• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

....podzim/zima 2009 přiletí čáp/vrána-Ústí nad Labem....

(Zamčená)
20. srpna 2009 
Ahoojjjjjjjjj :slight_smile: ,
myslím,že není potřeba více rozebírat :wink: .
Pište,povídejte,přehánějte :slight_smile: ,ať nám to lépe utíká :grinning: .
27. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Holky neříkejte,že jsem jediná,co chce klábosit :wink: ?
27. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
lenko, spolecne terminy se tykaji vetsinou mesice porodu, takze s prosincem bez do prosince nebo do lednovek :slight_smile:...jůůůů, mas termin skoro jako ja mela pred rokem.... :wink:
27. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
leni - já se tě zastanu - společný termín je i ten podzim. I to je termín. Navíc proč to "nezúžit" i jen na ústí... Taky mě napadlo, že sice kecám s holkama co budem rodit v září, ale ani jedna není z \UL. TAk jsem taky přemýšlela jak "sehnat" ty co bydlí v regionu jako já a budou rodit zhruba ve stejné době... Já jsem zastánce že toto téma je dobré ho tu nechat.
27. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
Ahoj samička :slight_smile: ,
jsem ráda,že jsi písla svůj názor.Termín mám sice vypočtený na Vánoce 2009,ale miminko přijde na svět dříve,když bude dobře,tak o šest neděl,ale je možné i mnohem dříve :unamused: .Prubla jsem zadat toto téma,protože jsemv Ústí přistěhovaná a moc maminek v očekávání tu neznám :slight_smile: .Jsem tvor společenský :grinning: ,tak proč to tedy ,,nezúžit" :grinning:.

Ahoj Sašo :slight_smile:,
my bychom se měly poznat ve středu :wink:,když holky hodí termín,tak aby jsi stihla ,,cukrovku" :wink:.
Už se těším :slight_smile:.Jak se daří miminku? :slight_smile:
28. kvě 2009 v 07:11  • Odpověz
nechci to zakřiknout, ale snad dobře. Dneska jsem se bála jestli nepoletím k Mudr., včera jsem ho nějak moc necítila a v noci taky ne - což je divné, většinou jak si lehnu na bok, tak kope jak o život... Ale musím zatukat, co jsem se vzbudila, rozhýbala se - a lítala kolem Domči, tak ted tu sedím a kope jak o život. takže už jsem v klidu.

a s tou středou doufám, že to stihnu - přeci jen, pokud ten cukr půjde rychle, tak malej spí od 11-13, pokud se stihne jeho čas, jinak je to různě posunutý
28. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
Ahoj Saši :slight_smile: ,tak to je fajn,že se rozkopal...asi fotbalista,ne :slight_smile: ?
No,nevím,jak je to s těma odběrama na cukrovku v Ústí...opravdu jsem tu nováčkem...,ale v Podolí jsem s tím strávila od 7h do 16h :frowning2: .
Pa a držím palce,ať to tvůj žaludek zvládne...mně to s Bettynkou nesedlo :wink: .
28. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
no, minule jsem tam musela být v 7, vypila ten utrejch a pak za dvě hodiny znovu odběry... to by bylo v 9h. a pak jsem čekala do x na výsledky. Ale pro ty jsme se mohli stavit i dodatečně.
28. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
..aha,tak to je dobré :wink: ...v Podolí mi nabírali opakovaně půl dne :sweat_smile: ...
28. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz
tak dneska to bylo od rána 7h, pak v 9 znovu a po 12 si můžem chodit pro výsledky. vzhledem k tomu, že domín spí, tak až se vzbudí, tak tam vyrazíme
3. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
Ahoj Saši :slight_smile: ,
tak jsem zpátky v Ústí :wink: .Jak Ti dopadly výsledky na cukr?Vše ok?
Bětušku i mne skolila nějaká střevní viroza...netuším,kde jsme k ní přišly...byla to síla..zvládly jsme nakazit i babičku a bráchu :sweat_smile: ...ale všichni meli průbeh ok...jen já vrhala,co dvacet minut...myslela jsem,že to je můj konec :sweat_smile: ...no,ale už je to ok :slight_smile: .
Jak to tak pozoruji...asi jsme jediné maminy v Ústí,co čekají přírůstky do rodiny :grinning: ....
Jak válčíš Ty?
6. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
ahojky. tak cukrovka mi dopadla dobře - nemám ji. Asi jsme jediný co koukaj na koníka - minimálně mám kamarádku, která čeká měsíc přede mnou...
Jinak válčím jak se dá... dneska mě kupříkladu vzali záda, zato festově, takže se nemůžu hejbat, sedět, chodit nic... ani ležet... takže pořád střídám polohy a je mi děsně, tak to snad v noci povolí...
6. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
také mám pocit,že jsme tu samotinké :sweat_smile: ,no nic...třeba se k nám nějaká ta těhulka přidá časem :wink: .
Záda jsou prevít :confounded: ...drž se :wink: .
Chodíš na masáže?A co to cvíčo?Myslíš,že bych se mohla přidat nebo je to ještě brzy? :wink:
6. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
jaký cvíčo myslíš? to jak chodím na ty břišní tance? myslím že to není problém - jen se prý nedoporučují v prvním trimestru. Ale není to přímo pro těhule. \je to pro maminky a těhule jsem tam sama - chodila jsem tam už před otěhotněním.
Na masáže nechodím, sice nad nimi uvažuji, ale nevím jestli mi budou něco platný - ty záda mě bolej jako skříplej nerv, který mi střílí až do chodidla... a na to masáže asi nepomůžou, nebo jo???
6. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
tady v Ústí se kamarádí moje nastávající tchýně s jednou moc šikovnou masérkou,dělá různé druhy,včetně těhulek,opravdu to nefláká a je to profík na svém místě...já mám po bouračce záda docela v háji,ale ona hned poznala,co kde a proč bolí...a ulevila :slight_smile: ...jestli to chceš vyzkoušet,tak Ti do IP posílám kontakt :wink:.
Jinak to,že chodíš na břišní tance jsem nevěděla asi jsem si to spletla s někým jiným :grinning:....ale vždycky mě lákalo to vyzkoušet :wink:...ale to oblečení na to je asi dost drahá záležitost,viď? :unamused:
7. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
oblečení na břišní tance? holky si to šijou samy, ale já mám normálně šaty, klasiku (někdo triko a sukni, nebo kalhoty) a přes to v pase máme takovej šátek s penízkama - asi 250kč za ten šátek.
7. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
jinak ty záda přes noc povolili, ale pokud by to bylo častěji, tak se jí určo ozvu - za zkoušku nic nedám - teda dám peníze, ale musím věřit, že nebudou vyhozený... \kontakt si nechám v IP uložený, abych se jí případně mohla ozvat..
7. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
Ahoj Saši,
tak to je dobře,že záda povolila :wink: .....Já jdu na masáž dnes :wink: .
Ve středu dorazíš na srazík? :slight_smile: Abych se Tě mohla vyptat na ty břišní tance. :sunglasses:
8. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
Lenko, psala jsem tam,že se budu snažit, ale v 9h musím být na gyndě. A to musím ještě někam udat dítě, nevím kam, aby mi tam neřval...
8. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
autor
Saši,já si beru k lékaři malou sebou,když mi lékař potřebuje vyšetřit,tak ji šoupnu vedle k sestřičce a ona si tam spokojeně hraje ,,pomáhá,,.Na ultrazvuk chodí semnou,a pak hrdě ukazuje fotku taťkovi :grinning: ,no od příští poradny by měl chodit už i on,tak se těším :slight_smile: .Vždy na ultrazvuku mám nerviky..dokud neslyším srdíčko...nekoukám :sweat_smile: ,ale už tam budu mít taťulu,tak to bude dobré :wink: .
Řekla bych Ti,že prcka pohlídám,ale,když mě nezná tak je to blbost.
8. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
ona si ho nakonec vezme babička. at se stará. jinak ale náš prcek je pohodář. On by u tebe vydržel i když tě uvidí poprvé, jemu je to fuk...
9. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
a nejhorší je, že já bych ho vzala s sebou, ale kolikrát tam čekám i hodinu a to on by nevydržel a hlavně nemá rád sestry a doktory, jak vidí svou dětskou dr tak řve jak tur a ještě na něj nešáhla. TAkže by tam zbytečně řval. Jinak zítra se budu snažit dorazit...
9. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
AhojSaši,tak to se příště klíďo ozvy,když budu doma-ráda pohlídám :wink: .
9. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
Leni, to bych ti nemohla udělat... sama jsi viděla jaké je to šídlo. at se stará taky babička.Sice se sama neozve, ale aspoň že pohlídá, když jí ho tam nacpu!
12. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Saši,
neboj,já se jen tak nedám :wink: .
12. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
tak jak je?...a co nového?
16. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
ahojky, tak nového zatím není nic, krom toho, že jsme měli fakt fofr - dovolená, pak o víkendu kolaudaci baráčku kamarádky a ted o víkendu jsem druhé kamarádce byla za svědka na svatbě...

ale snad už bude volněji...

ve středu jdu na gyndu tak uvidím co se dovím...
6. črc 2009 v 17:31  • Odpověz
tak koukám, že nás tu moc není, co?

Jinak na tý gyndě jsem zjistila že si mimi stále hoví na prdelce... tk se budu modlit aby si to romyslelo a otočilo se
25. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
ahojky, tak co? najde se tu někdo další???
20. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.