• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poděbrady a okolí

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj holky, je tu někdo z Poděbrad a okolí? Mám skoro 3 měsíčního prcka a nikoho s kým bych pokecala o všech těch radůstkách čerstvých maminek a mininek, popřípadě i vyrazila s kočárkem na prochajdu. :slight_smile: Nebydlíme tu dlouho a manžel dělá krátký-dlouhý týden, takže času mám spoustu. :dizzy_face:
21. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
Opravdu tu nikdo není? :cry: Třeba i s Nymburka?
22. led 2010 v 10:38  • Odpověz
22. led 2010 v 11:27  • Odpověz
ahojk kri
Jsi z Poděbrad? Já založila stránku taky na Poděbrady a ono se mi to zamklo a hodilo mě to sem :slight_smile: Tak konečně někdo
2. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz
Jojo,jsem přímo z Poděbrad.Bohužel tady zatím nikoho neznám,jelikož jsme tady teprve 9měsíců.Byla jsem těhu a moc ven jsem nechodila...měla jsem depky z toho jak jsem přibrala.Sice už mám půlku dole,ale znáš to.A odkud jsi ty? Já založila taky blok,ale administrátor mě hodil sem.Nemám přehled kde je jaká diskuze,takže jsem ráda.
Máš jedno dítě?
My máme dvě...syna 9let a dcerku 2 měsíce. Syn ale není bohužel s náma,jelikož tu změnu nesl těžce a tak je zpět u taťky.Vídám jej každý víkend a nebo o volnu.
5. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz
autor
Já jsem taky přímo z Poděbrad, bydlíme v Kozinovce, to je kousek od mlíkárny. My už tu tedy bydlíme 3 roky, ale to jsem jezdila do práce do Prahy, takže jsem neměla čas nikam moc chodit a teď když mám prcka, tak sice courám pořád někde s kočárkem, ale nějak se mi nepodařila se s někým dát dořeči. Já mám zatím jednoho 5-ti měsíčního prcka, ale plánujeme ještě druhý. :slight_smile:
S tím přibíráním, já přibrala asi 16 kilo a taky mám pořád něco nahoře, ale zatím kojím, tak to neřeším. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz
To je fajn,že vám kojení jde.My s tím bojovali dva měsíce a asi před pěti dny jsem to vzdala.A to jsem tady měla laktační poradkyni několirát a docházela jsem do laktační poradny.Mlíkárna...to mi moc neříká.Spíše asi...co je poblíž?
My bydlíme přímo u kolonády jak je Archa.Bydlíme v bytě,ale taky máme v plánu do tří let nějaký baráček a dokonce přemýšlíme nad třetím prckem.Ale né hned,jelikož jsem po druhém císaři a taky proto,že mám v plánu chodit na brigády.Aspoň nebudu mít ponorku a vypadnu mezi lidi.
No v těhu jsem přibrala 27kg :pensive: a i když mám už 17 dole tak stále to není ono.Měla jsem před těhu 56kg,pak jsem přibrala na 60kg (to když jsem přestala kouřit) a pak jsem otěhotněla a šlo to nahoru.
Jaká byla pomlázka? Můj zadek obstál bez újmy,protože máme rodinu 370km odsud,ale přítele jsem zlila a zmydlila přímo na balkóně :grinning: spíš jako vhodná výmluva k pomstě za to jak mě poslední dobou zlobí.
5. dub 2010 v 16:56  • Odpověz
autor
Naštěstí nám to šlo hned od začátku, ale teď zrovna řeším problém jak to udělat, protože mám jít v sobotu na muzikál (jdeme po dlouhé době samý ženský - já, máma. ségra a babi) a hlídat bude můj taťka se švárou, to by bylo v pohodě, ale jako kámen úrazu se ukázalo, že prcek vůbec nechce pít z flašky. :frowning2: Nemáme ani dudlíka, toho plive, tak teď vůbec nevím co budu dělat. Jdeme tam až na 6 večer. Zítra jdu k Dr. na očkování, tak se zeptám jestli mi něco neporadí.
Kousek od nás je zemědělka, koukáme na konec hřiště co k ní patří. Já přes kolonádu chodím skoro každý den, většinou dělám kolečko - podle vody na náměstí na zmrzku a po kolonádě k Penny a domů. :slight_smile: Manža na kolonádě pracuje, vaří v Park Cafe, tak tam na něj občas juknu.
No tak to já jsem taky mívala těch cca 55kg a teď bych tak ideálně 10 potřebovala shodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já tu měla naše, tak jsem dostala jen od ťatky, manža je v práci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za to jsme s mamkou pěkně vyvářeli, kachýnka, mazance, zajíček - a pak má člověk hubnout! :sunglasses: :grinning:
5. dub 2010 v 17:44  • Odpověz
Kachýnku bych si dala mňam mňam.Ale my velikonoce nějak nemusíme a hlavně právě proto,že tady nikoho nemáme.
No momentálně mám dva měsíce po porodě 71kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sice se snažím doma cvičit,ale prťka zabere dost času...je docela uřvaná...prdíky a ták,takže se jen nosí a nosí a nosí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Není tady v Poděbradech nějaké aktivnější cvičení ? Protože jsem začala dávat UM až teprve pár dní,tak až teď mám více času na sebe.
A nezkoušeli jste dávat přes stříkačku nebo po lžičkách ? My s tím dost bojovali,protože měla špatný sací reflex a tak jsme museli dávat chvíli přes stříkačku aby si ten reflex spravila.Tak jestli ti dobře saje skusila bych toto,jde to dobře,jinak nevím.A nebo po těch lžičkách.

Občas je to třeba...vypadnout ze stereotypu a jít někam jen se ženskýma nebo se odreagovat bez prcka.My na tohle budeme využívat sem tam nějaké hlídací tety,ale až bude trochu větší.Přítel má taky rodiče 50km odsud.
V Park Cafe jsem byla jednou,ale tváře si nepamatuji.

Je parádní jak je malý na fotečkách vlasatý :slight_smile: Takhle vlasatý byl i Saša :slight_smile:
5. dub 2010 v 19:47  • Odpověz
autor
Já jsem se zatím cvičit nedonutila, ale když už se teď dělá pekně, tak doufám vyrazíme na brusle a na kolo. Zatím běhám kolem prcka a přestavujeme patro v baráčku na byt, tak mám pohybu dost. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale do půlky května musím něco shodit, jedeme na Šumavu na pouť a to je vždycky velká událost, tak abych trochu vypadala, přeci jen už bude prckovi půl roku a určitě půjdem i na zábavu, to tě pak všichni okukujou. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Cvičení tu určitě je, taky bych chodila, ale manža dělá na směny a tak bych nemohla pravidelně :frowning2:
Jestli to nepůjde tak vyzkouším tu stříkačku, teď jsem to zkoušela znovu a už neřval, ale spíš si s tím hrál, párkrát si cucnul, ale normálně nepil, tak uvidíme, třeba na to přijde. :slight_smile:

A odkud ty jinak jsi? Já jsem z Prahy a manža z Plzně, takže hlídání taky nic moc, naši tedy jezdí na většinou víkendy, tak alespoň něco. :slight_smile:

Jj vlásky mu zůstali, už se tak dlouho chystám doplnit fotky, ale střašně mě nebaví je zmenšovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vybrali jste krásný jména, taky jsem chtěla Alexe nabo Alexandra, ale neprošlo mi to, kdyby to byla holčička, tak možná jo, ale máme dost blbý příjmení, takže nevím nevím. :slight_smile:
5. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz
Kolo mi nic neříká.Chtěla jsem se naučit na brusle a jezdit s malou,ale přítel nejezdí a neumím si nějak představit,jak se to budu učit tady na kolonádě a všichni budou koukat jak na blbce :slight_smile:
Taky mám z toho depky,že bude brzy léto a já bych vypadala jak rozkydlá buchta.

Uvidíš.Malé taky trvalo než si na láhev zvykla a do teď dělá cirkus než se přicucne.

Alexandr je po dědovy.Chtěla jsem zkráceně Alex,ale to zase neprošlo u nás.Prostě musel být Alexandr po dědovy z exmanželovy strany :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem z Moravskoslezské strany-Ostrava,Karviná,Havířov.Přítel je tady z Čech.
5. dub 2010 ve 22:23  • Odpověz
autor
Ahojky, tak se zase hlásím, nějak jsem toho teď měla moc. Byla jsem u našich a ty nemají net a taky finišujeme s tou naší přestavbou. Jak se vede? :slight_smile:
S těma bruslema to chci taky zkusit, nejdřív jenov u nás v ulici a pak podle Labe. Byli jsme teď samá oslava, takže se opravdu potřebuju začít hejbat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2010 v 00:02  • Odpověz
Ahojky
My jsme pro změnu nemocní.Sice je to už lepší,ale pořád se to vrací.Už mi to leze krkem a ten devítiletý skřet neumí poslouchat :confounded: a ležet.
Přitom je tam tak krásně.Půjdeme asi na chvíli ven i když jsem nachlazená taky.
To je fajn,že už budete mít přestavěno.Taky se těším až si něco pořídíme.Zatím je to v nedohlednu.
29. dub 2010 v 11:53  • Odpověz
autor
Ahojky, tak já jsem se asi před týdne konečně vyléčila, 3 dny jsem vůbec nemluvila. :unamused: Prcek to naštěstí ode mě nechytnul, tak jsem byla fakt ráda. Dokážu si to představit, že je to na hlavu, kor když jsou nemocný starší děti a nemůžou ven!
Já jsem teď nedobrovolně taky musela trčet doma, ještě že máme tu zahradu, protože jsem měla tak velkou alergickou reakci na barvu na vlasy, že mi otekla celá hlava i obličej. :frowning2: Vypadala jsem jak sumo! Naštěstí to 3 injekce, prášky a mastičky po 4 dnech spravili! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale barvu už nikdy víc, odvážím se snad jen na melír.
A co princezna, jak roste? My jdeme zítra na půlroční prohlídku a zahájíme příkrmy, tak jsem na to mooooc zvědavá.
3. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.