• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
autor
čaooo
taky jsme te´d objevila, že Lucy čeká holčičku a má termín na můj svátek :grinning:
teda zářijovky je tu nějak přeholčičkováno :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

market: gratulejšn k Annče :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahojte holky, tak to mam za sebou, porod byl dost hrozny, dva dny mi to vyvolavali a nakonec se poradny kontrakce rozjeli az mi dali epidural. Teda bolesti jsem mela sileny i pred tim, ale monitor nic nenameril,bylo to fakt sileny, pripadala jsem si jak hypochondr, ale nakonec se nam 2.4. v 17:25 narodila krasna dcerka Annicka, mela 3000g a 48cm. Je to takovy nas skritek. Je moc hodna, jen je to obrovsky jedlik, kojime zhruba kazdou hodinu nekdy i kazdou pulhodinu a to i v noci, tak doufam, ze se to casem upravi, ale hlavne, aby mala prospivala. Dnes tu byla doktorka a rikala, ze je moc sikovna, tak mam radost. Jinak jediny co je blby, jsou ty pocity sklicenosti a uzkosti, ae verim, ze i to se spravi a zacnu si materstvi opravdu uzivat...
7. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
markettt...jůůů gratulace k Aničce :wink: Neboj to kojení se upraví a ty nálady taky, já jsem byla jak na horské dráze, hlavně Tomík ze začátku hooodne brečel
7. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
Markét taky gratuluju, jj je to mazec, u nás hlavně ty první 3 týdny, pak už to šlo
raduj se z holčičky, ješě jednou moc gratuluju!!!!!! a až budeš mít chvilku hoď nám sem nějakou fotečku :wink:
7. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
Market moc moc velikánská gratulace k Aničce :slight_smile:
Je to nádherná holčička a určitě vám bude dělat jen samou radost. To kojení se srovná a ty nálady jsou v šestinedělí běžné :wink: . Koukám, že vám je to oblečení trošičku větší :grinning:
A jak tak čtu, tak porod jsi si teda pořádně užila. Hlavně že jste obě dvě v pořádku.
9. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
Krem Jakoubek se už krásně směje. To jsou ty nejhezčí fotky, co? :grinning:

Jáji koukám, že si ty srazíky pěkně užíváš :grinning: V tomhle počasí je to nejlepší, vyrazit někam na sluníčko.

Klárčo teda Daník je pěkné kvítko :grinning: :grinning: :grinning: To už moc klidu nemáš co?
9. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
Market: Anicka je nádherná, gratuluji! :slight_smile: Přeji ji hodně zdravíčka a veselou náturu :grinning:

Jaji: Tomík je krásný chlapeček, moc hezky se směje :wink:

Holky máme doma špagetku :grinning: Mařenka přibírá spíš méňě, zato to všechno dává do délky. Dr mi minule říkala, že má velká chodidla, že to bude holka dlouhán :grinning:
Teplé počasíčko je fajn, chodíme ven 2x denně, odpo na pořádné vejšlapy, abych něco shodila. Jsem jak buřt! :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning:
15. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
Marki velká gratulace k malé :slight_smile:
15. dub 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
bibo: vůbec jen když spí :dizzy_face: :grinning:
18. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
holky nějak to tu zamrzlo :slight_smile:
misi koukám 8 tt :confused: gratulujeme a držíme pěstičky!!!
29. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahojky jo jo, asi má každej nějaké starosti a zapoměl na tuhle diskuzi :slight_smile:

Kremrolko díky za gratulaci a ještě víc za ty palečky potřebujeme je :wink:
29. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
A jak se daří vám?
29. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
určitě to tentokrát vyjde :wink:
ledňáčci jsou zlatíčka, termín koukám vychází 16., Kuba je 18. ledna :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
Kom gratulace malému k roku ani mi nedošlo, že to tak letí :astonished:
29. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
máme trochu zdravotní porblémy (už tři týdny má malej takový krvavý nitky v kakání) a nějak se neví příčina (nejspíš alergie na kravský mlíko), ale jinak je moc spokojenej, hodnej, přibejvá až nadstandartně, tak snad to nebude nic vážnýho
29. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
Jsem doma na neschopence od středy to jsme měly už i srdíčko za 14 dní nás čeká další kontrola a doufám, že už dostaneme i knížku :slight_smile:
29. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
Jé tak to může být tá alergie , kámoška tou malého měla taky a po roce to zmizlo.Né tá krev, ale tá alergie :wink:
29. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
A co Luci, kdy má vůbec termín?
29. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
tak to je super, gratuluju k srdíčku :dizzy_face:
musím letět malej si mě žádá :slight_smile:
29. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
Jasan , tak zatím :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
misi...hihi by ses mohla trefit na 15.1. bysme měly dítka o rok :grinning:
29. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
No to by byla sranda kdyb to vyšlo stejným datumem, uvidíme kdy bude chtít vykouknit ven :grinning:
30. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
Misi: co to vidím ... moc gratuluji a držím palečky, ať jde vše jak má! To mám radost, že se zadařilo :wink:
17. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Díky a ty palce držte pořádně :wink:
18. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
misi koukala jsem do albíčka :frowning2: moc držím na zítra palečky!!!
16. črc 2009 v 16:29  • Odpověz
Kremlolka díky moc, doufám že se to v pondělí rozsekne :wink:
18. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
Holky tak už mám veškeré výsledky z plodovky jsou v pořádku :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
gratuluji lucy k Vanesce, je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

misi koukám, že malá má nějaké komplikace se srdíčkem :frowning2: to je mi mic líto :frowning2: snad to nebude nijak vážné a operace nebude potřeba až se narodí
12. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky kremrolko operace se nebojíme horší by bylo kdyby jsme se k ní vůbec nedostaly :unamused: Musíme čekat a čekat.

Gratuluji Lucy k holčičce :wink:
13. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.