:
Koukám, že už je tady hodně těhulek, tak moc všem gratuluji :slight_smile:
19. zář 2007 v 11:12  • Odpověz
pajici: ahojky, a jak dlouho pracujes, jestli se muzu zeptat? My zacnem asi az pristi rok, ale kdyby to prislo ted tak by to bylo krasne prekvapko. Koukam na netu na vse mozne pro mimisky, jak si na tom ty? :slight_smile:
20. zář 2007 v 08:46  • Odpověz
Ahojky,
no mi zatím na tom nepracujeme, chceme se taky snažilkovat až příští rok. My musíme mít plánované těhotenství, kvůli mému zdravotnímu stavu. Ale jinak se už těšíme, snad to vyjde :slight_smile:
Jo,jo to jsme na tom stejně, taky se koukám po netu na těhotenskou modu, věcičky pro mimiska :slight_smile: teď jsou tak užasny věci.
Kde jste měli svatbičku?
20. zář 2007 v 09:15  • Odpověz
pajici: svatbu jsme měli v Plzni na radnici. Já teď malinko závidím bratrancovo ženě, příští týden bude rodit. Tak pak se budu tesit az prijedou na navstevu a očíhnu malou. My chceme mít taky plánované, budem se snažit až na podzim. Chci aby to vyšlo abych šla na mateřskou s 3 roky praxe a to bude v 6/09. Já ještě uvidím co mi řekne lékař, mám pořád problémy s čípkem a říkal, že možná se udělá seškrábnutí, ale že to není ohrožující pro dítě, kdyby se neudělal.
20. zář 2007 v 09:28  • Odpověz
My teď máme v okolí dvě těhulky, jedna bude rodit za měsíc a druhá v lednu, je to manželova sestřenka, takže taky v rodině. A segra má už dvě holčičky jedný je 6, ta šla teď do školy a druhý jsou tři, takže praxi už bych měla :slight_smile:, jsou to raubířky :grinning:
Já jsem byla minulej tejden na gynďe a tam vše v pohodě,teda abych to nezakřikla, mám jinej problém jsem diabetička a musim si hlídat hladinu cukru a to je ten můj nebo náš problém, proto musíme mít plánované těhotenství. Teď musím tři měsíce udržet hladinu cukru jako má zdravej člověk a pak můžeme začít se snažilkováním, máme už i doma kyselinu listovou, tak to chci začít brát, tak snad nám to vyjde. Taky se bojim aby nám to vůbec šlo, protože jsme s manželem spolu 5let a nic neberem a žádnou ochranu nepoužíváme, tak jsem z toho trochu nervní aby nám to netrvalo dlouho, no jsem na to zvědavá.
20. zář 2007 v 09:41  • Odpověz
pajici:jj ja praxi nemám, nikdo okolo děti nemá, až tohle. Se ji budu bát vzít do náruče:(Jsem si myslela, že problém bude cukr, když jsi říkala že kvůli zdraví musíte plánovat. Držím palce, ať je cukr ok. Moje babi má diabetes II. a teď už si musí píchat. Já beru hormonální antikoncepci,sestra u lékaře mi řikala, že když pak budem chtít začít tak mám vysadit a tak 2měsíčky používat jinou ochranu, aby se tělo očistilo. Ale dost lidí vysadí HA a hned přijdou do jiného stavu. Tak zase teď pomalu nevím kdy až je to doré vysadit před, aby to vyšlo tak jak si plánujeme. asi až o prázdninách 08.
20. zář 2007 v 09:45  • Odpověz
Vidíš tak aspoň bude malá praxe :wink: neboj, jednou to zkusíš a příště už budeš vědět jak na to :grinning:
No já mám cukrovku typu I. už 13let, takže docela už dlouho, ale mám už 2roky pumpu, tak by to mělo bejt lepší, no doktorka mi řiká čím dřív tím líp!!! V úterý jdu na diabetologii, tak jsem zvědavá co mi řekne.
No mě připadá, že ty doktoři řeknou jednou to a podruhý něco jinýho, taky jsem slyšela od někoho, že musíš po HA nechat dva, tři měsíce na vyčištění a jinej ti řekně že můžeš hnet, asi to taky záleží co jsi brala za prášky. Tohle aspoň řešit nemusim, ale myslim si že je to asi jepší pár měsíců počkat se snažilkováním.
Můžu se zeptat kolik ti je?
20. zář 2007 v 09:57  • Odpověz
pajici: ted je mi 25, manželovi taky a kolik vam? Nechceme mít malé zase nějak ozdě, přece jen si vem, že pak o tolik let budeme starší, abysme si s ním pak rozumeli.
20. zář 2007 v 10:45  • Odpověz
No mě je 23 a manželovi 29, taky nechceme nějak pozdě, přesně jak píšeš aby jsme si s nim rozuměli a manžel řiká, že nechce aby až pujde pro mimi do školky aby řikali, že jde pro něj dědeček!!! :grinning: Manžel už má věk na mimi, co si budem povídat :grinning:
20. zář 2007 v 11:18  • Odpověz
pajici: no to ma vek na mimi, ale u chlapa je to stejne celkem jedno kolik mu je.muj strejda se zenil v 37 a mel deti tak v 38. A co ty, ty uz chces taky mimi, nebo bys radsi jeste pockala? Zase si pak rikam, ze uz potom bude muset byt clovek moc zodpovedny, a co nezazije ted nebo si neporidi potom uz moc nedozene. My teda hlavne kvuli prijmum.
20. zář 2007 v 11:50  • Odpověz
Jo,jo u chlapa je to jedno. No mě se letos v květnu ženil strejda a tomu je 45 a žádný mimi zatim nemaj.Měli jsme letos dvě svatby v rodině :grinning:
Já jak teď listuju na tom netu a nacházim tak rozkošný věcičky, tak bych do toho šla hnedka, ale realita je trochu jiná, protože když vidim ty segry děti jak zloběj a když je někdy hlídám, tak je zase ráda vracim, ne jsou rozkošný, ale je to dřina :slight_smile: Těšim se na to, ale neumim si představit to bříško a bojim se porodu. Já jsem si vždicky řikala, že ve 25 ideal, ale asi to snad bude dřív,doufám!!! Manžílek si ho hodně přeje a je to dobře než nějakýho chlapa kterej nechce děti,co?
20. zář 2007 ve 14:07  • Odpověz
pajici: no to urcite, ten muj si je taky preje, ja taky a moc. Ale musime byt jeste chvili rozumny, jinak bysme to neutahli.A zase nechci si poridit male a pak nemit penize na vecicky na nej. Ja jsem si taky rikala v 25, ale kdyz vezmes ze pred rokem jsem vylezla ze skoly konecne po takovych letech tak je to podle me zase brzy, vzhledem k zamestnani. Ja se bojim samozdrejme taky porodu a jak to bude bolet, jestli zvladnu tu peci o dite a hlavne aby mi pak az bude vetsi nelezlo moc na nervy zlobenim a otazkami. Vubec, aby clovek zvladl dat tomu prckovi poradny start do zivota, hodnoty a chovani.
21. zář 2007 v 05:43  • Odpověz
Ahojky,
jo,jo to chápu, to je asi lepší ještě chvilku počkat. No já si myslim, že peči o mimi zvládneš a maminy vydržej hodně,prostě musej to zvládnout :slight_smile:
Ty jsi teda ranní ptáče!!! :grinning:
21. zář 2007 v 08:03  • Odpověz
pajici: delam od 6-14. Nevím jak to pak bude, ale nechci moc pomahat od babicek, chci to zvladnout co nejvic sama.
21. zář 2007 v 08:05  • Odpověz
Já dělám od 7 a končím taky ve 14hod. , ale dneska jsem přijela o půl hodky pozdějc :grinning: . A co děláš?
To jo, nezneužívat babičky,co? Ale nějaký to hlídání určo pomůže :slight_smile: No moje babičky teda mamka s tchýní se na to těšej, hlavně tchýně, protože ještě nemá žádnou vnučku ani vnuka, tak to mimi musej taky trošku užít :grinning: ,ale taky jen spíš ty návštěvy a procházky :slight_smile:
21. zář 2007 v 08:19  • Odpověz
pajici:dělám audity a přejímky výrobků.No nechci babičky zneužívat, hlavně aby mi to pak nevyčetly a taky to bude naše mimi, budeme rodina tak si to budem resit spolu.
21. zář 2007 v 10:59  • Odpověz
No to určitě jo, ale myslim si že vyčítat nebudou když to nebude nějak často to hlídání!!! Určo se na to taky těšej :wink:
21. zář 2007 v 11:03  • Odpověz
pajici: no ja nechci nikoho otravovat a asi se ted (muze byt potom jinak)o prcka dělit.
21. zář 2007 ve 12:36  • Odpověz
to já se taky nechci s nikým o prcka dělit, jen bude naše rodinka :slight_smile:
21. zář 2007 ve 13:26  • Odpověz
Ahojky holky, tak už jsem dneska dostala průkazku - je to krásný :wink: :grinning:
21. zář 2007 ve 13:43  • Odpověz
Tak to je super určitě je to perfektní pocit :slight_smile:
22. zář 2007 ve 13:50  • Odpověz
Ahojky breberko, tak to gratuluji, to je super :slight_smile:
24. zář 2007 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, ale víte jak, svatba, svat.cesta a teď někonečné čekání!!!
Jsem 33dc, MS nikde, testy negativní, tak nevím na čem jsem, ve středu jdu asi k dr.ať mi řekne co a jak je! :unamused:
24. zář 2007 ve 12:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.