• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
autor
čauky, to je šílený Šárky Ellča oslavila včera už první rok :sunglasses:
Dandovi táhne na 17. měsíc a příští víkend oslavíme 2 roky od svatby

a koukám misicka se už přehoupla do druhý poloviny těhu :dizzy_face: snad už to bude ta šťastnější část
13. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahojky letí to letí dneska začínáme šestej měsíc a doufám, že už teď to bude jen samá radost :wink:

Jinak Elči vše nej k prvnímu roku :slight_smile:
13. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
Mišičko moc Ti držím palce, nemáte to tedy jednoduché, jen co je pravda. Stopro věřím, že bude vše v pořádku. Malá je určitě stejná bojovnice jako maminka :wink:
14. zář 2009 v 17:19  • Odpověz
¨Děkujme, ¨

máme všude tolik podpory, že by to ani jinak nešlo než , že to vyhrajem :wink:
15. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
kuk,
mám drb PetraK. čeká na začátku roku miminko :grinning: :sunglasses:
dlouho se neukázala ani na beremku
2. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ju tak velká gratulace to možná budeme mít podobně :wink:
3. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahojky holky, tak nové info o nás

Ráno na štitné žláze jsme dopadly dobře, porodem přestanu brát prášky a mělo by to být Ok :wink: Horší to bylo na kardiu. Srdíčko už je pěkně velké takže už tam jde všechno krásně vidět a jak poslední dvě sezení říkala, že se to vyvijí dobře tak tentokrát to byla pěkná podpásovka , kterou jsme nějak už nečekaly a srdíčko nám stagnuje a tá druhá půlka je strašně zúžená , takže říkala že po porodu se to skoro na 100% ucpe neboli sroste. Takže co to pro nás znamená, v pondělí si budeme volat tady k nám do porodnice kde si nás už převezmou a budou nás sledovat a domluvíme se na porodu atd....Domluvily jsme se , že tedy budeme rodit tady v Brně jelikož s tou Prahou by to bylo moc složité. Hned jak se malá narodí tak té doktorce zavoláme a ona nám malou přijede zkotrlovat a podle toho v jakém stavu tedy bude to srdce tak se rozhodne jak dál. Takže nás při nejmenším čekají kapačky na roztahnutí cév nebo co a v tom horším což říkala, že to klidně může být tak operace :unamused: Ale to by nám kočku převezly po porodu do té Prahy a my tam jely za ní. Včera jsem pořád brečela a dneska mi taky není moc OK-. Ještě , že odpo jdeme na muzikál n a Bídníky tak přijdu na jiné myšlenky. Je mi princezny moc líto, že už přijde do života a bude to mít komplikované jen doufám, že to všechno její srdíčko zvládne a ani nechci myslet na to nejhorší. Už to chci mít za sebou, už ať je Leden :wink:
7. lis 2009 v 08:19  • Odpověz
Jé Kom to je krasný :wink:
22. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
misi gratuluju k narození Verunky a moc držím pěsti ať vše dobře dopadne a máte malou brzy u sebe doma!!!
věřím že to musí být hodně náročný, ale vydrž, ona ti to beruška vynahradí :wink:
9. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
Děkujeme :wink:
10. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahoj Mišičko, moc gratuluji k Verunce. Ať je zdravá jak řípa a roste do krásy. Koukala jsem do albíčka je moc krásná :wink:
22. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
Tedy ženy, tady to žije :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz
Ivi...no to víš :slight_smile:) koukám že i Jindri je těhulka :dizzy_face:
6. říj 2010 v 17:51  • Odpověz
Ahoj Jáji :wink:

nj jiné starosti :slight_smile: ale mohly bychom to tady opět trochu rozvířit. Asi pošlu holkám odkaz .. co takhle soukromá a uzavřená diskuze? Bez čmuchalů?
7. říj 2010 v 09:12  • Odpověz
Ivi...klidne muzem do soukrome :slight_smile:) dneska jsem zrovna byla se Šárkou, Klárou a Martinou v herně :slight_smile:) děti byli super :slight_smile:)
7. říj 2010 v 18:15  • Odpověz
ahojky holky , po dlouhé době se ukazuju a potvrzuji drb :slight_smile: od komtesky že se nám 2.2.2010 narodila u apolináře v praze holčička Nikolka:slight_smile:) koukám že tady se to taky o pár miminek rozrostlo:slight_smile:
26. bře 2011 ve 22:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.