• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
mam vysmatou prdolecku, z boku se nam nechtela ukazat:( ale tesim se na to video:slight_smile: alespon malou uvidim za 14dni:slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
na druhous tranu pabli, je an tom chlapovi, jak se rozhodne..... :wink:
29. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
renu - pro takový jako bude ona to není žádná zábrana,musíš si ho hlídat a jí pošli někam,já takový holky nesnáším,vždycky bych jim vydrápala oči a vytrhala jim vlasy,to není moje zkušenost,ale mám tak 2-3 kámošky a ty něco podobnýho museli řešit,do jednoho sporu sem se vmíchala a té co ubližovala sem vyšila parádní facku :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
navíc ona chdí s klukem s party...už dlouho...as 2 či 3 roky...a budou se stěhovat do Brna...
tegga: to jo, ale když se někde napije, že ani neví, co dělá... tak si pak nedělám iluze...
já kdyby se mi něco takovýho mělo stát,tak bych tu stvůru snad zabila :angry:
29. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
pabli no rpávě:grinning:
29. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
ale jináč jsem optimistka... jen v tomto směru si myslím, že je dobré si chlapa prostě hlídat... když jde někam sám, poptat se nenápadně, kdo tam bude a taaaaaak... já třeba fakt nemusím plesy, ale když jsem věděla, že na jednom bude i jeho bývalka, tak jsem se taky vyšňořila a s miláčkem vyrazila :grinning:
holky nestrašte...já se sní už nebavím takže je klid...a o Honzu strach nemám do 4 je v práci a pak se věnuje mě...a miminku v bříšku...
píšu jak tatar:slight_smile:
pipii já se nasmála :grinning: :grinning: to sou super fotky, na druhé mě to nepřipadá jak panda, ale pitbul :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
maja: jojo, já bych pak nebyla ani tak naštvaná na toho chlapa, to by mě teda dost mrzelo, to jo... ale spíš bych byla hooodně naštvaná na tu ženskou, co to způsobila :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
pipi-úžasný a srandovní zároveň :slight_smile: :grinning: :wink:
29. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
evena: pitbul??? :grinning: :grinning: :grinning:

pipiii: prostě je to takový klasický smajlík.... asi tenhle: :sweat_smile:
jednou se mi kolem Honzi jedna motala,jezdila k babičce do vsi kde máme chalupu,tak sem jí to brzy vysvětlila a málem to schytala i od tchýně :grinning: ale to už jsou 3 nebo 4 roky zpět
pipi-jakoby jí ten obličej někdo dokreslil :slight_smile: přiznej se!!! :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
holky,já jak jsem o 9 let mladší než manža,tak mě má jako princeznu a ostatních si nevšímá....ale s expřítelem to fungovalo přes ten alkohol,pak byl přítulnej k cizím!!!!
29. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
ještě že mám tchýni takovou jaká je,vždycky by se za mě postavila - prostě mě miluje :grinning: dokonce jak sem měla v práci ty problémy s tím idotem,tak tam naněj chtěla taky vlítnout :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
maja-tak takové tchýně si važ,je to vzácný exemplář!!!
29. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
danu - taky že vážím,nikomu ji nedám je jen a jen moje :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
maja...jj jak psala danča VZÁÁÁCNEJ EXEMPLÁŘ... :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
můj manža je přes alkohol akorát víc přítulnej ke mě, jinka se to neprojevje:grinning:
oběd byl mňam-žebrácký kotlet+opékané brambory....teď by to chtělo sladkou tečku...doma mám belgickou čokoládu....ale v práci nic :unamused:
maja tak to máš super, ta má by mě řekla že si za to můžu sama :angry:
pipii tak sem se na to musela mrknout znovu :grinning: to budu mít dobrou náladu celej den ... zpomenu si na amálku a hned budu mít úsměv na tváři :grinning: to musím ukázat tomu mýmu až příde z práce :grinning:
danu :grinning: :grinning: fakt že jo ... jak kdyby se jí snažil někdo vylepšit ... asi se chce líbit matyasovi :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
tegga-to můj taky :grinning: pak děláme větší lumpárny :wink:
autor
holky, vy jste me ted rozesmaly:grinning::grinning::grinning: jj ja ji ho dokresluju:grinning::grinning::grinning:

tak jsem objednana na ECHO plodu na 14:00 a ten den jdu od 16h na 3D natoceni mimise:grinning: to bude narocny den,ale krasny!!!porad uvidim miminko:grinning:
no, můj je taky přítulnej ke mně :slight_smile:... ale je fakt, že k ostatním holkám se chová hodně zdvořile a hodně galantně... no, na to mě taky zbalil :grinning: ... tak jsem v tomto směru opatrná :grinning:

jak jste se vlastně s těmi svými seznámily?
29. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
holky, vy mate prdelky z moji holcicky:grinning::grinning::grinning:

ted vlozim do albicka jeste fotecky Slavistickych veci:grinning: a dupacek od maminy:grinning: mamina je blazen do nakupovani:grinning:
29. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
já mám taky dobrou tchýni, mylsím, že by manžovi dala kapky, kdyby něco zkusil...i když, kdo ví:slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
pipii příště jí vylepši i vlásky ať je to kočka :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.