• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Denisa: tach to jooo, no faktoru tam vazne muze byt mraky, ale to je zvlastni, protoze podle toho, co jsi napsala, ti to tam dole klape dobre
:wink: . Ten pristi rok bych se spis mozna misto varovnych signalu zacla pro zmenu zamerovat na manzelova seminka :grinning: Ale je fajn, ze to beres jeste s nadhledem, ja taky a to jsme jest nezacli. :grinning: Ale jestli na tyhle stranky budu chodit nekolikrat tydne, tak mne moje lezernost asi brzy prejde a stane se ze mne znasilnujici hysterka..
26. zář 2007 v 10:41  • Odpověz
Deni, tak se na to musí :grinning: .
Xaverov, tak to věřím že jsi dala možná i na modlení ne :sweat_smile: ? Ale hlavně, že Vám všechno krásně vyšlo. I nám to krásně klaplo. Obřad byl v krytém zahradním altánu sousedícím s růžovou zahradou zámku a popravdě jsem se taky trochu bála, aby nebyla nějaká hrozná zima,. protože by mi tam svatebčané nejspíš zmrzli. Ale počasí bylo krásné, akorát na svatbičku...dokonce i sluníčko na focení vykouklo. Zatím stále čekám na fotky od profíka a jak budou, hned je hodím do alba na brms. Ale teď už musíme přestat bojkotovat mimi téma, nebo nás holky vyhodí:grinning: .
26. zář 2007 v 10:47  • Odpověz
Tojo, dole mi to funguje dobře :grinning: :grinning: :grinning:
Chce to brát zatím v klidu..Přece jenom jsou to 4 měsíce, u každého je to jiné, někdo otěhotní hned, někomu to trvá déle, ale jak říkám, pokud se to do prosince nepovede, budu vysílat varovné signály a začínat podnikat jiné kroky...
Moje dvě kamarádky otěhotněly, tak jedna po půl roce a ta druhá po 13měsících ...a dneska mají obě dvě krásné holčiny....Nebojte sa, ono to půjde!!!!
26. zář 2007 v 11:03  • Odpověz
autor
a jéjééé koho to tu vidím Koch :grinning: no téda to bude vánočních překvápek
26. zář 2007 v 18:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se po delší době taky hlásím...Tak nějak jsem si to miminkovský téma musela v hlavě trochu srovnat...přece jen se toho u mě za poslední rok událo trochu dost....holky ze září chápou :wink: ...No ale utvrdila jsem se v tom, že mimčo bych moc chtěla...
Před svatbou jsme OVU prošvihli...čemuž se asi nikdo ani nemůže divit, protože ten stresík byl dost značnej, takže na nějaký tulení nebyla fakt chuť, takže teď to vlastně bude první cyklus "naostro"...tož jem zvědav...Každopádně nepředpokládám, že to půjde snadno, i když na prohlídce u Dr. bylo všechno OK, dle teploty OVU probíhá, cykly jsou pravidelné....mám strach ze svý pitomý palice...bojim se, že se na to plození upnu a to bude v háji... :unamused:
27. zář 2007 v 09:09  • Odpověz
Jo - ještě jedna věc...hodně jsem teď kvůli svatbě zanedbávala naší snažilkovskou tabulku
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=58862
...takže prosím všechny, které chtějí něco doplnit/změnit, napište mi do IP...nemám sílu a čas prolítávat všechny příspěvky z dřívějška...Dík !
27. zář 2007 v 09:17  • Odpověz
Kom, no nevím nevím...já bych nejradši otěhotněla tak koncem května, abych ještě stihla taneční soutěž a taky výlet do Irska za kamarádkou :grinning: . Hezky jsem si to naplánovala :dizzy_face: .
Sari neboj, to půjde :wink:
27. zář 2007 v 09:41  • Odpověz
Sari Sari takovouhle absenci, to teda nevím jestli ti to budeme tolerovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak my se snažíme a snažíme a doufáme. Možná je štěstí, že je teď v práci dost velkej fofr a já se na to pořád neupínám. No myslím na to dost často :sweat_smile: , ale přeci jen míň než
27. zář 2007 v 09:42  • Odpověz
koch - no jo - já taky evím, ak to stihnout :grinning:
tak abych v zimě mohla na lyže, v létě oslavit 30 ....
ne - dělám si prču - tohle má jasnou prioritu :wink:
27. zář 2007 v 09:57  • Odpověz
Teda holky :angry: Já budu ráda když to stihneme před mojí 40 :sweat_smile: Přiznávám, že potom bych už to asi vzdala.
27. zář 2007 v 10:02  • Odpověz
Ahojky holky, tak se musim svěřit se svými obavami. Nevim proč, ale neustále mě trápí představy a sny o tom, že jsem o mimi přišla - nechápu proč, protože jsem naprosto zdravá. Neměla jste s tím nějaká taky zkušenost (bibova...)? Přitom nendělám nic, co by nás mělo ohrozit - přeci jen 1. mimísek. :sweat_smile:
27. zář 2007 v 10:16  • Odpověz
Veru, tak takovýhle myšlenky rychle z hlavy ven !!! Vše je v pořádku, mimískovi se daří dobře, takže klídek !!!!!!
Bíbo, neboj, do tý doby stihnete 2 děti :wink:
Koch, dobrej plán :grinning: :grinning:
27. zář 2007 v 10:20  • Odpověz
Sari nestraš :astonished: Já už takhle mám obavy, že když se narodí holka, tak Petr bude chtít ještě kluka
Veru s tím zkušenosti nemám, ale já byla hrozně mladinká, když jsem byla těhu. Hlavně si z těch snů nic nedělej. Je to jako u svatby. Taky jsme měly všechny sny jak se vše zkazilo a zbortilo atd. No a nakonec to všem krásně vyšlo :wink:
27. zář 2007 v 10:28  • Odpověz
Jojo bibova, to je naprostá pravda, mě se jednou zdálo, že jsem se vdávala v šílených hadrech a pomalu na mě všichni zapomněli a nakonec to bylo super :grinning:
27. zář 2007 v 10:30  • Odpověz
Tak vidíš, bude to dobrý. Ono se říká, že sny ukazují vlastně takový opak. Aspoň myslím :sweat_smile:
27. zář 2007 v 10:32  • Odpověz
autor
breberka: obavy hoď za hlavu nebo budeš mít vystresovaný mimi a to přeci nechceš, čím větší pohoda tím pohodovější dítě :wink:
1. říj 2007 v 11:56  • Odpověz
Komteska, já vím, ale už je to lepší! je pravda, kdybych nečetla některý články v časopisech, tak mě to ani nenapadne. :wink:
1. říj 2007 ve 12:41  • Odpověz
Mě se taky někdy zdají ůplně hrozný sny. V nich se promitá spíš obavy a věci z čeho má člověk strach atd. To je ůplně normální, jen se to musí pořád brát jako sen a nezačít v to věřit. Já podle snů jsem už měla svatbu několikrát a pokaždé dopadla ůplně otřesně jednou jsem ji i zrušila, ale teď se tomu směji

:grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2007 v 16:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme měli svatbu 1. září a hned jsme se začali snažit. Nevyšlo to, ale poslední dny mi je hodně špatně od žaludku každý dopoledne, chodím často na záchod, bolí mě prsa a tak. Myslíte, že to může být miminko? Mám obavu, jestli si to všechno nenamlouvám, ale ¨myslim, ze ne. Ovulaci jsem mela asi minule pondeli, takze na testu to asi jeste zjistit nejde, ze? Jsem taková nedočkavá:slight_smile:
5. říj 2007 v 09:27  • Odpověz
Market ta nedočkavost je normální :wink: . Budu ti držet palce, aby ti to vyšlo. Někdo může cítit těhu docela brzo a někdo to nepozná. Je to individuální. Já měla takhle minulý měsíc pocity, že jako by mohlo. Nokonec to bylo vše jinak a mrcha se dostavila. Tenhle měsíc jsme se docela snažili, tak uvidíme. Ale já měla ovu teprve před třemi dny. Tak si budu muset ještě počkat pěkně dlouho :frowning2:
5. říj 2007 v 10:07  • Odpověz
No, ja mam prave strach jestli uz to nemam vsechno psychicky:slight_smile: Ale tak uvidime, myslim, ze se taky snazime dost. Nekdy pristi tyden si udelam test a pak napisu, jak to dopadlo:slight_smile:
5. říj 2007 v 10:19  • Odpověz
Budu ti mooooooc držet palečky.
A i kdyby to nevyšlo, nevěš hlavu. Jednou se to povede. Já se na to snažím moc nemyslet. Aspoň jsem začala zobat kys. listovou a jeřáb.
5. říj 2007 v 10:43  • Odpověz
Děkuju:slight_smile: No, já to taky nechci dramatizovat, jsem mladá, podle doktorů i zdravá, takže asi jen musíme počkat, až bude ten správný čas. Každopádně se ozvu, jak jsem dopadla. A tobě taky držím palce, ať se brzo dočkáš:slight_smile:
5. říj 2007 v 10:51  • Odpověz
Market jak psal Bíba je to individuální. Někteří takové stavy před těhotenství mají a jiní třeba moje kamárádka do druhého měsíce vůbec nic nepoznala jen se jí nedostavil menses tak šla na gindu a tam jí řekli , že je v tom byla z toho paf , protže neměla sebemenší podezření. Ono chce na to nemyslet a nechat tomu volný průběh. No ono se to dobře radí, ale asi hůř uskutečnuje.
Kažopádně bych ti přála aby se ti to podařilo.
7. říj 2007 v 11:17  • Odpověz
Ahojky
Market tak jak to s tebou vypadá? Už jsi si dělala testík, nebo přišla mrcha?

Misi nemyslet na to jde pouze v případě že se nesnažíte :grinning: Před rokem jsem takhle hezky s nadhledem radila kamarádce, jak na to nemyslet. A když mi tvrdila, že to prostě nejde, tak jsem si pomalu myslela jak kecá. Teď to poznávám na vlastní kůži :sweat_smile: .
8. říj 2007 v 07:34  • Odpověz
BAF!!!

Jdu vás zkontrolovat :slight_smile: tak zářijandy, jak pokračujete ve snažilkování? My to opět posunuli. Na jaře vysadím HA a v létě se začneme snažílkovat :slight_smile:))
9. říj 2007 v 09:46  • Odpověz
Ahojky, tak já jsem z tohohle cyklu úplně vedle...a zrovna je to první měsíc našeho snažilkování...ach jo...
Jak řiká Bíba, nemyslet na to nejde...v tý hlavě to prostě je...
Moc bych nám všem přála, aby se ta naše přání brzo proměnila ve skutečnost...Držím palce !!!!
9. říj 2007 v 09:59  • Odpověz
to Biba:Já zatím pořád nevím, MS mám dostat nejdřív v neděli, ale ovu jsem podle doktorky měla mít už před dvouma týdnama v pondělí. Testy jsou negativní. No, zatím ještě čekám, uvidíme. Ale příznaky se drží a hlavně jsem příšerně unavená, což mi docela komplikuje život:slight_smile:
9. říj 2007 ve 14:17  • Odpověz
Market tak to jo. Já právě myslela, že už něco budeš vědět. Tak držím palce dál.
Já si OVU hlídám podle teploty. Sari mě naočkovala a já poctivě druhý měsíc zapisuji. Tentokrát jsme se trefili hezky kolem ovu. Tak příští týden uvidím. Zatím grafík vypadá docela nadějně. Ale člověk nikdy neví :wink:
Mužeš juknout http://www.fertilityfriend.com/home/1bfd50
9. říj 2007 ve 21:02  • Odpověz
Holky, já jsem z toho svýho grafu úplně nešťastná...http://www.fertilityfriend.com/home/199e93
10. říj 2007 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.