• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
ahojte holky, jak se vám daří?
Mam dotaz - jsem druhý měsíc bez HA. První cyklus přišla MS po 32 dnech, ale podle testů byla zřejmě bez ovu. Kdy mám vlastně teď začít testovat, jestli ovu už je nebo není? :unamused:
Meggi, tak ještě chvilku vyčkej, zkus znova testíky a když nic, zajdi k mudr. Ale samo že přeju // :slight_smile:
24. zář 2007 v 16:34  • Odpověz
ahojky holky, já jsem žádný ovulace neřešila, prostě jsem čekala, jestli to vyjde nebo ne, jen naše štěstí bylo, že se nám to povedlo hned po ukončení braní HA po 8 letech. Ovulaci bych asi řešila až po delší době, ale ve vašem případě bych se asi šla informovat k dr., když na M čekáte tak dlouho (spíš nečekáte, co :wink: )
24. zář 2007 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky holky,
breberko moc gratuluji musí to být úžasný pocit :wink:
Tak my budeme muset taky aspoň tři měsíce počkat. Začala jsem se léčit našel se nějaký problém o kterým jsem teda věděla, ale pořád jsem si říkala, že to bude v pohodě, ale není. Tak doufám, že snad na Vánoce by jsme mohli.

Mějte se krásně papa
25. zář 2007 v 07:46  • Odpověz
Breberko moc veliká gratulace :slight_smile:
Meggi tobě držím palečky :wink:
Petul ať ti to dobře dopadne. Tři měsíce utečou jako voda. A pak hupky dupky na snažení :grinning:
OVU moc neřeším. Sice si měřím teplotu, ale tím stresem před svatbou to mám celé nějaké rozházené, takže se stejně nedá dopředu přesně určit kdy přijde. Prostě budu sázet na častější milování a doufat :wink:
25. zář 2007 v 09:31  • Odpověz
Díky moc holky, myslíte si že už by dr.mohl něco zjistit??Chci k němu jít zítra!!
25. zář 2007 v 09:33  • Odpověz
Meggi10, překpokládám, že by to zjistit už mohl, přeci jen už máš delší časovou prodlevu. Jak říká můj novomanžel: "Hlavně se neřeš babskýma řečma a na všechno se ptej doktorky" - něco na tom bude - každá jsme svým způsobem jiná, ne :wink:
25. zář 2007 v 10:02  • Odpověz
No když jsem to počítala byla bych asi ve 3.týdnu, tak nevím :unamused:
25. zář 2007 v 10:10  • Odpověz
Meggi moc bych ti to přála, ale aby jsi nebyla zklamaná. Ono 34 dní ještě není moc. Dala bych tomu ještě pár dní. S tím nic nezkazíš a nejpozději příští týden bych letěla k dr. Ty testy můžou klamat, nejsou neomylné, ale zkusila bych třeba ještě jeden
25. zář 2007 v 10:16  • Odpověz
říkám si že to může být tak i tak, mám 5 dní spoždění, tlaky v podbřišku ale testy negativní :frowning2:
Tak aspoň mi třeba vezme krev, a zjistí mi to podle krve, ať pak nejsem v takové nejistotě!!
25. zář 2007 v 10:21  • Odpověz
Je fakt, že budeš mít klid a jistotu
25. zář 2007 v 10:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se k vám s dovolením přidávám. Ač jsem to nějak nepředpokládala, tak jsem po svatbě vysadila HA a už se snažíme :grinning:
25. zář 2007 ve 14:44  • Odpověz
Čau kočiny...koukám, že naše diskuze na BRMS Září 2007 pomalu upadá a tady se to rozjíždí ve velkém :wink: . Inu, přirozený vývoj.
My jsme měli doma vážný pohovor hned v neděli po svatbě na téma potomstvo. S drahouškem už otcovské hormony nějak šijí, takže se mě hned ptal kolik mám ještě bobulek a když zjistil, že jsem si chvíli před svatbou vyzvedla nové balení HA, tak hned pravil ať ho vyhodím. Ani by mě nenechal dobrat platíčko horlivec jeden :sweat_smile: . Teď jsem ale měla nějaké zdravotní problémy a brala antibiotika, takže stejně počkat ještě chvíli musíme. Ale mohl by to být pěkný dárek k Vánocům... :wink:
25. zář 2007 v 15:03  • Odpověz
kochanski: tak to si taky říkám o tom dárku k vánocům :slight_smile:
Jinak jsem taky z beremese a svatbu jsme měli 7. září
25. zář 2007 v 15:50  • Odpověz
Ahoj Lenko, já se taky vdávala 7.9. :grinning:
Koch to víš chlap když se rozhodne, tak většinou teď a hned :grinning: :grinning: :grinning: Petr mě taky tak trochu drtí tím koukáním na břicho a narážkama. Jestli nepřestane a nebo brzy nebudu těhu, tak ho brzo zabiju :angry: . No trochu přeháním, ale jsem teď nějaká nervozní z práce a on mi prostě, doufám že nevědomky, deptá. Holt má pocit že mu něco utíká
25. zář 2007 v 18:00  • Odpověz
Cau holky, tak ja vas s dovolenim budu taky cas od casu sledovat. Kochanski, tebe si pamatuju z diskuze 15.9. z BRMS, vid? Ja mela ten slavny den taky ten vikend. :wink: S tema Vanocema bych to taky nejak brala podobne, ale zatim nastupujeme (ted uz s manzelem) tak nejak zlehynka..Nepripoustim si, ze bych moh´ bejt nekde nejakej problem, takze proc kvaltovat a delat si stresy.. Tak zatim zdarec a at vam to vsem jde a jednou prijde den..! :grinning:
25. zář 2007 v 18:24  • Odpověz
ahoj
taky z BRMS
svatba 22/9
antikoncepce dobrána
jdeme na to :grinning:
25. zář 2007 ve 20:11  • Odpověz
Hurááá do toho :grinning:
25. zář 2007 ve 20:30  • Odpověz
Tak skoro všichni z BRMS. My jsme měli svatbu 8.září
Taky bych ti přála dostat takovej dáreček k vánocům. No to by byla nádhera. Moc doufám, že to bude všechno v pohodě.
Hezký den papa
26. zář 2007 v 08:41  • Odpověz
Holky tak dnes jdu na vyvolávačku :cry: :pensive:
Ms nikde, testy negativní, jsem 35DC, spoždění 6 dní :unamused:
26. zář 2007 v 08:59  • Odpověz
Ahojte holky,
jestli se můžu taky přidat...Jsem taky z brms..Svatba byla 22září a prášky neberu od května........A zatím čekáme a čekáme.... :frowning2:
26. zář 2007 v 09:19  • Odpověz
denisa: tak jednak gratuluji ke svatbě...a jednak - neděs mě :sweat_smile:
26. zář 2007 v 10:13  • Odpověz
Xaverov, jj pamatuješ si mě dobře :slight_smile: . Ale že nám na ten víkend vyšlo počasí co :slight_smile: ?
Meggi; ty hormony s naším tělem někdy pěkně mávají co? Ale určitě to bude dobrý.
Denis; neboj zatím to zkoušíte jen pár měsíců. Třeba Vám taky vyjde vánoční dáreček :wink: . Většinou lékaři přistupují na nějaká další řešení až po neúspěšném ročním snažení, takže vy máte ještě 3/4 roku k dobru a určitě se zadaří.
Já se stále utěšuji tím, že až vyadím, tak snad problémy nebudou a do roka otěhotním. A když ne, tak vím že existuje několik dalších řešení....konečně, vždyť i můj synoveček je ze "zkumavky" :wink: .
26. zář 2007 v 10:17  • Odpověz
koch:No mává to se mnou těžce, člověk věří v těhu ale není z toho nic!!! :cry:
26. zář 2007 v 10:18  • Odpověz
Tak, tak, děsení a strašení přísně zakázáno :wink: Denisa a Meggi,jednou to přijít musí. A měly jste někdy předtím nějaký gyn. problémy?
26. zář 2007 v 10:23  • Odpověz
Já nikdy nic, jen mě mate že první dva cykly jsem měla MS přesně a teď už 6 dní spoždění!! :unamused:
26. zář 2007 v 10:24  • Odpověz
meg; to ti věřím, že to musí zamrzet :frowning2: . Ideální bude, když se teď nějak pořádně odreaguješ....dělej to co tě baví, někam si s manžou vyražte a snaž se na mimi nemyslet. Vím, že se to lehce řekne a srdíčku hůř poručí....ale právě díky vlastní setřičce (mimi se jim povedlo až na čtvrtý pokus umělého oplodnění) vím, že čím víc člověk chce a upne se na to, tím to jde hůř :frowning2: .
26. zář 2007 v 10:25  • Odpověz
Cau Kochanki, no pocasi byl naprostej zazrak!! Meli jsme to venku v zamecky zahrade se vsim vsudy (pripravena hudba, aparatura, kvetin. vyzdoba..), takze pocasi pro nas bylo naprosto zasadni a na nic jinyho jsme tesne pred svateb.dnem nemysleli.Na netu se predpoved pocasi menila behem jednoho dne asi 4x, takze nezbyvalo nez doufat. Vsechno bylo ale naprosto pohadkovy a touto cestou bych chtela moc podekovat nekomu nahore, ze to tak krasne zaridil :slight_smile: Je mi jasny, ze je tohle mimiserver, ale jeste se zeptam , jak se svatba vydarila tobe?Asi taky dobry, vid?
26. zář 2007 v 10:30  • Odpověz
Nazdárek, to já nikoho nestraším :wink: jenom konstatuji můj stav po vysazení :grinning:
Já nikdy problémy neměla žádné, vždy menstruace šla přesně a dokonce i ted po 9letech když jsem vysadila HA mi to chodí po 28-29dnech...
Jinak je vše OK....
Spíš si myslím, že to může být i stresem..vždyt to znáte sami..stres jaký je okolo svatby...
Ale je fakt, že pokud do prosince neotěhotním, budu vysílat varovné signály :grinning: :grinning:
26. zář 2007 v 10:32  • Odpověz
Megi, jak to myslis, prvni dva cykly (sorry, jsem tu zacatecnik), jakoze prvni po vysazeni antikon.?
26. zář 2007 v 10:32  • Odpověz
koch:uvidíme, on když ten mimís nebude teď tak snad co nejdřív :wink:
26. zář 2007 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.