• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
jaji: moc gratuluji k Tomáškovi :dizzy_face:
A jak to u tebe probíhalo? Nakonec byl císař?........
18. led 2009 v 09:29  • Odpověz
Tak hlavně, že je všechno v pořádku :wink:
18. led 2009 ve 13:20  • Odpověz
jaji strašně moc gratuluju !!!Jste oba v ppořádku ?
20. led 2009 ve 21:58  • Odpověz
Luci a co ty a těhu jak to jde?
20. led 2009 ve 23:52  • Odpověz
missi ahojky, mám se fajn, ani nevím že jsem těhu, takže super, prcek je snad v pořádku,naposledy jsem ho viděla 9.1. na další ko jdu 30.1 a 4.2 na NT screening :slight_smile:
A co ty, je to už lepší s tvým zdravotním stavem ?
21. led 2009 v 10:16  • Odpověz
ahoj kočiny :slight_smile:
jdu Vás pozdravit. Moc gratuluju ještě dodatečně Jindri k malé princezně :slight_smile: . Takový porod bych si nechala taky líbit :wink:
Jáji a jak je tobě? Už líp?

já byla včera na utz . Všechno je v pořádku a na další mám jít po 20. týdnu. Mrňous to celé prochrápal a jen jednou čutnul nožičkou...asi se mu něco zdálo :grinning: . Akorát fotku nemám, protože jsem si o ní zapomněla říct a nějak jsem čekala, že mi ji vyjedou automaticky jako minule :confounded: . Tak příště budu chytřejší :wink:
21. led 2009 v 11:12  • Odpověz
No já jdu v pondělí ještě na jedno vyšetření a to když dobře dopadne tak se konečně budeme moct snažit. Holky já vám tak zavidím :wink:
21. led 2009 v 11:14  • Odpověz
neboj miši, taky se dočkáš :wink:
21. led 2009 v 11:20  • Odpověz
21. led 2009 v 11:44  • Odpověz
Jindri kdypak nám ukážeš Mařenku? Nějaká fotečka by nebyla?

Holky jsem ráda, že vám to těhotenství tak hezky a bezproblémově (tedy doufám) probíhá. Už se těším na další míma.

Misi tobě moc moc s Aničkou držíme palce, aby jsme měly brzo dalšího kamaráda nebo kamarádku.

Jinak Áňa je pěkný číslo a zkouší jakou mám trpělivost s kojením. Ale je to naše zlatíčko. Jak nás je doma hodně, tak jí každou chvilku někdo pochová. A běda, jak se k ní nikdo dlouho nemá. Asi jsme si na sebe ušili bič :grinning:
22. led 2009 ve 21:22  • Odpověz
22. led 2009 ve 23:39  • Odpověz
Ahoj Bibo, tys tu taky dlouho nebyla, ale chapu, Anicka ma prednost:slight_smile: Divala jsem se na fotky a je to fesanda, asi milacek rodiny, ze?:slight_smile:
No, nase Annicka zatm pekne roste, mame odhad vahy 1600g a uz se sikula pretocila i hlavickou dolu, takze nam dela jen samou radost. Taky uz se na ni moc tesim.
Misi neboj, taky se dockas a urcite to nebude trvat ani tak dlouho, alespon vite, ze to jde a urcite uz to dotahnete az do konce:slight_smile:
23. led 2009 v 10:29  • Odpověz
hodila jsem par fotecek do alba te nasi princezny :slight_smile:
26. led 2009 ve 12:29  • Odpověz
No je krasná :dizzy_face:
26. led 2009 v 17:24  • Odpověz
Jindri ta je rozkošná. Úplná princezna. Tak jen ať vám hezky papá a aby dělala mamince jen samou radost :wink:

Market ty už to máš taky za pár. A Anička má teda už pěknou váhu.
27. led 2009 ve 12:18  • Odpověz
Kremrolko já si až teprve teď všimla, že už máte doma Jakoubka :astonished: :sweat_smile:
Tak moc moc velikánská gratulace. Moc krásný klučina. Musíte být moc šťastní.
Jaky byl porod?
27. led 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jindri, máte nádhernou holčičku, je to fakt puclík:slight_smile: a Kremrolce taky moc gratuluju k Jakoubkovi, kdyby to sem Biba nenapsala, tak si asi ani nevsimnu...Ale taky je moc krasnej, takovy buclaty tvaricky:slight_smile:
Tak lednacci uz jsou na svete vsichni, tak ted uz jsem asi na rade ja,ze? Ale jeste mam chvili cas :slight_smile:
27. led 2009 ve 12:28  • Odpověz
ahoj holčiny :slight_smile:

Jindri; malá je kouzelná :dizzy_face:

Kremrolce taky moc amoc blahopřeju k malému Jakoubkovi...ať roste jako z vody :slight_smile:
27. led 2009 ve 13:14  • Odpověz
aHOJKY TAKY GRATULUJI KREMLOLCE K Malému, taky jsem si toho vůbec nevšimla :grinning:
28. led 2009 v 11:45  • Odpověz
kremrolko....velkáááá gratulace k Jakoubkovi, hodně zdravíčka do života a ať vás moc nezlobí
29. led 2009 ve 20:24  • Odpověz
Krem: moc gratuluji a Jakoubkovi přejeme hodně štěstíčka a zdravíčka do života.
Ať je to usměvavé a hodnoučké miminečko! :wink:

bibova: s papáním máme trochu problém. Mařenka je líná sát, přiložím a v tu ránu je tuhá :grinning: takže ač neradi, musíme dokrmovat UM, mám málo mlíčka :frowning2:

kochanski, markett, misi: děkuji, je to naše pusinka :wink:
30. led 2009 v 16:13  • Odpověz
ja vam ty drobecky skoro zavidim, ze uz je mate u sebe, uz se nemuzu dockat...a Jindri, jak mala spinka v noci?
30. led 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jindri tak dokrmuješ to neva :wink:
31. led 2009 ve 12:31  • Odpověz
Marki neboj však ty ho už budeš mít taky brzo u sebe :wink: Duben je tu coby dup :wink:
31. led 2009 ve 12:32  • Odpověz
ahoj holky
moc děkuju za gratulace!!!!
porod byl dlouhej a náročnej (ale téda né tak jako jaji :sweat_smile: ) v jednu v noci mi prdla voda, kontrakce nepravidelný a malej se narodil 21:20, takže přes dvacet hodin, vůbec jsem se nechtěla otvírat, půl prstu za tři hodiny byl úspěch, takže jsem odpoledne dostala oxytocin pro silnější kontrakce a nějaký pigára pro uvolnění hrdla, no už jsem byla po 20 hodinách prodejchávání kontrakcí a probdělý noci se silama u konce, ale se to nakonec povolilo a mohla jsem tlačit, porod jako takovej už byl paráda, malej byl na pět zatlačení venku :slight_smile:
jindri taky jsme strašně bojovali s kojením po příchodu z nemocnice, malej pořád spinkal, na každý kojení jsme ho museli budit, u prsa vydržel nespat max 5 minut, vypil max 30 ml, no fakt na palici, do toho těhotenský hormony :pensive: on měl dost žloutenku, tak prý jsou ty děti takový hodně spavý
no pak jsme se rozkojili, teď mám zas naopak pocit že by papkal pořád a já už jsem vycuclá do poslední kapičky, ale zatím krásně přibýváme tak snad dobrý :wink:
7. únor 2009 v 17:50  • Odpověz
Kremlolko teda to jsi si teda zkusila :wink: Ale určo to stálo za to ne? :wink:
7. únor 2009 v 19:51  • Odpověz
misi, to víš že jo, je to naše zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz
Tak to je super :wink:
7. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz
No je to smudlinek, je krasnej:slight_smile: A Krem, jsou ty tehotensky hormony hodne silny? Ja vim, ze je to asi u kazdyho jiny, ale ja uz jsem ted dost spatna v tom poslednim trimestru. Ten je pro me zatim asi nejhorsi ze vseho. Nalady mam nahoru dolu, zkratka jako permanentni premenstr. syndrom:( Tak se toho trochu bojim, co se mnou ten porod udela, nechtela bych, aby mala byla ve stresu jeste kvuli me...
7. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz
No holky, tak těch nálad se bojím taky, jelikož já mám nálady normálně a to nejsem těhu a v těhu to tedy semnou bude mazec. možná mě manžel na celích devět měsíců zavře někam do místnosti a bude nosit mi bude jen jídlo :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2009 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.