• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
alcag?jaká injekce??
29. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
Kámoška rodila v Praze jako ambulantní porod. Porodila, byla 2hod. na sále, doktor ji omrkl a šla domů. Pak se u ní 2x za den stavoval její pediatr. Moc si to pochvalovala, jenomže ona rodila už 3 dítě, takže všechno znala a byla v pohodě. Já nevím jak bych to zvládla.
ale je fakt, že pak byla v pohodě a doma
29. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
edit chtěla sem taky ridit v Prostějově, ale nakonec si stejně asi zvolím Olmik, tak to znám a jezdím tam třeba i na pohotovost a ták ... kamarádka platila v Olomiku před dvěma lety za nadstandart za 3 dny litr, ale ceny se určitě zvedli tak se děsím kolik to bude, nedokážu si představit že bych byla na pokuji s někým koho neznám, vím jak to v Olmiku vypadá a je to hrůza, ty maminky se tam po dvou ani nevlezou :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak je tam málo místa
a ta představa že budu kojit před někým nebo ty kontroly ráno, styděla bych se asi :confounded:
29. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
ten muj se taky vozere,to ho snad ani nechci pak videt.me tam bude platnej povozralej
29. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
ta co se dava poporodu na stahovani delohy.dava se kazdy den jedna je to prej jauuuu
29. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
http://www.geocities.com/~talotta/Batman/Batman3.jpg

jezis, tohle mi ted pripomnelo nasi amalku!!!!!:(:(:(:(
29. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
já bych byla taky raděj v pohodě doma, aby mi do toho nikdo moc nekecal......hlavně se děsím moc starostlivých sester, jak mě budou stresovat s kojením a tak:slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
manzele budou u porodu?muj chce.ale ja nevim,bude to asi bolet budu tam rvat,uz to vidim
29. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
alca, proc by jsi rvala??? ja rvat nebudu chtit,ve filmu se krici, rve, ale ve skutecnosti zatnes zuby a zatlacis tak 3 krat a je venku:grinning:
29. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
a po porodu to zacne,telefony,dedeckove a bebusky.atd dvere se netrhnou
29. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
no kazdej ma jinej porod,sestra rodila 2dny
29. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
tegga tak starostlivosti sester se myslím bát nemusíš :grinning: :grinning: prý si rodiček moc nevšímají a co si nezjistíš sama ti neřeknou :grinning:
alcag tak nějakou blbou inj teda neřeším, myslím že porod sám o sobě bude asi dost záhul a nějaká inj mě teda nerozhodí, já už dostala tolik bolistivých olejovak a vydržet se to holt musí :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
Evena - naše porodnice je teď moc pěkná. I normální pokoje jsou max po 3 a každý pokoj má vlastní sociální zařízení. I porodní sály už jsou takové čučavé (jen kdyby se tam nemuselo tak trpět). :grinning:

Můj muž bude u porodu na 100%. No a s tím zapíjením mimise - já to neuznávám a můj chlap taky ne. Ale já to tak beru i proto, že můj taťulda taky nikdy nešel zapíjet, měl strach o maminku a pak o nás děti. Stejně to má i můj manžel. Neumí si předtavit, že si semnou prožije ty porodní bolesti, pak řekne času a vyrazí se namazat.
Jak já ho miluju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
alca, rodila, to je spatny vyznam...:slight_smile: spise mela poslicky :slight_smile:
já všem zakážu chodit, až tak za dva dny:grinning:
jojo ja jim to taky zakazu :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
edith, kubuv tatik se vzdycky strasne opil pri porodu, takze kuba musi taky a prej bude zapijet na 2krat jednou v jablonci a potom jeste v Praze:D
29. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
Křičet možná budu (to teď fakt nevím), ale horší mi přijde, že se u toho člověk může po... (ne vždy se dává klystýr) a skoro na 100% se počůráš. Vím, že někteří pánové z toho mají šok a doživotní trauma.
Můj je zvyklej, když jsem měla polámanou kliční kost tak mi první týden musel pomáhat i s chozením na záchod (ruku jsem si ani jednu dát až dozadu fakt nezvládla) a přežil to. Já jsem trpěla víc než on, bylo mi trapně.
29. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
kamaradka dostala lystyr a nestihla vc :frowning2: ...chudak si to jeste musela po sobe vytrit
29. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
tak to manža taky neplánuje:slight_smile:......pokud bude moct, tak tam bude se mnou....a jestli si pak dá, tak maximálně s někým panáka...ale aby někde dva dny pařil a já ležela v nemocnici, tak to rozhodně ne....
29. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
Pipii - on můj manžel je trochu jinej (ale stejnej jako můj otec) :slight_smile: Už teď vím, že při porodu bude trpět tím, že já trpím :slight_smile: On je to takovej dobrák zlatej, ale rozčílit se na mě umí taky :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
alca, co ja vim tak wc nestiha vetsina zenskych ale na vytirani bych se jim vyprdla:grinning:
29. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
moje kamoška ho stihla a ještě se u toho prý krásně otevřela:slight_smile:....
29. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
holky můj taky pujde určo chlastat...to je jasné... :angry:
29. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
teggam ja si budu kupoval Yall, prodavaji ho u nas na tehu cviceni ale k tomu tematu se take jeste dostaneme:grinning:
29. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
můj manža je taky moc hodnej....říkala jsem, že budu mít strach ještě o něho, protože on jak uvidí, že mě to bolí, tak bude na prášky......a jestli se mu nějak nebude zdát péče personálu, tak to bude teprve mazec:grinning:
29. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
pipiiic co to je???
autor
renu, tak budeme manzelky opusteny a nasi muzi se nekde budou valet v prikope:grinning: ja si rikam zase at se poradne vpzere, potom uz bude muset mit mnohem vice zodpovednosti:slight_smile: :wink:
alcag - to trochu peháníš s tím vytíráním!!!!!!!!!!!!!!
29. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
Yall, je gel, je setrnejsi nez klasicky klystyr, muzes si ho udelat jeste doma pred odjezdem do porodnice, nebo ti ho zavedou sestricky v porodnici, je to setrnejsi ke strevum:slight_smile: ja mam dost spatny streva:( takze si nelajznu klasicky klystyr
29. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.