• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
líbí se mi kombinace buková pracovní deska a skříňky slonová kost
29. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
Renu - kuchyň je základ bytu. jasně že cena je důležitá, ale mnohem důležitější je aby se ti tam dobře vařilo a byla jsi s ní spokojená!!!

Prostě jsi si vybrala to co se ti líbí a to něco stojí.
tak to já o své kuchyni zatím ani moc představu nemám...uděláme nějakou levnou, protože neplánuju být celý život tady v bytě a vyřádíme se snad až jednou an tom domečku:slight_smile:........renu ukaž ty obrázky.....
Před 2lety jsme měli kupovat starší domek,tak už jsem si všechno vyhledala,rozvrhla a nakreslila....a pak to nevyšlo,ale jsem ráda,lepší je postavit nový a toho se držíme...
29. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
já se taky jednou moc těším do domečku:slight_smile:.....i když zatím mi náš byt plně vyhovuje:grinning:
29. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
Danusch -souhlas. Lepší postavit nový, s opravama je děsně starostí (vlastní nová zkušenost). Ale já ani barák nechci, vyhovujeme byt. Hlavně proto, že barák je našich a oni se starají o udržbu (střecha, zahrada, sklepy....). :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tegga - já už se snad nikdy nikam stěhovat nebudu. Modlíme se za to, to raději vyhořet. Nevěřila jsem kolik máme doma krámů, které nepotřebujeme a ani nevíme, že kde se to tam vzalo :grinning:
29. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
mě v našem bytě chybí ta 1 místnost....
29. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
holky jak to mám zmenšit ten obrázek prej je mooc velkej...
29. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
renu-klikni na něj pravým tlačítkem-otevřít v programu a vyber nějaký program,ve kterém sis zmenšovala i ty fotky v albu....
29. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
My máme 3+1, takže aztím super, zezačátku se mi to zdálo i velký:grinning:......ale jinak s těma krámama edit, máš pravdu...jsme tady dva roky, vždycky jsme si říkala, že ve svým bytě nebudu shromažďovat žádný zbytečnosti....teď když se dám vždycky do nějakýho většího úklidu, tak vyhazuju tolik zbytečnostní, že se nestěčím divit:slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
dančo pozor na ty vestavěné spotřebiče v úvěru taky jsem si myslela že co je vestavěné tak mužeš ale není to tak...nemůžeš nadstandart což je myška amerika mikrovlnka...jsou to hajzli...
29. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
renu - otevři to v malování, pak dej obrázek zmenšit a zkosit a pak si ho tak ulož - já to zmenšuju na 50
danu já je nezmenšovala právě že nevím jak...ale nějak to skusím...
ahoj holky :slight_smile:

my budeme pořizovat asi tu dřevěnou židličku, líbí se mi víc, ale nevím, ještě jsem je moc nestudovala :slight_smile:

makka: perník z pytlíku dělám běžně, nejradši mám ten od Dr. Oetkera... na plech jde v pohodě, ale musíš počítat s tím, že to nebude žádná extra výška... já mám takový větší pekáč, tak to dělám v něm, a vyleju to na pečící papír, tak je to "dietnější" :grinning: ... no, já mouku vlastně ani doma nevedu :slight_smile:... navrch dávám většinou po půl lžičce marmelády, ta marmeláda se trošičku propadne a je to moooc dobrý... dřív jsem dávala čokoládovou polevu
29. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
já jsem našla dobrej recept, myslím že to bude rychlý a dobrý.....
http://www.ok-recepty.cz/view.php?nazevclanku=rychle-pudinkove-rezy&cisloclanku=2009020015
29. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
tegga: dobrý, ale nemám doma ani list. těsto, ani piškoty, ani vanilk. cukr :grinning:
29. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
edita: já bych řekla, že základem bytu je obývák :grinning: já osobně v kuchyni moc nepobudu :grinning:
29. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
renu-nám to řekla přímo ta naše poradkyně od lišky, že myčku,ledničku,vestavěnou mikrovlnku atd....do toho zahrneme...
29. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
tegga - tak tu mám vyzkoušenou a můžu vřele doporučit!!!! je fakt výbornááááááááááá :grinning:
29. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
edit-já mám taky za základ bydlení kuchyň, pěkně se na ní jednou vyřádím,aby byla k obrazu mému :slight_smile: líbí se mi to propojení s obývákem,že člověk není odříznutý třeba od návštěvy atd...
29. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
danu jj a oni ti to pak pošlou z5 že to neuznají...nám už se to stalo...vím o čem mluvím...
holky tak je v albu...
renu: koukala jsem na ten obrázek v albu - pěkná kuchyň :slight_smile:... akorát moc nedoporučujou mít vedle sebe troubu a ledničku... prý by to nemělo být...ale většina kuchyní to tak dneska má :grinning:
29. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
pabli to vedle trouby je poravinová skřínka...až vedle ní bude amerika...
29. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
renu: jo tak to jo, já myslela, že je tam vestavěná ledníčka ve skříňce
29. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
pabli nene..to budu mět na mouku atd...
29. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
danu spodek je v buku a to světlé je buvolí kost :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
renu-my určitě budem mít klasickou vestavěnou lednici,americkou ne :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
renu-a dvířka jsou jakoby mahagon???
29. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
renu - já sem si ten obrázek uložila a večer to ukážu příteli a on řekne cenu,ale počítám že to bude tak do padesáti
29. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.