• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podpořte záchranu klánovického lesa

(Zamčená)
2. července 2009 
ahojte všichni,
jdu na vás s velikou prosbou, zda byste podpořili petici za záchranu klánovického lesa.
je to největší les na okraji prahy a někteří lidé v něm chtějí zbudovat, nebo spíše obnovit zaniklé golfové hřiště :frowning2: , kterých jsou v této části prahy momentálně tři a další se staví. tak proč by se měl les vykácet a znepřístupnit pro normální lidi, kteří sem už léta chodí na procházky, na houby či jen tak projet na kole? nejedná se jen o kousek lesa, ale rovnou 2/3 jeho rozlohy :frowning2: nikdy nepochopím lidi, kteří chtějí na úkor přírody tak nechutně budovat svoji kariéru :cry:

články k tématu najdete zde http://www.ujezdskystrom.info/rmace/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=44&Itemid=69
sice se snad blýská na lepší časy, neboť ředitel lesů ČR se změnou územního plánu na pozemek povolující výstavbu golfového hřiště nesouhlasí, ale podpory není nikdy dost :wink:
a petici můžete vyplnit zase tady http://www.ujezdskystrom.info/rmace/index.php?option=com_content&task=view&id=244&Itemid=95
děkuju všem, jimž není takové zacházení s přírodou jedno, za podporu
:slight_smile:
10. bře 2008 ve 13:59  • Odpověz
hm, tam je ale problém, že to patřilo odjakživa golfovému klubu, pak jim to znárodnili, a teď by to měli zas podle práva vrátit, ne?

... jinak jsem ale taky pro les, než pro g. hřiště :wink:
10. bře 2008 ve 14:37  • Odpověz
autor
golf klub praha dostal v privatizaci zpátky cca 3 ha, které měl, ale o to v podstatě ani nejde, důležité je, že většina pozemků, o které se jedná je zařazeno do natury 2000, tudíž jde o chráněná území a jestli stát dovolí toto pokácet, tak už tady opravdu ničemu nerozumím, i kdyby to nedostal někdo v restituci zpátky :confused: za ta léta se mnoho změnilo
jinak díky za podporu, ono je to celé právě strašně složité, ale m rzí mě, jak se všechno pořád někde překrucuje :frowning2:
a nejhorší je, že tím žijou nejen celý klánovice, dokonce i volby to tam poznamenalo, to byl mazec :grinning:
10. bře 2008 v 15:09  • Odpověz
Jsem proti výstavbě. Jednak jde o nějaké zvláště chráněné území a naturové území - to je hlavní argument , druhák jsem hrála golf ještě za totáče a nějakou dobu po něm a 9 jamkové hřiště je celkem k ničemu, když se v blízkosti nachází 18 jamkové. Teda jako napakování kapsy nějaké firmě je to dobrý nápad.
10. bře 2008 v 15:44  • Odpověz
Podpořila jsem a držím moc palce, aby les zůstal zachován! :wink:
10. bře 2008 ve 20:41  • Odpověz
autor
díky holky a lesu zdar! :wink: :grinning:
11. bře 2008 v 06:36  • Odpověz
Budu držet palce aŤ to k nečemu pomůže a budu sledovat jak se to vyvíjí jinak link jsem poslala všem známým :sweat_smile:
11. bře 2008 v 06:45  • Odpověz
autor
děkuji musilka, moc mě to těší :grinning: :wink:
11. bře 2008 v 07:48  • Odpověz
podporila jsem :slight_smile:
11. bře 2008 v 07:52  • Odpověz
Kurnik, od vcera je to tema tady, maminky, tehulky, holky vsechny, podte podepsat petici :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. bře 2008 v 07:55  • Odpověz
autor
alčí díkes, taky jsem si řikala, že bych čekala větší podporu :grinning: na prudičky reaguje skoro každej a podpořit les se nikomu moc nechce :grinning: tak honem :wink:
11. bře 2008 v 11:48  • Odpověz
Holyk já už podpořila včera, ale jdu oživit jen téma, aby nezaniklo :sweat_smile: :wink:
11. bře 2008 ve 20:36  • Odpověz
Podpořeno.Když to podporuje Zonja a Divokej Bill,tak tam nesmím chybět,přepošlu všem,co je mám v adresáři. :slight_smile:
11. bře 2008 ve 20:41  • Odpověz
Právě podpořil i manžel a rozeslali jsme to po známých :slight_smile:
12. bře 2008 ve 12:23  • Odpověz
A je to :wink:
12. bře 2008 ve 12:43  • Odpověz
autor
jste fakt zlata díky :wink:
12. bře 2008 v 15:05  • Odpověz
podporuji plne zachranu klanovickeho lesa jiz protoze se vsude stavi a prirody ubyva je to skoda golf
se muze hrat i jinde
22. dub 2008 ve 21:46  • Odpověz
Taky jsem podpořila i když jsem byla v Praze naposledy na školním výletě před 20 lety :grinning: Lesa není nikdy dost!!!
22. dub 2008 ve 21:58  • Odpověz
Tak to ty potvory zkorumpovany schvalily :( ale jeste bude referendum, tak to by melo byt smerodatny, ne..
2. črc 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.