• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
No, ja jsem se toho bala v prvnim trimestru, ale ten byl aspon co se toho tyce, uplne v pohode, ale ten treti nejak nezvladam, nevim proc:(
8. únor 2009 v 17:58  • Odpověz
No někdo má zase ten první pitomej asi je to indiviuální jako celé těhu :wink: Neboj Marki to bude dobré :wink:
8. únor 2009 v 18:49  • Odpověz
market...každý to má jiné, ale je fakt že šestinedělí je mazec :sweat_smile:
9. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz
no Market, ja tedy diky tomu nestastnenu startu s kojenim, jsem tech prvnich 14 dnu byla doslova v prdeli, pardon ze to tak napisu. Porad jsem brecela a neslo to ovladnout. Taky jsem mela hrozny stavy strachu o malou, fakt jsem nepoznavala sama sebe a manzel byl ze me uz nestastny, nevedel jak me utesit. Ale po tech 14 dnech to preslo ze dne na den, vratil se mi klid a konecne jsem byla schopna se z Marenky radovat. Doufam, ze jsem te nepostrasila, kazda to mame jinak. Me by nikdy nenapadlo, ze to takhle budu prozivat :confused: Jsem spis optmista a flegmatik.
10. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz
Krem: tak to jsme meli podobne, jen me se to nerozjelo. Zadne naliti prsou se nekonalo. Ted uz z toho vedu nedelam. Neco si Mary vezme ode me, neco dokrmime. Dulezite je, aby nan ti drobci prospivali :wink:
Jakoubek je uzasny :dizzy_face: :dizzy_face: jak se mu libi na balonu? To bych taky mohla zkusit s Marenkou, ucil vas to nekdo, jak s nim pohupovat? Nebo jen tak prevalujes sem tam?
10. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz
já taky hlavně kvůli tomu kojení, jestli dost pije, každý 2-3 hodiny ho budit protože pořád jenom spinkal (kde jsou ty časy teď? :sweat_smile: ) až jsem si říkala jestli je to normální a nemůže být nějak nemocný, do toho samá návštěva, doktoři, PA, taky jsem byla z nervama přesně tam kde jindri :slight_smile: jak píše jajinka je to mazec

jindri díky za pochvalu Jakoubka, Mařenka je pěknej buclík, tak jí určitě nic nechybí, z toho že přikrmuješ si hlavu nedělej, já málem přišla o to málo mlíka co jsem měla když pořád v každým letáčku, knížce člověk čte jak je kojení pro miminko to nejlepší co mu matka může dát, tak pak když to nejde se maminky stresují ještě víc

na tom balóně mi to ukazovala PA, ale nic na tom není, dáš na balón plínku, položíš ho na bříško, oni krásně zvedají hlavičku, kolikrát si i pěkně odgrcne, líbí se mu tam víc než když leží jen na dece a můžeš s ním trošku pohupovat dopředu dozadu, ale hlavně jí drž, aby nesklouzla :wink:
10. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz
Krem: jo buzení bylo zajímavý. Vzbudila jsem jí jen tím, že jsem jí vysvlékla, přebalila, jenže taky se často stávalo, že jak jsem oblékla, tak zase usnula :grinning: Nebo se přisála, párkrát zadumlala a už se zase spinkalo :grinning: Ted se budi sama tak po 3 hodinkach, no a tomu sani porad moc neda, ale snazi se :wink: . V noci jsem budit prestala hned zkraje, bylo to k nicemu a to chrni 4 ci 5 hod :wink:
Ja jsem mela chut vsechny knizky spalit, v tehu jsem to hltala, vsude kojeni, kojeni, kojit muze kazda, prikrmy nejdriv v 6. mes.:rolling_eyes: urcite to melo podil na mem stavu.
Balon zkusim, ovsem az mi ho manza nafoukne :wink:
10. únor 2009 v 15:50  • Odpověz
Teda holky, vidim, ze se mam na co tesit. A jinak koukam, ze vam ty deticky rostou, Marence uz je mesic, to je neuveritelny....Holky chtela jsem se vas jeste zeptat, co se tyka tehu. Posledni mesic uz temer nic nepribiram, jen par dkg, tak nevim, jestli je to normalni. Samozrejme me osobne to nevadi, ale trochu se bojim, aby to neznamenalo neco spatnyho s malou. Samozrejme se chci zeptat i dr., ale nechci zbytecne plasit, mozna je to ted ke konci tehu normalni, nevim...
10. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz
markett: z toho si hlavu nedelej, ja nemela plynule pribirani. Porad nic, vaha stejna a pak dalsi tyden jsem mela treba o 1.5kg vic :sweat_smile: pak zase nic a priste ci popriste opet skok nahoru.
Market, nedelej si z toho dopredu hlavu. Stejne to neovlivnis a bude to tak jak to bude :grinning: :wink:
Jojo, leti to. Mi unika, co je za den, kolikateho je, rano se probudime a uz je vecer :grinning:
11. únor 2009 ve 04:15  • Odpověz
Ja jsem prave az doted pribirala zhuba po kile az po dvou, ale ten posledni mesic uz se to nehybe a taky se mi chce casto zvracet. To jsem doktorce rikala a ona mi na to neco predepsala, rikala, ze to muze byt tim, jak mi mala vsude tlaci, ale ze kdybych zvracela nebo mela bolesti bricha, tak musim okamzite prijet. No, tak zatim se drzim. Uz se tesim, az bude po porodu, jsem z toho vseho uz takova nervozni...
11. únor 2009 v 11:23  • Odpověz
markett... s tim pribiranim si opravdu hlavu nedelej :wink: noo nám už bude měsíc v nedělí, letí to děsně
11. únor 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahojky holčiny

Market neboj, já taky poslední měsíc nic nepřibrala. No on to sice byl 7. měsíc, ale někdy to tak bývá, že ke konci nic nepřibereš. S tím si hlavu nelam. A někdo mívá nevolnosti na konci těhu. Taky nic neobvyklého. Může to být taky trochu nervozitou. Blíží se ti to pěkně.

Jindri Mařenka je nádherná. Teď mi teprve došlo, že jste od nás přesně dva měsíce. Taky 11. :grinning:

Krem Jakoubek je taky moc pěknej klučina a hezky cvičí na míči :wink: A ten porod jsi si teda taky pěkně užila.

Jaji Tomáškovi to v té červené dece sluší. Já nevím proč, ale těm klukům ta červená prostě sekne. Lukáš ji má jako jednu z oblíbenějších barev, ještě žlutou.

Jinak my jsme teď docela v pohodě. Zítra se dozvíme, jak přibíráme. Doufám že tam bude aspoň 400 g. Krásně a nahlas se řehníme. Prostě paráda.
11. únor 2009 v 18:07  • Odpověz
Holky diky, asi uz fakt moc plasim, ted jsem jeste mela nejakou virozu, porad se mi chtelo zvracet a mala se uplne prestala hybat. Nemohla jsem celou noc spat, byla jsem uplne na nervy a rano jsem byla pripravena volat doktorce. Jeste jsem do ni trochu stouchala a premlouvala ji, at se trochu pohne, ze mamka ma strach. No, tak se tam trochu zavrtela aby se nereklo, ale probudil se az kolem 10. To bylo predevcirem a od vcerejska, kdy uz mi je o dost lip tam sebou zase vesele mele. Asi ji taky chudince nebylo dobre, tak to chtela asi zaspat...
Bibo, vy uz mate uplne velkou slecnu, co? Me prijde, ze uz je to hrozne davno co se narodila:slight_smile:
13. únor 2009 v 11:53  • Odpověz
Market: oni se už mimčo méně hýbou, protože mají málo místa :wink: ale vím, co to je za obavy, když o sobě delší čas nedají vědět. Užívej poslední dny "svobody", hezky spinkej, měj nožky nahoře a odpočívej, za chvíli příjde největší kotrmelec v životě :grinning:
13. únor 2009 v 16:06  • Odpověz
Bíba: Anička je nádherná holčička, na té poslední fotce je přímo k sežrání :grinning:
Mařenka se ale narodila 8. :grinning: :grinning:
koukám, že šátkuješ? Byla jsi někde, kde tě naučili vázat a co máš za šátek, pevný či elastický. Já pořád rozvažuji který nebo jestli nepočkat a rovnou nepořídit nosítko Ergo.
13. únor 2009 v 16:11  • Odpověz
Jindri tak to jsem nějak popletla :sweat_smile:
A k sežrání Anička opravdu je. Hlavně po ránu, když se řehní na celé kolo.
Šátek máme elastický a na kurzu jsem nebyla. K šátku jsem dostala brožurku, kde je všechno krásně popsáno a podrobně rozkresleno. Podle toho jsem se naučila kříž s kapsou a po bytě v nosím Áňu na Budhu. Ještě jsem zkoušela pár úvazů, ale tyhle má Anička nejraději. Nemůžu si ho vynachválit.

Market to ti věřím, že jsi byla vyděšená. Která by nešílela. Hlavně že je malá v pořádku a ty taky.
A hrozně rychle to všechno utíká. Mám pocit, že jsem se jen otočila a Aničce už jsou 3 měsíce. Chce to užívat si každou chvilku. I když třeba zrovna řvou a jsou mrzutí.
13. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jindri teď jsem zkoukla fotky. Mařenka je nádherná holčička. Ty růžové šatičky vám teda s Aničkou závidíme :wink: A to hluboké zamyšlení :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
Biba: a víš, že v Aničce vidím trochu Mařenku? :grinning: :grinning: No povedly se nam holky, viď? :grinning: :wink:

Taky si ti vaši drobkové cumlají prstíky? Mařenka skoro pořád, hlavně se tím uklidňuje, když jí něco trápí. Začala jsem jí dávat dudlíka, ale toho má jen chvíli, vyplivne a zase si narve nejmíň 3 prstíky do papulky :sweat_smile: Nerada bych, aby jsme s tím měly v budoucnu problém :confused: Ale ona ty své ručičky přímo zbožňuje! Už na porodním sále, v prvních minutách života si je dumlala :grinning:
13. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz
No, je pravda, ze se vam ty holky fakt povedly, jsou to princeznicky, takovy veliky kukadla a krasny vlasky. Uz se nemuzu dockat az tu nasi malou taky uvidim:slight_smile:
14. únor 2009 v 16:10  • Odpověz
Tak koukám nikde nikdo. Asi je každáve své diskuzi. Aspoň to naše téma takhle posunu zase dopředu :slight_smile:

Markett ty už to budeš mít za pár. Vlastně už to může přijít kdykoli :wink:
5. bře 2009 v 16:15  • Odpověz
Jo jo Markétce se to už blíží :slight_smile:
5. bře 2009 v 18:05  • Odpověz
No holky to jsem rada, ze se tu taky nekdo nekdy objevi...Jj, nam uz se to blizi, ale snad se stihnem jeste pristi tyden prestehovat, rada bych male aspon stihla nachystat postylku:slight_smile:
6. bře 2009 v 17:02  • Odpověz
Teda Market ty jsi teda odvaz se stěhovat na poslední chvílku. A v nejhorším případě tu postýlku nachystá manžel :wink: A jak se jinak cítíš?

Misi a co vy? Zdravotní problémy už jsou pryč?
7. bře 2009 v 15:14  • Odpověz
No, tak dvakrat odvazana z toho nejsem, ale uz se neda nic jinyho delat, nemuzeme dyl cekat, takze ted balim a balim, rikam si, ze mam aspon fyzickou pripravu k porodu:slight_smile: A nevypada to, ze by to male nejak vadilo, ten telocvik, klidne si dal hovi v brisku a vetsinu dne stejne prospi:slight_smile: A co vy Bibo, jak se mate? Co Anicka, co uz vsechno umi? Dohnala tech 7 tydnu co ji v brisku chybelo?
7. bře 2009 v 16:38  • Odpověz
No my se máme fajn. Anička to ještě nedohnala, chvilku to bude trvat. Ale cvičíme vojtovku a snaží se. Už se směje nahlas. A nejradši má zrcátko na hrací dece. Pořád si s ním povídá :grinning:

Tak ať vám to stěhování dobře dopadne a hlavně v klidu :wink:
7. bře 2009 v 17:40  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Market tfuj tfuj tfuj, at ti porod dobre bezi, jeste chvilinku a uz si Anicku pochovas.

Mařenka už je úplně jiné miminečko, všechno pozoruje, nejvíc mě :grinning: , usmívá se a brouká si :dizzy_face: Miluje hrazdičku a pokud má publikum, celá se rozpohybuje, víská, no úplná paráda. Pokaždé se nachechtám :grinning:
16. bře 2009 v 06:59  • Odpověz
Jindri , Mařenka je krásná :grinning: Má nádherný kukadla. A nejlepší je ta fotka, kdy ukazuje paroháče :grinning: :grinning: :grinning:

Jaji, Tomík má nádherný úsměv :wink:

Market držím palce, aby jsi měla bezproblémový porod.
17. bře 2009 v 18:43  • Odpověz
Ahojte holky, tak nakonec asi budu dalsi prenasejici...prvni termin mame v nedeli, ale vubec nic se nechysta, takze pokud do uterka, kdy je druhy termin neporodim, tak mi to budou vyvolavat, asi..ach jo
26. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz
tak jestlipak už je Anička na světě? :slight_smile:
2. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
koukám že lucy už ví že čekají holčičku, toto letí
moc gratuluju a máte vybrané krásné jméno :wink:
2. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.