• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pipiii, danuš: ahojky :slight_smile:

nojooo, do špičky je :grinning: zvlášť takhle nenajedený :grinning: ale teď jsem si udělala čínskou polívku (jsem na ni dostala chuť asi po 5 letech), tak jdu do ní :grinning:

pipiii: pupík zcela odhalený sem nedám, koukají mi sem i studenti, tak mi to nepřijde vhodné :wink:
28. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz
ahoj je tu nekdo? :slight_smile:
28. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
holky a je to tady:grinning: manzel koupil sadu na koupani-osusku a zinku a flanelovou deku SLAVIA:grinning:
28. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
teda pabli kdy tebe ta nakupovací mánie opustí ? :grinning: :grinning:
máš přímo výstavní bříško :slight_smile: já mám takovou "rozjetou placku" :grinning:
ty mikči super a drahý moc nejsou to bych dala taky :slight_smile: sou boží
pipii to se teda bude Amálka mít :grinning: to je od toho tvýho hezký že se tak stará :slight_smile:
jinak u mě poradna dopadla dobře, placenta už není nízko tak se to zlepšilo a snad už nebudou problémy, dr. říkala že máte akční holčičku :slight_smile: pořád se vrtěla jak divá :slight_smile: mám další fotku z utz jde tam pěkně vidět hlavička a jinka nic moc, už se na ten obrázek ani celá nevejde :grinning:
28. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
pipiii: :grinning: :grinning:

evena: to je tím, že čekáš holčičku :grinning:

ahoj holky :slight_smile:
29. kvě 2009 v 06:31  • Odpověz
ahoj holky, krásné ráno!
29. kvě 2009 v 07:15  • Odpověz
pabli valíš pro balíčky:grinning:, jsi nemohla ani nedospat ne:slight_smile:
29. kvě 2009 v 07:16  • Odpověz
Ahoj, byla jsem včera na kontrole a doktor se mě ptal jak často cítím pohyby. řekla jsem, že ne moc často a tak malou kontroloval a vše je v pořádku. Ptala jsem se ho jestli je to tím, že jsem proti vám všem silnější, a on tvrdí, že tím to být nemůže. Jedná se o pohyby v břiše a míra tuhu na to nemá vliv (aspoň jsem se trochu uklidnila :grinning: )

Prostě prý mám mimčo v dobré poloze a zatím je hodný, vlastně hodná!

pabli - ty fakt nakupuješ ve velkém. Asi budu muset sednout na net a taky začít :slight_smile:
29. kvě 2009 v 07:28  • Odpověz
ahoj edit! já měla kamošku, čekala holčičku a cítila ji výdycky tak jednou za 4 dny....zezačátku z toho byla nervozní, ale pak si zvykla.......říkala, že budou mít malýho lenocha.....a te´d je tak živá, že jen vzpomíná na to, jak to bylo v břiše hodný mimčo:slight_smile:
29. kvě 2009 v 07:30  • Odpověz
Ještě jsem chtěla jen říct: že čekáme holčičku (podle utz) a normálně mám břicho úplně špičatý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takže manžel furt ještě doufá :wink:
29. kvě 2009 v 07:31  • Odpověz
Já mám zase kulatý, aspoň si myslím a je tam kluk:slight_smile:...i když teď za poslední dobu se mi nějak špičatí...ale to je asi právě proto, že vím, kdo se tam schovává:grinning:
29. kvě 2009 v 07:32  • Odpověz
Já jsem včera doma hned ukazovala kde přesně má hlavičku a manžel mi tam fixem namaloval kolečku :grinning: To mi ani tak nevadilo, ale ten fix teď nejde dolů!
29. kvě 2009 v 07:36  • Odpověz
aspoň tam má malá značku, jak má ležet:slight_smile:
29. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz
tegga: neee, nevalím :slight_smile:... až přijede přítel autem odpol... jeden z těch "balíčků" je autosedačka :grinning:
29. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz
to je fakt a navíc jsou tři, to bys ani neutáhla:slight_smile:...dneska si taky něco objednám přes net, abych tě trošku dohnala:grinning:
29. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz
já zas doktorce říkala, že mě pořád trápí ty bolesti břicha, a ona na to, že kdybych byla 2metrová, 100kilová, tak bolesti takového charakteru nemám :grinning: ... holt jak jsem malá, tak cítím každý růst dělohy :slight_smile:
29. kvě 2009 v 07:40  • Odpověz
taky cítím každý píchnutí....ale už si z toho nic nedělám.....když někde chodím, tak nesmím moc lítat, jak jsme byla zvyklá, musím pomalu, předbíhají mě i důchodci, a pak je to oki:slight_smile:
29. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz
holky nemáte recept na nějakou hoodně rychlou a moooc dobrou buchtu:slight_smile:?
29. kvě 2009 v 07:43  • Odpověz
tegga: perník z pytlíku :grinning:
29. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz
no vidíš, ten tu zrovna jeden v zásobě mám, tak ho dnes udělám :wink:
pabli dík:grinning:
jdu nakoupit nějakou tu potravu :slight_smile:
29. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz
holky čauuuuu :slight_smile: včera mi přišly 2 balíčky z mmb, plyšový oslík,který má v sobě strojek s bušením srdce a pak ty krásné lacly a punčocháče,co mám v albu a k nim prďácký modrý pruhovaný kulich s bambulí,asi tak na 0-2 měsíce :grinning:
29. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz
danuš: supeeeeeeer, aspoň tu nenakupuju jen já :grinning:
29. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz
ahoj danu! a kdy vyfotíš nějaký ty věcičky z belgie....nebo je pořád přebíráš:grinning:
29. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz
holky, mě zas bolí v krku! Tak tentokrát už nasadím ten bioparox, vidím tam za mandlí i jeden bílý čepík... tak uvidím do PO, kdyby to nebylo OK, budu už asi muset k doktorce...
29. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz
danuš: joooooooo, že tys vůbec v té Belgii nebyla! Kdoví, kde ses flákala! Bez fotek neuvěříme :grinning: :grinning: :grinning:
jdu na ten nákup :slight_smile:
pabli-náhodou už mi v sušárně visí ty věci z Belgie pěkně vyprané :grinning:
29. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz
zítra už nafotím,slibuju :wink:
29. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.