• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
mě tak štvou ty vycházky...pablinka se zbalí a jde ven, kdy se jí zachce :slight_smile: ...a já abych se pořád strachovala, když na jedno dopoledne vypadnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz
já už si zrovna včera říkala, že už se těším, až to začnu všechno prát a žehlit a skládat do skříněk:slight_smile:
29. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz
danu nemáš recept na nějakou dobrou a rychlou buchtu...pablinka mě poradila perník z pytlíku, tak něco originálnějšího:slight_smile:
29. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz
Teď právě špekuluju nad dětskou jídelní stoličkou. Naši maji doma jednu dřevěnou (taková ta co z ní jde později udělat stoleček a židlička zvlášť), ale tu tm chceme nechat a já si koupím novou. Ale nevím jestli zase jít do dřevěné nebo raději do plastu. Připadá mi, že plastovná se lépe udržuje, ale zas dřevěná je taková čučavější :slight_smile: Máte nějákou radu?
29. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz
tegga-mám,ale nevim to moc z hlavy....ale je fakt dobrá a jednoduchá...3 hrnečky hl.mouky,1 hrneček cukru,1 necelý hrneček oleje,2 vejce,1 prášek do peč.,1 hrnek kokosu, 1 hrnek mléka, špetka soli
29. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz
tegga-místo kokosu můžeš dát mleté ořechy...a pro vylepšení tam dávám 1 malý bílý jogurt jo a 2 lžíce kakaa
29. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
no my asi půjdeme do plastové....je líp udržovatelná...ale je pravda, že dřevěný jsou hezčí...asi ti moc neporadím edit:slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
danu dík....něco umíchám:slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz
tegga-ale když dáš jogurt,tak dáš míň mléka
29. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz
edit-to ti spíš poradí nějaké zasloužilé matky :grinning: moje sousedka měla pro obě děti tu dřevěnou,jak z ní pak je stolek a židle....užili to do 3 let i na kreslení atd..
29. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz
Tegga já dělám nejradějí tuhle rychlot dobrůtku z BeBe sušenek (jestli to znáš tak promiň):
2 balíčky Bebe sušenek, dortový krém podle chuti (nejčastěji kupuju vanilkový od dr.Oetkera), ovoce do krému - množství podle chuti a případně ořechy, kokos nebo kousky čokolády. Uděláš dortový krém s některou z těch přísad a mažeš to na sušenky které slepuješ k sobě. Pak se krájí šikmo.
Je to moc efektní hlavně když použiješ čokoládové sušenky a vanilkový krém nebo bílé sušenky a čoko krém.
Já i manžel tenhle super rychlej zákusek milujem. :grinning:
29. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz
edit-ještě že zrovna snídám loupáky s máslem..jinak bys mi dělala chutě :grinning:
29. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
Jé, tak to bych udělala hned.....ale já jsem vám ještě zapomněla říct, že nemám doma nic, takže tu buchtu potřebuju udělat s minimem ingrediencí:slight_smile:
taky se jdu nasnídat:slight_smile:
tegga-ten můj recept dělám právě,když nemám doma nic pořádného :grinning:
29. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
Danusch - když ona každá matka preferuje tu svou :slight_smile: Kdo má plastovou tak si vychvaluje udržbu a kdo má dřevěnou tak tu pozdější využitelnost stolečku. Je to magořinec, asi vezmu taky tu dřevěnou. :wink:
29. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
edit-já si pořídím tu plastovku z Ikey a až prcek povyroste,tak jí prodám a koupim tu dřevěnou se stolkem....máme malý byt, tak na začátku se mi bude dobře manipulovat s tou lehkou plastovou....
29. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
jj, asi udělám tu tvoji danu:slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
taky půjdu do plastové......stolek a židličku koupíme zvlášť...
29. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
Tegga - to je pak horší :grinning: Já mám doma neustále zásobu bebeček a dortového krému nebo pudinku (z toho to jde udělat krém taky) a nebo mám ten perník v prášku, který vylepšuju merunkama z konzervy :grinning: :grinning:

Ale já peču málo, asi tak jednou měsíčně :slight_smile: Raději se nechám napéct od tchýně :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahojky holky... :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz
Tegga - napiš mi jak se povedla. Mám pozvanou rodinu na zítřejší oběd tak, že bych jim taky něco upekla :wink:
29. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz
holky já budu taky kupovat plastovou jsou hezčí...se mi zdá... :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
Dobrá ránko, tak já zítřejší buchtu jsem vymyslela tak, že jsem si koupila už hotovou směs na perník. Tak snad to bude k jídlu. Nechce se mi to všechno patlat a vážit. Neměla jste jí některá? Bude k jídlu. Zítra právě opět slavíme manžílkovi narozeniny, už po 3. Tentokrát s kamarádama, pořád jsme termín odkládaly, až vyšel tenhle. Takže opět nám to "vyšlo". Počasí totálně na prd a bude pršet. To chceme být venku a grilovat. Od rána budu lítat kolem příprav a nákupu a od 16 h. to začne. Myslím, že na oslavě vydržím tak do 21:00 a půjdu jako mrně spát :wink:
29. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
makka já myslím, že pablinka ji dělá, takže jedlý to určitě bude:slight_smile:..zeptek se jí, až se vrátí, bude ji taky péct....
29. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
makka-ahoj, ten perník už jsem párkrát dělala a šlo to....vylepšila jsem to těsto 3 lžícema horkého medu a po upečení prokrojit a namazat nějakou pikantní marmoškou-já mám domácí višňovou :wink: a navrch čokopolevu
29. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
makka vůbec ti to nezávivím...na nějakou oslavu bych se nechala pozvat hned, ale abych něco vychystávala, tak to by se mi teď fakt nechtělo:slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
u nás leje jak z konve a je docela zima...na tenkou bundu
29. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
holky tak já jsem ještě nic nepekla...ztím nemám tu kuchyn takže vše dělá mamka...
29. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Tu židličku,bych taky chtěla tu plastovou
29. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.